Jump to content

Smartwatches - Wearables (Συζητήσεις, Απορίες, Αναλύσεις, Εντυπώσεις)


the_dynamite
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

 

Αν δεν το δοκιμάσει κάποιος δεν μπορούμε να γνωρίζουμε αλλα μάλλον.....ναι :)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το δοκιμάσει κάποιος δεν μπορούμε να γνωρίζουμε αλλα μάλλον.....ναι :)

Χαχα! Ρε ****το η ολη ιστορια με αυτα ειναι οτι λογικα δρν αναγνωριζουν ελληνικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο ποστ 347 λέει το παιδί ότι το παράγγειλε.

Link to comment
Share on other sites

Η όλη ιστορία με αυτά είναι ότι δεν αναγνωρίζουν Ελληνικά όμως ας μου πει εμένα κάποιος πως γίνεται αυτό πιό γνωστό και ως U8 pro να το έχει το Πλ@ίσιο και να το πλασάρει σαν turbo-x (και κάτι άλλο σαν κωδικό δίπλα) και να έχει κανονικότατα Ελληνικά με Ελληνικό Τ9 που βγάζει προτινόμενες λέξεις διορθώνει κλπ... ότι κάνει τεσπα ένα κανονικό Τ9. Μου εξηγεί κάποιος; Τι; Έχει το Πλ@ίσιο δικούς του ανθρώπους που βγάζουν για κάθε ξενόφερτο rom (ή τύπου rom) και τις περνάνε;
Coolpad F2 (8675-W00) CM 12.1. Mod. Mds Team V2 (by avecilla)
Link to comment
Share on other sites

Το Gear S που θα ερθει σύντομα θα ειναι αυτόνομο.

 

Ερωτηση: Αν πας για τρέξιμο με το g watch χωρις το τηλέφωνο δεν μπορείς να καταγραψεις τρεξιμο/περπατημα/ποδηλασια;;; Δεν λειτουργεί;;; Τι πρόβλημα υπάρχει; ;;

 

Ε τότε μάλλον χρειάζομαι ενα τέτοιο όπως το Gear S η και την 3η έκδοση της sony όπου διάβασα για μεγάλη αυτονομία σε πολλά!

Όσο για την καταγραφή που λέτε, εγω δεν έχω βρεί τίποτα. Ίσως βέβαια το οτι δεν ξέρω αγγλικά να ευθύνεται για κάποια παράβλεψή μου. Όμως και κάποια που έχω βρεί και μοιάζουν για κάτι ως καταγραφή, είναι απαίσιο και ακαταλαβίστικο.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε μάλλον χρειάζομαι ενα τέτοιο όπως το Gear S η και την 3η έκδοση της sony όπου διάβασα για μεγάλη αυτονομία σε πολλά!

Όσο για την καταγραφή που λέτε, εγω δεν έχω βρεί τίποτα. Ίσως βέβαια το οτι δεν ξέρω αγγλικά να ευθύνεται για κάποια παράβλεψή μου. Όμως και κάποια που έχω βρεί και μοιάζουν για κάτι ως καταγραφή, είναι απαίσιο και ακαταλαβίστικο.

 

Και η 3η υλοποίηση της Sony το ιδιο λειτουργικό θα εχει οποτε θα εχεις τα ιδια θέματα(προβλήματα του λειτουργικού ειναι κι οχι των κατασκευαστων) Εκτος κι αν λυθούν σύντομα φιλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Και η 3η υλοποίηση της Sony το ιδιο λειτουργικό θα εχει οποτε θα εχεις τα ιδια θέματα(προβλήματα του λειτουργικού ειναι κι οχι των κατασκευαστων) Εκτος κι αν λυθούν σύντομα φιλε μου.

 

Πρώτα πρώτα και μόνο που θα το λανσάρει η sony δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι εξελληνισμένο. Και διαβάζοντας το άρθρο εδώ στο myphone, θα έχει πολλά τα οποία δεν έχει το LG όπως να ακούς μουσική η να κάνεις αθλητισμό μετρώντας τις επιδόσεις σου και όλα αυτά δίχως την αναγκαστική ύπαρξη στο μάξιμουμ 10 μέτρων απόσταση απ'το κινητό σου. Άρα, δεν είναι θέμα μόνο λειτουργικού.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα πρώτα και μόνο που θα το λανσάρει η sony δεν υπάρχει περίπτωση να μην είναι εξελληνισμένο. Και διαβάζοντας το άρθρο εδώ στο myphone, θα έχει πολλά τα οποία δεν έχει το LG όπως να ακούς μουσική η να κάνεις αθλητισμό μετρώντας τις επιδόσεις σου και όλα αυτά δίχως την αναγκαστική ύπαρξη στο μάξιμουμ 10 μέτρων απόσταση απ'το κινητό σου. Άρα, δεν είναι θέμα μόνο λειτουργικού.

 

Ετσι διαβασα μολις κι εγω και μακάρι να εχω άδικο γιατί και το smartwatch 2 ειναι αξιόλογο. Ποτε βγαίνει επίσημα ξέρουμε;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ετσι διαβασα μολις κι εγω και μακάρι να εχω άδικο γιατί και το smartwatch 2 ειναι αξιόλογο. Ποτε βγαίνει επίσημα ξέρουμε;;;;

 

Ήδη απ'ότι έχω δει σε ξένα sites, πωλείται. Εκτός κι αν αναγράφεται προς…. προπαραγγελία!

