Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τροποποίηση

 

Ο james55 έφτιαξε έναν πολύ κατατοπιστικό οδηγό στον οποίο αναφέρονται σχεδόν όλα όσα χρειάζεται να ξέρει κάποιος που θέλει να αγοράσει κάτι από το εξωτερικό.

Ο οδηγός με τίτλο "Online_Shopping_Guide" είναι αρχείο .pdf ~ 380Κ,και μπορείτε να τον κατεβάσετε από εδώ (Προσοχή! Δεξί κλικ - Αποθήκευση συνδέσμου ως/ Save link as, και όχι απευθείας άνοιγμα)

Το αρχείο έγινε update 12 - Μαρτίου - 2010

 

Παίδες σκέφτομαι να πάρω ένα δερμάτινο jacket (όχι δερματίνη), μήπως γνωρίζε κανείς κανένα μαγαζί (ή καμμιά "πηγή") στην Αθήνα; Αν μπορείτε να μου πείτε και καμμιά ενδεικτική τιμή ακόμα καλύτερα!

 

Ευχαριστώ! :o

Edited by VeCo
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι και εγώ εκεί τα έχω βρει... απλά για όλα τα πράγματα υπάρχουν και κάποια μέρη με πολύ καλύτερες τιμές ποθ λίγοι όμως γνωρίζουν (δε μιλάω για παράνομη φάση)
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότινα ένα μοτοσυκλετιστικό απο την DAINESE.. με 500 ευρώ παίρνεις πολύ καλό τζάκετ και με ωραίο σχέδιο.. ;)
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι Αθηνα δεν σε χαλαει να κανεις μια βολτα στην Πατησιων που εχω δει κατι καλα μαγαζακια.Παντως σιγουρα κατι καλο θα βρεις στα Bertolugi
SMILE, LIFE IS NICE
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pastelios (14 Φεβ. 2004 , 21:53)

 

Παντως σιγουρα κατι καλο θα βρεις στα Bertolugi

 

Berto Lucci!

Πάντα φιλικά και για να μην μπερδευθεί ο φίλος μας! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ειμαι κρητη (Ρεθυμνο) και εχω να δω καταστημα Berto Lucci πανω απο 2 μηνες μια και εδω δεν εχουμε.

Ευχαριστω για την διορθωση αλλα πιστευω να με δικαιολογεις (ηταν μακρια και η ντουλαπα μου για να σηκωθω) :p

SMILE, LIFE IS NICE
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pastelios (14 Φεβ. 2004 , 22:07)

 

ειμαι κρητη (Ρεθυμνο) και εχω να δω καταστημα Berto Lucci πανω απο 2 μηνες μια και εδω δεν εχουμε.

Ευχαριστω για την διορθωση αλλα πιστευω να με δικαιολογεις (ηταν μακρια και η ντουλαπα μου για να σηκωθω) :p

 

Για να σκεφτώ!http://www.langkawi.dk/u122.gif

Λοιπόν το συμβούλιο των δημογερόντων...εμ sorry των myphonoγερόντων ήθελα να πω σε κρίνει...ΑΘΩΟ!!!http://www.langkawi.dk/o54.gif

 

Υ.Γ:Ελπίζω να με βάλετε στο "best of myphone"!http://www.langkawi.dk/z17.gif

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pininfarina (15 Φεβ. 2004 , 01:03)

 

kai den petagesai mexri tourkia gia kalo ftino kai oraio + to taksidaki

 

 

Oh yeah!

Και εσύ στα κόλπα βλέπω! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 (15 Φεβ. 2004 , 01:09)

 

Oh yeah!

Και εσύ στα κόλπα βλέπω! ;)

 

to kalo na legetai :p

http://www.thedeltaproject.eu/img/logo_detect.png
Link to comment
Share on other sites

O father mou efere apo tourkia....tou bgike ligo pio akribo....alla arketa pio kalh poiothta...alla den maresei to sxedio. Eixa parei apo Argentina propersi ena....ekei ki an einai kalh poiothta kai ftina!!! Allo prama! Dustixws mou to eklepsan prin kan er8ei o xeimwnas kai to fwresw.
Link to comment
Share on other sites

Αφήστε μη μου το θυμίζετε... πριν 2 μέρες γύρισαν οι γονείς μου από Τουρκία και εγώ τώρα το σκέφτηκα το jacket ο μ@μ@ακας...
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

θελεις δερματινο μπουφαν, φτινο και καλης ποιοτητας...

