Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που κολλάει ο "ξεδοντιάρης";
Είναι για πάσα νόσο και πάσα μ... :rolleyes:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το μονο που αξιζει απο το to5 πλεον

ειναι τα τριγυρω απο αυτο.

η ιδια η σειρα εχει χαλασει. μηδεν γελιο, μηδεν σεναριο.

 

http://www.steki.gr/view_video.php?viewkey=04a438616ff7bdb3f743

ο ξεδοντιαρης τα λεει χυμα(οπως κ πολλοι ανωνυμοι πριν απο αυτον)

 

Δεν θα διαφωνήσω απόλυτα ως το περιεχόμενο, βέβαια, ούτε θα συμφωνήσω ακριβώς. Απλά θα τονίσω αυτό που μου έκανε περισσότερη εντύπωση: Πότε είπες εσύ καλό λόγο για την σειρά; :wacko: :wacko: :wacko: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

οταν δεν υπαρχει σεβασμος στον τηλεθεατη, δεν υπαρχει λογος να πω καλο λογο.

ετσι απλα

Link to comment
Share on other sites

Και....επισημα τη Μ.Δευτερα,νεο επεισοδιο.Δεν λεω τι εδειξε το τρειλερ,γιατι καποιοι θα θελουν να μεινουν σε αγωνια...Αυτα....:X :X :X :X :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

το μονο που αξιζει απο το to5 πλεον

ειναι τα τριγυρω απο αυτο.

η ιδια η σειρα εχει χαλασει. μηδεν γελιο, μηδεν σεναριο.

 

http://www.steki.gr/view_video.php?viewkey=04a438616ff7bdb3f743

ο ξεδοντιαρης τα λεει χυμα(οπως κ πολλοι ανωνυμοι πριν απο αυτον)

Και τωρα που εβρισε καποιον ως "αδερφη" εγινε πιο αντρας ο ιδιος ε;:rolleyes:

 

Προσωπικα προτιμω τα επιχειρηματα οταν δεν αρεσει σε καποιον καποιος αλλος και οχι ηλιθια σχολια περι του ανδρισμου του.

Περαν αυτου ο ξεδοντιαρης μου ειναι ιδιαιτερα αντιπαθης λογω του "ξερολικου" υφους του και της συμπεριφορας του.

 

Το τραιλερ το ειδα κι εγω, φαινεται πολυ καλο, ρεστα η Αγγελα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κ μενα μου ειναι ιδιαιτερα αντιπαθης.

χαιρομαι που συμφωνουμε σε ολα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τζογαρω οτι

το μυστικο που τους κρατουσε ο Αλεξης

εχει να κανει με τα εγγραφα της Εξιτερ που μελετησε.Δηλαδη η σχεση Εξιτερ-αεροπορικου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τζογαρω οτι

το μυστικο που τους κρατουσε ο Αλεξης

εχει να κανει με τα εγγραφα της Εξιτερ που μελετησε.Δηλαδη η σχεση Εξιτερ-αεροπορικου.

 

αυτο μου φαινεται πολυ πιθανο.πιο πολυ απο το να ναι ο πατερας της νταλιας ο πεμπτος.απλα ισωσ κ το γεγονος οτι η νταλια ειχε βαλει τον αλεξη να ψαξει για τον πατερα της να παιζει καποιο ρολο.να μην ηταν τυχαιο.;)

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη εξουσία: Νομοθετική - ο Πρωθυπουργός Άρης Παυρινός.

 

Δεύτερη εξουσία: Εκτελεστική - κάποιος στην Αστυνομία (δεν έχουμε καμία εγγύηση οτι αυτό ισχύει πέρα από τη θεωρία του Φώτη)

Δεν ασκει η αστυνομια την εκτελεστικη εξουσια.

Η εκτελεστικη εξουσια ανηκει στην κυβερνηση(δηλαδη στον πρωθυπουργο που ειναι ο προεδρος της κυβερνσης).

Η νομοθετικη εξουσια ανηκει στη Βουλη(δηλαδη ουσιαστικα στον πρωθυπουργο που ειναι ο προεδρος του κομματος που εχει την πλειοψηφια στη Βουλη)

Link to comment
Share on other sites

μηπως η εξιτερ

ανηκει στον ομιλο?

 

Μα αφού αυτή η εταιρία δεν υπάρχει πλέον...
ξαναγραφω λοιπον μηπως η εξιτερ

ανηκε στον ομιλο χατζηαλεξανδρου??

 

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ξαναγραφω λοιπον μηπως η εξιτερ

ανηκε στον ομιλο χατζηαλεξανδρου??

 

Περιμένουμε να απαντήσει κάποιος αν η συγκεκριμένη υποψία/θεωρία ισχύει ή το απλά γράφεται για να το θυμηθούμε στο τέλος ("το είχα πει εγώ στη σελίδα 1785")

:D :D

 

Εν πάσει περιπτώσει, για να διαλύσω κάποιες αμφιβολίες, θα αποκαλύψω, ότι ΝΑΙ, ο πατέρας τ

ης Ντάλιας ευθύνεται για την αεροπορική

τραγωδία.

