Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ θα συζητάμε οτιδήποτε έχει σχέση με όλα τα πακέτα καρτοκινητής της Wind. Απορίες, νέα, παράπονα κλπ.

 

--------------------------

Παράθεση οδηγού Δέσμεσης Τιμής για το F2G από τον χρήστη sideras1985:

 

Λοιπόν ο λογος δημιουργίας ειναι το γεγονός οτι πολλοί ακόμα δεν γνωρίζουν για την δέσμευση τιμής.Αυτό βέβαια οφείλεται και στην ελάχιστη διαφήμιση απο την WIND.Σκέφτηκα να παραθέσω ενα σύντομο οδηγό με πληροφορίες για το τι προσφέρει η δέσμευση τιμής και πως μπορούμε να κάνουμε χρήση αυτών που προσφέρει:

 

Η WIND προσφέρει την Δέσμευση Τιμής σε όλους τους συνδρομητές της καρτοκινητής F2G, και προσφέρει και χρεώσεις προς όλα τα δίκτυα που χαμηλότερες δεν υπάρχουν και Non Stop επιλογές για απεριόριστη επικοινωνία με τα αγαπημένα τους πρόσωπα.Ετσι η εταιρία διευκολύνει τους συνδρομητές της, συνδυάζοντας τα πάντα σε μια 1 κάρτα.

 

Πρέπει να σημειωθεί ότι στo πλαίσιo της Δέσμευσης Τιμής προσφέρονται 8 προγράμματα καρτοκινητής που προσφέρουν τις αντίστοιχες βασικές χρεώσεις σε ομιλία και SMS με όλα τα πακέτα καρτοκινητής της αγοράς. Ενδεικτικά, το πρόγραμμα F2G1 προσφέρει χρεώσεις ομιλίας 0,12€/λεπτό προς το ίδιο οικονομικό πακέτο και 0,25€/λεπτό προς όλους τους εθνικούς προορισμούς, ακόμα χαμηλότερες χρεώσεις γραπτών μηνυμάτων 0,02€/SMS προς το ίδιο οικονομικό πακέτο και διεθνείς προορισμούς και €0,04/SMS προς άλλα εθνικά δίκτυα. Για να μεταφερθούν σε ένα από τα οικονομικά πακέτα της Δέσμευσης Τιμής, οι συνδρομητές WIND F2G χρειάζεται μόνο να καλέσουν Δωρεάν το 1342.Εδώ είναι και ο πίνακας με τα 8 οικονομικά πακέτα F2G

http://www.wind.com.gr/ConImgs/idiotis/Pinakes_BPG_gr_sm.jpg

 

Επίσης η WIND προσφέρει και τις παρακάτω υπηρεσίες στα καινούρια οικονομικά πακέτα καρτοκινητής:

 

*

Όλες τις επιλογές Non Stop στα οικονομικά πακέτα F2G1, F2G2, F2G3, F2G4, F2G7 και F2G8. Ενεργοποίηση με κλήση στο 1265.

*

Tην υπηρεσία «1 λεπτό» που προσφέρει απεριόριστο χρόνο ομιλίας με χρέωση μόνο €0,01 ανά λεπτό ομιλίας, προς 2 αριθμούς WIND (καρτοκινητό ή συμβόλαιο) χωρίς κόστος ενεργοποίησης. Διαθέσιμο στα οικονομικά πακέτα F2G5 και F2G6. Για να απολαμβάνετε την υπηρεσία κάθε μήνα, θα πρέπει να την ενεργοποιείτε εκ νέου μετά την πάροδο 30 ημερών. Ενεργοποίηση με κλήση στο 1267.

*

Το πακέτο «30 λεπτά & 30 SMS» που προσφέρει 30 δωρεάν λεπτά ομιλίας και 30 δωρεάν SMS προς όλους τους εθνικούς προορισμούς με κόστος ενεργοποίησης μόνο €5 ανά 7 ημέρες. Διαθέσιμο στο οικονομικό πακέτο F2G5. Είναι εφικτή μια ενεργοποίηση ανά 7 ημέρες. Ενεργοποίηση με αποστολή δωρεάν SMS με την εντολή ‘ALC’ στο 1355.

 

Στην περίπτωση ενεργοποίησης του πακέτου «30 λεπτά & 30 SMS» παράλληλα με την υπηρεσία «1 λεπτό», πρώτα καταναλώνονται τα δωρεάν λεπτά του πακέτου «30 λεπτά & 30 SMS» και μετά ξεκινάει η χρέωση €0,01 ανά λεπτό ομιλίας, προς 2 αριθμούς WIND (καρτοκινητό ή συμβόλαιο) της υπηρεσίας «1 λεπτό».

