Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)Το g4 έχει προβλήματα με υπερθερμανσεις όπως έχει το g2 με το που πηρε την λοπιποπ;;;; Έχετε παρατηρήσει κάτι με λολιποπ η ΜΜ;;;

 

 

2)Έχουν παρουσιαστεί κιτρινιλες σε οθονες;

Μεγαλη θερμοκρασία ειχαν οι πρώτες λολιποπ. Απο v10d και πανω εξαφανίστηκαν και ουτε στην mm εχω παρατηρήσει κατι μην σου πω καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει Αυτό νομιζω!!!!

Ακριβώς η ίδια τιμή με τα τωρα σκρουτζομαγαζα!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλά μόνο σε μαύρο δυστυχώς.

Μια χαρά είναι και το μαύρο!!!!! Αν κρατήσει αυτή την τιμή το πλαίσιο μέχρι αρχες Ιανουαρίου θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να πάω να το πάρω από κει!!! Η τιμή του πλαισιου είναι τώρα ίδια με του σκρουτζ. Οπότε συμφαιρει νομίζω. Εκτός κ αν ριξει την τιμή του ο σκρουτζ και το πάρω από κάποιο άλλο μαγαζί φθηνότερα. Δεν περίμενα πάντως το πλαισιο να το έχει σε αυτή την τιμή την ώρα που όλες οι άλλες μεγάλες αλυσίδες το έχουν 700€!

Link to comment
Share on other sites

Το συνδεσες στον υπολογιστή?

 

Κάθε μερα με το Bridge....και την V10k την πηρα ΟΤΑ...και να φανταστείς ότι στην άλλη εκδοση dual sim H818N (εγω εχω την Η818Ρ) εχουν παρει ΜΜ 6.0 εδώ και κανα μηνα...όπως και η ρωσικη Η818Ρ....τι να πω εφόσον δεν θελω να προχωρισω με LGUP θα κανω υπομονη....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Κάθε μερα με το Bridge....και την V10k την πηρα ΟΤΑ...και να φανταστείς ότι στην άλλη εκδοση dual sim H818N (εγω εχω την Η818Ρ) εχουν παρει ΜΜ 6.0 εδώ και κανα μηνα...όπως και η ρωσικη Η818Ρ....τι να πω εφόσον δεν θελω να προχωρισω με LGUP θα κανω υπομονη....

 

Εντάξει, λίγο υπομονή και θα έρθει όπου να ναι. Νομίζω στα δικαρτα έρχεται πιο μετα.

Εγώ δεν έχω μπει καώ στην διαδικασία να δω αν έχει έρθει.

Δουλεύει τόσο καλά έτσι που σκέφτομαι να την κάνω πολύ πιο μετά την αναβάθμιση.

Εκτός κι αν τώρα που θα κάτσω λίγο στις γιορτές κάτσω κι ασχοληθώ λιγακι.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερεται παντως η προσφορα του γερμανου στα 394 για το μαυρο χρωμα ισχυει με μικρο αποθεμα σε athens mall και σε καταστημα Γερμανος στον Πειραια στην Ηρωων Πολυτεχνειου :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερεται παντως η προσφορα του γερμανου στα 394 για το μαυρο χρωμα ισχυει με μικρο αποθεμα σε athens mall και σε καταστημα Γερμανος στον Πειραια στην Ηρωων Πολυτεχνειου :rolleyes:

Στο site δεν βλέπω τίποτα.Είναι κρυφή προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει η προσφορα αλλα λεει οτι δεν εχει αποθεμα πηρα τηλ στο 800-11-40000 μου ειπε η κοπελα καταστηματα με διαθεσιμοτητα και μολις το επαληθευσα με το καταστημα του Πειραια που εχουν αποθεμα με το μαυρο στα 394 πολυ πιθανον μονο για τις γιορτες τωρα
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι και το μαύρο!!!!! Αν κρατήσει αυτή την τιμή το πλαίσιο μέχρι αρχες Ιανουαρίου θα το σκεφτώ πολύ σοβαρά να πάω να το πάρω από κει!!! Η τιμή του πλαισιου είναι τώρα ίδια με του σκρουτζ. Οπότε συμφαιρει νομίζω. Εκτός κ αν ριξει την τιμή του ο σκρουτζ και το πάρω από κάποιο άλλο μαγαζί φθηνότερα. Δεν περίμενα πάντως το πλαισιο να το έχει σε αυτή την τιμή την ώρα που όλες οι άλλες μεγάλες αλυσίδες το έχουν 700€!

 

Σας παραθετω τον διαλογο που ειχα με το πλαισιο και βγαλτε τα συμπερασματα σας...

 

καλησπερα σας ενδιαφερομαι για το lg g4 32gb που εχετε σε προσφορα στα 439 λυστε μου μια απορεια ομως οταν λετε εκθεσειακο κομματι εννοειται κινητα που εχετε στο καθε καταστημα σας ωστε να ελεγχει ο υποψηφιοσ αγοραστης ?δηλαδη ανοιγμενα κινητα ? ευχαριστω

6:26 Μ.Μ.

 

Ακριβώς αυτό Johny, δεν θα το λέγαμε καλύτερα emoticon wink

Link to comment
Share on other sites

Σας παραθετω τον διαλογο που ειχα με το πλαισιο και βγαλτε τα συμπερασματα σας...

