Jump to content

Lenovo A850+


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Ειμαι ετοιμη να παραγγειλω το κινητο απο minideal. Το βρήκα όμως στο ιδιο σαιτ στο eu warehouse.Ειναι λιγο πιο ακριβο, αλλα ερχεται γρηγορότερα.Γνωριζετε αν υπάρχει καμία άλλη διαφορα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Ειμαι ετοιμη να παραγγειλω το κινητο απο minideal. Το βρήκα όμως στο ιδιο σαιτ στο eu warehouse.Ειναι λιγο πιο ακριβο, αλλα ερχεται γρηγορότερα.Γνωριζετε αν υπάρχει καμία άλλη διαφορα?

 

καποιο λαθος κανεις ,,,,,, δεν το εχει το minideal sto EU warehouse του το Α850+ ........

και αν "μυριζομαι" σωστα το εχεις μπερδεψει με το Lenovo S850 που πρεπει να ειναι αυτο που θελεις :)

Link to comment
Share on other sites

καποιο λαθος κανεις ,,,,,, δεν το εχει το minideal sto EU warehouse του το Α850+ ........

και αν "μυριζομαι" σωστα το εχεις μπερδεψει με το Lenovo S850 που πρεπει να ειναι αυτο που θελεις :)

 

ooops!καλα το ''μυρίστηκες"...Παρολα αυτα γνωριζεις αν υπαρχει καποια διαφορα στις παραγγελιες απο το eu warehouse?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω εντόπιση ενα προβλημα ατην vanilla rom εαν εχεις αναπάντητη η μήνυμα δεν αναβει κάποιο φωτάκι ειδοποιήσεις και για να δεις αν εχεις αναπάντητη πρεπει να ανοίξεις το τηλ

 

ξερει κανεις καποια λυση για αυτό ??

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω εντόπιση ενα προβλημα ατην vanilla rom εαν εχεις αναπάντητη η μήνυμα δεν αναβει κάποιο φωτάκι ειδοποιήσεις και για να δεις αν εχεις αναπάντητη πρεπει να ανοίξεις το τηλ

 

ξερει κανεις καποια λυση για αυτό ??

Ωπα.. Για να ξερουμε και τι λεμε.

Εννοεις οτι η συσκευη σου ειχε φωτακι πριν την Vanilla?

 

Η δικη μου δεν ειχε, οπως νομιζω και οποιουδηποτε αλλου. Απλα δεν εχει φωτακι. Και Ναι, ανοιγεις το τηλεφωνο η βαζεις εφαρμογες τυπου noled, που ομως δεν στις συνιστω.

Link to comment
Share on other sites

Ωπα.. Για να ξερουμε και τι λεμε.

Εννοεις οτι η συσκευη σου ειχε φωτακι πριν την Vanilla?

 

Η δικη μου δεν ειχε, οπως νομιζω και οποιουδηποτε αλλου. Απλα δεν εχει φωτακι. Και Ναι, ανοιγεις το τηλεφωνο η βαζεις εφαρμογες τυπου noled, που ομως δεν στις συνιστω.

δεν ξρω αν ειχε πριν δεν το ειχα τσεκάρει

 

εφαρμογή γιατι δεν προτείνεις?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξρω αν ειχε πριν δεν το ειχα τσεκάρει

 

εφαρμογή γιατι δεν προτείνεις?

Δεν ειχε ουτε πριν....

 

Οι εφαρμογες τετοιου ειδους σου αναβουν στην πραγματικότητα την οθονη, καταναλωνοντας μπαταρια και πορους της συσκευης. Καποια στιγμη θα σε κουρασει.

