Jump to content

Lenovo S650 VIBE


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αυτο ψαχνω πως θα παω απο CN σε ROW.

Πρεπει να βαλω με flashtool την s111 και μετα να κανω update OTA;

 

Δεν χρειάζεται. Κατεβάζεις την S116 από εδώ:

http://lenovo-forums.ru/files/go/97df6998f676b6254d31d5500ed606ee/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%B2%D0%BA%D0%B0-s650-row-s116-140423-%D0%BF%D0%BA

Την εγκαθιστάς με αυτό:

https://cloud.mail.ru/public/b9f43f63f403/SP_Flash_Tool_v5.1352.01.rar

Κατεβάζεις αυτό:

https://cloud.mail.ru/public/9fbdfe15467e/S650-from_116_140423_to_s215_140714.rar

και αφού το αποσυμπιέσεις το τοποθετείς στην κάρτα sd ή στο αρχικό φάκελλο του τηλεφώνου.

Για να μπείς στο μαμίσιο recovery πατάς Vol UP + Vol Down + Power μέχρι να φορτώσει.

Ξεκινάει αυτόματη εγκατάσταση μέχρι να τελειώσει, επανεκκινεί μόνο του.

Κάνεις FactoryReset πατώντας ####7777# στον Dialer.

Και είσαι έτοιμος!

 

ROOT-TWRP:

Απενεργοποιείς τα Αυτόματα Updates του Google Play γιατι θα σου χαλάσει το SuperSu.

Κατεβάζεις TWRP 2.6.3.0 ROW από εδώ:

http://lenovo-forums.ru/topic/3499-%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%88%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B5-recovery-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-lenovo-vibe-x-mini-s650/

Εγκαθιστάς με το SP Flashtool που λέγαμε παραπάνω.

Επανεκκινείς σε TWRP με Vol UP + Vol Down + Power μέχρι να φορτώσει.

Εγκαθιστάς SuperSU 1.94 και Voila!!

Edited by yiannism01
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ευχαριστώ μόλις βρω χρόνο θα την δοκιμάσω.

Την s116 θα την πάρω απο needrom γιατι δεν εχω λογαριασμό στο Ρωσικό φόρουμ.

Εχει playstore η να το κατεβάσω και αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ευχαριστώ μόλις βρω χρόνο θα την δοκιμάσω.

Την s116 θα την πάρω απο needrom γιατι δεν εχω λογαριασμό στο Ρωσικό φόρουμ.

Εχει playstore η να το κατεβάσω και αυτο;

 

Έχει απ' όλα, ίσως και περισσότερα από όσα πρέπει :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, ξέρω οτι έχει ειπωθεί πολύ το θέμα αλλα ψάχνω πολύ ώρα και δεν μπορώ να βρω άκρη. Θέλω να βάλω μια άλλη ROM , αυτή τη στιγμή έχει πάνω την VIBEROM_V1.0_2407_2_ST_S650. Mπορεί να μοτ πει κάποιος μία που να έχει ελληνικά και να είναι σταθερή, καθώς και μία παράθεση με οδηγίες; thanks προκαταβολικά .
Link to comment
Share on other sites

Με την ίδια διαδικασία μπορούμε να βάλουμε οποιαδήποτε ROM(αν έχουμε τα αντιστοιχα αρχεια πάντα)? Edited by nikosKourk
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους. το πρωτο μου μηνυμα στο forum :cry:

 

ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ

αγορασα το s650 για την ανηψια μου και το ειχα 2-3 μερες.

το παραγγειλα 03.04.2014 απο minideal.net και το ειχα στα χερια μου 21 μερες μετα.

ηρθε χαρτακι-ειδοποιηση απο το ταχυδρομειο και πηγα και το παρελαβα 24.03.2014.

διαλεξα αποστολη με singpost και δεν πληρωσα μεταφορικα. τιμη αγορας €114.

ειχα συνεννοηθει με την "kathy" μεσω skype και ηταν πολυ εξυπηρετικη.

επισης με βοηθησε με τη νεα rom (ειχα κανει update και χαθηκαν τα ελληνικα).