 

καλησπερα σας ενδιαφερομαι για το lg g4 32gb που εχετε σε προσφορα στα 439 λυστε μου μια απορεια ομως οταν λετε εκθεσειακο κομματι εννοειται κινητα που εχετε στο καθε καταστημα σας ωστε να ελεγχει ο υποψηφιοσ αγοραστης ?δηλαδη ανοιγμενα κινητα ? ευχαριστω

6:26 Μ.Μ.

 

Ακριβώς αυτό Johny, δεν θα το λέγαμε καλύτερα emoticon wink

Ώπα ώπα!!!!!!!!!! Εκθεσιακα τα δίνει το πλαίσιο ;;;;;;;;;;;;;;;; γι αυτό η τοσο χαμηλή τιμή;;; Ευχαριστώ δεν θα πάρω......

Εκθεσιακα είναι αυτά που τα έχουν στον τοίχο στην πρίζα ανοιχτά και τα δοκιμάσει ο κόσμος! Άρα μεταχειρισμένα ολιγον τι!!!!

Link to comment
Share on other sites

παω να κανω αναβαθμιση λογισμικου μεσω bridge. μου λεει οτι υπαρχει διαθεσιμη ενημερωση.

κατοπιν μου βγαζει μυνημα " πρεπει να υπαρχει τουλαχιστον 512 ΜΒ μνημης ελευθερη στον υπολογιστη για να γινει η εκγατασταση, κλειστε καποια προγραμματα και ξεκινηστε μετα"

το θεμα ειναι οτι δεν εχω κανενα ανοικτο προγραμμα. και ο υπολογιστης ειναι hp pavillion dv6500 δεν ειναι παλιος να κολλησει η να μην εχει μνημη.

ξερετε τι συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, επεδή παρατηρώ οτι η μπαταρία εξαντλήεται πολύ γρήγορα ( σχεδόν 1% κάθε λεπτό) θέλω να κατεβάσω μια εφαρμογή για να δω τι τρώει τοσο μπαταρία. το GSam Battery Monitor είναι καλή εφαρμογή?
Link to comment
Share on other sites

παω να κανω αναβαθμιση λογισμικου μεσω bridge. μου λεει οτι υπαρχει διαθεσιμη ενημερωση.

κατοπιν μου βγαζει μυνημα " πρεπει να υπαρχει τουλαχιστον 512 ΜΒ μνημης ελευθερη στον υπολογιστη για να γινει η εκγατασταση, κλειστε καποια προγραμματα και ξεκινηστε μετα"

το θεμα ειναι οτι δεν εχω κανενα ανοικτο προγραμμα. και ο υπολογιστης ειναι hp pavillion dv6500 δεν ειναι παλιος να κολλησει η να μην εχει μνημη.

ξερετε τι συμβαινει?

 

Vista έχεις ;

Link to comment
Share on other sites

παω να κανω αναβαθμιση λογισμικου μεσω bridge. μου λεει οτι υπαρχει διαθεσιμη ενημερωση.

κατοπιν μου βγαζει μυνημα " πρεπει να υπαρχει τουλαχιστον 512 ΜΒ μνημης ελευθερη στον υπολογιστη για να γινει η εκγατασταση, κλειστε καποια προγραμματα και ξεκινηστε μετα"

το θεμα ειναι οτι δεν εχω κανενα ανοικτο προγραμμα. και ο υπολογιστης ειναι hp pavillion dv6500 δεν ειναι παλιος να κολλησει η να μην εχει μνημη.

ξερετε τι συμβαινει?

 

To ίδιο πρόβλημα είχα στα 7 και σε XP σε διαφορετικους υπολογιστές.Δεν κατάφερα να το ξεπεράσω και προχώρησα στην αναβάθμιση μεσω lgup

Link to comment
Share on other sites

Sevenspots.gr σε κόκκινο και μαύρο το έχει.

http://www.sevenspot.gr/gr/GamesInner/b58358497046b2fb4c772e6688886673/4870-56062.html

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Στο site δεν βλέπω τίποτα.Είναι κρυφή προσφορά;

 

Βρε Παιδια διαφήμιση κανουν το ονομα τους! Έβγαλαν μερικά κομμάτια(1 εως δυο ή και κανενα ) σε χαμηλή τιμή για να τσιμπήσει ο αλλος να παει στο μαγαζι να του πουν τελειωσε και να του προτείνουν κάποιο αλλο! καποιος που δε ξερει θα παει και θα τσιμπίσει . Οπως μια γνωστή μου, μου λεει και γω το G4 πήρα και στα 280e (και με δούλευε κιόλας που εγω το πήρα 380) και οταν το είδα ήταν το G4s! Γελασε και το παρδαλό κατσίκι !

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε ΟΤΑ αναβαθμιση σε V20A.

 

 

http://postimg.org/gallery/1icsbfws2/

Απο ποια χώρα ειναι το κινητό;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

για οποιον ενδιαφερεται παντως η προσφορα του γερμανου στα 394 για το μαυρο χρωμα ισχυει με μικρο αποθεμα σε athens mall και σε καταστημα Γερμανος στον Πειραια στην Ηρωων Πολυτεχνειου :rolleyes:

 

Ξέρουμε αν του Γερμανού είναι με εφαρμογές και λογότυπα της cosmote;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...