Jump to content

iPhone 6


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παραγγελία στις 26/9 και παρέλαβα σήμερα, χωρίς κανένα πρόβλημα, iPhone 6 16 GB :)

 

Καλορίζικο!

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδη απο οτι διαβασα εδω μεσα ,γνωστος μου που θελει iphone 6 να του το παραγγειλω απο expansys η υπαρχει και αλλο σιτε? Ελλαδα ποτε έρχεται? Με εγγυηση τι παιζει απο expansys?
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία στις 26/9 και παρέλαβα σήμερα, χωρίς κανένα πρόβλημα, iPhone 6 16 GB :)

 

Καλορίζικο Κώστα. Περιμένουμε τις εντυπώσεις σου. Σε ποιο χρωματάκι το πήρες; Μου φαίνεται περίεργο που δεν πήγες στο 64άρι.

 

Edit:

Αμέσως μετά το ποστ μου είδα το hands-on. Οπότε, συνεχίζουμε εκεί.

Edited by mirrorofsorrow
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία στις 26/9 και παρέλαβα σήμερα, χωρίς κανένα πρόβλημα, iPhone 6 16 GB :)

 

Καλορίζικο!!

 

Παράξενο που αγόρασες από Αγγλία αλλά σου ήρθε με Ευρωπαϊκή πρίζα κι όχι 3 pin...

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά, χρησιμοποιώ iPad mini και 20gb iCloud Drive τα οποία με τον καιρό θα γίνουν 200 gb :)
Link to comment
Share on other sites

Guest bossgs3
Καλησπέρα . Εγώ παιδιά το έχω εδώ και 7 μέρες .. Το κινητό τα σπάει η μπαταρία κρατάει άνετα μέρα σε μένα τουλάχιστον με ανοιχτά όλα .. Viper what's app Skype fb mail ...το πήρα από γερμανια 64gb space grey....
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπέρα,ξερει κανενας από αυτους που το εχουν αγορασει τι δεικτη ακτινοβολιας εχει (SAR).

 

Απ΄ότι είδα στο GSMarena, το iPhone 6 έχει δείκτη SAR EU 0.98 W/kg (head) και 0.97 W/kg (body).

Δυστυχώς από τα κινητά με υψηλότερο δείκτη SAR το μηλόφωνο.

Link to comment
Share on other sites

συντομα μαλλον θα αποκτησω και γω το 6αρι σε space grey!! ωραια παρουσιαση din!! ειναι μαλλον η πρωτη φορα μετα απο ασπρο 4s / 5 που θα παρω μαυρο/space grey!! :P και το 3gs μαυρο το ειχα!! χαχα!! περιμενουμε νεα απο την συμβιωση σου με το κινητο din!!
Link to comment
Share on other sites

συντομα μαλλον θα αποκτησω και γω το 6αρι σε space grey!! ωραια παρουσιαση din!! ειναι μαλλον η πρωτη φορα μετα απο ασπρο 4s / 5 που θα παρω μαυρο/space grey!! :P και το 3gs μαυρο το ειχα!! χαχα!! περιμενουμε νεα απο την συμβιωση σου με το κινητο din!!

 

σε ευχαριστώ, θα ασχοληθώ ιδιαίτερα το Σαββατοκύριακο και θα κάνω αναλυτικό review :) με το καλό, οι αγορές :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι πέρα της οθόνης που σε κάποιους αρέσει δεν έχει τόσο μεγάλες διάφορες με το 5s για να μπει κάποιος στην διαδικασία να δώσει τόσα χρήματα.

 

Βλέπω μικρές αλλαγές.

Σώθηκε βάρος στο μέγεθος της συσκευής και στον σχεδιασμό.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρε κανεις την αυθεντικη δερματινη θηκη για το 6αρι? Ειναι ποιοτική? Φοβαμαι λιγο τι θα γινει αν πέσει κάτω με την original

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να φέρω ένα iPhone 6 από Αμερική, μιας και έχω γνωστούς αυτή την περίοδο εκεί. Ωστόσο πήρα τηλέφωνο στο service της Info Quest να ρωτήσω αν καλύπτεται από εγγύηση εδώ και η απάντηση ήταν "δεν μπορούμε να σας πούμε με βεβαιότητα, πρέπει να ελέγξουμε το ΙΜΕΙ της συσκευής".

 

Πχ υπάρχει περίπτωση μία συσκευή με x IMEI να καλύπτεται και η επόμενη που μπορεί να αγοράσω εγώ να μην καλύπτεται;

 

Προφανώς μιλάμε για την ξεκλείδωτη συσκευή, που θα μπορεί να λειτουργήσει σε ελληνικά δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να φέρω ένα iPhone 6 από Αμερική, μιας και έχω γνωστούς αυτή την περίοδο εκεί. Ωστόσο πήρα τηλέφωνο στο service της Info Quest να ρωτήσω αν καλύπτεται από εγγύηση εδώ και η απάντηση ήταν "δεν μπορούμε να σας πούμε με βεβαιότητα, πρέπει να ελέγξουμε το ΙΜΕΙ της συσκευής".

