Jump to content

1ος Επίσημος Διαγωνισμός Myphone Wallpaper: Οι νικητές!


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έληξε πριν λίγες μέρες ο πρώτος επίσημος διαγωνισμός του Myphone, με θέμα "Ένα Wallpaper για το Myphone", στα πλαίσια της προσπάθειας όλων μας να διασκεδάσουμε, να περάσουμε καλά και γιατί όχι, να ανακαλύψουμε τα σχεδιαστικά ταλέντα πολλών χρηστών (και ταυτόχρονα) δικτυακών μας φίλων... Οι συμμετοχές σε αυτόν τον πρώτο διαγωνισμό έφτασαν τις 22, σημειώνοντας ρεκόρ σε σχέση με τον αντίστοιχο που είχε γίνει παλαιότερα, ενώ και το επίπεδο ήταν αρκετά αυξημένο, αν "ρίξετε" φυσικά μια ματιά στις δημιουργίες των φίλων μας: gkr41, STK, jtzig, FuriouS, nonis, niriida, CaeSaR, sugardad, paulprog, faithless, nirvami, PropheT, cosco, Anaplas_Junior, FiberGeorge, menelia, Spyros86, eugenios, georget, georgehh, geokaza και chryant.

 

Ετσι μετά από αρκετές ημέρες ψηφοφορίας, από την οποία δεν έλειψαν και τα μελανά σημεία της εσκεμμένης καταψήφισης συγκεκριμένων wallpapers για να μην αγγίξουν την κορυφή, ο διαγωνισμός μας έλαβε τέλος, με όλους τους χρήστες νικητές απλά και μόνο για τη συμμετοχή τους. Επειδή όμως αναφέραμε οτι για το... ενδιαφέρον και την ευγενή άμιλλα έπρεπε να υπάρχει μια τριάδα, ας αναφέρουμε τους τρεις πρώτους designers του Myphone, έτσι όπως βγήκαν απο τις ψήφους που έλαβαν (με τη μεγαλύτερη βαθμολογία δηλαδή). Έτσι:

 

Πρώτος νικητής του διαγωνισμού ανακηρύσσεται ο gkr41 με τη δημιουργία του myPhone Wallpaper Revolutions.

http://www.myphone.gr/gallery/data/3134/32myPhone_Wallpaper_Revolutions-thumb.jpg

 

Δεύτερος νικητής του διαγωνισμού ανακηρύσσεται ο jtzig με τη δημιουργία του MyPhone Wallpaper 2.

http://www.myphone.gr/gallery/data/3134/9106mywall_2-thumb.jpg

 

Τρίτος νικητής του διαγωνισμού ανακηρύσσεται ο FuriouS με τη δημιουργία του My Sexy Phone.

http://www.myphone.gr/gallery/data/3134/3271MySexyWall-thumb.jpg

 

Ο χρήστης STK αποβλήθηκε από το διαγωνισμό επειδή δημιούργησε πολλαπλά accounts για να υπερψηφίσει το δικό του Wallpaper. Επίσης λαμβάνει 2/3 προειδοποιήσεις για παράβαση των Ο.Π.Χ. σχετικά με την χρήση πολλαπλών accounts.

 

O χρήστης paulprog αποβλήθηκε από τον διαγωνισμό επειδή χρησιμοποίησε ένα έτοιμο wallpaper για να συμμετάσχει, με ελάχιστες αλλαγές. Αυτό προσβάλλει αν μη τι άλλο τους 21 άλλους χρήστες που έχασαν κάποιον χρόνο για να δημιουργήσουν τα δικά τους wallpapers.

 

Για άλλη μια φορά οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να απολαύσουν τις τελικές δημιουργίες των 22 συμμετεχόντων στις σελίδες του My Gallery στην κατηγορία: MyPhone.gr - 1ος Διαγωνισμός Wallpaper. Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στον φετινό διαγωνισμό, τους χρήστες που ψήφισαν τις δημιουργίες τους και υποσχόμαστε πως σύντομα θα ακολουθήσουν πολλοί περισσότεροι διαγωνισμοί, με ακόμα μεγαλύτερο ενδιαφέρον. Μέχρι του χρόνου λοιπόν, "ακονίστε" τα... φίλτρα του Photoshop και βελτιώστε την τεχνική σας, για να γίνετε εσείς ο καλύτερος designer :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για τις δημιουργιες τους. ;)

Πραγματικα πολυ καλη δουλεια εγινε σε ολα τα wallpapers! :up:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που πάλεψαν για να δώσουν σε όλους εμάς ότι καλύτερο!! Συνγχαρητήρια στούς νικητές και φυσικά στό σπίτι μας το My Phone!! :cool: :cool:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mrzammler (20 Οκτ. 2004 , 00:29)

 

Τα slash στην διευθυνση είναι επίτηδες ανάποδα?

