Jump to content

Δεν ήταν βλάβη, μου έβαλαν άλλο νούμερο...


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στις 17/6/2004 παίρνω τηλέφωνο στον ΟΤΕ να ρωτήσω τι γίνεται με την αίτηση για adsl που έχω κάνει από τις 24/5/2004 ( για την ιστορία έχω γραμμή isdn, μένω στην Βούλα και όταν έκανα αίτηση υπήρχαν κανονικά πόρτες ) . Μου λένε "Βρίσκεται ακόμα στο πρώτο στάδιο". Ρωτάω "Επειδή περιμένω πολύ καιρό, γίνεται να μου πείτε ακριβώς ημερομηνία;" . Μου απαντάνε "Καλέστε στο 121 να σας πουν". Παίρνω το 121, τους λέω τι γίνεται με την adsl και μου λένε "Θα στείλουμε τώρα ένα fax στους τεχνικούς της Βούλας για να φτιάξουν ποιο γρήγορα το αίτημά σας" . Μόλις έκλεισα με το 121 μπαίνω στο internet με pstn. Ξαφνικά, 10-20 λεπτά από την ώρα που συνδέθηκα, με πέταξε από το internet. Βλέπω το netmod ( που το έχω δίπλα μου ) και όλα τα λαμπάκια εκτός από αυτό του ρεύματος ήταν σβηστά. Παίρνω από το κινητό μου το 121 και τους λέω ότι κόπηκε το τηλέφωνό μου. Τους ρωτάω αν αυτό υπάρχει περίπτωση να οφείλεται σε κάποια διαδικασία σχετική με το adsl και μου λένε ότι κατά 90% είναι από το adsl. Τους λέω να το καταχωρήσουν σαν βλάβη όπως και έκαναν. 5-10 λεπτά από την ώρα που έκλεισα με το 121 ήρθε το τηλέφωνο. Εκείνη την ώρα τους παίρνω και λέω να ακυρώσουν την βλάβη γιατί ήρθε το τηλέφωνο. Όλα ωραία και καλά, μόνο που το λαμπάκι LINK έσβηνε όταν έμενε ανενεργή η γραμμή για λίγη ώρα ενώ πρώτα έμενε μόνιμα αναμμένο. Όμως το τηλέφωνο δούλευε κανονικά ( εισερχόμενες, εξερχόμενες ) . Φεύγω από το σπίτι μου για μάθημα. Κάποια στιγμή χρειάζεται να μιλήσω με την μητέρα μου και την παίρνω φυσικά στο σπίτι ( κάλεσα από σταθερό ) . Ακούω τουτ-τουτ-τουτ-τουτ-τουτ ( σημαίνει σφάλμα στην γραμμή ) και παραξενεύτηκα. Παίρνω στο κινητό της, της λέω αυτό που ήθελα και την ρωτάω "Γιατί δεν δουλεύει το τηλέφωνο στο σπίτι; Σήκωσε κάποιο τηλέφωνο να μου πεις." . "Δουλεύει κανονικά στο σαλόνι". Της λέω "Καλά, έρχομαι να το δω" . Πήγα στο σπίτι μου και πράγματι δούλευαν τα τηλέφωνα. Μόνο για εξερχόμενες όμως. Πήρα από κινητά και των τριών δικτύων και τίποτα. Πήρα στις βλάβες, εξήγησα τι ακριβώς είχε συμβεί και το καταχώρησαν σαν επίγουσα βλάβη. Είπαν ότι θα έρθουν τεχνικοί. Τελικά ήρθαν το Σάββατο αλλά δεν είμασταν σπίτι ( δεν μας είχαν πει τι ώρα θα έρθουν ) . Κατά τις 1 π.μ. ( ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα ) μου ήρθε η ιδέα να βάλω το netmod στα καλώδια του ΟΤΕ πριν συνδεθούν στην εσωτερική καλωδίωση του σπιτιού. Και εκεί τίποτα.