 

Πχ υπάρχει περίπτωση μία συσκευή με x IMEI να καλύπτεται και η επόμενη που μπορεί να αγοράσω εγώ να μην καλύπτεται;

 

Προφανώς μιλάμε για την ξεκλείδωτη συσκευή, που θα μπορεί να λειτουργήσει σε ελληνικά δίκτυα.

 

Έυλογα δεν σου έδωσε επίσημη απάντηση, καθώς δεν έχουν ενημερώθεί ακόμη επίσημα. Εγώ μπορώ να σου αναφέρω τι ίσχυε με το iPhone 5s. Συσκευές που είχαν αγοράστεί από πάροχο, είτε με συμβόλαιο είτε χωρίς, καλύπτονταν από τον πάροχο. Συσκεύες που προέρχονταν από ηλεκτρονικά κατστήματα ή από το εξωτερικό καλύπτονταν από την iSquare (infoquest).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρε κανεις την αυθεντικη δερματινη θηκη για το 6αρι? Ειναι ποιοτική? Φοβαμαι λιγο τι θα γινει αν πέσει κάτω με την original

 

Είναι πολύ καλή και στο iPhone 6 και στο Plus. Δεν πιστεύω ότι θα έχεις πρόβλημα. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να φέρω ένα iPhone 6 από Αμερική, μιας και έχω γνωστούς αυτή την περίοδο εκεί. Ωστόσο πήρα τηλέφωνο στο service της Info Quest να ρωτήσω αν καλύπτεται από εγγύηση εδώ και η απάντηση ήταν "δεν μπορούμε να σας πούμε με βεβαιότητα, πρέπει να ελέγξουμε το ΙΜΕΙ της συσκευής".

 

Πχ υπάρχει περίπτωση μία συσκευή με x IMEI να καλύπτεται και η επόμενη που μπορεί να αγοράσω εγώ να μην καλύπτεται;

 

Προφανώς μιλάμε για την ξεκλείδωτη συσκευή, που θα μπορεί να λειτουργήσει σε ελληνικά δίκτυα.

 

την infoquest δεν την εχω σε εκτιμηση εγω... αν διαβασεις αυτο που ειχα γραψει για την αλλαγη μπαταριας στο section του Iphone 5 θα καταλαβεις οτι οι ανθρωποι κανουν οτι θελουν...ασχετα αν σου λεει απο το site της apple οτι μπορεις να την αλλαξεις... αν θες να το παρεις απο την αμερικη παρτο!! και μη φοβασαι τιποτα!!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μετα απο τηλεφωνο που εκανα στο expansys τι γινεται με το κινητο το 64αρι space gray γιατι το εχω παραγγειλει απο τις 22-9 2014 και ολο αλλαζει η διαθεσιμοτητα μου ειπαν οτι θα το εχουν διαθεσιμο σε 6μερες και πριν λιγο κοιταξα στο μαιλ και ειδα οτι εγινε ship τωρα τι παιχτηκε και ξαφνικα μου το εστειλαν δεν ξερω ιδωμεν θα τους παρω και ενα τηλεφωνο αυριο να δω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρε κανεις την αυθεντικη δερματινη θηκη για το 6αρι? Ειναι ποιοτική? Φοβαμαι λιγο τι θα γινει αν πέσει κάτω με την original

 

Ποια είναι η αυθεντική δερμάτινη θήκη του iPhone 6? :confused:

Link to comment
Share on other sites

την infoquest δεν την εχω σε εκτιμηση εγω... αν διαβασεις αυτο που ειχα γραψει για την αλλαγη μπαταριας στο section του Iphone 5 θα καταλαβεις οτι οι ανθρωποι κανουν οτι θελουν...ασχετα αν σου λεει απο το site της apple οτι μπορεις να την αλλαξεις... αν θες να το παρεις απο την αμερικη παρτο!! και μη φοβασαι τιποτα!!

 

Εμενα στο 5s οταν μου επεσε και χαλασε η οθονη μου εδωσαν αλλη συσκευη ενω περιμενα να μου ζητησουν χρηματα γτ ειχε γδαρσηματα

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η αυθεντική δερμάτινη θήκη του iPhone 6? :confused:

 

https://www.apple.com/iphone-6/accessories/

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μετα απο τηλεφωνο που εκανα στο expansys τι γινεται με το κινητο το 64αρι space gray γιατι το εχω παραγγειλει απο τις 22-9 2014 και ολο αλλαζει η διαθεσιμοτητα μου ειπαν οτι θα το εχουν διαθεσιμο σε 6μερες και πριν λιγο κοιταξα στο μαιλ και ειδα οτι εγινε ship τωρα τι παιχτηκε και ξαφνικα μου το εστειλαν δεν ξερω ιδωμεν θα τους παρω και ενα τηλεφωνο αυριο να δω.

 

Με ποια courier στο εστειλαν ?

Link to comment
Share on other sites

αν κανω παραγγελια απο expansys με πιστωτικη,οταν θα ερθει το κινητο πρωτα θα κανουν επιβεβαιωση της παραγγελιας η' αυτοματα χρεωνουν και στελνουν????

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Ειδα οτι στελνουν και αντικαταβολη στο εχπανσυς .οντως?

 

Εάν το γράφει τότε στέλνουν :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...