Jump to content

[Συζήτηση] Περί τροποποιημένων firmwares για Ν8-00


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πολυ καλα θα κανεις , σε εμενα δουλευει μια χαρα η τελευταια του lagoskon και με την ευκαιρια να τον ξανα ευχαριστησω. εδωσες ενα μικρο αερακι στο Ν8 μου
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 258
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να προσθέσω και εγώ ότι η rom αυτή του lagoskon έδωσε στο Ν8 άλλο αέρα και το έκανε πιο γρήγορο,δεν δείχνει να έχει κάποιο bug,είναι απροβλημάτιστη.Ευχαριστούμε lagoskon.
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ...... Θα μου λείψει όλο αυτό που ζησαμε τα τελευταία 2 χρόνια απο μαγειρικές Ρομ....
Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παρακαλώ...... Θα μου λείψει όλο αυτό που ζησαμε τα τελευταία 2 χρόνια απο μαγειρικές Ρομ....

 

Πόλυ αργά έρχομαι στην παρέα σας!

Μου δώθηκε η ευκαιρία να αποκτησω το κόσμημα της Nokia!

Έχει διάβασμα τώρα!

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση off topic σχολιασμών
Link to comment
Share on other sites

Θα δεις ότι είναι ελβετικός σουγιάς σε αρκετές περιπτώσεις...

Πραγματικά το λατρεύω.

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Σημερινή. Εξτρα αδυνάτισμα , λιγο εξτρα ταχύτητα, νεο εικονιδιο μπαταριας σαν αυτο που εχω για το 808, αφαίρεση καιρού και σοσιαλ ( τα κοινωνικά δίκτυα μπαίνουν με ενημέρωση εφαρμογών για όποιον τα θέλει) , αφαίρεση Nokia Transport & Guides.

 

Βρήκα από γνωστό ενα μεταχειρισμένο σε άριστη κατάσταση 50€ και είπα να φτιάξω μια τελευταία ρομ για τους τελευταιούς μοϊκανούς του symbian.

Την εχει κανεις να μου τη στειλει please?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Συγγνώμη που ξεθάβω το θέμα αλλά έπεσε στα χέρια μου ένα παροπλισμένο Ν8 του αδερφού μου. Υπάρχει πουθενά κάποιος μπούσουλας και κάποιο λινκ για τις ρομ που αναφέρονται στο παρόν thread? Έχει μέσα τώρα μια εργοστασιακή ρομ 1.1 με λογότυπο της Vodafone αν βοηθάει κάπου. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

καπου τις εχω , αλλα δεν ξερω αν εχω και ολα τα εργαλεια που χρειαζεται , απο την 1.1 για να πας στην τελευταια του lagoskon belle ,νομιζω οτι πρεπει να βαλεις και την ΑΝΝΑ και μετα την Belle

σιγουρα πρεπει να κανεις καθε ενεργεια σε windows 7 μιας και δεν υπαρχουν drivers για πιο καινουριο λειτουργικο

 

 

 

χρειαζομαι και εγω μια βοηθεια μιας και το επιστρατεψα παλι μετα απο 8 μηνες περιπου

πως μπορω να απεγκαταστησω τις εφαρμογες την νοκια , δεν θυμαμαι καθολου φοραω την τελευταια του lagoskon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...