Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ok με επεισες!! :lol: θα το δοκιμασω ξανα να δουμε τι γινεται....

 

Aπo παρτίδα 402 και μετά κανένα θέμα και έρχεται με 4.4.2...!!! Αν το πάρεις τώρα προφανώς θα είναι πάνω απο 406. Είναι ένα πραγματικά καλό smartphone με εξαιρετική camera & video (αφού του περάσεις την Rom CloudyG3 2,0) :up: και αυτό που με έχει εντυπωσιάσει είναι το slow motion.....:w00t: του έχω 84 εφαρμογες και τρέχει απροβλημάτιστα, είναι το πρώτο smartphone που το έχω χωρείς να παγώνω εφαρμογές από το titanium & χωρείς Greenify.;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το root γίνεται πανεύκολα με ενα apk ούτε υπολογιστή δεν χρειάζεται;)

 

Ποιο ειναι το apk που αναφαρεσε?

Επισης ερωτηση σε αυτους που εχουν περασει το cloudy g3 v2.Το 4g δουλευει ?

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το apk που αναφαρεσε?

Επισης ερωτηση σε αυτους που εχουν περασει το cloudy g3 v2.Το 4g δουλευει ?

Το 4g δουλεύει κανονικότατα

Με αυτό κανεις root

https://towelroot.com/

 

Με αυτό βάζεις custom recovery

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2715496

Προσοχή autorec πρέπει να κατεβάσεις για το μοντέλο σου που λογικά είναι το d802.

 

Δες και βίντεο στο youtube για να μπεις στο νόημα εύκολα;)

Link to comment
Share on other sites

@mariodj σε ευχαριστω για την απαντηση. Υπαρχει καποιος τροπος για να δω την παρτιδα εξωτερικα απο το κουτι πριν την αγορα του?

 

@outlaw φιλε μου αν δεν σου κανει κοπο αυτες οι 40 που λες οτι εβγαλες, θυμασαι τι αναλυση ειχαν? ειχαν την αναλυση που εχεις ρυθμισει για single shot (π.χ. 10mp) η τις κατεβαζε σε αναλυση? Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ναι, knock code ειχε και στην 20c. Εγω προσωπικα δεν εχω δει καμια διαφορα και πραγματικα μου φαινεται αδιανοητο που δεν εφτιαξαν το χαζο bug με το σηματακι του 4g.

Ναι είναι όντως χαζό, αλλά αν δεν το έχεις ήδη θα πρότεινα να βάλεις το Elixir widget, σου δίνει πληροφορία για την κατηγορία δεδομένων και πολλά άλλα χρήσιμα.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

@mariodj σε ευχαριστω για την απαντηση. Υπαρχει καποιος τροπος για να δω την παρτιδα εξωτερικα απο το κουτι πριν την αγορα του?

 

@outlaw φιλε μου αν δεν σου κανει κοπο αυτες οι 40 που λες οτι εβγαλες, θυμασαι τι αναλυση ειχαν? ειχαν την αναλυση που εχεις ρυθμισει για single shot (π.χ. 10mp) η τις κατεβαζε σε αναλυση? Σε ευχαριστω

 

Τα πρώτα 3 ψηφία του S/Ν είναι και η παρτίδα! Άρα ναι μπορείς να το κάνεις πριν την αγορά!

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα 3 ψηφία του S/Ν είναι και η παρτίδα! Άρα ναι μπορείς να το κάνεις πριν την αγορά!

 

Να σαι καλα σε ευχαριστω! Αρα μας ενδιαφερει απο ποιο 3ψηφιο και μετα?

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα σε ευχαριστω! Αρα μας ενδιαφερει απο ποιο 3ψηφιο και μετα?

Από ότι λένε τα παιδιά 402 και πάνω...