 

Επιπλέον, όποιο οικονομικό πακέτο και αν επιλέξετε, μπορείτε να συμμετέχετε στο πρόγραμμα επιβράβευσης WIN Club, καθώς και να χρησιμοποιείτε τις υπηρεσίες WIND Sharing & WIND SOS Επέκταση Χρόνου Ομιλίας.

 

Μπορείτε να αλλάζετε το οικονομικό σας πακέτο δωρεάν με μια απλή κλήση από το κινητό σας στο 1342, και να απολαμβάνετε τα προνόμια του πακέτου που σας ταιριάζει. Με τη μεταφορά σε κάποιο από τα νέα πακέτα, παραμένετε στο πακέτο της επιλογής σας έως ότου επιλέξετε να μεταφερθείτε ξανά.

 

Οι λοιπές χρεώσεις πέραν των αναγραφομένων είναι σύμφωνα με τις χρεώσεις του οικονομικού πακέτου WIND F2G. Οι χρεώσεις μετά τον ελάχιστο χρόνο χρέωσης κλήσεων είναι ανά δευτερόλεπτο.

 

Με την αλλαγή οικονομικού πακέτου θα απενεργοποιούνται αυτόματα τα προπληρωμένα προγράμματα ή οι υπηρεσίες δωρεάν λεπτών ομιλίας, SMS που πιθανόν είχαν ενεργοποιηθεί πλην των επιλογών Non Stop και της υπηρεσίας «1 λεπτό», η οποία δεν χάνεται. Η ελάχιστη διάρκεια χρέωσης κλήσης δεν αφορά στα πακέτα προπληρωμένου χρόνου ομιλίας, αλλά μόνο στις βασικές χρεώσεις. ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ:Α)Τα στοιχεία που περιλαμβάνονται στα εν λόγω αντίστοιχα πακέτα Καρτοκινητής και όπως αυτά έχουν διαμορφωθεί μέχρι και την 08/06/08, είναι αντίστοιχα με στοιχεία άλλων οικονομικών πακέτων της ελληνικής αγοράς καρτοκινητής τηλεφωνίας ως προς τα εξής:

 

1. Βασικές χρεώσεις εθνικών κλήσεων φωνής προς εθνικά δίκτυα

2. Βασικές χρεώσεις για αποστολή γραπτού μηνύματος (SMS) προς εθνικά και διεθνή δίκτυα

3. Βασικές χρεώσεις για αποστολή γραπτού μηνύματος πολυμέσων (ΜMS) προς εθνικά και διεθνή δίκτυα

Εξαιρούνται:

4. Χρεώσεις εκτός των παραπάνω αναφερθέντων, όπως: xρεώσεις διεθνών κλήσεων, video κλήσεων, περιαγωγής (Roaming), χρέωσεις κλήσεων προς το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών, χρεώσεις επιπρόσθετων υπηρεσιών και υπηρεσιών προστιθέμενης αξίας, οι οποίες είναι σύμφωνα με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο Καρτοκινητής WIND.

5. Yπηρεσίες και προπληρωμένα πακέτα χρόνου ομιλίας, SMS ή ΜΜS που παρέχονται ή συνδυάζονται με τα άλλα προγράμματα της ελληνικής αγοράς καρτοκινητής τηλεφωνίας.

6. Αξίες καρτών ανανέωσης χρόνου ομιλίας και διάρκεια ισχύος τους, αρχικός χρόνος ομιλίας και διάρκεια ισχύος του.

 

Β)Οι χρεώσεις των άλλων πακέτων της ελληνικής αγοράς καρτοκινητής τηλεφωνίας, που αφορούν κλήσεις προς προορισμούς εντός του ίδιου οικονομικού πακέτου, στα αντίστοιχα οικονομικά πακέτα οι εν λόγω χρεώσεις θα αφορούν προορισμούς του οικονομικού πακέτου WIND F2G. Γ)Η WIND διατηρεί το δικαίωμα μη εμπορικής διάθεσης ή κατάργησης αντίστοιχου οικονομικού πακέτου Καρτοκινητής και κατ’ επιλογήν να μεταφέρει τους συνδρομητές στο πλησιέστερο σε αυτό εμπορικά διαθέσιμο πακέτο κατόπιν ενημέρωσης.

