Jump to content

Oxygen Phone Manager


trv
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε παιδια να αρχισουμε να ψαχνουμε παλι το αγαπημενο μας προγραμματακι!

 

Και τωρα κατι που θα σας αρεσει....

 

Oxygen Phone Manager II v2.1.5

 

Το κατεβαζετε απο το site το κανονικο (http://www.opm-2.com)

 

και μετα απο δω...

 

h**p://www2.mozcom.com/~hilux/opm2crk.zip

 

(ελπιζω να δουελευει ακομα, δεν χρονο τωρα να το ανεβασω αλλου!)

 

Τερμα το ψαξιμο!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 401
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Poia ta pleonexthmata toy se sxesh me to PC Suite?

 

xRhsimopoioysa Oxygen mexri ka to 6210 moy, alla meta eida pos to PC Suite kanei preety much everything.

 

To Oxygen exei kalyterh diaxeirhsh fotografion as poyme?

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

και μερικες περισσοτερες πληροφοριες απο το opm-2.com

 

We are glad to inform you that we just released 2.1.5 version of Oxygen Phone Manager II.

 

New in this version:

Nokia 6200 support added.

MMS Manager section added. Current version supports reading, displaying, creating new MMS messages and their items and saving contents of MMS message to file(s).

MMS Settings section added. Allows you to control your phone's MMS Settings.

Preliminary support for the following models is added: Nokia 3560, 3570, 3585, 3585i, 3586, 3595. Features are supported depending on the phone's capabilities.

American version of Nokia 6800 support added.

Ad hoc dialling window added (F4 hotkey or "Phone\Dial..." menu item).

Animated and Static screensavers support for Nokia 3510 added (see "Phone\Load file to phone" menu).

Phonebook: "Clear voice tags" item added to popup menu.

Phonebook: context menu (Undo, Copy, Cut, Paste etc) is available when editing data directly in Phonebook window.

MMS Message editor supports the following content types: plain text, html, jpeg, gif, animated gif, png, tiff, bmp, midi, wav, rt.

SMS Manager: Folder names now displayed as they appear in phone.

Battery and signal levels representation for Nokia 8910i corrected.

Phonebook: Ctrl+C/V key now copies/pastes current cell only. To copy/paste whole contact use Shift+Ctrl+C/V.

MMS Manager: storing individual messages to disk in MMS format.

MMS Manager: saving to and loading from disk list of messages.

MMS Message Editor: ability to insert images from Gallery.

Backup and restore MMS messages and settings.

Other improvements and bugfixes...

 

h**p://www.opm-2.com/download/OPM2.zip

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dpetka2001

 

h**p://www2.mozcom.com/~hilux/opm2.zip

 

μπορουμε να το κατεβασουμε και απο εδω το κανονικο?? η μονο απο το site της Oxygen??

 

 

pi8anotana 8a einai to idio, alla den to exw katevasei apo ekei gia na sou pw me sigouria

 

Giati na mi to katevaseis apo to kanoniko site omws? :-)

Link to comment
Share on other sites

trv με πρόλαβες... μόλις είχα βρει το λίνκ και ερχόμουν να το κάνω πόστ... Το κατεβάζω το crack τώρα ελπίζω να δουλεύει ΟΝΤΩΣ!!! :!:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε trv και antonis_wrx επειδή δεν έχω καταλάβει η έκδοση που έχετε βάλει εδώ είναι κρασαρισμένη ή η κλασική trial version που υπάρχει και στο site της oxygen; Απορώ επειδή κάτι για crack αντελήφθην αλλά βλέπω ότι και οι δύο εκδόσεις έχουν το ίδιο μέγεθος. Για πείτε please...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον pan82

 

Φίλε trv και antonis_wrx επειδή δεν έχω καταλάβει η έκδοση που έχετε βάλει εδώ είναι κρασαρισμένη ή η κλασική trial version που υπάρχει και στο site της oxygen; Απορώ επειδή κάτι για crack αντελήφθην αλλά βλέπω ότι και οι δύο εκδόσεις έχουν το ίδιο μέγεθος. Για πείτε please...

 

 

κατέβασε την από εδώ Εγώ απλώς εκτέλεσα το exe και όλα δουλεύουν οκ... Το μόνο είναι ότι όταν διαβάζει τα mms της συσκευής μου κολάει μετά το πρώτο μήνυμα (3510i / v.4.44)...