 

ειναι σε λευκο χρωμα. χωρις να το ζητησω, εστειλαν μαζι 1 θηκη και 1 ζελατινα οθονης.

η θηκη ειναι απλη και ωραια, χρωμα λευκο (διαφανες) και "φοριεται" στην πισω πλευρα.

το κουτι ηταν κανονικο της lenovo και μεσα υπηρχε επισης ενα σετ ακουστικων για το ραδιοφωνο,

ενα καλωδιο usb, 1 πολυ μικρο φυλλαδιο με οδηγιες (αλλα στα κινεζικα) και πριζακια

(κινεζικο συν μετατροπεας κτλ. αλλα ειναι καπως αβολη η χρηση με τον μετατροπεα,

οποτε αμα θες αγοραζεις απο ελλαδα εναν αλλο -ειναι παμφθηνοι- ή το φορτιζεις μονο με το usb)

 

πολυ ομορφο και αρκετα καλη κατασκευη. δε δειχνει φτηνιαρικο.

φαινεται πολυ λεπτο και φοβασαι μη σου σπασει. ωραια οθονη.

ειμαι ψηλος, εχω μεγαλες παλαμες, εντουτοις το μεγεθος του χρειαζεται

και τα δυο χερια μου για να το χειριστω. το σχημα του δεν προσφερει

το "ασφαλες" κρατημα που σου προσφερουν πχ καποια sony ή το moto g.

το υλικο του πισω μερους αν το πιεσεις με το νυχι, βυθιζεται ελαφρως, αλλα αυτο δεν το λεω

ως αρνητικο, απλως προσπαθω να εξηγησω το ειδος του υλικου και την αισθηση αφης.

 

ζητησα να εχει ελληνικα και οντως ειχε (και πολλες αλλες γλωσσες), ομως σε καποια μενου

εμφανιζονται αγγλικα, αλλα αυτο για καποιον που ξερει λιγα αγγλικα δεν αποτελει προβλημα.

ειχε android 4.2.2 // S650.V11, 2013/09/06 // S650_S119_131014

δεν ηταν rooted (ουτε ζητησα να το κανουν)

 

οταν το ανοιξα (η μπαταρια ηταν φορτισμενη περιπου ως τη μεση) και ενωθηκα μεσω wifi,

μου προτεινε να το κανω update. υποψιαστηκα οτι μπορει να χαθουν τα ελληνικα και το play store.

ρισκαρα, το εκανα update (εκανε download το κινητο περιπου 800MB και μετα επανεκκινηση)

και χαθηκαν οι πολλες γλωσσες. εμειναν τρεις: αγγλικα, κινεζικα και μια αλλη σαν κινεζικη.

χαθηκε και το play store. δοκιμασα αγγλικα αλλα σε διαφορα μενου εμφανιζονταν και αρκετα κινεζικα.

 

ετσι αναγκαστηκα να κανω flash το κινητο και του εβαλα S650_S123_131105.

επανηλθαν τα ελληνικα (και οι αλλες γλωσσες) καθως και το play store.

παρολο που απο το S119 πηγα στο S123, παλι δεν ειναι πληρως εξελληνισμενα τα μενου.

 

((προσθετω αυτη την παραγραφο-σχολιο μετα που διαβασα τα μηνυματα του panosvo και greekn1c πιο κατω:

ελπιζω αν το κινητο εντοπισει καποια στιγμη νεα rom να μην πεταει συνεχεια παραθυρακι για update.

λογικα πρεπει να υπαρχει ρυθμιση για απενεργοποιηση του αυτοματου ελεγχου))

 

στην τιμη περιπου €110 θεωρω το κινητο παρα πολυ καλη ευκαιρια. στο skroutz.gr το πουλανε 250!

δεν κολλαει, ειναι απο τα πιο ομορφα κινητα που εχω δει και ειδικα στην ελλαδα που οι επιλογες

για δικαρτα κινητα δεν ειναι πολλες, αποτελει παρα πολυ καλη και vfm λυση.

δεν εχω ελεγξει το gps οποτε δεν εχω γνωμη για αυτο.