Έριξε το αεροπλάνο, για να χωρίσει την κόρη του από τον εραστή της,

δηλαδή τον

πατέρα του Αλέξη.

Αν ο Καπουζίδης αποφασίσει να παρουσιάσει μια διαφορετική ιστορία στο τέλος, να ξέρετε ότι λέει ψέμματα και μόνον εγώ γνωρίζω την αλήθεια.:lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

ΥΓ. Υποτίθεται ότι spoilers tags χρησιμοποιούμε όταν αποκαλύπτουμε την πλοκή των μελλοντικών επεισοδίων, όντες πραγματικοί γνώστες της υποθέσης κι όχι όταν απλά πιθανολογούμε αραδιάζοντας αερολογίες. Και εννοείται, ότι δεν εξαιρώ τον εαυτό μου. Ακολουθώ την πεπατημένη για λόγους ομοιομορφίας.

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι εδώ και οι δύο γονείς του Σπύρου, για την Ντάλια δεν έχει έρθει κανείς; Οι δικοί της είναι στην Κόλαση;!

 

hint hint... lol

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

οριστε αποκαλυφθηκαν ολα.

στη σκηνη βρισκονταν ολοι οι δικοι τους που ειχαν πεθανει στο αεροπορικο εκτος απο τον πατερα του αλεξη(δλδ το αγαπημενο προσωπο της νταλιας)!

επισης ειδατε εκει που καποιος απ'τος πεθαμενους ειπε "οι 4 σας?" κ η νταλια ειπε"μα 5 ειμαστε" κ δεν την ακουσε κανεις.?!

κ ξερουμε οτι καποιος θα λειπει στο τελος..η νταλια θα'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήραμε τις πληροφορίες που περίμενα, αλλά μπορούμε μάλλον να υποθέσουμε τα εξής:

 

- Όταν η Αμαλία λέει οτι οι πέντε θα είναι τέσσερις στο πλοίο στο τέλος, το άτομο που λείπει πιθανόν να είναι η Ντάλια.

 

- Πιθανόν οι γονείς της Ντάλιας αλλά και ο πατέρας του Αλέξη να βρίσκονται στην Κόλαση...ή να είναι και ζωντανοί υποθέτω, αλλά αυτό το θεωρώ ακόμη λιγότερο πιθανό.

 

- Η αδελφή της Ελευθερίας είναι η Αμαλία ή κάποια μεγαλύτερη σε ηλικία γυναίκα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήραμε τις πληροφορίες που περίμενα, αλλά μπορούμε μάλλον να υποθέσουμε τα εξής:

 

- Όταν η Αμαλία λέει οτι οι πέντε θα είναι τέσσερις στο πλοίο στο τέλος, το άτομο που λείπει πιθανόν να είναι η Ντάλια.

 

- Πιθανόν οι γονείς της Ντάλιας αλλά και ο πατέρας του Αλέξη να βρίσκονται στην Κόλαση.

 

- Η αδελφή της Ελευθερίας είναι η Αμαλία ή κάποια μεγαλύτερη σε ηλικία γυναίκα;

 

 

Σιγουρα κατι παιζει με τον πατερα του αλεξη.:ninja: ομως οι γονεις της νταλιας μπορει να μην εχουν σχεση αφου δεν σκοτωθηκαν στο αεροπορικο.αν κ ο αλεξης πρεπει να εψαξε για τον πατερα της...:worry: :confused:

αυτο με την αδελφη της ελευθεριας πολυ θα ηθελα να το μαθω....

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήραμε τις πληροφορίες που περίμενα, αλλά μπορούμε μάλλον να υποθέσουμε τα εξής:

 

1- Όταν η Αμαλία λέει οτι οι πέντε θα είναι τέσσερις στο πλοίο στο τέλος, το άτομο που λείπει πιθανόν να είναι η Ντάλια.

 

2- Πιθανόν οι γονείς της Ντάλιας αλλά και ο πατέρας του Αλέξη να βρίσκονται στην Κόλαση.

 

3- Η αδελφή της Ελευθερίας είναι η Αμαλία ή κάποια μεγαλύτερη σε ηλικία γυναίκα;

 

1 - Εγώ νόμιζα πως η Αγγέλα δεν θα επανερχότανε και ότι αυτή θα ήταν που θα έλλειπε αλλά έκανα λάθος.

 

2 - Ή και να ζουν ακόμα...

 

3 - Χμμμμμμ:shifty:

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο μέχρι εδώ πάντως.Η Αγγέλα πιστεύω πώς ήταν το πρόσωπο του επεισοδίου.!\Τι να ήθελε να ει ο Αλέξης στην Αγγέλα άραγε?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά τα πήγε... μόνο η σκηνή με τους

νεκρούς

κράτησε λίγο παραπάνω από ότι έπρεπε. Μια χαρά!!! :)

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...