Link to comment
Share on other sites

Γουστάρω!!! Καλά τέλεια λειτουργεί άψογα και με 7250, επιτέλους επανέφερα κανονικότατα όλα τα sms μου χωρίς το ενοχλητικό "^" που υπάρχει στο pc suite της nokia. Ευτυχώς προχθές έκανα αναβάθμιση και σβήστηκαν τα sms, τα είχα περάσει πάλι από το pc suite βέβαια αλλά αυτό με το "^" δε το άντεχα, τα έσβησα και τα πέρασα όλα με το opm2 και είμαστε ΟΚ. Mόνο που έσκασα γιατί τα mms μου τα έχασα οριστικά αφού η παλιότερη έκδοση δεν είχε τη δυνατότητα να τα κάνεις back up.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχω το oxygen 2.1.5 registered ver.Καθε φορα που παω να βαλω ενα wallpaper απο το myphone ή ενα ηχο midi απο το 9volto μεσω irda δεν τα στελνει!Κανει να τα στειλει και μετα μου βγαζει μηνυμα λαθους.Ξερει κανεις τι παιζει?Και τα 2 (midi k wallapapers) ειναι συμβατα.

 

I need helpppp :eek:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

επειδή κάποιος είπε για sms ρε εγώ μετά την αναβάθμιση του κινητού (3510i) μου πήγα να κάνω restore to back-up me opm 2.0.9.8. (τότε, πριν από καμιά βδομάδα) δεν μου επανέφερε όλα τα μνμ... Στα εισερχόμενα ήταν οκ... Στο αρχείο όμως από τα 45 που είχα περίπου πέρασε μόνο τα 15!!!!! :mad:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

επειδή κάποιος είπε για sms ρε εγώ μετά την αναβάθμιση του κινητού (3510i) μου πήγα να κάνω restore to back-up me opm 2.0.9.8. (τότε, πριν από καμιά βδομάδα) δεν μου επανέφερε όλα τα μνμ... Στα εισερχόμενα ήταν οκ... Στο αρχείο όμως από τα 45 που είχα περίπου πέρασε μόνο τα 15!!!!! :mad:

 

 

Mπα εμένα τα πέρασε κανονικά, μόνο στα διπλά/τριπλά sms υπάρχει πρόβλημα αφού τα περνάει κομματιαστά. Μήπως δεν είχες χώρο. Εγώ πάντως την έχω καταβρεί γιατί μπορείς πολύ άνετα να περάσεις sms από τη sim στο κινητό χωρίς να τα μεταφέρεις, απλά τα αντιγράφεις και στη συσκευή. Α να τονίσω μιας και χθες το δοκίμασα ότι με το ΟPM2 επιτέλους μπορείς να περάσεις τη java στα παιχνίδια και με τα save τους, μέχρι τώρα κανένα πρόγραμμα δεν έδινε αυτή τη δυνατότητα αν δε κάνω λάθος. Ευτυχώς γιατί ποιος τα ξανάπαιζε από την αρχή.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

pros tous mods:

 

Pisteuo oti to 8ema prepei na ginei episimasmeno opws itan sto allo forum, kai na bei me kapoio tropo se ola ta nokia threads mias kai den einai mono gia series40

 

isws na dimiourgi8ei allo ena subthread me titlo nokia software i kapws etsi de 3erw..!

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο, αργα η γρηγορα θα επεφταν τα links..

παρακαλω αν καποιος τα κατεβασε και μπορει να τα ανεβασει σε αλλο χωρο να το κανει!

Εγω δυστυχως δε μπορω.. Ψαχνω νεα links ομως

Link to comment
Share on other sites

Κανεις ρε παιδια το crack. Αν γινεται ας μου το στειλει καποιος σε email να το ανεβασω εγω σε site.

Pm για το email.

Host

Link to comment
Share on other sites

ρε ποίος κάθεται να ανεβάζει πάνω από 3ΜΒ??? Θα προσπαθήσω αλλά δεν παίρνω όρκο ότι θα προλάβω απόψε... αν είναι θα στείλω link....
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον antonis_wrx

 

ρε ποίος κάθεται να ανεβάζει πάνω από 3ΜΒ??? Θα προσπαθήσω αλλά δεν παίρνω όρκο ότι θα προλάβω απόψε... αν είναι θα στείλω link....

 

 

 

Ποσο::::::: :eek: :eek:

 

Περιμενα να ειναι μικρο σαν τα παλιοτερα.

Host

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fumantsu

 

Ποσο::::::: :eek: :eek:

 

Περιμενα να ειναι μικρο σαν τα παλιοτερα.

 

 

Δυστυχώς είναι σχεδόν 3,5ΜΒ οπότε είναι δύσκολο να το ανεβάσει κάποιος.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fumantsu

 

Ποσο::::::: :eek: :eek:

 

Περιμενα να ειναι μικρο σαν τα παλιοτερα.

 

3,29 είναι ακριβώς :p

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΟΥΠΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ!!!!!! ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΤΟΥ FORUM TOY MYPHONE.GR ΚΑΤΕΒΑΣΤΕ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ "ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ" ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ http://download.server2.come2store....zal/opm2crk.zip ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ OPM.ELL ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΤΟΥ OXYGEN PHONE MANAGER ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ.ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ OPM2CRK.ZIP ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΖΗΤΑΕΙ UPDATE ΤΟΥ OPM.ELL ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΚΟ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΥΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ Y/H ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;;;;;;;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...