Jump to content

Τattoo & Piercing


MiKe-Dee
 Κοινοποίηση

έχετε tattoo??  

792 members have voted

  1. 1. έχετε tattoo??

    • ναί (πού και τι σχέδιο)
      142
    • όχι αλλά θα ήθελα να κάνω
      395
    • όχι
      255


Recommended Posts

Εγω εχω 4 ξωτικα.παλιοτερα ειχα ανεβασει και καποιες φωτογραφιες.τα 2 ειναι χαμηλα στα ποδια(καλαμι εξω πλευρα) και τα αλλα 2 εγχρωμα στις ομοπλατες.τα εχω "χτυπησει" στο nico στην θεσσαλονικη,στον jimmys στην Πλακα,και στον Γιαννη στα Ιωαννινα.

Σκεφτομαι να κανω και ενα 5ο αλλα δεν βρισκω την καταλληλη στιγμη.δεν εχω μετανοιωσει καθολου για τις επιλογες μου...δυστηχως τα Piercings που ειχα κανει..τα εχω αφαιρεσει επειδη τα βαρεθηκα.(μυτη & αυτι).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έχω ένα tattoo στην κοιλιά κάτω αριστερά(έχω φωτό στο my gallery) και piercing στη μύτη.Και τα δύο τα έκανα στο Nico Tattoo στη Θεσσαλονίκη.

Το Σεπτέμβριο θα κάνω piercing στον αφαλό και ακόμα ένα tattoo και μετά βλέπουμε..!:p

Link to comment
Share on other sites

 

:down: Τι σχεση εχει με τα θεμα μας?:offtopic: και ειναι και χυδαιο ετσι οπως το γραφει

Link to comment
Share on other sites

:down: Τι σχεση εχει με τα θεμα μας?:offtopic: και ειναι και χυδαιο ετσι οπως το γραφει

 

 

+1....Αν πάντως με αυτήν την ατάκα προσπαθήσεις kostakiss να "πείσεις" κάποια το πολύ πολύ να φας καμιά ξεγυρισμένη σφαλιάρα...:X

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

κωστακη πολυ καλο ! καταλαβαινω τον συνειρμο σου και τον παραδεχομαι κιολας ! απλα αυτα δεν τα λεμε στην καθε χαζογκομενα γιατι και καλα παρεξηγειται( μην με ρωτησεις γιατι, η απαντηση ειναι απλη, ειναι κομπλεξικια στο σεξ και σε πολλα αλλα μην πω !)... ! παρεπιπτοντως εγω εχω 2 σκουλαρικια ενα σε καθε λοβο, τωρα τελειωνω ενα σχεδιο που θελω χρονια να κανω και ειναι πολυ μπανικο κατα την γνωμη μου ! αντε καλη σας μερα !
Link to comment
Share on other sites

:down: Τι σχεση εχει με τα θεμα μας?:offtopic: και ειναι και χυδαιο ετσι οπως το γραφει

 

Ι couldn't agree more!

 

Δεν καταλαβα τι παει να πει "γκομενες κομπλεξικες στο σεξ"? Δεν καταλαβα απο ποτε ειναι νορμαλ να μιλαμε και να σχολιαζουμε τις σεξουαλικες ζωες και συνηθειες των αλλων.

 

Οσο για το ανοητο αστειο του φυλλαδιου......Επετρεψε με να σου δωσω κι αλλη μια οπτικη....Εγω ειμαι καθολικη, δεν ζω σε συντηρητικο περιβαλλον, εκανα μπολικα tattoos που ειναι τα πιο πολλα καλα κρυμμενα κατω απο τα καθημερινα μου ρουχα (και δεν φοραω μπουρκες), εχω περασει τρια χειρουργεια στο ποδι και γενικα, πονεσει αρκετα....Αλλα ενα πραγμα που μου "απαγορευει" το δογμα μου μεχρι να παντρευτω θα το τηρησω.....Και δε νιωθω ανετα να διαβαζω τετοια σχολια. Δηλαδη σε μια πιστη προτεσταντισσα η μουσουλμανα δεν θα τα ελεγες αυτα για να μην την προσβαλλεις η ειναι εκ των προτερων χαζογκομενες?