 

επισης βγηκε και το lenovo s660 με 3000mah μπαταρια και τρεχουσα τιμη €149.

εκτιμω συντομα θα πεσει στα €120.

 

ΦΛΑΣΑΡΙΣΜΑ

οσοι εκαναν update και χαθηκαν τα ελληνικα, χρειαζονται 3 πραγματα για να φλασαρουν το κινητο:

τους usb drivers, το flash tool και τη rom. δινω παρακατω links για να τα κατεβασετε.

πρεπει να κατεβασετε και τα 3 αρχεια, να τα εχετε στον ιδιο φακελο (μην αλλαξετε το ονομα τους)

και να ανοιξετε το πρωτο αρχειο. ο υπολογιστης θα καταλαβει οτι βρισκονται και τα αλλα 2 αρχεια εκει

και λαμβανοντας υποψη και τα 3 αρχεια, θα αποσυμπιεσει τα δεδομενα δημιουργωντας εναν κανονικο φακελο.

μεσα στον φακελο γραφω πολυ απλες-ευκολες οδηγιες-βηματα για να φλασαρετε τη συσκευη. συνοπτικα:

εγκαθιστας τους drivers στον υπολογιστη, κανεις επανεκκινηση, τσεκαρεις 3 ρυθμισεις στο προγραμμα flash,

αφαιρεις την μπαταρια και συνδεεις το κινητο στον υπολογιστη με καλωδιο usb, ξεκινα η διαδικασια

και σε λιγοτερο απο 5 λεπτα εχεις νεα rom με ελληνικα και play store.

 

τα links για να κατεβασετε τα αρχεια:

αντιγραψτε τα link και αντικαταστηστε τα ???? με τη λεξη zippyshare (δεν την εμφανιζε το φορουμ).

(στη σελιδα του zippyshare πατηστε στο πορτοκαλι download δεξια)

www15.????.com/v/52791059/file.html

www15.????.com/v/209528/file.html

www15.????.com/v/98363613/file.html

 

οσοι χρησιμοποιησατε τα αρχεια που ανεβασα και τις οδηγιες, επιβεβαιωστε εδω αν πηγαν ολα οκ :dance:

 

 

 

 

 

 

Με την ίδια διαδικασία μπορούμε να βάλουμε οποιαδήποτε ROM(αν έχουμε τα αντιστοιχα αρχεια πάντα)?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρόβλημα.. Έκανα πριν κανα 2μηνο root το κινητό μου σύμφωνα με τις οδηγίες που έδωσε ένα παιδί εδώ μέσα και όλα μια χαρά.. Και ξαφνικά πριν λίγες μέρες είδα οτι το κινητό μου δεν είναι πλέον ρουταρισμένο.. Τι έγινε και τι μπορώ να κάνω; Επίσης, εχω ενα θεματάκι με την μπαταρία η οποία αντέχει μία μόνο μέρα. Την έκανα καλιμπρέισιον αλλα τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

Σημερα επαθα μεγάλη νήλα. Και χθες και σημερα ειχα ανοιχτο το gps και πηγα σε γαμο-βαφτισεις με τη βοήθεια του google maps. Σημερα κατα στο γυρισμο στο σπιτι, εκει που ειχα ανοιχτο gps+google maps, και το κινητο πανω στο ταμπλο, ξαφνικα κλεινει. Σταματαω στην ακρη, το πιανω και ηταν σα να χε παρει φωτια. Κανω τη μλκ να παω να το ανοιξω και πεφτει σε λούπα. Το κλεινω, βγαζω μπαταρια + καπακι και το αφηνω ετσι. Μεχρι να παω σπιτι ειχε κρυωσει και επανηλθε φυσιολογικα ευτυχως.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πρόβλημα.. Έκανα πριν κανα 2μηνο root το κινητό μου σύμφωνα με τις οδηγίες που έδωσε ένα παιδί εδώ μέσα και όλα μια χαρά.. Και ξαφνικά πριν λίγες μέρες είδα οτι το κινητό μου δεν είναι πλέον ρουταρισμένο.. Τι έγινε και τι μπορώ να κάνω; Επίσης, εχω ενα θεματάκι με την μπαταρία η οποία αντέχει μία μόνο μέρα. Την έκανα καλιμπρέισιον αλλα τίποτα..