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

@outlaw φιλε μου αν δεν σου κανει κοπο αυτες οι 40 που λες οτι εβγαλες, θυμασαι τι αναλυση ειχαν? ειχαν την αναλυση που εχεις ρυθμισει για single shot (π.χ. 10mp) η τις κατεβαζε σε αναλυση? Σε ευχαριστω

 

Ναι είχαν κανονικά την ανάλυση που έχουν οι single shot. Για του λόγου το αληθές τράβηξα μόλις μερικές και αυτές είναι οι πληροφορίες τους:

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

@mariodj σε ευχαριστω για την απαντηση. Υπαρχει καποιος τροπος για να δω την παρτιδα εξωτερικα απο το κουτι πριν την αγορα του?

 

Στο κουτί......ο μπλε κύκλος παρτίδα, και στο κόκκινο για που κατασκευάστηκε η συσκευής. Το δικό μου είναι Γαλλικό.;) Όλα τα ευρωπαϊκά υποστηρίζονται από το Ελληνικό service...!

 

 

http://s6.postimg.org/gedggs33h/Picture0001.jpg

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα το θεο ενας λογος που θελω να παρω το g2 ξανα ειναι τα μελη που εχει το νημα του g2....Σας ευχαριστω ΘΕΡΜΑ και τους 3 σας!!:happy:
Link to comment
Share on other sites

Μα το θεο ενας λογος που θελω να παρω το g2 ξανα ειναι τα μελη που εχει το νημα του g2....Σας ευχαριστω ΘΕΡΜΑ και τους 3 σας!!:happy:

 

φιλε μου παρτο με χίλια σε θυμαμαι που το ειχες το νοεμβριο του 2013 αν δεν κανω λαθος το ειχες δώσει για το s4 !!! και εγω το ξανα πήρα το τηλεφωνο και δεν το μετανιωσα καθολου (ημουν με note 3 πριν!!)το μονο που μου λειπει ειναι το s pen (εβαζα τα παιδια μου να ζωγραφίζουν:lol::lol: και τιποτα αλλο πραγματικα!!!)και το θεμα με την καμερα που ειχες τοτε δεν υπαρχει πλέον γιατη βγαζει φανταστικες φοτο και βιντεο!!ειδικα cloudy g3 και το μοντακι του xdabbeb:) για μενα ειναι η καλύτερη επιλογη που θα μπορουσε να κανει κανεις!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο κουτί......ο μπλε κύκλος παρτίδα, και στο κόκκινο για που κατασκευάστηκε η συσκευής. Το δικό μου είναι Γαλλικό.;) Όλα τα ευρωπαϊκά υποστηρίζονται από το Ελληνικό service...!

 

 

http://s6.postimg.org/gedggs33h/Picture0001.jpg

 

φιλε μου στην cloudy g3 ο igo σου δουλευει???

 

και παιδια εγω εχω αυτα τα γραμματα SEA για που προορίζεται??

Edited by manthosffvll
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου στην cloudy g3 ο igo σου δουλεύει???

 

OXI μια από τα ίδια.....:lol::lol::lol::lol: τρέχει σε κανέναν το iGO....??? CloudyG3 2,0 & Kernel-bruce2728-D802-v0.41

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το g2 μου πάει για έλεγχο και πιθανή επισκευή(για κάποιο λόγο η οθόνη άρχισε να ανασηκώνεται ελάχιστα στα πλάγια με τον καιρό,σαν να ξεκόλλησε ένα πράγμα).Το θέμα είναι ότι έχω κάνει root και πέρασα και recovery.Αν το στείλω έτσι ισχύει η εγγύηση?Stock rom έχω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το g2 μου πάει για έλεγχο και πιθανή επισκευή(για κάποιο λόγο η οθόνη άρχισε να ανασηκώνεται ελάχιστα στα πλάγια με τον καιρό,σαν να ξεκόλλησε ένα πράγμα).Το θέμα είναι ότι έχω κάνει root και πέρασα και recovery.Αν το στείλω έτσι ισχύει η εγγύηση?Stock rom έχω.

 

Οχι δεν ισχυει.Περασε την στοκ ρομ ξανα χωρις ρουτ και ρεκοβερυ.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

OXI μια από τα ίδια.....:lol::lol::lol::lol: τρέχει σε κανέναν το iGO....??? CloudyG3 2,0 & Kernel-bruce2728-D802-v0.41

 

Τρεχει σε εμενα κανονικα φίλε μου!!!!! λοιπόν αλλού τι θα κάνεις θα σβήσεις τον φάκελο save.