 

Από εδώ και κάτω αρχίζει το ποιο ενδιαφέρον κομμάτι

 

Παίρνω το 1899 ( τηλεφωνητής ΟΤΕ ) και ακούω το μήνυμα "Καλωσήρθατε στην υπηρεσία προσωπικού τηλεφωνητή του ΟΤΕ. Η θυρίδα δεν ανήκει σε αυτή την υπηρεσία. Σας ευχαριστούμε που καλέσατε" . Παραξενεύτηκα διότι και στα δύο νούμερα ( το κύριο της ISDN και το MSN ) έχουμε τον τηλεφωνητή, άσχετα αν δεν έχουμε ενεργοποιημένες τις προωθήσεις. Ξαναπάω το netmod στην θέση του και έκανε και εκεί τα ίδια ο τηλεφωνητής. Δοκίμασα να καλέσω μέσω της forthnet ( απλά την έχουμε στην γραμμή, δεν καλούμε μέσω αυτής ) και δεν καλούσε. Δοκιμάζω και την καρτοσταθερή της acn που είχα ενεργοποιήσει και ακούω ότι η γραμμή δεν είναι ενεργοποιημένη στην acn... Από εκείνη την ώρα παραξενεύτηκα πάρα πολύ διότι αυτά που δοκίμαζα δούλευαν τέλεια πριν κοπεί το τηλέφωνο. Σηκώνω ένα τηλέφωνο και βάζω 13012108991xxx . Ενώ έπρεπε να ακούσω τριτονικό ήχο άκουσα ήχο κατειλλημένου. Κάνω το ίδιο και για το msn και ακούω πάλι ήχο κατειλλημένου. Από εκείνη την ώρα έγιναν ποιο έντονες οι υποψίες μου ότι μας έχουν βάλει άλλο νούμερο. Κανονικά αν σε γραμμή isdn καλέσεις 1301 και μετά όλο το κύριο νούμερο ή το msn ακούς τριτονικό ήχο. Αν βάλεις νούμερο που δεν έχεις στην isdn σου, ακούς ήχο κατειλλημένου. Μετά κάνω κάτι άλλο και... επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες μου. Είχα άλλο νούμερο στο σπίτι μου. Καλώ το νούμερο εκείνο και άρχισαν να χτυπάνε τα τηλέφωνα του σπιτιού μου... Απορώ πως τα σαΐνια οι τεχνικοί του ΟΤΕ κατάφεραν να μου βάλουν άλλο νούμερο... Από τις 8:30 ως τις 14:30 περιμένω τεχνικό τους. Φυσικά δεν πρόκειται να του πω λέξη ότι έχω άλλο νούμερο, θα τον αφήσω να το βρει μόνος του τι γίνεται. Αν δεν το βρει τότε θα του το πω... ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΤΕ! Συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα

 

Υ.Γ.

Αν με ρωτήσει κανείς με ποιον τρόπο κατάλαβα ότι έχω άλλο νούμερο, ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση να του απαντήσω. Φαντάζομαι θα καταλαβαίνετε γιατί :)

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το ανέφερες να πω και εγώ κάτι! Πρίν 2.5 χρόνια έκανα εγώ αίτηση να γίνει το τηλέφωνο απόρητο και στα τηλέφωνα με αναγνώριση και στο κατάλογο! Ένα μεσημέρι γυρνόντας από το σχολείο πέρνω σπίτι να ρωτήσω κάτι την μάνα μου και άκουγα το μήνυμα "Ο αριθμός που καλείτε δε λειτουργεί προσωρινά για τεχνικούς λόγους"... Λέω θα το ξέχασε ανοιχτό.... Πάω σπίτι το σηκώνω και δούλευαι! Πέρνω από κινητό και "Ο αριθμός που καλείτε δεν αντοιστιχεί σε συνδρομητή!!!" ΈΛΕΟΣ! Πήρε μέχρι και η μάνα μου στον πΟΤΕ και τους ξέχε.ε!!! Τίποτα αυτοί.. Πληρώσαμε και την αλλαγή αριθμού και πήραμε και άλλο τηλέφωνο στα καλά του καθουμένου!!!