Οχι βεβαια οτι εχει σημασια μονο η θρησκεια, ειναι και θεμα γενικοτερου σεβασμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]And you feel like no one before

you steal right under my door

I kneel, cause I want you some more

I want the lot of what you got

and I want nothing that you're not...

Link to comment
Share on other sites

τι σου απαγορεύει το δόγμα σου μέχρι να παντρευτείς ?

να κάνεις έρωτα? δεν σοβαρολογείς πιστεύω!

εγώ έχω 2 τατού για να μπούμε και στο θέμα μιας και μπήκα στον κόπο να απαντήσω.ένα στο χέρι και ένα στο πόδι.

και τα 2 είναι μικρά και τα 2 τα έκανα οταν ήμουν αρκετά μικρός και έχω μετανειώσει γιατί και τα 2 δεν σημαίνουν τίποτα απολύτως και τα έκανα μόνο για να τα κάνω..αλήθεια που βγάζουν με λέιζερ τατού και πόσο κοστίζει περίπου κάτι τέτοιο γνωρίζει κανείς?

ευχαριστώ παιδάκια να στε πάντα καλά.

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

ειναι χαζομαρα να κοιτας γενικα τι κανουνε οι αλλοι και ν ακους τι λενε...οτι κανεις καλο ειναι να το κανεις για σενα κια μονο

καθ ολη την διαρκεια των σπουδων μου εδω φοραω σκουλαρικι στο φρυδι και εχω ταττου εδω και αρκετα χρονια

κατι που με εμαθαν να υποστηριζω οι γονεις μου

οκ θα μου πειτε ''η οικογενεια σου δεν ειναι οτι πιο ordinary'' αλλα θα σας απαντησω:

''Ευτυχως που δεν ειναι συνηθισμενη οικογενεια!ordinary sucks''

 

Feel Free an stand for it:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

You are Beautiful Its True...

Link to comment
Share on other sites

θα βγω εκτος παλι αλλα δεν μπορω να κρατηθω.. καποιος η ειναι free στο sex η δεν ειναι ! δεν υπαρχουν ενδιαμεσες λυσεις . και παρακαλω πολυ αμα δεν εχεις δοκιμασει κατι, αφου ετσι λες να μην εκφερεις αποψεις για αυτο . ακου εκει θρησκευτικοι λογοι.. λες και η πιστη μας η δεν ξερω τι αλλο κρινεται απο τετοιες τυπικουρες ! αυτο εχει μονο μια λεξη και λεγεται κομπλεξ( συμπλεμα στα ελληνικα !) . πως ειναι δυνατον να αισθανεσαι ανετα με καποια μερη του σωματος σου και με καποια αλλα οχι ? φιλικα παντα..
Link to comment
Share on other sites

αισθανομαι παρα πολυ ανετα. δεν εκανα απολυτα αντιληπτο αυτο που εγραψα μαλλον...ηθελα να πω οτι δεν ειναι δουλεια κανενος να κρινει τη σεξουαλικη συμπεριφορα και τα πιστευω του καθενος. Οπως δεν θελετε να σχολιαζουν τα τατουαζ σας και θεωρειτε πως ειναι κατι προσωπικο ετσι κι εγω δεν το βρισκω λογικο να σχολιαζεται με τον ιδιο τροπο το κρεβατι του καθενος. και, δεν ξερω αν ο χρηστης gzisis69 διαβασε καλα το post μου αλλα δεν εξεφερα αποψη για τη σεξουαλικη πραξη αλλα για τη δημοσια συζητηση του θεματος.

Οσα ειπες για την πιστη εκφραζουν εσενα και πολλους αλλους και το σεβομαι απολυτα. Σε θεματα πιστης ομως οι κοντρες ειναι ακομψο πραγμα. Η πιστη του καθενος ειναι δικη του υποθεση, εχει δικαιωμα να τη διακηρυττει και να τη χειριζεται με τον τροπο που θελει χωρις βεβαια να αδικει την πιστη αλλων. Οσο για το αν αισθανομαστε καλα με το σωμα μας η οχι...Παω σε αντρα γυναικολογο και νιωθω και πολυ ανετα! Εγω δεν ενοχληθηκα (ουτε σε κατηγορησα φυσικα) που λες πως εισαι "free" στο σεξ αλλα δεν ειναι και κατι που θα ηθελα να ξερω για σενα η για οποιονδηποτε αλλον...

