Jump to content

Εκφράστε τη φαντασίωσή σας!


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Arky ( 8 Σεπ. 2004 , 11:53)

 

Όχι, αλλά ξεκίνα διάβασμα γιατί το 1 απλά δεν υφίσταται... ;)

 

 

Εγώ, ειδικα το 1. δεν θα σταματήσω ποτέ να το ελπίζω...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Guest valeria
Κατά καιρούς έχω διάφορες,αλλά αυτή τη στιγμή αυτό που πραγματικά θέλω είναι να φύγω 1 μήνα ΔΙΑΚΟΠΕΣ για ξεκούραση και μόνο,να μην κάνω τίποτα όλη μέρα,παρά μόνο να κάθομαι και αν βαρεθώ τότε να κάνω κάτι.Μου έχει λείψει κάτι τέτοιο. :(
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
σχεδον 2 χρονακια εχετε να φαντασιωθειτε;τι εγινε;καταφερατε να τα εκπληρωσατε ολα και δεν τα μοιραζεστε μαζι μας πια;;;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι χωρίς να έχω διαβάσει το thread, βλέποντας το τίτλο θα περίμενα να είχε κλειδωθεί από τα πρώτα 10 μηνύματα... Τι σεμνά και αγνά μέλη που έχει αυτό το forum...:innocent::p
Link to comment
Share on other sites

να εχω ενα δωματιο στο σπιτι μου γεματο pc

 

1 hi-end pc, 4 καθαρα για games(παρεα με τους φιλους μου), 2 κατεβαστηρια, 1 firewall-pc:shifty:

 

και αλλο ενα με 1 λαπτοπ, 1 desktop για Djing μαζι με 2 CDJ 2 tuntables και εναν 8καναλο μηχτη, ενισχυτη και ηχεια σε ολο το σπιτι για super parties....:D:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να εχω ενα δωματιο στο σπιτι μου γεματο pc

 

1 hi-end pc, 4 καθαρα για games(παρεα με τους φιλους μου), 2 κατεβαστηρια, 1 firewall-pc:shifty:

 

και αλλο ενα με 1 λαπτοπ, 1 desktop για Djing μαζι με 2 CDJ 2 tuntables και εναν 8καναλο μηχτη, ενισχυτη και ηχεια σε ολο το σπιτι για super parties....:D:happy:

 

και στο απεναντι διαμερισμα εναν οφθαλμιατρο:p

Link to comment
Share on other sites

Φαντασίωση είναι ένα κουλό σαββατοκύριακο του Δεκέμβρη που θα έχει και λίγο κρύο (αμήν και πότε),που δεν έχεις τίποτα απολύτως να κάνεις αλλά σου περρισεύουν 500 ευρουλάκια από αιματηρές φοιτητικές οικονομίες να πεις στους κολλητούς σου πάμε ρε μ.....ες Μιλάνο;Και να ψηθούν όλοι (τρελή φαντασίωση)..Ούτε εκδρομές με τη σχολή,ούτε διαβατήρια,ούτε προετοιμασίες και δισταγμοί.Να πιεις το Chivas σου στο αεροδρόμιο,να ακούσεις λίγο Brian Eno και να πετάξεις..μόνο για δύο μέρες.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φαντασίωση είναι ένα κουλό σαββατοκύριακο του Δεκέμβρη που θα έχει και λίγο κρύο (αμήν και πότε),που δεν έχεις τίποτα απολύτως να κάνεις αλλά σου περρισεύουν 500 ευρουλάκια από αιματηρές φοιτητικές οικονομίες να πεις στους κολλητούς σου πάμε ρε μ.....ες Μιλάνο;Και να ψηθούν όλοι (τρελή φαντασίωση)..Ούτε εκδρομές με τη σχολή,ούτε διαβατήρια,ούτε προετοιμασίες και δισταγμοί.Να πιεις το Chivas σου στο αεροδρόμιο,να ακούσεις λίγο Brian Eno και να πετάξεις..μόνο για δύο μέρες.

 

Γιατι ειδικά το Μιλάνο?:O

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι αφου θα εχω βρει την γυναικα της ζωης μου,λιγο πιο κοντη απο μενα,μελαχρινη,νορμαλ σε κιλα αντε και λιγα παραπανω απο οτι πρεπει(την οποια εχω βρει,καθεται απεναντι μου στη δουλεια,στο βαθος ομως και δεν θελει ουτε να με βλεπει) θελω να ειμαι οικονομικα ανετος,οχι πολυ ανετος σε σημειο που να εχω οτι μου ερθει στο μυαλο,και να εχω δυο κορες με ξανθιες μπουκλες,γαλανα ματια (που θα τα βρουν αυτα δεν ξερω) και να εχουμε και ενα σκυλακι χας παππυ,ξερεται αυτα με τα μεγαλα αυτια,και να πηγαινουμε στο εξοχικο και και να ειμαστε μεσα στην οικογενειακη ευτυχια.Τωρα τι ειναι αυτο που μου εχει κολλησει τοσο εντονα τελευταια??

Μηπως πατρικο φιλτρο?