 

 

Τέλος να δώσω μία προηδοποίηση! dimangelid ετημάσου.....!!!..... Θα πληρώσεις και εσύ την αλλαγή.......

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα! Σοβαρά μιλάτε; Σας άλλαξαν το νούμερο έτσι στο άσχετο; ΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ οι άνθρωποι είναι α-π-α-ι-χ-τ-ο-ι!
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλο φίλο μου που μετακόμισε σε ένα νεόκτιστο διόροφο, μπερδέψαν τα νούμερα των δύο διαμερισμάτων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Α και κάτι ακόμα! Το τηλέφωνο μου ήταν κομμένο 2 χρόνια{προσωρινή διακοπή} όταν ήρθε η ώρα να το συνδέσουν δε το σύνδεσαν και πήρα στον πΟΤΕ Ηλιούπολης και μου είπαν ότι είχα κάνει αίτηση για μεταφορά!!!!! ΈΛΕΟΣ!!! Τελικά τους είπαν να μην γίνει η διαδηκασία και να επανασυνδεθεί αμέσως!! Μόλις το έκλησα το είχαν φτιάξει...
Link to comment
Share on other sites

Ακούστε σκηνικό σήμερα... Γϋρω στις 11 έρχεται ο τεχνικός. Ευτυχώς ήταν αυτός που έρχεται κάθε φορά και ξέρει καλά ότι σε αυτά είμαι άπαιχτος... Έρχεται στο δωμάτιό μου που έχω το netmod και παίρνει τηλέφωνο στο κέντρο. Εκείνη την ώρα που μίλαγε με τον συνάδελφό του στο κέντρο του λέω "Πείτε τους ότι μας έχουν βάλει άλλο νούμερο στο σπίτι" . Του το λέει και ξαναλέω "Το νούμερο που μας έχουν βάλει είναι το 2108996xxx" . Λέει στον συνάδελφό του "Για πάρε με σε αυτό το νούμερο" . Κλείνει και μετά από λίγο χτύπησε το τηλέφωνο. Λέει στον συνάδελφό του "Τώρα που με πήρες σε αυτό το νούμερο χτύπησε στο σπίτι του συνδρομητή" . Μετά έβαλε στην μπρίζα αυτό το γνωστό δοκιμαστικό τηλέφωνο, μίλησε με τον άλλο από το κέντρο και όταν τέλειωσαν το έβγαλε για να κάνουν μέτρηση από το κέντρο. Ο άνθρωπος που είχε έρθει στο σπίτι μου τους εξηγούσε τι γίνεται και αυτοί οι στόκοι στο κέντρο δεν καταλάβαιναν!! Τους λέει κάποια στιγμή "Το παιδί εδώ είναι περίπτωση" ( ενοούσε εμένα :p ) . Μετά αφού τέλειωσαν φεύγει και μου λέει "Εγώ τώρα δεν έχω να κάνω τίποτα εδώ. Θα το φτιάξουν από το κέντρο" . Περίμενα, περίμενα και δεν είχαν κάνει τίποτα οι ηλίθιοι από το κέντρο. Επειδή δεν μπορούσα να περιμένω, παίρνω από το κινητό μου στο κέντρο της Βούλας, τους ξαναλέω αναλυτικά τι γίνεται, τους ξέχεσα και μου λέει "Τώρα δεν λειτουργεί;" . Πάω δίπλα στο netmod και δεν λειτουργούσε. Του το λέω και σε μισό λεπτό άναψε το LINK . Του λέω "Μόλις άναψε το LINK" . Μου λέει "Ωραία, κλείσε να σε πάρω" . Λέω "Περιμέντε λίγο να βγάλω την εκτροπή" . Με παίρνει στο κεντρικό της isdn και ήταν Ok. Με παίρνει και στο msn και τέλος... Από εκείνη την ώρα είναι μια χαρά το τηλέφωνό μας.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kostas_pav (21 Ιούν. 2004 , 09:34)

...

