Jump to content

Ζερβουδακης


panoramix13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ ήθελα να να ήξερα,πουλάει τίποτα?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήθελα να να ήξερα,πουλάει τίποτα?

 

Πειστικος φανεται στην τιβι.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πειστικος φανεται στην τιβι.:rolleyes:

 

εμένα χωρίς να έχω πάει σε κάποιο μαγαζί τους μου φαίνονται πιεστικοί !!!

ουσιαστικά κάνουν τα πάντα για μπεις στο μαγαζί τους, και μετά δεν ξέρω πως θα σε αφήσουν να φύγεις. είναι όπως σε μερικά καταστήματα που πας και ένας υπάλληλος είναι συνεχώς πίσω σου. πιστεύω καταντά κουραστικό. καλό είναι να έχεις περιθώριο να ψάξεις και μόνος σου. βέβαια άλλα άτομα θέλουν πάντα κάποιον υπάλληλο από πίσω τους!

 

δεν ξέρω εγώ έτσι βλέπω αυτή την κατάσταση. πραγματικές σαβούρες από Κίνα, υπερεκτιμένες που έστω κάτι να πουλήσει το κέρδος τεράστιο. από την άλλη βλέπω μια καλή επιχείρηση, που δεν αφήνει τίποτα στην τύχη. δεν ξέρω πολλούς ιδιοκτήτες εταιριών να προωθούν τόσο καλό το οποιοδήποτε προιόν. κι εγώ μπορώ να πλασάρω καλά κάτι, αλλά αν δεν με γεμίζει πως να το πουλήσω.

 

βέβαια ο ζερβουδάκης, πρέπει να έχει εύκολα πάνω του 3-4 zer phone 4 (με 2 κάρτες) αυτή τη στιγμή!

Link to comment
Share on other sites

Επεκταθηκε η σειρα των προϊοντων του Ζερβουδακη?Τωρα πουλαει και σομπες?
Link to comment
Share on other sites

Επεκταθηκε η σειρα των προϊοντων του Ζερβουδακη?Τωρα πουλαει και σομπες?

 

Και μαλιστα λεει οτι εχει πουλησει παρα πολλα κομματια!!

 

Παρε κοσμε και κοσμακη, σομπα απο τον Ζερβουδακη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι τα τηλεφωνα κατα την διαρκεια της εκπομπης δεν θα σταματανε να χτυπανε ε?
iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι τα τηλεφωνα κατα την διαρκεια της εκπομπης δεν θα σταματανε να χτυπανε ε?

 

Εμ.. αφου ειναι live εκπομπη..;)

Σπασσν τα τηλεφωνα οι συγγενεις του.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επεκταθηκε η σειρα των προϊοντων του Ζερβουδακη?Τωρα πουλαει και σομπες?

 

Στις δυο σόμπες δώρο ένα Zer Phone 4!!! :lol::lol::lol:

plankton69 - Χρήστος 

iPhone XS 64GB / iPhone 4 8GB 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως, αν κι επισκέφθηκα την σελίδα του με αρκετές προσδοκίες :p, απογοητεύτηκα από τιμές. Αν είναι να πάρεις κινέζικο καλά είναι να το πληρώσεις και κινέζικο, όχι χρυσό. Στα μεταχειρισμένα του είναι λίγο άκυρος, πολύ υψηλές τιμές για παλιά κινητά. Επίσης είδα κάτι που είχα ξεχάσει ότι υπάρχει, φορητό υπολογιστή μεταχειρισμένο με επεξεργαστή... αν είναι δυνατόν VIA C3!!! Μιλάμε το κομμάτι είναι τουλάχιστον δεκαετίας... και το δίνει 250 ευρώ!!!

Πάντως γενικά δεν μου κάνει εντύπωση το hype που έχει δημιουργήσει. Ουσιαστικά αν το καλοσκεφτείς, απλά ακολουθεί το δοκιμασμένο μοντέλο Λιακόπουλος.

Link to comment
Share on other sites

πανάκριβος είναι κ δεν έχει τίποτα ιδιαίτερο. καμιά πανάκριβη κινεζιά με φραπεδιέρα, τηλεοραση και radar,με sar που σου καίει τον εγκέφαλο και πανάκριβα παλιά κινητά που αν ψάξεις βρίσκεις με το κιλό.κ απο υποστήριξη τίποτα...μια φορα πήρα ενα νοκια απο αυτόν κ το είχαν στο σερβις για 6-7 μήνες
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Δυστυχως φιλοι μου κατι τετοιοι τυποι σαν τον ζερβουδακη τα παντελονιαζουν εκμεταλευομενοι την αμαθεια του κοσμακη καποια στιγμη του ειχα γραψει αναφερομενος στα κινητα του με την εκφραση (ΚΙΝΕΖΟΠΑΠΑΡΙΕΣ) βεβαια αυτο δεν του αρεσε και μου μπλοκαρισε την δυνατοτητα να γραφω στο συγκεκριμενο forum μιας και μεσα εκει ολο ευχαριστημενοι πελατες υπηρχαν γιαυτο λοιπον εγω θα σας χαιρετισω με ενα καινουργιο σλογκαν (εαν θελεις κινεζακι τρεχα αμεσως ζερβουδακη)
Link to comment
Share on other sites

Την άνοιξη του 2012 πήγα στο κεντρικό κατάστημά του στον Νέο Κόσμο. Κατ' αρχήν είναι θηριώδης, πιο μεγαλόσωμος από ότι φαίνεται στην τηλεόραση. Έμεινα εκεί 5-6 λεπτά όμως είπαμε αρκετά πράγματα.

Του έδειξα ένα "παλιό" samsung με WinMob6. Δεν με ρώτησε αν το έχω "πειράξει", παρά μόνο μου είπε "στο παίρνω 20 ευρώ αν λειτουργεί, δεσποινίς δείτε αυτό το κινητό", δλδ δεν τον ενδιέφερε η κατάστασή σου ή οτιδήποτε.

Τον ρώτησα για "απλά" κινητά Nokia, μου έδειξε ένα slide up nokia του 2003 ή 2004 αντί 50 ευρώ, ίσως και περισσότερα, και κυρίως με παρότρυνε για zer phone.

Γενικά, απο κοντά όχι συνεργάσιμος παρά το ότι δεν υπήρχε άλλος πελάτης στο κατάστημα του εκείνη την στιγμή.

SKY is_the LIMIT

STOP C.I.S.P.A.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Μου αρεσει που γραφει στην ταμπελα του μαγαζιου στο νεο κοσμο (100% ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ) ομως ξεχασε να γραψει απο κατω ( ΜΕ ΚΙΝΕΖΙΚΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ) ημαρτον ρε παιδια ετσι ειναι οι ελληνικες εταιριες
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...