Θα πας στις ρυθμίσεις προβολή και θα τσεκάρεις το igo ωστε να κρύβεται η κατω μπάρα και δοκίμασε ξανα!!!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου παρτο με χίλια σε θυμαμαι που το ειχες το νοεμβριο του 2013 αν δεν κανω λαθος το ειχες δώσει για το s4 !!! και εγω το ξανα πήρα το τηλεφωνο και δεν το μετανιωσα καθολου (ημουν με note 3 πριν!!)το μονο που μου λειπει ειναι το s pen (εβαζα τα παιδια μου να ζωγραφίζουν:lol::lol: και τιποτα αλλο πραγματικα!!!)και το θεμα με την καμερα που ειχες τοτε δεν υπαρχει πλέον γιατη βγαζει φανταστικες φοτο και βιντεο!!ειδικα cloudy g3 και το μοντακι του xdabbeb:) για μενα ειναι η καλύτερη επιλογη που θα μπορουσε να κανει κανεις!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

φιλε μου στην cloudy g3 ο igo σου δουλευει???

 

και παιδια εγω εχω αυτα τα γραμματα SEA για που προορίζεται??

 

Καλα θυμασαι φιλε μου και εγω σε θυμαμαι. Απο το note 3 Πηγες το g2?? Και εισαι ευχαριστημενος? Αυτο λεει πολλα φιλε μου....

Αναφερομαι σε ολους παιδια...Κατι πολυ σημαντικο με την καμερα:

Τοτε ειχαμε καταληξει οτι ηταν θεμα software με το video και την καμερα. Σημερα ανοιξα τα αρχεια που ειχα τοτε τραβηξει απο το g2 και παρατηρησα παλι τα εξης: Επειδη ειμαι ετοιμος να το παρω σας παρακαλω απαντηστε μου με σιγουρια στα παρακατω αφου τα τσεκαρετε:

 

1) Στο video recording ειτε με 30 ειτε με 60 fps, σε εσωτερικο χωρο με νορμαλ φωτισμο το frame rate επεφτε τοσο πολυ που ηταν λες και εβλεπες slow motion. Μολις εβλεπε περισσοτερο φως ξαναερχοταν στα φυσιολογικα.(ειχε θεμα με το exposure). Επισης το breathing focus ηταν ενοχλητικο. Συνεχεια νεταρε και ξανανεταρε. Και καποιες φορες απο κοντινο σε μακρινο κολλαγε το focus και αργουσε να επανελθει. Υπαρχουν ακομα αυτα τα θεματα? (δεν ειχα φλασαρει τιποτα το τηλεφωνο μαμα ουτε kitkat ειχε βγει).

 

2) Στις φωτο την ημερα ηταν οκ. Την νυχτα εχανε πολυ λεπτομερεια και τα εδειχνε ολα "παστελ" απο το πολυ επιθετικο noise reduction.Και οταν ηθελες να βγαλεις μια φωτο με φλας αργουσε παρα πολυ να νεταρει με αποτελεσμα το ατομο που ηθελες να βγαλεις να το εστελνες στον οφθαλμιατρο απο το στραβωμα μιας και το φλας ηταν αναμμενο συνεχεια μεχρι να νεταρει επι 4-5 δευτερα.

 

Καπου διαβασα οτι η kitkat δεν εφτιαξε τιποτα απο αυτα μονο με rom και xddabed mods κτλ. βλεπεις φως.

Για τα υπολοιπα δεν ρωταω καν εχουν αλλαχτει διορθωθει λογω παρτιδας. (gps - καπακια που τριζουν κτλ)

Αλλα επειδη σαν κινητο μου αρεσει γενικοτερα, ομως η καμερα ειναι το νο1 για μενα και με το s4 ειμαι πολυ ευχαριστημενος δεν θα ηθελα να την πατησω ξανα...

Σας ευχαριστω εκ των προταιρων και συγγνωμη για το μακροσκελες κειμενο αλλα ειναι μια μεταβαση που δεν θα ηθελα να μετανοιωσω.