Τέλος να δώσω μία προηδοποίηση! dimangelid ετημάσου.....!!!..... Θα πληρώσεις και εσύ την αλλαγή.......

 

 

Αν τολμήσουν να χρεώσουν τίποτα τέτοιο στον λογαριασμό την έκατσαν. Αρκετά τους τα έχω μαζεμένα με την μ@λ@κί@ που μου έβαλαν άλλο νούμερο και με την καθυστέρηση του ενός μήνα για το dsl.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia exw k egw ena provlhma me thn sundesh mou, prin apo 1 peripou mhna ekana sundesh ote, to spiti mou einai se orofo 3orofhs oikodomhs opou exei xwristei se grarsonieres alla o prougoumenos noikarhs eixe ferei hlektrologo k apomonwse th grammh pou htan koinoxrhsth se olo ton orofo. Sto thema twra, afou egine h sundesh sto onoma mou edw k ena mhna sxedon se kathe klhsh akougete apo to akoustiko enw milaw san na pataei kapoios koumpia. Phra thl tous texnikous k lene oti tha ruthmistei apo to kentro, tpt den egine omws, ksanalw sto 121 k stelnoun texnikous lene oti einai pleon ok allla pali ta idia! Uparxei periptwsh na me xrewnoun apo alles grammes?

:cry: :whip:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος RODAKINO (21 Ιούν. 2004 , 16:21)

 

Wirelessly posted (Nokia 7650: Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia exw k egw ena provlhma me thn sundesh mou, prin apo 1 peripou mhna ekana sundesh ote, to spiti mou einai se orofo 3orofhs oikodomhs opou exei xwristei se grarsonieres alla o prougoumenos noikarhs eixe ferei hlektrologo k apomonwse th grammh pou htan koinoxrhsth se olo ton orofo. Sto thema twra, afou egine h sundesh sto onoma mou edw k ena mhna sxedon se kathe klhsh akougete apo to akoustiko enw milaw san na pataei kapoios koumpia. Phra thl tous texnikous k lene oti tha ruthmistei apo to kentro, tpt den egine omws, ksanalw sto 121 k stelnoun texnikous lene oti einai pleon ok allla pali ta idia! Uparxei periptwsh na me xrewnoun apo alles grammes?

 

 

Αυτό σημαίνει ότι η γραμμή σου βραχυκυκλώνει ή τέλος πάντων είναι πολύ κοντά με τη γραμμή κάποιου γείτονά σου (όχι απαραίτητα στον ίδιο όροφο ή στην ίδια οικοδομή αλλά σίγουρα στο ίδιο KVO)!

Η γραμμή σου δεν είναι καθόλου καθαρή και εκτός του ότι δεν μπορείς να βάλεις ISDN και DSL θα πρέπει να παρατηρείς και πολύ χαμηλή ταχύτητα dialup... Αν μάλιστα συγκεντρώσεις πάρα πολύ την προσοχή σου, ίσως να μπορέσεις να ακούσεις και τη συνομιλία του ή των τηλεφωνικών σου "γειτόνων"... Προς το παρών ακούς μόνο τους τόνους DTMF ή τους παλμούς κλήσης (αν ο άλλος χρησιμοποιεί τονικό ή παλμικό τηλέφωνο αντίστοιχα) γιατί αυτοί οι δύο έχουν μεγάλη ένταση ώστε να γίνονται αντιληπτοί από το κέντρο. Πρόβλημα χρέωσής σου από τις επικοινωνίες των άλλων πάντως δεν υπάρχει γιατί το επίπεδο σήματος που δημιουργείται όταν κάποιος τηλεφωνικός σου γείτονας σηκώνει το ακουστικό του και κλείνει το τηλεφωνικό κύκλωμά του, είναι τόσο μικρό που δεν είναι ικανό να "ξυπνήσει" το κέντρο και να θεωρηθεί σαν δική σου κλήση...