Δ) Η WIND διατηρεί το δικαίωμα να μην ακολουθεί τυχόν εποχιακές προσφορές, προωθητικές ενέργειες, μειώσεις ή αυξήσεις που θα πραγματοποιούνται στα άλλα πακέτα της ελληνικής αγοράς καρτοκινητής τηλεφωνίας και θα αφορούν εξ’ ολοκλήρου ή θα συνδέονται μερικώς με τα συγκεκριμένα αντίστοιχα προγράμματα. Όμως η WIND ενδέχεται να προσφέρει παραλλαγές των εν λόγω προσφορών της ελληνικής αγοράς Καρτοκινητής τηλεφωνίας στα πλαίσια της “Δέσμευσης Τιμής” ή και να εντάξει τα αντίστοιχα προγράμματα σε προωθητικές ενέργειες ή/και εποχιακές προσφορές, εκπτωτικά/bonus σχήματα, σύμφωνα με την εκάστοτε εμπορική πολιτική της WIND.Ε)Τα αντίστοιχα οικονομικά πακέτα Καρτοκινητής είναι διαθέσιμα σε νέους και υπάρχοντες συνδρομητές Καρτοκινητής WIND.

 

Nikolas14 said:
Για οσους ερχονται στο F2G μερικα πραγματα που πρεπει να κανετε:

1)Ενεργοποιηση του αριθμου κανοντας εξερχομενη κληση σε ενα νουμερο.

2) ##002# και πληκτρο κλησης για να απενεργοποιησετε τον τηλεφωνητη

ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265 ή ΝΑΙ για να ακουγεται στον καλουντα οτι θα ειδοποιηθειτε για τη κληση με sms.

Προυποθεση να στειλετε ΟΧΙ στο 1265 πρωτα και μετα να το αλλαξετε.

3)Δημιουργια λογαριασμου myf2g στο f2g.gr

4)Online ενεργοποιηση πακετων και ενεργοποιηση Magic Numbers

5)Για οσους κανουν φορητοτητα και δινουν 30€ για τη μεταφορα μπορειτε να τα κρατησετε με ανανεωση Online ή σε καταστημα με 5€.

 

Τα ιδια ισχουν και για Q αλλα πρεπει για χρηση ιντερνετ να ειναι ενεργη η περιαγωγη δεδομενων λογω εθνικης περιαγωγης στο δικτυο της Wind.Κατι που παραμενει απο τοτε που ανηκει στη Wind.

Edited by paanos
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

WIND: ΠΑΚΕΤΟ "WIND FAMILY CONTROL" ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΑ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ WIND - 27/6/2007

 

Η WIND ΕΛΛΑΣ Τηλεπικοινωνίες Α.Ε.Β.Ε ανακοινώνει ότι από την Τετάρτη 27 Ιουνίου 2007 θα διατίθεται το πακέτο WIND Family Control, αποκλειστικά για συνδέσεις καρτοκινητής στα Οικογενειακά Προγράμματα WIND.

 

Το WIND Family Control είναι ένα πακέτο ειδικά σχεδιασμένο για συνδέσεις καρτοκινητής (νέες ή υπάρχουσες) σε Οικογενειακό Πρόγραμμα WIND, που προσφέρει φθηνές χρεώσεις για κλήσεις και SMS προς όλους τους εθνικούς προορισμούς.

 

Το WIND Family Control παρέχει τρεις επιλογές ποσού μηνιαίας ανανέωσης χρόνου ομιλίας που θα πραγματοποιείται αυτόματα κάθε μήνα στις συνδέσεις των χρηστών:

 

WIND Family Control 20 με μηνιαίο όριο χρήσης 20€

WIND Family Control 25 με μηνιαίο όριο χρήσης 25€

WIND Family Control 35 με μηνιαίο όριο χρήσης 40€ (35€+5€ bonus)

Το ποσό αυτό θα χρεώνεται κάθε μήνα στον κοινό μηνιαίο λογαριασμό του συνδρομητή.

 

Τα μηνιαία όρια χρήσης μπορούν να καταναλωθούν σε κλήσεις, μηνύματα υπηρεσίες κλπ σε Ελλάδα και εξωτερικό.

 

Σε περίπτωση που το μηνιαίο ποσό καταναλωθεί, οι χρήστες του WIND Family Control θα μπορούν να ανανεώνουν το διαθέσιμο υπόλοιπό τους με τις υπάρχουσες κάρτες ανανέωσης χρόνου ομιλίας Καρτοκινητής WIND.

 

Οι χρεώσεις του πακέτου WIND Family Control είναι οι ακόλουθες:

 

Εθνικές κλήσεις 0,0045 ευρώ/δευτ.

SMS προς Εθνικά δίκτυα 0,11 ευρώ/SMS

SMS προς Ξένα δίκτυα 0,2618 ευρώ/SMS

MMS προς εθνικά και ξένα δίκτυα 0,4641 ευρώ/MMS

Τηλεφωνητής (122) εντός Ελλάδας 0,0045 ευρ'ω/δευτ.