 

Να σας πω κι εγώ την εμπειρία μου με τη μπαταρία. Ήμουν κατενθουσιασμένος. Με τη μικρή χρήση που του κάνω με έβγαζε 3-4 ημέρες. Φεύγω για μια βδομάδα και πάω σε μια περιοχή που το σήμα της wind (και οι 2 sim) ήταν χαμηλό - σε κάποια σημεία 1 μπάρα στο gsm δίκτυο... Πρωί το έβγαζα από την πρίζα, μέχρι τα μεσάνυχτα έφτανε δεν έφτανε... Χωρίς να αλλάξω τον τρόπο που χρησιμοποιώ το τηλέφωνο (κλήσεις, wifi, mobile internet κλπ). Βρε τι calibration, τι να βγάζω off τη μια κάρτα... Τίποτα. Ήμουν σίγουρος ότι τα έφτυσε η μπαταρία στο 4μηνο. Μέχρι που γύρισα Αθήνα και επιστρέψαμε πάλι στις 3-4 μέρες...

Να σημειώσω ότι στο ίδιο μέρος (με το ίδιο κακό σήμα) πάω πολλά χρόνια, αλλά ποτέ δεν είχα θέμα, ούτε καν το υποψιαζόμουν. Και η γυναίκα μου με ένα HTC 3ετίας πήρε το αίμα της πίσω (πρακτικά καμία διαφορά στη διάρκεια - 1,5 μέρα και εδώ και εκεί).

 

Συμπέρασμα: σήμα καλό, μπαταρία φοβερή, σήμα κακό, διάρκεια μπαταρίας ΑΘΛΙΑ... :sorry:

LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά πρόβλημα.. Έκανα πριν κανα 2μηνο root το κινητό μου σύμφωνα με τις οδηγίες που έδωσε ένα παιδί εδώ μέσα και όλα μια χαρά.. Και ξαφνικά πριν λίγες μέρες είδα οτι το κινητό μου δεν είναι πλέον ρουταρισμένο.. Τι έγινε και τι μπορώ να κάνω;

 

Δοκίμασε να το rootάρεις με το root genius.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια Τ9 Ελληνικο εχει?

εχω ενεργοποιημενη οποια επιλογη εχω βρει ωστε να διορθωνει αυτοματα ,αλλα δεν βλεπω να το κανει...

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Βάλε SwiftKey, πλέον είναι δωρεάν

Υποθέτω ΔΕΝ υποστηρίζει 160 χαρακτήρες στη μαμά εφαρμογή, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κι ενω ολα ηταν μια χαρα.....απο εχθες το τηλεφωνο δεν μπορει να συνδεθει με υπολογιστη !

Δεν εχω πειραξει κατι....δοκιμασα δυο PC...ενα με ΧΡ και ενα με win7 στα οποια το ειχα συνδεσει πολλες φορες.

Αλλαξα καλωδια....θυρες USB αλλα τιποτα !

Αναβει το κοκκινο λαμπακι στο τηλεφωνο....φορτιζει....αλλα δεν το βλεπει ο υπολογιστης.

Ουτε βγαζει μηνυμα στον υπολογιστη αλλα ουτε και στο τηλεφωνο για επιλογες USB.

Tι μπορει να συμβαινει;

 

Όταν μου είχε συμβεί αυτό, χρειαζόταν μια επανεκκίνηση του τηλεφώνου.

Edited by Talos82
Link to comment
Share on other sites

Έπεσε το κινητό από τρία μέτρα ύψος και έσπασε η οθόνη του(ράγισε) , η αφη του λειτουργεί κανονικά, όπως και όλο το υπόλοιπο κινητό, ξέρει κανείς το κόστος αλλαγής του τζαμιού; έχετε να προτείνετε κάποιο φθηνό μάστορα στην Αθήνα;
Link to comment
Share on other sites

αγοραζεις ενα απο δω

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=s650+digitizer&_sop=15

και το πας σε ενα Γεμρανο ή σε αλλο μαστορα και στο βαζει με 15ε περιπου

Link to comment
Share on other sites

Eδω και αρκετες μερες που κατεβασα ROW S215, kitkat 4.4.2 14.7.2014 εχω προβλημα με την μπαταρια.