 

Αν το πρόβλημα είναι από τη μεριά του ΟΤΕ θα σου το επισκευάσουν και μάλιστα δωρεάν (αν και απ' ό,τι γνωρίζω γενικά από μέρους του ΟΤΕ δεν υπάρχει πλέον τόσο έντονα το πρόβλημα όσο παλαιότερα).

 

Αν τώρα το πρόβλημα της "γειτνίασης" των καλωδίων εντοπίζεται στην εσωτερική καλωδίωση του κτιρίου (μέχρι και τον κατανεμητή του ΟΤΕ στο υπόγειο) τότε ο ΟΤΕ (που θα κάνει τον έλεγχό γραμμής πριν τον κατανεμητή) θα σου πει ότι το πρόβλημα είναι δικό σου και να φέρεις ηλεκτρολόγο να σου καθαρίσει τη γραμμή. Εκτός αν οι τεχνικοί είναι γνωστοί σου, δεν αναλαμβάνουν να κάνουν εργασίες πέραν του κατανεμητή γιατί δεν θεωρείται πλέον ιδιοκτησία και ευθύνη του ΟΤΕ...

 

Το δεύτερο σενάριο είναι πιο πιθανό μιας και λες ότι υπήρξε ήδη παρέμβαση στην εσωτερική καλωδίωση του κτιρίου...

Link to comment
Share on other sites

Το πράγμα έδεσε σήμερα. Η γελοιότητα και η ανικανότητα των τεχνικών του ΟΤΕ φάνηκε σήμερα. Το μεσημέρι μου έφεραν από τα ΕΛΤΑ τον εξοπλισμό για το adsl over isdn ( splitter και modem ) . Συνδέω το splitter σύμφωνα με τις οδηγίες που έχει στο site του ο ΟΤΕ , συνδέω το καλώδιο από την έξοδο NT του splitter στην είσοδο του modem για adsl αλλά το modem δεν συγχρονιζόταν με τίποτα με το κέντρο. Παίρνω στο 8011167700 να δω τι γίνεται και μου λένε ότι από αυτούς είναι εντάξει και να πάρω να το δηλώσω σαν βλάβη. Πήρα, το δήλωσα και μου λένε "Αν είναι πρόβλημα από το κέντρο θα διορθωθεί άμεσα" . Φυσικά δεν διορθώθηκε. 40 λεπτά από την ώρα που δήλωσα την βλάβη ξαναπαίρνω να δω αν το έλεγξαν από το κέντρο και μου λένε όχι γιατί οι τεχνικοί δεν δουλεύουν απόγευμα. Ε τότε μου την έδωσε τόσο πολύ και μόνο που δεν έβρισα. Αύριο περιμένω τους τεχνικούς. Να δω τι στο καλό θα γίνει με αυτό το θέμα. Άντε πάλι ξύπνημα από τις 8 το πρωί... Ε ρε τι τραβάμε με τους ξεφτίλες... Δεν φανταζόμουν ποτέ τέτοια ξεφτίλα...
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις ανακάλυψα ότι στην ISDN γραμμή μου μου βάλανε MSN και μάλιστα ένα τελείως άσχετο νούμερο!

 

Για την ιστορία, παλαιότερα είχα MSN το οποίο ζήτησα και διέκοψα κανονικά και πλέον δε λειτουργεί εδώ και πολύ καιρό.

 

Το καινούριο MSN δεν έχει καμμία σχέση με αυτό που είχα και πρέπει να έχει περίπου μία βδομάδα που μου το βάλανε (σήμερα το ανακάλυψα αν και εδώ και περίπου μία βδομάδα χτυπούσε σε άσχετες στιγμές μία POTS συσκευή που έχω και στην οποία δεν είχα ορίσει MSN, οι υπόλοιπες συσκευές του σπιτιού δεν χτυπούν γιατί είναι ISDN και τους έχω δώσει τον βασικό αριθμό μου και χτυπούν μόνο σε αυτόν)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης (23 Ιούν. 2004 , 20:37)

 

dimangelid σε αγαπάει πολύ ο ΟΤΕ τελικά,δεν εξηγείται αλλιώς.. :p

 

 