 

Για τη δημιουργία Οικογενειακού Προγράμματος WIND απαιτούνται τουλάχιστον δύο (2) συνδέσεις με συμβόλαιο. Ο μέγιστος επιτρεπτός αριθμός συνδέσεων Καρτοκινητής είναι δύο (2) συνδέσεις, είτε στο νέο πακέτο χρέωσης WIND Family Control είτε στα υπόλοιπα εμπορικά διαθέσιμα πακέτα Καρτοκινητής WIND. Ο μέγιστος επιτρεπτός αριθμός του συνόλου των γραμμών με συμβόλαιο και καρτοκινητό στα Οικογενειακά Προγράμματα WIND είναι πέντε (5).

 

Περισσότερα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
7 λεπτά εννοεί προφανώς. Και όντως δε γίνεται... ούτε με 8 λεπτά...

Στα 7 λεπτά αν έχεις υπόλοιπο δεν μπορείς να κάνεις καν κλήση στους αριθμούς της υπηρεσίας «1λεπτό». :down:

 

Είχα 14λεπτά, πήρα τηλ. σε ένα από τα δυο δηλωθέντα νούμερα και έπεσε η γραμμή στα 7λεπτά. :down: :down: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω 0.70€ και δεν με αφήνει να αλλάξω πακέτο στο 1342, τι να κάνω??

 

Πρέπει να υπάρχει τουλάχιστον 1€ στον λογαριασμό για να αλλάξει κανείς το πακέτο ρε παιδιά... Ούτε 7 λεπτά ούτε 7 ευρώ! 1 ευρώ είναι το όριο!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή έγινε... Άρα ή πέρασε μήνας απο τότε που έκανα αλλαγή σε F2G, ή είναι τρύπα στο συστημά τους... Το έκανα F2G 1 (αντιστοιχο της QCard)

Ericsson PH388, Ericsson T29, Panasonic GD35, Panasonic GD87, Nokia 8210, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3410, Nokia 7250i, Nokia 6100, Nokia 6510, Nokia N-Gage, Mitsubishi M341i, Sharp GX-17, Nokia 6020, Nokia E50, Nokia 6120 Classic, Nokia 5800XM, Nokia N900, Huawei Ideos X5 Pro, Acer Liquid E2, Lenovo K3 Note, Xiaomi Mi A1, Nokia 7.2, Poco F3 and counting...

Link to comment
Share on other sites

Το 693 560 1260 που ειναι για την εξυπηρετηση πελατων θεωρειται σαν να κανεις κληση σε κινητο wind? Θελω να πω οτι αμα εχω ενεργοποιημενο το non stop προς ολους θα με χρεωσει αν παρω αυτο το νουμερο ή οχι?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια απαντηση για το περασμα των ρυθμισεων στο κινητο μου και παλι παρακαλω. Τι μηνυματα να στειλω για τιβι, wind plus. Υποψην οτι ολες οι υπηρεσιες ειναι ενεργοποιημενες. Απλα ρυθμισεις στο κινητο μου επειδη το εχω αλλαξει εδω και καιρο..
Link to comment
Share on other sites

Το 693 560 1260 που ειναι για την εξυπηρετηση πελατων θεωρειται σαν να κανεις κληση σε κινητο wind? Θελω να πω οτι αμα εχω ενεργοποιημενο το non stop προς ολους θα με χρεωσει αν παρω αυτο το νουμερο ή οχι?

 

Χμ.......!!! :cool::cool:

 

Δεν το είχα σκεφτεί ποτέ έτσι! :worry:

:)
Link to comment
Share on other sites

γινεται να εχω χρεωσεις frog(δεσμευση τιμης) και παραλληλα ενα πακετο non stop ?

 

Μονο NONSTOP PLUS;)

Link to comment
Share on other sites

Το 693 560 1260 που ειναι για την εξυπηρετηση πελατων θεωρειται σαν να κανεις κληση σε κινητο wind? Θελω να πω οτι αμα εχω ενεργοποιημενο το non stop προς ολους θα με χρεωσει αν παρω αυτο το νουμερο ή οχι?

Από κινητό Wind δε θα σε αφήσει να καλέσεις σ' αυτό το νούμερο. Ηχογραφημένο μήνυμα θα σε παραπέμψει να καλέσεις το 1260.

 

Μονο NONSTOP PLUS;)

Κοινώς όχι.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν εχω εμπειρια απο wind ,τι ειναι το non stop plus ?

