Jump to content

Lenovo S920


MaGLoU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα και απο εμένα :) Εχει αγοράσει κανένας αυτο το κινητό να μας πεί εντυπώσεις?

 

ΠΑιδια ειναι το S920 ΛΑΘΟΣ μου :)

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 65
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω πάρει είναι πάρα πολύ καλό πάρα πολύ γρήγορο αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα γιατί προσπαθώ τώρα ένα μήνα να του αλλάξω rom του έχω κάνει root αλλά δεν βρίσκω κανένα recovery για να κάνω install.

Για τα λεφτά του παααρααα πολύ ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάρει είναι πάρα πολύ καλό πάρα πολύ γρήγορο αλλά μου έχει σπάσει τα νεύρα γιατί προσπαθώ τώρα ένα μήνα να του αλλάξω rom του έχω κάνει root αλλά δεν βρίσκω κανένα recovery για να κάνω install.

Για τα λεφτά του παααρααα πολύ ωραίο.

 

Δώσε περισσότερες πληροφορίες, βαλε και καμια φωτό. Δυνατά, αδυνατα σημεία?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Συγγνώμη για την σιγή ασυρμάτου αλλά έχω την γυναίκα μου έγκυο και τρέχουμε θα τραβήξω αύριο το πρωί φωτώ να σα στείλω και θα σας πω τα προβλήματα αλλά και τα καλά του. Αν και πιστεύω ότι το κινητό είναι άπαικτο εκτός από ένα μικρό ελάττωμα με το καπάκι του usb.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Την παρασκευη θα το εχει Happy Hour το Pandaill.com στα 219,99$ για οποιον ενδιαφερετε.

Εγω το σκεφτομαι παντως :O

Φοβηθηκαν να βαλουν καμερα 13mp οπως το s820..., να μην το σκεφτομουν καν...

(βαβαια μετα την καμερα του pixon12, ολες αυτες οι κινεζοκαμερες μου φαινονται πολυ low-end... :p )

Edited by spash
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Φιλοι μου,αγορασα το lenovo s920. Τελειο,στην λειτουργια,οθονη,εμφανιση,στα λεφτα.

Όμως υπαρχει ένα ''πρόβλημα ''

Γνωριζει κανεις πως θα εγκαταστήσω τα Ελληνικα στο lenovo s920, για να μπορω να διαβαζω τις εντολές του που τωρα είναι στα Αγγλικα;

Ευχαριστω πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Φιλοι μου,αγορασα το lenovo s920. Τελειο,στην λειτουργια,οθονη,εμφανιση,στα λεφτα.

Όμως υπαρχει ένα ''πρόβλημα ''

Γνωριζει κανεις πως θα εγκαταστήσω τα Ελληνικα στο lenovo s920, για να μπορω να διαβαζω τις εντολές του που τωρα είναι στα Αγγλικα;

Ευχαριστω πολύ.

 

Δεν εχει εγκατεστημενα τα Ελληνικα ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν τα εχει.

Στο MiniDeal.net γραφει:

We can install Italian, German, Russian, Portuguese, Spanish, French, Dutch, Czech, Polish, Romanian, Danish, Greek, Brazil Portuguese, Croatian, Latvian, Lithuanian, Hungarian, Afrikaner, Ethiopic, Indonesian, Malay, Catalan, Norwegian, Roma, Slovak, Slovenian, Finnish, Swedish, Swahili, Filipino, Vietnamese, Turkish, Zulu, Bulgarian, Serbian, Ukrainian, Persian, Hindi, Thai, Korean, Japanese, Arabic, Hebrew,

Ξερει κανεις πώς θα το ζητησω με την παραγγελια μου ; Με ξεχωριστο mail ;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλησπέρα παιδια συγνωμη απλα εχω παραγγειλει και εγω το ιδιο κινητο από μερα σε μερα το περιμενω,ΟΜΩς χτεσ παρελαβα ένα lenovo s920 το οποιο δουλεψε για μια μερα με φορτιση κλπ.το ειχα δωσει δωρο σε φιλο από minideal και το αφησε να ξεφορτισει τελειως.απο τοτε δεν ανοιγει με τιποτα.μετραω με πολημετρο την μπαταρια της βρισκω 4+ volt ταση
Link to comment
Share on other sites

να το αφήσεις να φορτίσει δοκίμασες;επίσης γιατί άνοιξες ξεχωριστό θέμα για την ερώτηση σου;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

να το αφήσεις να φορτίσει δοκίμασες;επίσης γιατί άνοιξες ξεχωριστό θέμα για την ερώτηση σου;

 

Όλη μέρα φόρτιση είναι.όσο γιαυτό ξεχωριστό θέμα που ανοιξα είναι γιατί θέλω άμεση απάντηση και όπως βλέπεις το τηλέφωνο το έχουν λίγοι......οπότε κάπως πρέπει να γίνει γιατί αύριο μου είπαν να το στείλω πίσω.περίμενα ένα μήνα ,κανα μήνα να πάει κανα μήνα να έρθει καινούργιο ,πληρώνω μεταφορικά και η ξεφτίλα είναι ότι το αγόρασα για φιλο που του έλεγα να αφήσει τα ακριβά της αγοράς........