Το μονο που ηθελα να πω ειναι πως, οπως λεμε οταν μιλαμε για τα τατουαζ πως ειναι κατι ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ αναμεσα σε μας και το σωμα μας, το ιδιο ειναι κι η σεξουαλικη μας ζωη. Δεν συμφωνω (χωρις να προσπαθω να επιβληθω φυσικα) με τη δημοσιοποιηση της και με σχολια που θα μπορουσαν να θιξουν ολοκληρες κοινωνικες ομαδες που προφανως θεωρουνται μειονοτητες και καποιοι επιλεγουν να φερονται και να μιλουν αγνοωντας τες.

Εγω παντως που ειμαι μια κομπλεξικια, ανεραστη και συντηρητικουκλα δεν σε εκρινα για το κρεβατι σου...

 

Το τελευταιο post γιατι το θεμα ξεφυγε υπερβολικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]And you feel like no one before

you steal right under my door

I kneel, cause I want you some more

I want the lot of what you got

and I want nothing that you're not...

Link to comment
Share on other sites

προφανως δεν με εκρινες για το κρεβατι μου για τον απλουστατο λογο οτι δεν με εχεις δοκιμασει για να ξερεις ! anyway, ας το αφησουμε εδω το συγκεκριμενο ζητημα . βεβαιως και σεβομαι τα πιστευω σου και ας μην τα υιοθετω.. καλα να περνας, καλα tatoo και καλες νεες εμπειριες(που θα ερθουν με το γαμο για σενα !) ! byee !
Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι οτι καποιος ηθελε να κανει tattoo την εκρηξη πυρηνικης βομβας...το βρηκα εδω για οποιον το θελει! http://www.am-jam.com/images/2007Tattoo/Tattoos/tattoo-expo-07-079.jpg
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

θυμαμαι οτι καποιος ηθελε να κανει tattoo την εκρηξη πυρηνικης βομβας...το βρηκα εδω για οποιον το θελει! http://www.am-jam.com/images/2007Tattoo/Tattoos/tattoo-expo-07-079.jpg

Πολυ ωραιο ειναι!! αντε να βρεις artist να στο κανει τοσο καλο οπως στην φωτογραφια..εδω στην Ελλαδα.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο ειναι!! αντε να βρεις artist να στο κανει τοσο καλο οπως στην φωτογραφια..εδω στην Ελλαδα.:cool:

Hmmm. Εγω λεω να ρωτησουμε τη gina2685 Raver:p Ειμαι σιγουρος οτι θα μας πει οτι στο Barcode or sto Unicorn μπορουν να το κανουν:lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm. Εγω λεω να ρωτησουμε τη gina2685 Raver:p Ειμαι σιγουρος οτι θα μας πει οτι στο Barcode or sto Unicorn μπορουν να το κανουν:lol:

Απο το στομα μου το πηρες..:ninja: :p στο μυαλο μου ησουν..:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτισω κατι; Η τρυπα στο αυτη εξαρτατε ποσο καιρο την εχεις στο ποσο γρηγορα θα κλεισει; Και υπαρχει περιπτωση να μην κλεισει ποτε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτισω κατι; Η τρυπα στο αυτη εξαρτατε ποσο καιρο την εχεις στο ποσο γρηγορα θα κλεισει; Και υπαρχει περιπτωση να μην κλεισει ποτε;

Σε αλλους εχει κλεισει..σε αλλους οχι...αναλογα το αυτι :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτισω κατι; Η τρυπα στο αυτη εξαρτατε ποσο καιρο την εχεις στο ποσο γρηγορα θα κλεισει; Και υπαρχει περιπτωση να μην κλεισει ποτε;

 

 

εγώ που είχα για 3 περιπου χρονια,ένα στο πάνω μέρος του αυτιού,χόνδρος λέγεται αν δεν κάνω λάθος,και σε αυτό το διάστημα η περισσότερη ώρα που το είχα βγάλει,ήταν 3 ώρες.

1,6mm

έκλεισε μια χαρά σε λιγότερο απο χρόνο,και έχει μείνει μια μικρή τελίτσα.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...