Link to comment
Share on other sites

Τρεχει σε εμενα κανονικα φίλε μου!!!!! λοιπόν αλλού τι θα κάνεις θα σβήσεις τον φάκελο save.

Θα πας στις ρυθμίσεις προβολή και θα τσεκάρεις το igo ωστε να κρύβεται η κατω μπάρα και δοκίμασε ξανα!!!!

 

BRAVO παιχταρα Μανθο......... (τσεκάρεις το igo ώστε να κρύβεται η κάτω μπάρα) ΕΤΡΕΞΕ :w00t: το ''τιμημένο''...!!!:yahoo: δεν έσβησα το save ;) Όλα o.k. Αν δεν έτρεχες το iGO (γιατί εσύ το ετρεξες) θα έσκαγες...!!!! με το skin τι έκανες...?

 

*** τρεια (3) δεύτερα κάνει να κλείδωση μέσα στο σπίτι....!:up:

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

@ demon2411

Όσο κρατάς το δάχτυλο στο κουμπί, η κάμερα τραβάει φωτο! Έχω τραβήξει μέχρι 40 λήψεις & μετά σταμάτησα γιατί λυπήθηκα την κάμερα :)

 

@paraskeuas013

Η Cosmote κάνει το εξής, όταν δεν έχεις ενεργοποιημένο κάποιο πρόγραμμα mobile internet και ανοίξεις τα δεδομένα, σε χρεώνει 1€ και σου δίνει internet για 1 μέρα. Εσύ όταν έστειλες "End Day" διέκοψες αυτή την υπηρεσία πριν περάσει το 24ωρο και έχασες και το ευρώ και το ίντερνετ -την έχω κάνει κι εγώ την πατάτα :)

Μετά από 1 μέρα, αν ξανανοιξεις τα δεδομένα, θα έχεις internet κανονικά και θα σε χρεώσει πάλι 1€, οπότε ή βάλε πρόγραμμα mobile internet ή μην τα ξανανοίγεις :)

 

σευχαριστω φιλε για την απαντηση!!θα φροντισω να κανω κανενα πακετακι για να μην ξαναχρεωθω αδικως!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Δυο αποριουλες εχω. Σημερα ενω πατουσα το πληκτρο που σε παει στη διαχειριση εργασιων σαν φοντο απο πισω μου εβγαζε τις ρυθμισεις. Μετα απο επανεκκινηση εστρωσε ομως. Χρειαζεται να ανησυχω; Επισης κατι αλλο για τα hands free. Πατωντας το μεσαιο κουμπι δεν μου απανταει την κληση,εχει προβλημα;
Link to comment
Share on other sites

Καλα θυμασαι φιλε μου και εγω σε θυμαμαι. Απο το note 3 Πηγες το g2?? Και εισαι ευχαριστημενος? Αυτο λεει πολλα φιλε μου....

Αναφερομαι σε ολους παιδια...Κατι πολυ σημαντικο με την καμερα:

Τοτε ειχαμε καταληξει οτι ηταν θεμα software με το video και την καμερα. Σημερα ανοιξα τα αρχεια που ειχα τοτε τραβηξει απο το g2 και παρατηρησα παλι τα εξης: Επειδη ειμαι ετοιμος να το παρω σας παρακαλω απαντηστε μου με σιγουρια στα παρακατω αφου τα τσεκαρετε:

 

1) Στο video recording ειτε με 30 ειτε με 60 fps, σε εσωτερικο χωρο με νορμαλ φωτισμο το frame rate επεφτε τοσο πολυ που ηταν λες και εβλεπες slow motion. Μολις εβλεπε περισσοτερο φως ξαναερχοταν στα φυσιολογικα.(ειχε θεμα με το exposure). Επισης το breathing focus ηταν ενοχλητικο. Συνεχεια νεταρε και ξανανεταρε. Και καποιες φορες απο κοντινο σε μακρινο κολλαγε το focus και αργουσε να επανελθει. Υπαρχουν ακομα αυτα τα θεματα? (δεν ειχα φλασαρει τιποτα το τηλεφωνο μαμα ουτε kitkat ειχε βγει).