Link to comment
Share on other sites

καλά κακώς άνοιξες νέο θέμα αλλά τέλος πάντων.αυτό είναι θέμα διαχειριστών.Μήπως έχει καμία επιλογή γρήγορης εκκίνησης και το κολλάει;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλά κακώς άνοιξες νέο θέμα αλλά τέλος πάντων.αυτό είναι θέμα διαχειριστών.Μήπως έχει καμία επιλογή γρήγορης εκκίνησης και το κολλάει;

 

kati τετοιο με ρωταγε όταν το εκλεινα τι μπορω να κανω τωρα ομωσ

Link to comment
Share on other sites

kati τετοιο με ρωταγε όταν το εκλεινα τι μπορω να κανω τωρα ομωσ

 

Λογικά θα πιάσει....βγάζεις μπαταρία για 10-15 λεπτά,ξαναβάζεις και δοκιμάζεις.μετά μην επιλέγεις απλά την γρήγορη εκκίνηση.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

για να δοκιμασω φιλε μου χρυσσοστομε και ο θεος βοηθος....

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

για να δοκιμασω φιλε μου χρυσσοστομε και ο θεος βοηθος....

εχω στενοχωριθει γιατι ηταν φιλου ρε ****το

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια και απο εμενα ειμαι κατα 99% στο να το αγορασω απο minideal λογικα!!!απλα θα ηθελα να ξερω τι λεει απο φωτογραφική αν έχουμε κανένα δείγμα???και για video επισης αν και εχω βρει αυτο (αν ειναι απο το s920)
και καταλαβα!!! Edited by george_Vats
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα πιάσει....βγάζεις μπαταρία για 10-15 λεπτά,ξαναβάζεις και δοκιμάζεις.μετά μην επιλέγεις απλάν γρήγορη εκκίνηση.
1000 ευχαριστω:thanks::thanks::thanks:αφου τους εβρισα τοθ ανοιξα case στο paypa σημερα το πρωι ανοιξε..............:lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1000 ευχαριστω:thanks::thanks::thanks:αφου τους εβρισα τοθ ανοιξα case στο paypa σημερα το πρωι ανοιξε..............:lol:

 

και φανατασου σημερα xrissostome περιμενω αλλα τρια κινητα από αυτουσ για την οικογεννεια......ας είναι καλα γιατι θα φαμε ξυλο στο τελος

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια και απο εμενα ειμαι κατα 99% στο να το αγορασω απο minideal λογικα!!!απλα θα ηθελα να ξερω τι λεει απο φωτογραφική αν έχουμε κανένα δείγμα???και για video επισης αν και εχω βρει αυτο (αν ειναι απο το s920)
και καταλαβα!!!

 

Ημουν ετοιμος να το παραγγειλω αλλα κατι με σταματουσε... μαλλον το μεγεθος τους... Η καμερα παντως του δεν μου φαινεται και οτι καλυτερο..., δειγμα απο φωτογραφιες δες εδω (κατω-κατω στη σελιδα) http://www.tbreak.ae/reviews/lenovo-s920-review

Και γω απο το minideal σκεφτομουν να το παρω οταν το ειχαν στα 199 $, αλλα μετα το ανεβασαν στα 229 $, οποτε τους ξεγραψα..., καλυτερα απο merimobiles ή καποιο αλλο site.

Link to comment
Share on other sites

εχω διαβασει διαφορα reviews και λενε αντιθετα πραγματα σχετικα με την φωτογραφική του για δες εδω http://www.igadgetnews.com/2013/08/08/lenovo-s920-qaud-core-smart-phone-review/. Στο video που ποσταρα ειναι μια χαρα τα χρωματα(ειναι και θεμα να το ρυθμίσεις σωστά καμιά φορά)αλλά αν το εχει κάποιος καλά θα ειναι να τραβήξει καμια φωτο να δουμε και αλλα δειγματα!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλα ανοιξε αλλα το youtube κολαει ολη την ωρα παιζει ηχο η εικονα κολλημενη

 

Φιλε μπορείς να το κατεβάσεις στον σκληρά σου με ειδικά πρόσθετα στον firefox και να το δεις αλλά έχει νόημα μόνο στα 720p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...