Jump to content

Το smartphone με τη μεγαλύτερη αυτονομία


 Κοινοποίηση

Ποιά εταιρία βγάζει τα κινητά με την μεγαλύτερη αυτονομία;  

97 members have voted

  1. 1. Ποιά εταιρία βγάζει τα κινητά με την μεγαλύτερη αυτονομία;



Recommended Posts

Tcl s720

Aosp rom

Μαμισια μπαταρία.

Όλες τις ώρες ανοικτής οθόνης είχα πρόγραμμα πλοήγησης.

Data on σε 2g.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Κάπου νομίζω είδα ότι έγιναν τεστ και πρώτο σε αυτονομία βγήκε το Z3 αλλά δεν το έχω δει στην πράξη στα χέρια μου.

 

Ναι βγήκε πρώτο σε αυτονομία στα reviews που έγιναν πρόσφατα για την συσκευή. Αλλά δεν την έχει κανένας μας ακόμα για να μάθουμε και μόνοι μας εντυπώσεις ;)

You can do anything, but not everything.

David Allen

Link to comment
Share on other sites

Ναι βγήκε πρώτο σε αυτονομία στα reviews που έγιναν πρόσφατα για την συσκευή. Αλλά δεν την έχει κανένας μας ακόμα για να μάθουμε και μόνοι μας εντυπώσεις ;)

 

Και το Ζ2 έχει πάρα πολύ καλή αυτονομία, οπότε δεν μου κάνει εντύπωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Τα καινουργια xperia εχουν παρα πολυ καλη αυτονομια,ειδικα τα z3/z3 compact,και φυσικα το καινουργιο note 4,επισης,εχει φοβερη αυτονομια.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
περασαν πολλα απο τα χερια μου αλλα σαν το one+one δεν μου εχει τυχει αλλη φορα
Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά την καλύτερη αυτονομία απο όλα όσα πέρασαν απο τα χέρια μου την έχει με διάφορα το Huawei ascend mate 7. Απλα δεν παίζεται.Και είχα σχεδόν όλες τις καινούριες ναυαρχίδες.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

sony Z3 compact το καλύτερο smartphone σε θέμα αυτονομίας στην κατηγορία του

 

Συμφωνώ, μεγάλη αυτονομία.

Link to comment
Share on other sites

περασαν πολλα απο τα χερια μου αλλα σαν το one+one δεν μου εχει τυχει αλλη φορα

 

Κι όμως , το Ζ3 έχει ακόμη καλύτερη αυτονομία. Και το λέω με απόλυτη σιγουριά μιας και το είχα όχι μία, αλλά 2 φορές το oneplus one, το οποίο έχει εξαιρετική αυτονομία, απλά το Ζ3 το πάει ακόμη παραπέρα.

Τώρα όσον αφορά το G2 που λένε κάποιοι , μάλλον έχουν μείνει ένα χρόνο πίσω στις εξελίξεις , μιας και το Ζ3 του κάνει πλάκα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως , το Ζ3 έχει ακόμη καλύτερη αυτονομία. Και το λέω με απόλυτη σιγουριά μιας και το είχα όχι μία, αλλά 2 φορές το oneplus one, το οποίο έχει εξαιρετική αυτονομία, απλά το Ζ3 το πάει ακόμη παραπέρα.

Τώρα όσον αφορά το G2 που λένε κάποιοι , μάλλον έχουν μείνει ένα χρόνο πίσω στις εξελίξεις , μιας και το Ζ3 του κάνει πλάκα.

 

Και το OPO και το Ζ3 έχουν εξαιρετική αυτονομία, μάλλον το Ζ3 λίγο μεγαλύτερη. Όσο για το G2 τα σπάει και αυτό, αλλά πλέον είναι πίσω τεχνολογικά. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και το OPO και το Ζ3 έχουν εξαιρετική αυτονομία, μάλλον το Ζ3 λίγο μεγαλύτερη. Όσο για το G2 τα σπάει και αυτό, αλλά πλέον είναι πίσω τεχνολογικά. ;)

καλα πισω τεχνολογικα δεν το λες... πλεον απο ναυαρχιδα σε ναυαρχιδα δεν εχουμε αλματα, οπως και να χει ομως το z3 εχει μεγαλυτερη αυτονομια

Link to comment
Share on other sites

καλα πισω τεχνολογικα δεν το λες... πλεον απο ναυαρχιδα σε ναυαρχιδα δεν εχουμε αλματα, οπως και να χει ομως το z3 εχει μεγαλυτερη αυτονομια

 

Καλα δεν ειπα οτι ειναι προπολεμικό, στην τεχνολογία και 6 μήνες είναι πολλοί, το γνωρίζεις αυτό. Ναι το Ζ3 έχει λίγο μεγαλύτερη αυτονομία, προφανώς. ;)

Link to comment
Share on other sites

Thl 5000

10 net, 6 οθονη, 1+ κλησεις, 15 μουσικη, 5+ ραδιο

Το 95% της οθονης ειναι σερφαρισμα

Με οχι πληρη φορτηση καπου 90-91

Edited by nologo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Παιδιά την καλύτερη αυτονομία απο όλα όσα πέρασαν απο τα χέρια μου την έχει με διάφορα το Huawei ascend mate 7. Απλα δεν παίζεται.Και είχα σχεδόν όλες τις καινούριες ναυαρχίδες.

Σύμφωνω και επαυξάνω απίστευτη μπαταρία

Παναγιωτης
Link to comment
Share on other sites

Η πιο τραγικη αυτονομια :P

Stock rooted Galaxy S Duos 2 [ATTACH]60842[/ATTACH][ATTACH]60843[/ATTACH]

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ακόμα 42%...αυτο σημαίνει ότι αγγίζει το 4ωρο η οθόνη. Καθόλου άσχημα.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

η εμεπιρία μου από sony-ericsson λέει ότι κάτι Κ-800, Κ-810 ήταν απλά...... υποσταθμοί της ΔΕΗ.

 

Τώρα, το πρώτο smartphone που πήρα, είναι note 4 © (κατευθείαν στα βαριά ναρκωτικά χαχχαααχα).

 

95% είναι με wi-fi, κυρίως κλήσεις, ΚΑΘΟΛΟΥ παιχνίδια (δεν έχω παιχνίδια στο κινητό αν και πολύ θα ήθελα ένα wonder boy in manster land), λίγο browsing..... και είμαι σίγουρα 2 ολόκληρες μέρες, και όταν δε μιλάω πολύ, 3 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...