 

2) Στις φωτο την ημερα ηταν οκ. Την νυχτα εχανε πολυ λεπτομερεια και τα εδειχνε ολα "παστελ" απο το πολυ επιθετικο noise reduction.Και οταν ηθελες να βγαλεις μια φωτο με φλας αργουσε παρα πολυ να νεταρει με αποτελεσμα το ατομο που ηθελες να βγαλεις να το εστελνες στον οφθαλμιατρο απο το στραβωμα μιας και το φλας ηταν αναμμενο συνεχεια μεχρι να νεταρει επι 4-5 δευτερα.

 

Καπου διαβασα οτι η kitkat δεν εφτιαξε τιποτα απο αυτα μονο με rom και xddabed mods κτλ. βλεπεις φως.

Για τα υπολοιπα δεν ρωταω καν εχουν αλλαχτει διορθωθει λογω παρτιδας. (gps - καπακια που τριζουν κτλ)

Αλλα επειδη σαν κινητο μου αρεσει γενικοτερα, ομως η καμερα ειναι το νο1 για μενα και με το s4 ειμαι πολυ ευχαριστημενος δεν θα ηθελα να την πατησω ξανα...

Σας ευχαριστω εκ των προταιρων και συγγνωμη για το μακροσκελες κειμενο αλλα ειναι μια μεταβαση που δεν θα ηθελα να μετανοιωσω.

Αν εχεις σκοπο να το αφησεις στοκ τοτε μην το ξαναπαρεις.

Αν παλι βαλεις οτι σου πουμε δεν θα πιστευεις οτι ειναι το ιδιο κινητο με αυτο που ειχες παλια.

Την καμερα τωρα πια την θεωρω καλυτερη απο s4(πριν κανα μηνα ειχα παλι το s4 οποτε εχω προσφατη σχετικα συγκριση).

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Δυο αποριουλες εχω. Σημερα ενω πατουσα το πληκτρο που σε παει στη διαχειριση εργασιων σαν φοντο απο πισω μου εβγαζε τις ρυθμισεις. Μετα απο επανεκκινηση εστρωσε ομως. Χρειαζεται να ανησυχω; Επισης κατι αλλο για τα hands free. Πατωντας το μεσαιο κουμπι δεν μου απανταει την κληση,εχει προβλημα;

 

Ε εννοείται πως δεν πρέπει να ανησυχείς! Ένα σκάλωμα είναι. Και το κινητό το θέλει το reboot του που και που όπως και ο υπολογιστής όπως και το router όπως γενικώς όλες οι ηλεκτρονικές συσκευές.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα το Smart cleaning χρήσιμο εργαλείο....;)

 

http://s6.postimg.org/rmw8ib6b5/Screenshot_2014_10_02_12_59_47.png

upload image online

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα θυμασαι φιλε μου και εγω σε θυμαμαι. Απο το note 3 Πηγες το g2?? Και εισαι ευχαριστημενος? Αυτο λεει πολλα φιλε μου....

Αναφερομαι σε ολους παιδια...Κατι πολυ σημαντικο με την καμερα:

Τοτε ειχαμε καταληξει οτι ηταν θεμα software με το video και την καμερα. Σημερα ανοιξα τα αρχεια που ειχα τοτε τραβηξει απο το g2 και παρατηρησα παλι τα εξης: Επειδη ειμαι ετοιμος να το παρω σας παρακαλω απαντηστε μου με σιγουρια στα παρακατω αφου τα τσεκαρετε:

 

1) Στο video recording ειτε με 30 ειτε με 60 fps, σε εσωτερικο χωρο με νορμαλ φωτισμο το frame rate επεφτε τοσο πολυ που ηταν λες και εβλεπες slow motion. Μολις εβλεπε περισσοτερο φως ξαναερχοταν στα φυσιολογικα.(ειχε θεμα με το exposure). Επισης το breathing focus ηταν ενοχλητικο. Συνεχεια νεταρε και ξανανεταρε. Και καποιες φορες απο κοντινο σε μακρινο κολλαγε το focus και αργουσε να επανελθει. Υπαρχουν ακομα αυτα τα θεματα? (δεν ειχα φλασαρει τιποτα το τηλεφωνο μαμα ουτε kitkat ειχε βγει).