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Ξέρουμε εαν το gear s θα απαιτεί συγκεκριμένα κινητά της samsung προκειμένου να κατεβάζεις εφαρμογές ή θα είναι στην κυριολεξία αυτόνομο;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Ξέρουμε εαν το gear s θα απαιτεί συγκεκριμένα κινητά της samsung προκειμένου να κατεβάζεις εφαρμογές ή θα είναι στην κυριολεξία αυτόνομο;

 

απο οτι λεγεται σε καποια ξενα reviews που διαβασα δυστυχως ναι θελει συσκευη σαμσουνγκ για να βαλεις την πρωτη φορα εφαρμογες.παντως με τις δυνατοτητες που εχει χαλαλι.το android wear θελει ψωμια ακομη για το φτασει παρα πολλα ομως λεμε και ασε τον bahamut να κελαηδαι hic προφανως η samsung του εκοψε την συνταξη η κατι τετοιο δεν εξηγηται αλλιως.

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία.

Το gear s θα μπορεί να κάνει ταυτόχρονα πολλά πράγματα?

Π.χ. να ακούω μουσική μέσω bt και παράλληλα να καταγράφει διαδρομή και σωματομετρικά με Runtasastic?

Τα παλαιότερα gear μπορούσαν να συνδεθούν με εξωτερικό καρδιοσυχνόμετρο?

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια απορία.

Το gear s θα μπορεί να κάνει ταυτόχρονα πολλά πράγματα?

Π.χ. να ακούω μουσική μέσω bt και παράλληλα να καταγράφει διαδρομή και σωματομετρικά με Runtasastic?

Τα παλαιότερα gear μπορούσαν να συνδεθούν με εξωτερικό καρδιοσυχνόμετρο?

 

Ναι σε ολα. Γίνονται ηδη με τα gear

Link to comment
Share on other sites

hic σαν εμπειρια τηλεφωνου τι λεει?θελω να το παρω το gear s και πιστευω θα με βολεψει και πολυ και σαν τηλεφωνο οταν δεν θα θελω να κουβαλαω το νοτε 3 μαζι μου η στο αυτοκινητο,εσυ τι αποψη εχεις απο ποιοτητα κλησεων?
Link to comment
Share on other sites

hic σαν εμπειρια τηλεφωνου τι λεει?θελω να το παρω το gear s και πιστευω θα με βολεψει και πολυ και σαν τηλεφωνο οταν δεν θα θελω να κουβαλαω το νοτε 3 μαζι μου η στο αυτοκινητο,εσυ τι αποψη εχεις απο ποιοτητα κλησεων?

 

Νομίζω θα χρειαστείς ενα bluetooth hs για να να μιλας αξιοπρεπώς.

 

Εχει καλουτσικο ηχείο το gear 2 αλλα μπορείς να μιλήσεις με άνεση μονο στο αυτοκίνητο π.χ ή σε μερη που δεν εχουν φασαρία. Αν εχει πολυ φασαρία τουλάχιστον στο gear 2 δυσκολεύεσαι να ακούσεις τον συνομιλητή σου. Δεν ξέρω ποσο βελτιωμένο θα ειναι το ηχειο στο Gear S αλλα μην περιμένεις θαύματα. Οπως και να το κάνεις, σε ανοιχτή ακρόαση ο ηχος σκορπάει.

Link to comment
Share on other sites

ε καλα ναι εννοειται αμα ειμαι σε μερος που εχει κοσμο η φασαρια θα εχω και bluetooth αλλιως ουτως η αλλως θα ειμαι και σαν τον περιεργο αμα μιλαω στο ρολοι σαν τον κιτ χαχαχααχαχα.παντως κακα τα ψεματα με το ρολοι και ακουστικα ψιλοακυρωνεις το τηλεφωνο και πας για συνδιασμο με tablet μετα πιστευω.
Link to comment
Share on other sites

ε καλα ναι εννοειται αμα ειμαι σε μερος που εχει κοσμο η φασαρια θα εχω και bluetooth αλλιως ουτως η αλλως θα ειμαι και σαν τον περιεργο αμα μιλαω στο ρολοι σαν τον κιτ χαχαχααχαχα.παντως κακα τα ψεματα με το ρολοι και ακουστικα ψιλοακυρωνεις το τηλεφωνο και πας για συνδιασμο με tablet μετα πιστευω.

 

Ε οχι κι έτσι, τουλάχιστον εγω δε θα μπορούσα να ακυρώσω το τηλέφωνο. Πάντως με το Gear S θα μπορείς να κάνεις πολλα ειναι η αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα θέλω να αγορασω ενα pebble steel μπορείτε να μου πείτε απο που. Το original site δεν στέλνει με paypal στην Ελλαδα . Απο ebay κατα βαση όλα είναι αμερικη. Ευρώπη δεν παιζει για το καταραμένο;
Link to comment
Share on other sites

Amazon...αλλά θα το πληρώσεις!! ΑΚΡΙΒΑ... :(
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Έχω προσπαθήσει να το δουλέψω δις. Δεν θα το πρότεινα ως αγορά. Δύσχρηστο και ακατανόητο μενού.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Smartwatches - Wearables (Συζητήσεις, Απορίες, Αναλύσεις, Εντυπώσεις)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...