 

Θέλω να πιστεύω πως ναι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπάβο στους νικητές και σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν!

The effort to understand the universe is one of the very few things that lifts human life a little above the level of farce, and gives it some of the grace of tragedy.

Steven Weinberg (1933 - )

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/32eppforum.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχμ... Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν, όσους δε με ψήφισαν και ειδικότερα όσους με μαύρισαν :)

 

Και όχι, το ανάποδο slash δεν μπήκε επίτηδες :p Αν και σε πολλούς άρεσε, οπότε μπορεί να το καθιερώσω :rolleyes:

Επίσης, δεν εμπνεύστηκα από το TV Macedonia! :lol:

 

Αυτά... Και του χρόνου (αν και θα προτιμούσα να ξαναδοκιμάσουμε σε κανά εξάμηνο)! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (20 Οκτ. 2004 , 01:35)

 

Εχμ... Ευχαριστώ όσους με ψήφισαν, όσους δε με ψήφισαν και ειδικότερα όσους με μαύρισαν :)

 

Και όχι, το ανάποδο slash δεν μπήκε επίτηδες :p Αν και σε πολλούς άρεσε, οπότε μπορεί να το καθιερώσω :rolleyes:

Επίσης, δεν εμπνεύστηκα από το TV Macedonia! :lol:

 

Αυτά... Και του χρόνου (αν και θα προτιμούσα να ξαναδοκιμάσουμε σε κανά εξάμηνο)! :)

 

 

Μπράβο gr41!!!!!!!!! :)

Και σου έβαλαν και μία ταμπελάρα κάτω απο το όνομα σου άλλο πράγμα!!

Και πάλι συνγχαρητήρια φίλε!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια gkr41 ! Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που συμμετείχαν!

 

Δεν πιστευω να το λες αυτο για το σχόλιο μου :lol:

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος gkr41 (20 Οκτ. 2004 , 01:35)

 

 

Επίσης, δεν εμπνεύστηκα από το TV Macedonia! :lol:

 

 

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να συγχαρώ κι εγώ τους καλλιτέχνες με τη σειρά μου!!!Συγχαρητήρια λοιπόν σε όλους...και του χρόνου σε έναν ακόμα πιο ενδιαφέρον διαγωνισμό!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευγε στους συμμετεχοντες για τις δημιουργιες τους, ολες οι εικονες ειναι πολυ ωραιες...Και παλι μπραβο. :)
Link to comment
Share on other sites

Και τα δικα μου συγχαρητήρια σε όλου!

 

ΥΓ. Μια μικρή απορία. Ξέρετε πως μπορούμε να κανουμε "active" ενα desktop; Ας πουμε να πατας στο myfiles στο desktop και να σου ανοιγει ο browser στη σελιδα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος georgehh (20 Οκτ. 2004 , 04:50)

 

re pedia sikwsa to wallpaper mou kai to pire kapios mythos enw egw to ixa ftiaxei eleos diladi to sikwnw egw kai to pernei o allos?

 

 

Φίλε μου επειδή είχες αργήσει να το ανεβάσεις το ανέβασα εγώ με το ονομά σου να ανφέρεται. Το ίδιο έκανα και με άλλα δύο wallpapers άλλων χρηστών για το δικό σας καλό. Όσο πιο σύντομα ανέβαιναν τα wallpapers στο My Gallery τοσο περισσότερες ψηφους θα παίρνατε...

 

Διάβασε καλύτερα τι γράφει κάτω απο το wallpaper σου. Εγώ άλλωστε διοργάνωσα το διαγωνισμό, είναι λίγο ξεκάρφωτο να συμμετάσχω κιόλας... :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολους για την συμμετοχη τους και για τα απιστευτα καλα wallpapers που εφτιαξαν :)
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό φίλε μου. Κρίμα να μήν είμαι μέλλος πιό νωρίς. Θα είχαμε γερή κοντρούλα. Next time... :p

WebDeveloping today is a battle between designers and developers stilving to produce bigger and better idiot-proof websites, and the univerce trying to produce bigger and better idiots.

 

So far, the univerce is winning...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...