 

θελω να κανω φορητοτητα το φρογκ αριθμο μου σε wind f2g ,με ενδιαφερει πολυ το πακετακι non stop προς ολους (wind,q,mo mad) αλλα θα ηθελα και φτηνα μηνυματα .γινεται ? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω μια δύσκολη ερώτηση...

Λοιπόν.. Έχω βάλει το F2Go5 - αντίστοιχο του Vodafone a la carte - και έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία 30 λεπτά + 30 SMS με 5€ μέσα σε μια εβδομάδα. Αυτό που θέλω είναι να ξέρω πότε έχω καταναλώσει τον χρόνο(και μηνύματα) ή πόσο μου έχει μείνει ακόμα για να καταναλώσω(και μηνύματα) μέχρι να τα εξαντλήσω όλα ως το τέλος της εβδομάδας. Υπάρχει κάποιος τρόπος? Γνωρίζει κανείς? Ενημέρωση υπολοίπου ψάχνω δηλαδή, κάτι τέτοιο... Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω μια δύσκολη ερώτηση...

Λοιπόν.. Έχω βάλει το F2Go5 - αντίστοιχο του Vodafone a la carte - και έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία 30 λεπτά + 30 SMS με 5€ μέσα σε μια εβδομάδα. Αυτό που θέλω είναι να ξέρω πότε έχω καταναλώσει τον χρόνο(και μηνύματα) ή πόσο μου έχει μείνει ακόμα για να καταναλώσω(και μηνύματα) μέχρι να τα εξαντλήσω όλα ως το τέλος της εβδομάδας. Υπάρχει κάποιος τρόπος? Γνωρίζει κανείς? Ενημέρωση υπολοίπου ψάχνω δηλαδή, κάτι τέτοιο... Ευχαριστώ...

 

Καλησπέρα, δοκίμασε να στείλεις ένα κενό sms στο 1269 (χωρίς χρέωση).

Είναι το τηλ για τη γραπτή ενημέρωση υπολοίπου.

Θα λάβεις ένα μήνυμα με το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας σου καθώς και λογικά ένα ακόμα μήνυμα που θα αφορά το υπόλοιπο της υπηρεσίας που έχεις ενεργοποιήσει.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δοκίμασε να στείλεις ένα κενό sms στο 1269 (χωρίς χρέωση).

Είναι το τηλ για τη γραπτή ενημέρωση υπολοίπου.

Θα λάβεις ένα μήνυμα με το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας σου καθώς και λογικά ένα ακόμα μήνυμα που θα αφορά το υπόλοιπο της υπηρεσίας που έχεις ενεργοποιήσει.:)

 

Γεια σου ρε μεγάλεεε..... Όπως τα είπες έγιναν, μόνο που τα έγραψε όλα σε ένα μήνυμα.... :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε μεγάλεεε..... Όπως τα είπες έγιναν, μόνο που τα έγραψε όλα σε ένα μήνυμα.... :D

 

O μεγάλος είναι... κοπέλα !!! :lol:

Πάντως, αφού έγινε η δουλειά σου, όλα καλά προφανώς... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε μεγάλεεε..... Όπως τα είπες έγιναν, μόνο που τα έγραψε όλα σε ένα μήνυμα.... :D

 

Χμμ, καλύτερα, οικονομία στα μηνύματα.

Btw, δεν είμαι μεγάλοοος. Διότι απλούστατα είμαι κοπέλα.:p

Link to comment
Share on other sites

Χμμ, καλύτερα, οικονομία στα μηνύματα.

Btw, δεν είμαι μεγάλοοος. Διότι απλούστατα είμαι κοπέλα.:p

 

Εντάξει όχι και μεγάλη (λόγο φύλλου) αλλά τεράστια:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Διακρίνω ένα ομαδικό κάψιμο ή μου φαίνεται;;; :lol: :D

 

Ουπς... συγνώμη... :O :confused: Δεν το πρόσεξα ότι είσαι κοπέλα... Πάντως ευχαριστώ όπως και να'χει...

Link to comment
Share on other sites

Στο νον στοπ προς όλους στέλνο κενο sms στο 1269 και μου λεει μόνο το υπόλοιπο. Υπάρχει αλλος αριθμός να δείς ποσο χρονο ομιλιας εχεις;
Current Phones: Apple iPhone, Samsung U600 Gold Edition
Link to comment
Share on other sites

Στο νονστοπ προς όλους δυστυχώς δεν υπάρχει καμμία ενημέρωση...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Αν το ψάξεις θα βρεις πολλά τέτοια...

Όπως και η μη ενημέρωση για τη λήξη του πακέτο 30λ/30μην, η λήξη του πακέτου 1λ/λ και άλλες "παγαποντιές"...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...