χμμμ

γιατι δεν σφαζεις ( :devil: ) κανα ζωο και να το φτιαξεις μοναχος σου ??? :cool: :D :lol: :whistle:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ μοναστηρακίου και Ακρόπολης, (Στα τουριστικά δηλαδή κατατόπια) υπάρχει ένας δρόμος δυστυχώς δεν θυμάμαι όνομα, που είνι\αι γεμάτος από άκρη σε άκρη με μαγαζάκια που πουλάνε δερμάτινα είδη, φυσικά και μπουφάν. Είναι μια καλή και σίγουρη επιλογή όσον αφορά την ποιότητα, όχι όμως όσον αφορά το όνομα...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως λες στην Ηφαίστου; Γιατί εκεί μου είχε προτείνει και ένας φίλος. Το όνομα δε με ενδιαφέρει ιδιαίτερα...μόνο τα looks και φυσικά η ποιότητα :)
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος termi21 (15 Φεβ. 2004 , 16:58)

 

Μήπως λες στην Ηφαίστου; Γιατί εκεί μου είχε προτείνει και ένας φίλος. Το όνομα δε με ενδιαφέρει ιδιαίτερα...μόνο τα looks και φυσικά η ποιότητα :)

 

 

Δεν θυμάμαι ρε φίλε... πριν δυο εβδομάδες πέρασα από εκεί και μου έκανε εντύπωση το πόσα μαγαζιά υπήρχαν και πουλούσαν δερμάτινα και πρώτες ύλες...

 

Θυμάμαι ότι ακολουθώντας αυτόν τον δρόμο βγήκα στην πειραιώς... :confused: Δεν νομίζω ότι θα είναι ιδιαίτερα δύσκολο να το βρεις αν ρωτήσεις! :worry:

Link to comment
Share on other sites

an den se noiazei i firma mporeis na vreis poly wraia dermatina se ellinikes viotexnies...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Mc_Vtec/12660/144459/0/redliners.jpg

-Ti kaneis ekei?.........-Ti kanw?prospathw na anoiksw!!!

-Ma DEN exoume IBIZA!...........-Pali kala!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος McLoud (17 Φεβ. 2004 , 16:27)

 

an den se noiazei i firma mporeis na vreis poly wraia dermatina se ellinikes viotexnies...

 

 

Όντως δε με νοιάζει η φίρμα...ξέρεις περισσότερες λεπτομέρειες;

 

Επίσης κάποιος γνωστός μου είπε ότι η Θεσσαλονίκη έχει καλή αγορά στα δερμάτινα...ξέρετε αν όντως ισχύει;

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος termi21 (17 Φεβ. 2004 , 19:58)

 

Όντως δε με νοιάζει η φίρμα...ξέρεις περισσότερες λεπτομέρειες;

 

Επίσης κάποιος γνωστός μου είπε ότι η Θεσσαλονίκη έχει καλή αγορά στα δερμάτινα...ξέρετε αν όντως ισχύει;

 

Βασικά στη Θεσσαλονίκη υπάρχει μία βιοτεχνία που τα έχει 90 ευρώ!Τσαμπέ πράμα,πιο φθηνά κι από μπουφάν!

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (17 Φεβ. 2004 , 22:36)

 

Βασικά στη Θεσσαλονίκη υπάρχει μία βιοτεχνία που τα έχει 90 ευρώ!Τσαμπέ πράμα,πιο φθηνά κι από μπουφάν!

 

 

Λες ενα που είναι κοντά στο σιδηροδρομικό σταθμό;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος termi21 (17 Φεβ. 2004 , 17:58)

 

Επίσης κάποιος γνωστός μου είπε ότι η Θεσσαλονίκη έχει καλή αγορά στα δερμάτινα...ξέρετε αν όντως ισχύει;

 

 

Κάθετος στη Λεωφόρο Στρατού. Πολλά μαζεμένα μαγαζιά καλά στα δερμάτινα.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (iliasp For President:D: SonyEricssonP900/R102 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από termi21

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος McLoud (17 Φεβ. 2004 , 16:27)

 

an den se noiazei i firma mporeis na vreis poly wraia dermatina se ellinikes viotexnies...

 

 

Όντως δε με νοιάζει η φίρμα...ξέρεις περισσότερες λεπτομέρειες;

 

Επίσης κάποιος γνωστός μου είπε ότι η Θεσσαλονίκη έχει καλή αγορά στα δερμάτινα...ξέρετε αν όντως ισχύει;

 

Dermatinaki me ena taliraki?mono ston Papagiannaki!:D egw pira prin kana 3mhno ena jacket mosxari parakalw apo ton vaina!brisketai pisw apo th mitropoli sth bogatsikou!to ergasthrio toxei sto magazi sto ypogeio!alla milame gia thn poiothta!!to plhrwneis omws!epishs exei ginei salos me mia biotexnia pou exei para ma para poly kala kai poiotikika dermatina ola ta eidh se timi trela!o ksaderfos moy pige na parei ena kai gyrise me 2!:D an theleis rwtaw onoma kai soy lew...tsio!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Μπορείς να καταλάβεις το χαρακτήρα κάποιου απ'την εμφάνισή του?

 

------------------------------

Τροποποίηση από Vampyre:

 

Ο james55 έφτιαξε έναν πολύ κατατοπιστικό οδηγό στον οποίο αναφέρονται σχεδόν όλα όσα χρειάζεται να ξέρει κάποιος που θέλει να αγοράσει κάτι από το εξωτερικό.

Ο οδηγός με τίτλο "Online_Shopping_Guide" είναι αρχείο .pdf ~ 380Κ,και μπορείτε να τον κατεβάσετε από εδώ (Προσοχή! Δεξί κλικ - Αποθήκευση συνδέσμου ως/ Save link as, και όχι απευθείας άνοιγμα)

Το αρχείο έγινε update 12 - Μαρτίου - 2010

Edited by vampyre
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...