Jump to content

Ποιός είναι ο βασικός σας εναλλακτικός φορέας σταθερής;


 Κοινοποίηση

Ποιός είναι ο βασικός σας εναλλακτικός φορέας σταθερής;  

84 members have voted

  1. 1. Ποιός είναι ο βασικός σας εναλλακτικός φορέας σταθερής;

    • ACN
      3
    • Forthnet
      27
    • Lannet
      10
    • Q-telecom
      2
    • Starcom
      0
    • Teledome
      3
    • Tellas
      5
    • TelePassport
      23
    • Vivodi
      5
    • Αλλη
      6


Recommended Posts

Ποιός είναι ο βασικός σας εναλλακτικός φορέας σταθερής;

Αναφέρετε ποιό ήταν το κίνητρο επιλογής του.

Προσοχή :!: :!:

Ας μην ξεφύγουμε απο το θέμα σχολιάζοντας ποιός είναι καλύτερος φορέας κατά την γνώμη μας γιατι ήδη υπάρχει τέτοιο θέμα.

Απλα ας ψηφίσουμε την εταιρία που χρησιμοποιούμε κυρίως και να αναφέρουμε γιατί την επιλέξαμε. :cool:

 

Thanx

Link to comment
Share on other sites

Εχω TelePassport γιατί θεωρώ οτι έχει καλές τιμές ;)

Η ποιότητα της δεν είναι τέλεια αλλά την προτιμώ λόγω των τιμών.

Link to comment
Share on other sites

Algonet (λόγω του περσινού διαγωνισμού unwired :!:) αλλά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος... ίσως πάω telepassport ή q εν ευθέτω χρόνω
Link to comment
Share on other sites

telepassport λογω συγκυριων... κ εμεινα εκει μιας κ απο τοτε που την εβαλα (τελη 2000) εχει βελτιωθει πολυ κ ειναι χαμηλες οι τιμες!

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Eπέλεξα ΑΛΛΗ γιατί δεν είχε επιλογή ΚΑΜΙΑ :)

 

Μέχρι πρόσφατα όμως χρησιμοποιούσα τις υπηρεσίες της INTRACONNECT μέχρι τη στιγμή που αυτή "συγχωρέθηκε" :(

 

Είμαι παντώς στο ψάξιμο.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον telePS

 

Εχω TelePassport γιατί θεωρώ οτι έχει καλές τιμές ;)

Η ποιότητα της δεν είναι τέλεια αλλά την προτιμώ λόγω των τιμών.

 

Αποδεκτός 100%

 

Εγω επειδη προτιμω και τα 2 θα γυρω προς FORTHnet, με ολίγον Lannet.

:D

Τώρα που μάθαμε να ζητάμε (τρομάρα μας) μήπως είναι ώρα να μάθουμε και να επιλέγουμε... σωστά!? Λέω εγώ!
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Siemens C55: SIE-C55/24 UP.Browser/5.0.3.3 (GUI))

 

Forthnet sto ena noumero kai algonet sto allo,eyxaristimenos kai apo tis 2 me exairesi tin Algonet pou kanei antilalo merikes fores

Link to comment
Share on other sites

Vivodi και Starcom.

Αμφοτερες εχουν καλες τιμες και καλη ποιοτητα.

Αυτο που λειπει στη Vivodi ειναι η αξιοπιστια.

Link to comment
Share on other sites

Egw xrisimopoiw Telepassport gia kinita-yperastika kai Forthnet gia astika. H poiotita den einai kali merikes fores, all den exw kanena parapono apo kamia apo tis duo etairies. Gia ta lefta pou plirwnw oi ypiresies pou mou prosferoun einai ikanopoiitikes. :)
YVP...~~the greek...~~...
Link to comment
Share on other sites

Forthnet μπορει να μην εχει τις καλυτερες τιμες (δεν μιλαω και πολυ στο τηλεφωνο) αλλα εχει πολυ καλη ποιοτητα. Δεν εχω καταλαβει διαφορα απο τον ΟΤΕ, σε σχεση με την δουλεια που εχουμε βαλει μια εταιρια με 1755 (ουτε καν ξερω ποια ειναι) προθεμα η οποια ειναι αστα να παν ΑΜΑΝ!

Host

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ειχα γραψει παλια οτι δοκιμασα πάνω απο 4φορεις και τελικα εμεινα σε ένα φορεα που εχει συνεργασια με 3-4εναλλακτικους και δινει τις πιο συμφερουσες τιμες. Τωρα λεω να δοκιμασω και την καινουργια weblay αν ετσι την λενε καθω και την ACN.
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

ego den eimai ellada... alla exo valei spiti forthnet (gia astika) kai telepassport (gia ola ta alla)...

merikes fores i telepassport apo tin mikri empeiria mou exei ligo provlima poiotitas.. na piaseis grami.. kai to enalaktiko einai i forthnet... OTE... (Π)ΟΤΕ

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΕ...γιατι ολοι ειναι να μην πω καλυτερα!

Σε καμια 3ετια θα τους χρησιμοποιησω..προς το παρον προτιμω να επικοινωνω σωστα και οχι να μιλω λες και ειμαι μεσα στο πηγαδι!

Θελουν ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ως βασικό εναλλακτικό πάροχο χρησιμοποιώ τη Lannet, για την υψηλή ποιότητα των υπηρεσιών της, για την παροχή αστικών κλήσεων και για το γεγονός ότι δεν μου έχει απορρίψει καμία κλήση.

Ως δεύτερη επιλογή έχω την Telepassport, ως φθηνότερη για υπεραστικές κλήσεις και για κλήσεις σε κινητά. Σημειώνω ως μειονεκτήματα την απόρριψη κλήσεων και τη χαμηλότερη ποιότητα στις κλήσεις, αν και τελευταία υπάρχουν θεαματικές βελτιώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον VIDEOMIX

 

Tην έβαλα λόγο μιαs φίληs που δουλεύει εκεί. Με έπιασε στο "ψηστήρι". :)

 

 

Μπορείς πολύ εύκολα να βάλεις κι άλλον ή κι άλλους εναλλακτικούς, εκτός αν έχεις το πακέτο με το πάγιο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον elteo

 

ΟΤΕ...γιατι ολοι ειναι να μην πω καλυτερα!

Σε καμια 3ετια θα τους χρησιμοποιησω..προς το παρον προτιμω να επικοινωνω σωστα και οχι να μιλω λες και ειμαι μεσα στο πηγαδι!

Θελουν ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..

 

 

Αυτό είναι πολύ μηδενιστικό.

Έχω Telepassport (που από ότι λένε είναι από τις χειρότερες σε ποιότητα ομιλίας) και μιλάω κανονικότατα σε κάθε κλήση εκτός από κινητά Q.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...