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι αφου θα εχω βρει την γυναικα της ζωης μου,λιγο πιο κοντη απο μενα,μελαχρινη,νορμαλ σε κιλα αντε και λιγα παραπανω απο οτι πρεπει(την οποια εχω βρει,καθεται απεναντι μου στη δουλεια,στο βαθος ομως και δεν θελει ουτε να με βλεπει) θελω να ειμαι οικονομικα ανετος,οχι πολυ ανετος σε σημειο που να εχω οτι μου ερθει στο μυαλο,και να εχω δυο κορες με ξανθιες μπουκλες,γαλανα ματια (που θα τα βρουν αυτα δεν ξερω) και να εχουμε και ενα σκυλακι χας παππυ,ξερεται αυτα με τα μεγαλα αυτια,και να πηγαινουμε στο εξοχικο και και να ειμαστε μεσα στην οικογενειακη ευτυχια.Τωρα τι ειναι αυτο που μου εχει κολλησει τοσο εντονα τελευταια??

Μηπως πατρικο φιλτρο?

αν τα κανει η γυναικα σου(η μελαχροινη απο απεναντι σου) με καποιον ξανθο,γαλανοματη και εισαι τυχερος και του μοιασουν,τοτε εχεις ελπιδες:p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Να κοιμηθώ αγκαλίτσα με την Angelina Jolie...

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/kyramas/3227/193329/0/angelina.jpg

 

:)

 

ετσι ετσι... :lol:

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Οτι καποιος ερχεται και μου λει οτι δεν χρειαζεται να παω πια σχολειο γιατι με διαλεξανε για να παιξω σε μια σειρα η οποια υποτιθεται οτι κανει μεγαλη επιτυχια και γι'αυτο μου ζητανε να παιξω σε πολλες ταινιες σε μια απο τις οποιες βρισκω και τον ανδρα των ονειρων μου....!:O
Link to comment
Share on other sites

να παιξουν οι priest live στην αριστοτελους

κ να παρει ο παοκ το πρωταθλημα.......:D

πιο σιγουρο ειναι να γινει το πρωτο :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

να παιξουν οι priest live στην αριστοτελους

κ να παρει ο παοκ το πρωταθλημα.......:D

πιο σιγουρο ειναι να γινει το πρωτο :p

Μη σου πω πιο σίγουρο είναι να παίξει ακόμα και ο Έλβις στην Αριστοτέλους, παρά το 2ο. :p

Link to comment
Share on other sites

Να παρει ο ΠΑΟΚ champions league-γιατι πρωταθλημα εχει παρει...

Να μου κατσει η Λινα κ αφου αποκλειστουμε σ ενα ερημο νησι...τ υπολοιπα λογοκριθηκαν!

Link to comment
Share on other sites

Χμ....

Να ήταν τα μαλλιά μου ίσια, πράσσο εντελώς

Να πάρει η αναγέννηση Άρτας Champions League

Ενισχυτής marshal, κιθάρα Jackson (με 12.000 ευρώ)

Χορδές κιθάρας από κράμα τιτανίου (αμάν με αυτό το σπάσιμο!)

5 εξωτικές νύχτες με την κοπέλα μου

και κάτι τελευταίο αλλά πολύ δύσκολο.... να είμαι καλά για να μπορέσω να κάνω πραγματικότητα(τα περισσότερα, αν όχι όλα) από τα παραπάνω;)

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

δεν ξεκινας με τα απλα;;κατ ευθειαν τσαμπιονς λιγκ;;;

και γιατι μονο 5 νυχτες με την κοπελα;;:p

τελικα σε λιγο καιρο η πιο τρελη μας φαντασιωση θα ειναι να παμε σε δασος...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

xxmmmm gia na skeftw..1.na mn ksanapaw sxoleio 2.panta diakopes me ksefrena parti 3.na ta ksanaftiaksw me tn.......(dn kanei na t pw) 4.an dn mou katsei o prohgoumenos na ta ftiaksw me tn kouklo ton matt tuck apo tous bullet for my valentine 'h me tn chad michael murray...!!!!!5.na paw sth dania 'h sth rwsia pou exei olo ksanthous!!!paradeisos tha nai..pw pw tha ta paiksw..!trela tha nai..!!!!

aaxxxx exw megalh fantasia..!!!!!:P

Link to comment
Share on other sites

xxmmmm gia na skeftw..1.na mn ksanapaw sxoleio 2.panta diakopes me ksefrena parti 3.na ta ksanaftiaksw me tn.......(dn kanei na t pw) 4.an dn mou katsei o prohgoumenos na ta ftiaksw me tn kouklo ton matt tuck apo tous bullet for my valentine 'h me tn chad michael murray...!!!!!5.na paw sth dania 'h sth rwsia pou exei olo ksanthous!!!paradeisos tha nai..pw pw tha ta paiksw..!trela tha nai..!!!!

aaxxxx exw megalh fantasia..!!!!!:P

 

Σε περίπτωση που πας Ρωσία και για να μην απογοητευτείς,αυτά για το ξανθό γένος είναι ημιμούφα,οι περισσότεροι όπως και στη Γερμανία είναι καστανοί,πάνε Ινδία:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Martha_stam, να πας Τσεχία.

 

Πήγε η κοπέλα μου 5ήμερη και μετά με χώρισε.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Martha_stam, να πας Τσεχία.

 

Πήγε η κοπέλα μου 5ήμερη και μετά με χώρισε.

Χαζή...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...