Φορτιζει κανονικα και φτανει στο 100 % . Βγαζω τον φορτιστη και με κανονικη χρηση αποφορτιζεται σιγα σιγα.

Οταν φτασει περιπου στο 55-60% βγαζει μηνυμα οτι σε λιγο το κινητο θα σβησει γιατι τελειωνει η μπαταρια και μετα απο ελαχιστα λεπτα

σβηνει.

 

Συνδεω τον φορτιστη και δειχνει οτι η σταθμη ειναι 1-2%. Εκανα calibration δυο φορες με το application της Lenovo που εχει μεσα η rom

αλλα παλι τα ιδια !

 

Τι μπορει να συμβαινει ;

Link to comment
Share on other sites

Eδω και αρκετες μερες που κατεβασα ROW S215, kitkat 4.4.2 14.7.2014 εχω προβλημα με την μπαταρια.

Φορτιζει κανονικα και φτανει στο 100 % . Βγαζω τον φορτιστη και με κανονικη χρηση αποφορτιζεται σιγα σιγα.

Οταν φτασει περιπου στο 55-60% βγαζει μηνυμα οτι σε λιγο το κινητο θα σβησει γιατι τελειωνει η μπαταρια και μετα απο ελαχιστα λεπτα

σβηνει.

 

Συνδεω τον φορτιστη και δειχνει οτι η σταθμη ειναι 1-2%. Εκανα calibration δυο φορες με το application της Lenovo που εχει μεσα η rom

αλλα παλι τα ιδια !

 

Τι μπορει να συμβαινει ;

 

Το ιδιο και σε εμένα με την ιδια ρομ αλλα στο 20% και μετα το παθαίνει.

Σε γενικές γραμμές ομως το κινητό μου κρατάει το ιδιο την μπαταρία οπως παλιά 2 μέρες με λογική χρήση.

Έκανα και εγω calibration με εξωτερικό πρόγραμμα απο το μαρκετ αλλα δεν εγινε τίποτα.

 

Δυστυχώς η ROW οπως εχω καταλάβει αργεί να παρει αναβαθμίσεις και πρέπει να περιμένουμε σε σχέση με τις CN αλλα δεν γυρνάω πισω οσο και να μου εχει λείψει το themes που έβρισκες online οτι ήθελες...Θα ζήσω και χωρίς αυτο έβαλα Zedge.

 

Εκανα calibration δυο φορες με το application της Lenovo που εχει μεσα η rom

Που το βρήκες αυτο γιατι έμενα μέσα στο power manager δεν το έχει.

Edited by billerr
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο και σε εμένα με την ιδια ρομ αλλα στο 20% και μετα το παθαίνει.

Σε γενικές γραμμές ομως το κινητό μου κρατάει το ιδιο την μπαταρία οπως παλιά 2 μέρες με λογική χρήση.

Έκανα και εγω calibration με εξωτερικό πρόγραμμα απο το μαρκετ αλλα δεν εγινε τίποτα.

 

Δυστυχώς η ROW οπως εχω καταλάβει αργεί να παρει αναβαθμίσεις και πρέπει να περιμένουμε σε σχέση με τις CN αλλα δεν γυρνάω πισω οσο και να μου εχει λείψει το themes που έβρισκες online οτι ήθελες...Θα ζήσω και χωρίς αυτο έβαλα Zedge.

 

 

Που το βρήκες αυτο γιατι έμενα μέσα στο power manager δεν το έχει.

Μου το έκανε και μένα μία φορά αλλά το απέδωσα στην εφαρμογή του F2G που είχε κολλήσει στην ανανέωση. Για να το δούμε.. Η ROW είναι πολύ πιο εύχρηστη για μας αλλά είναι λίγο πίσω σε εξέλιξη. Έχουν ανακοινώσει αναβαθμίσεις στο επόμενο διάστημα. Ας περιμένουμε λίγο..

Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες αυτο γιατι έμενα μέσα στο power manager δεν το έχει.

 

Μολις συνδεσεις τον φορτιστη και μπεις στην εφαρμογη, σου το εμφανιζει να κανεις κλικ ακριβως κατω απο τον μετρητη

Edited by GeorgeKa
Link to comment
Share on other sites

Να σας πω κι εγώ την εμπειρία μου με τη μπαταρία. Ήμουν κατενθουσιασμένος. Με τη μικρή χρήση που του κάνω με έβγαζε 3-4 ημέρες. Φεύγω για μια βδομάδα και πάω σε μια περιοχή που το σήμα της wind (και οι 2 sim) ήταν χαμηλό - σε κάποια σημεία 1 μπάρα στο gsm δίκτυο... Πρωί το έβγαζα από την πρίζα, μέχρι τα μεσάνυχτα έφτανε δεν έφτανε... Χωρίς να αλλάξω τον τρόπο που χρησιμοποιώ το τηλέφωνο (κλήσεις, wifi, mobile internet κλπ). Βρε τι calibration, τι να βγάζω off τη μια κάρτα... Τίποτα. Ήμουν σίγουρος ότι τα έφτυσε η μπαταρία στο 4μηνο. Μέχρι που γύρισα Αθήνα και επιστρέψαμε πάλι στις 3-4 μέρες...

Να σημειώσω ότι στο ίδιο μέρος (με το ίδιο κακό σήμα) πάω πολλά χρόνια, αλλά ποτέ δεν είχα θέμα, ούτε καν το υποψιαζόμουν. Και η γυναίκα μου με ένα HTC 3ετίας πήρε το αίμα της πίσω (πρακτικά καμία διαφορά στη διάρκεια - 1,5 μέρα και εδώ και εκεί).

 

Συμπέρασμα: σήμα καλό, μπαταρία φοβερή, σήμα κακό, διάρκεια μπαταρίας ΑΘΛΙΑ... :sorry:

Εγώ για την μπαταρία έχω να παρατηρησω το εξής: Υπάρχουν φορές που όταν την αποσυνδεω το πρωί τη ρουφάει πολύ γρήγορα πχ με σερφαρισμα 20 λεπτών μπορεί να φτάσει στο 85%, ενώ άλλες φορές στον ίδιο χρόνο φτάνει στο 97%. Ενώ κάνω με το clean master βελτίωση επιδόσεων κτλ δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί συμβαίνει αυτό.

Edited by bleck69
Link to comment
Share on other sites

Εγώ για την μπαταρία έχω να παρατηρησω το εξής: Υπάρχουν φορές που όταν την αποσυνδεω το πρωί τη ρουφάει πολύ γρήγορα πχ με σερφαρισμα 20 λεπτών μπορεί να φτάσει στο 85%, ενώ άλλες φορές στον ίδιο χρόνο φτάνει στο 97%. Ενώ κάνω με το clean master βελτίωση επιδόσεων κτλ δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί συμβαίνει αυτό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδώ και μια εβδομάδα έχω ένα θέμα με την ένδειξη του wifi στη γραμμή ειδοποιησεων, όχι ότι είναι σοβαρό, αλλά ρωταω μήπως το έχει αντιμετωπίσει κανείς. Ενώ λοιπον μέχρι πρότινος ήταν μπλε η ένδειξη όταν συνδεομουν, ξαφνικά έγινε άσπρο το σήμα. Να πω πως είμαι με το τηλ όπως μου έχει έρθει από Κίνα χωρίς ρουτ κτλ. Υπάρχει κανείς με παρόμοιο θέμα; Ευχαριστώ.

 

οσον αφορα το χρωμα του σηματος του wifi νομιζω οτι εχει σχεση με τον συγχρονισμο....την αυτοματη ενημερωση εφαρμογων ή κατι τετοιο παρομοιο.....οποτε θυμησου μεσα σε αυτες τις μερες αν αλλαξες καποια τετοια ρυθμιση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...