Επειδή βαριέμαι να το ξαναγράφω, κάνω copy&paste ένα μήνυμά μου από το forum του adslgr.com :p

 

ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ:

 

Με πήραν τηλέφωνο σήμερα το πρωί, ελέγξαμε ότι έχουν γίνει σωστά όλες οι συνδέσεις και είπαν ότι θα με ξαναπάρουν. Πράγματι ξαναπήραν αλλά... εκείνη την ώρα με είχε πάρει ο ύπνος :p Όταν ξύπνησα ξαναπήρα τις βλάβες να δω τι έγινε. Μου λένε ότι θα περάσει συνεργείο. Τότε παίρνω στο 8011167700, τους λέω τι γίνεται, ελέγχουμε ξανά τις συνδέσεις και ζήτησα να μου δώσουν τα τηλέφωνα για τα συνεργεία. Μου έδωσαν τα 2108211928 και 2108211929. Πήρα εκεί και μετά από πολλές προσπάθειες το σήκωσαν. Μίλησα με ένα εξυπηρετικότατο παιδί. Ελέγξαμε και με αυτόν ότι έχουν γίνει σωστά οι συνδέσεις. Τον ρωτάω αν υπάρχει περίπτωση να μου έστειλαν την pstn έκδοση αυτού του modem. Μου λέει ότι μπορεί να έγινε και αυτό και μου ζήτησε να του πω τι γράφει από κάτω η ετικέτα. Του τα είπα και μετά από λίγο μου λέει ότι είναι όντως η isdn έκδοση του modem ( αυτό που ήθελα δηλαδή ). Στο τέλος καταλήξαμε να πάω εκεί με το modem, το splitter και όλα τα καλώδια για να το δοκιμάσουν. Μου είπαν ότι είναι στην Πατησίων 85 η μια είσοδος και η άλλη 3ης Σεπτεμβρίου 102-108. Το γραφείο που έπρεπε να πάω ήταν το 412 στον τέταρτο όροφο. Εγώ πήγα από την είσοδο της 3ης Σεπτεμβρίου. Ανέβηκα ( με το "υπερσύγχρονο" ασανσέρ τους. όποιος έχει πάει εκεί θα καταλάβει τι λέω... ) και πήγα στο γραφείο. Πήγα σε έναν ελεύθερο υπάλληλο και του εξήγησα τι γίνεται. Πήρε αμέσως το modem μου, το σύνδεσε στην isdn που είχε δίπλα του, το έβαλε στην κάρτα δικτύου του laptop του και περιμέναμε να συγχρονιστεί με το κέντρο. Σε 2-3 λεπτά συγχρονίστηκε. Έφτιαξε το παιδί μια σύνδεση στο laptop του και συνδέθηκε αμέσως... Μου λέει να πάω σε έναν άλλο υπάλληλο να κανονίσω πότε θα έρθει το συνεργείο τους. Ο άλλος υπάλληλος λέει ότι δεν χρειάζεται να πάω γιατί είχε έτοιμο το χαρτί. Κανόνισα να έρθει το συνεργείο την Παρασκευή το πρωί. Ρώτησα αν γίνεται να ερχόταν σήμερα ή αύριο αλλά δεν γινόταν. Μάλιστα μου είπαν ότι την Παρασκευή θα είμαι ο πρώτος που θα έρθει το συνεργείο γιατί μετά έχει να πάει στο Λαύριο!!! Να πω ότι όλοι οι υπάλληλοι σε αυτό το γραφείο ήταν νέοι ( εκτός από 2 )και φοβερά εξυπηρετικοί! Μου είπαν επίσης 2 υπάλληλοι ότι για αυτό το modem που έχω ( siemens xpresslink isdn ) δεν τους έχουν αναφέρει ποτέ κάποιο πρόβλημα. Άντε να δούμε τι θα γίνει...

 

Υ.Γ.

Είδα στο χαρτί της βλάβης ότι έχω την πόρτα 302.

 

ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ,

 

Θα περιμένω ως την Παρασκευή να δούμε τι θα γίνει...

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...