Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει τρόπος να περάσω τις επαφές μέσω blutooth από το 7650 στο 6630??

-iPod Nano Chromatic 8 GB Red [product]

-iPhone 3G 16GB black

-MacBook Pro 15,4'', 2.53GHz, 4GB, HDD 500GB, NVIDIA GeForce 9400M+9600M GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kpartsi (20 Δεκ. 2004 , 13:33)

 

Υπάρχει τρόπος να περάσω τις επαφές μέσω blutooth από το 7650 στο 6630??

 

 

Μπορεις να χρησιμοποιησεις το Contacts Manager για να κανεις export τις επαφες και μετα να τις περασεις στο 6630 με ολα τα πεδια και τις ομαδες που τυχον εχεις δημιουργησει.Κατα την γνωμη μου ειναι το καλυτερο προγραμμα για αυτη τη δουλεια. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κατέβασε κανείς το Macromedia.FlashLite.v1.10.S60.SymbianOS7.Retail-SymBoSS.rar? :) (Ναι, αυτό που φαντάζεστε κάνει :o ). Δουλεύει ? Γιατί όταν πάω να ανοίξω ένα *swf βγάζει ένα λάθος μήνυμα και δεν παίζει .. :(
Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Haris1977 (21 Δεκ. 2004 , 11:24)

 

Παίδες κατέβασε κανείς το Macromedia.FlashLite.v1.10.S60.SymbianOS7.Retail-SymBoSS.rar? :) (Ναι, αυτό που φαντάζεστε κάνει :o ). Δουλεύει ? Γιατί όταν πάω να ανοίξω ένα *swf βγάζει ένα λάθος μήνυμα και δεν παίζει .. :(

 

 

Το κατεβασα και εγω και απ'οτι διαβασα απο το site της macromedia μαλλον πρεπει να ειναι φλασακια τα οποια εχουν φτιαχτει ειδικα για κινητα με το macromedia flash.Και εγω προσπαθησα να βαλω 1-2 *.swf που εχω αλλα δεν τα ανοιγε. :o

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asymvivastos (21 Δεκ. 2004 , 11:32)

 

Το κατεβασα και εγω και απ'οτι διαβασα απο το site της macromedia μαλλον πρεπει να ειναι φλασακια τα οποια εχουν φτιαχτει ειδικα για κινητα με το macromedia flash.Και εγω προσπαθησα να βαλω 1-2 *.swf που εχω αλλα δεν τα ανοιγε. :o

 

 

Πρέπει να παίζει και *swf, ίσως το ***** να έχει πρόβλημα :( Ίσως όμως και να παίζει μόνο *.fla (αλήθεια υπάρχει τρόπος να μετατρέψουμε τα *swf σε *.fla?). Και γω μπήκα στο site της Macromedia έκανα register και θα μου στείλουν τον Player μέσω mail :) . Θα σας πω νέα.. ;)

Να προσέχετε ΠΟΤΕ και ΠΟΥ να τρέχετε με το car σας..;)
Link to comment
Share on other sites

Egkatestisa to klasiko pleon philips camcoder sto 7610 mou, alla to provlima einai oti anoigei ola ta 3gp mou me auto to programma tora pia, kai oxi me to real player opws itan to default.

Ginetai na allaksei auto?an nai, pws? Kathisterei poli na anoiksei to camcoder, oute gia na traviksei video den aksizei kala kala...ospou na anoiksei, exeis xasei auto pou thes na videoskopiseis!!!!

 

A!kai kati allo! Poia version tou mobiluck exete? auth pou exw egw, otan paw na treksw tin efarmogh mou leei: installation not finished, please try again later (palia mou douleve kanonika, alla isws eixa k allh version)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους και καλες γιορτες! Να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη για 6600 που να γινετε ποντικι για τον υπολογιστη μεσω bluetooth οπως εχουν καποια ericsson? Αν το εχει καποιος μπορει να μου το στειλει στο derizio@yahoo.gr ή να μου πειτε πως λεγεται να ψαξω να το βρω.

Ευχαριστω!!

Link to comment
Share on other sites

paidia mia erwtisi 8elw na kanw. simera pira to nokia 6630 kai 8a i8ela na mou pei kapoios an ta paixnidia koi oi efarmoges tou nokia 6600 leitourgoun se auto to kinito. Kai mipws xerete an to 6630 einai symbian 6 i symbian 7. Thanx!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος derizio (22 Δεκ. 2004 , 14:24)

 

Γεια σε ολους και καλες γιορτες! Να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη για 6600 που να γινετε ποντικι για τον υπολογιστη μεσω bluetooth οπως εχουν καποια ericsson? Αν το εχει καποιος μπορει να μου το στειλει στο derizio@yahoo.gr ή να μου πειτε πως λεγεται να ψαξω να το βρω.

Ευχαριστω!!

 

Nokia Wireless Presenter.