 

2) Στις φωτο την ημερα ηταν οκ. Την νυχτα εχανε πολυ λεπτομερεια και τα εδειχνε ολα "παστελ" απο το πολυ επιθετικο noise reduction.Και οταν ηθελες να βγαλεις μια φωτο με φλας αργουσε παρα πολυ να νεταρει με αποτελεσμα το ατομο που ηθελες να βγαλεις να το εστελνες στον οφθαλμιατρο απο το στραβωμα μιας και το φλας ηταν αναμμενο συνεχεια μεχρι να νεταρει επι 4-5 δευτερα.

 

Καπου διαβασα οτι η kitkat δεν εφτιαξε τιποτα απο αυτα μονο με rom και xddabed mods κτλ. βλεπεις φως.

Για τα υπολοιπα δεν ρωταω καν εχουν αλλαχτει διορθωθει λογω παρτιδας. (gps - καπακια που τριζουν κτλ)

Αλλα επειδη σαν κινητο μου αρεσει γενικοτερα, ομως η καμερα ειναι το νο1 για μενα και με το s4 ειμαι πολυ ευχαριστημενος δεν θα ηθελα να την πατησω ξανα...

Σας ευχαριστω εκ των προταιρων και συγγνωμη για το μακροσκελες κειμενο αλλα ειναι μια μεταβαση που δεν θα ηθελα να μετανοιωσω.

 

Φιλε μου ναι απο το note3 βγαζει καλύτερες φοτο το βίντεο ειναι στα ιδια επίπεδα!!!και ειναι πιο βολικο στην καθημερινή χρήση!!!οπως σου ειπε το παιδι αν ειναι να το πάρεις δεν θα το αφήσεις στοκ ροοτ και cloudy g3 και βάζεις και και μοντακι της κάμερας και θα εχεις και της δυο κάμερες και κανεις δοκιμές και τα δυο ειναι παρα πολυ καλα!!!

Αλλα αν θες μου λες σε τι συνθήκες θες να βγαλω φοτο και βιντεο και να σου τα ανεβάσω να τα δεις και να κρίνεις!!!!:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

BRAVO παιχταρα Μανθο......... (τσεκάρεις το igo ώστε να κρύβεται η κάτω μπάρα) ΕΤΡΕΞΕ :w00t: το ''τιμημένο''...!!!:yahoo: δεν έσβησα το save ;) Όλα o.k. Αν δεν έτρεχες το iGO (γιατί εσύ το ετρεξες) θα έσκαγες...!!!! με το skin τι έκανες...?

 

*** τρεια (3) δεύτερα κάνει να κλείδωση μέσα στο σπίτι....!:up:

 

Ωραια επιτέλους ησύχασα:lol: ναι φιλε μου και το σκιν το βλέπει κανονικα ολα καλα!!!!!:D

Παει και αυτο ησύχασα και απο αυτο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πανο & Μανθο οχι δεν εχω σκοπο να το αφησω στοκ εξαλλου δεν εχω το knox να με νοιαζει.

Για να το λετε ολοι ετσι θα ειναι και σας πιστευω προς θεου απλα αυτα που γραφω παραπανω εξαλειφονται με την rom και τα mods?

Γραφω συγκεκριμενα τι με ενοχλουσε...Κατα τα αλλα ολα οκ

Πανο αν ειχες το s4 προσφατα προφανως το συγκρινες με το g2 modded και οχι στοκ να υποθεσω?

Μανθο δεν χρειαζεται να ανεβασεις κατι σε πιστευω σε ολα απλα θελω να δεις στο σπιτι σου σε εσωτερικο χωρο με μετριο φωτισμο, την κινηση (frame rate) την κραταει στην καταγραφη και στην φωτογραφια στα ιδια επιπεδα η κανει παλι αυτο το slow motion στην εναλλαγη φωτισμου?

Σας ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...