 

Αν θελεις να μην χανεις κλησεις, απλα βαλε ενα δυνατο ringtone. Και αν το καλοσκεφτεις, ολοι ανοιγουμε την συσκευη μας σχετικα συχνα για να δουμε emails, μηνυματα, καιρο, ωρα κλπ. Οποτε το λεντακι δεν ειναι και τοσο τραγικο να λειπει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να περάσω τους σελιδοδείκτης από τον Chrome στον ίντερνετ του τηλεφώνου πως στο καλό γίνεται στα άλλα τηλέφωνα που είχα πήγαιναν μόνη τους
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να περάσω τους σελιδοδείκτης από τον Chrome στον ίντερνετ του τηλεφώνου πως στο καλό γίνεται στα άλλα τηλέφωνα που είχα πήγαιναν μόνη τους

 

Θα το κάνει μόνο του στον επόμενο συγχρονισμό

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Θα το κάνει μόνο του στον επόμενο συγχρονισμό

 

Δεν το κάνει έχω κάνει 100 συγχρονισμους α και ξέχασα στους συγχρονισμους δεν λέει πουθενά συγχρονισμός ίντερνετ που λένε όλα τα κινητά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά. Έχω καμια βδομάδα που ξαναπερασα τη vanilla και παρατηρώ οτι τα mb φεύγουν πολύ γρήγορα. Ο chrome και το facebook app χαλάνε παρα πολλά. Ξέρετε κάτι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά. Έχω καμια βδομάδα που ξαναπερασα τη vanilla και παρατηρώ οτι τα mb φεύγουν πολύ γρήγορα. Ο chrome και το facebook app χαλάνε παρα πολλά. Ξέρετε κάτι?

 

chrome > ρυθμίσεις > Μείωση χρίσης δεδομένον

FB > απενεργοποίησε την αυτόματη έναρξη βίντεο (δεν θυμάμαι που είναι)

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

chrome > ρυθμίσεις > Μείωση χρίσης δεδομένον

FB > απενεργοποίησε την αυτόματη έναρξη βίντεο (δεν θυμάμαι που είναι)

 

Δυστυχώς τα έχω κανει αυτά. Ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

Ποιος browser ειναι καλυτερος για το κινητο? του εχω βαλει firefox. Μηπως να αφηνα chrome?

 

Είχα δοκιμάσει κάποια στιγμή τον dolphin, αλλά δεν με βόλεψε και τον έβγαλα. Firefox δεν έχω δοκιμάσει ακόμα... Ο chrome μια χαρά μου φαίνεται ως τώρα πάντως!

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό μου εξακολουθεί να χαλάει για ολες τις εφαρμοφες πααααρα πολλά mb με ελάχιστη χρήση. Βρίσκομαι σε αδιέξοδο. Καμια ιδέα παρακαλώ? Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

DroidWall και ορίζεις ποιες εφαρμογές έχουν νετ ή οχι

Αυτό στο έκανε από την αρχή που έβαλες την rom?

Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

DroidWall και ορίζεις ποιες εφαρμογές έχουν νετ ή οχι

Αυτό στο έκανε από την αρχή που έβαλες την rom?

 

Νομιζω ναι. Ξαναφλασσαρα τη vanilla και κρατησα backup τη δικια μου και κανει το ίδιο. Το κανει με όλα τα browsers

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο, αν και χρησιμοποιώ πολύ νετ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα, μετά είναι και το Green power που μπορεί να ελέγχει αρκετές λειτουργίες μεταξύ άλλων πότε μπενεις στο νετ.
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

Παράξενο, αν και χρησιμοποιώ πολύ νετ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα, μετά είναι και το Green power που μπορεί να ελέγχει αρκετές λειτουργίες μεταξύ άλλων πότε μπενεις στο νετ.

 

Μπορει ας πουμε να μου φαει 2 mb σε 5 λεπτα browsing. Μου φαινετια και μενα παρα πολυ περιοεργο και εχω ξενερωσει λιγο. θα δοκιμασω να φλασαρω s124 τωρα

 

κανει το ιδιο και με s124. Mπορει να μου χαλασε και 4mb σε 45 δευτερολεπτα μονο ο browser.Eχω απελπιστει

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...