Yπάρχει και στο Irc. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος costasmarkoglou (22 Δεκ. 2004 , 14:25)

 

paidia mia erwtisi 8elw na kanw. simera pira to nokia 6630 kai 8a i8ela na mou pei kapoios an ta paixnidia koi oi efarmoges tou nokia 6600 leitourgoun se auto to kinito. Kai mipws xerete an to 6630 einai symbian 6 i symbian 7. Thanx!!!

 

 

Αλλα παιζουν και αλλα δεν ειναι συμβατα.Ριξε μια ματια στο thread : Εφαρμογες Symbian 8 και θα δεις ποια μπορεις να βαλεις.Οπως καταλαβαινεις και απο τον τιτλο του link που σου δινω το 6630 δεν ειναι ουτε symbian 6 αλλα ουτε symbian 7.Ειναι Symbian 8. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος powerulez (23 Δεκ. 2004 , 17:04)

 

pedia iparxi pouthena to smstimer?

 

 

Κοίτα στο 2 group της υπογραφής μου :)

Φιλικά Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Font Styles for the Nokia 6600 and 7610

 

Now you can add different font styles to your 6600 and 7610. Thanks to Zedge who offer an excellent tutorial for the process.

NOTE: This is an irreversible process so it is noted to back-up the phones memory to your MMC.

There are 4 different font styles available. The fonts can be downloaded HERE

 

http://www.allaboutsymbian.com/news.php?id=31920

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nervous (25 Δεκ. 2004 , 12:26)

 

Font Styles for the Nokia 6600 and 7610

 

Now you can add different font styles to your 6600 and 7610. Thanks to Zedge who offer an excellent tutorial for the process.

NOTE: This is an irreversible process so it is noted to back-up the phones memory to your MMC.

There are 4 different font styles available. The fonts can be downloaded HERE

 

http://www.allaboutsymbian.com/news.php?id=31920

 

 

 

οπως ειποθηκε και στο aivanet ειναι αναστεψιμη καθως αν δεν μας αρεσουν σβυνουμε τα αρχεια απο τον c ή τον e και τοτε το κινητο θα κοιταξει στον z οπου θα βρει τις αρχικες γραμματοσειρες ;) :) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Haris1977 (21 Δεκ. 2004 , 11:52)

 

Πρέπει να παίζει και *swf, ίσως το ***** να έχει πρόβλημα :( Ίσως όμως και να παίζει μόνο *.fla (αλήθεια υπάρχει τρόπος να μετατρέψουμε τα *swf σε *.fla?). Και γω μπήκα στο site της Macromedia έκανα register και θα μου στείλουν τον Player μέσω mail :) . Θα σας πω νέα.. ;)

 

 

 

 

*.fla πρωτη φορα ακουω :wacko:

μηπως εννοεις *.exe, οσα flash εχω ειναι exe ή swf κανενα fla ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SIRHC (26 Δεκ. 2004 , 16:20)

 

*.fla πρωτη φορα ακουω :wacko:

μηπως εννοεις *.exe, οσα flash εχω ειναι exe ή swf κανενα fla ;)

 

 

http://www.google.com.gr/search?hl=el&q=fla+files&meta=

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SIRHC (26 Δεκ. 2004 , 16:19)

 

οπως ειποθηκε και στο aivanet ειναι αναστεψιμη καθως αν δεν μας αρεσουν σβυνουμε τα αρχεια απο τον c ή τον e και τοτε το κινητο θα κοιταξει στον z οπου θα βρει τις αρχικες γραμματοσειρες ;) :) ;)

 

αναστρεφεται αλλα ελληνικες γραμματοσειρες που θα βρουμε;εβαλα αγγλικες..πλακα εχουν αλλα ελληνικες;κατεβασα κι απο aiva τον easy gdr creater αλλα δε δημιουργει κανενα αρχειο,εχει προβλημα!και ειναι πολυ καλη φαση!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν ξερει καποιος που μπορουμε να βρουμε ελληνικες γραμματοσειρες ας μας το πει γιατι με τα αγγλικα το τηλεφωνο δεν λειτουργει σωστα.
[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freyarip (27 Δεκ. 2004 , 20:01)

 

Παιδια αν ξερει καποιος που μπορουμε να βρουμε ελληνικες γραμματοσειρες ας μας το πει γιατι με τα αγγλικα το τηλεφωνο δεν λειτουργει σωστα.

 

Φίλε μου συμφωνώ!!! Δεν μπορώ να επαναφέρω το κινητο!!!

Εξαφανίστηκαν τα ελληνικά!!!

 

Παρακολουθώ αυτό το forum πολύ καιρό, πρώτη φορά αναγκάζομαι να αναφέρω πρόβλημα!!! Οι κύριοι που πρότειναν τις γραμματοσειρές εχουν λύση;

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω κατα την μετατροπή της γραμματοσειράς πρέπει να επιλέξετε unicode ή κάτι τέτοιο για να "προστεθούν" και τα ελληνικά.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...