Jump to content

Τι έχουν πάθει οι Ελληνίδες;


KostasV
 Κοινοποίηση

Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???  

92 members have voted

  1. 1. Υπαρχουν Ωραιες Και Σωστες Κοπελες ???

    • Ναι και ζουν αναμεσα μας
      62
    • Οχι.....Τι ειναι αυτο ?
      30


Recommended Posts

μάλλον ασχολούμαστε πολύ σοβαρά για αυτό και την πατάμε :lol: όταν δεν ασχολείσαι σοβαρά δεν έχεις προβλήματα ;) hydro πες στην κοπέλα σου να το πει αυτό στον άντρα τις όταν παντρευτεί,όταν παιδιά φεύγουν οι γυναίκες τις πιο πολλές φορες έχουν βρει αντικαταστάτη.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 5 Σεπ. 2004 , 13:37)

 

μάλλον ασχολούμαστε πολύ σοβαρά για αυτό και την πατάμε :lol: όταν δεν ασχολείσαι σοβαρά δεν έχεις προβλήματα ;) hydro πες στην κοπέλα σου να το πει αυτό στον άντρα τις όταν παντρευτεί,όταν παιδιά φεύγουν οι γυναίκες τις πιο πολλές φορες έχουν βρει αντικαταστάτη.

 

 

μα ειχαμε καταντησει να βγαινουμε για κφε και να μιλαμε για αεροπλανα στο κρεβατι αστα να πανε ολο το καμα σουτρα και να καναμε και παλι ηθελε και αλλο μετα απο λιγο καιρο τα παατησαμε και γιναμε σαν "φυτα"

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone ( 5 Σεπ. 2004 , 15:21)

 

νομιζω οτι εδω ειναι το λαθος μας . δεν "ασχολουμαστε " σοβαρα με της γυναικες ;)

 

Για ασχολήσου λίγο σοβαρά και έλα να μας πεις μετά εντυπώσεις...

ΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ και να παρεις μια κοπέλα δεν θα της είναι ποτέ αρκετό!

Χώρια που μπορεί να σου πει και μετά ότι ασχολείσαι πολύ μαζί της, ότι την "πλακώνεις και δεν μπορεί να ανασάνει" μέσα στη σχέση,οτι την περιορίζεις και άλλα τέτοια... :lol: :lol: :lol:

Θα τα δεις στην πορεία αυτά... ;)

Καλή ενασχόληση! :alien:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Polu apla sou lei oti den bgazeis akrh,oti kai na kaneis tha sou poun to anththeto :lol: Kai dysthxws einai alhtheia etsi einai,oxi se oles omws (auto to leo gia na afhsw kai kapoies epeksw etsi gia ekseresh ;) )
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M ( 5 Σεπ. 2004 , 00:38)

 

Καλά εντάξει...

Νομίζω ότι τα παραλέτε :rolleyes: :whistle:

Μην τις παίρνει όλες η μπόρα... Και οι άντρες δεν πάμε πίσω...

Αλυσίδα είναι όλα... ;)

 

 

O antras einai antras!

 

Kala kala plaka kanw :p :happy: :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner ( 5 Σεπ. 2004 , 14:43)

 

Θέλω να τονίσω οτι δεν είναι όλες οι γυναίκες ξέκωλα. Ισως επειδή τις βλέπουμε να ντύνονται προκλητικά, πιστεύουμε οτι έτσι θα είναι και στον χαρακτήρα, αλλά δεν είναι έτσι. Εγώ αυτό αρνούμε να το πάρω σαν δεδομένο γιατί μέχρι τώρα δεν το έχω συναντήσει.

 

 

Den symfwnw! Tote giati ntynontai san pout@nes?

An einai kanonikes einai kai exwterika kai esoterika. Den ginetai na einai ksekola kai na exoun xarakthra diamanti kai swsti symperifora. :blink:

Link to comment
Share on other sites

πολύ σωστό αυτό ;) όπως λέω και εγώ όλα είναι αλυσίδα,αρκεί να προσεχεις και βλέπεις.

 

χάχα μόλις είδα ότι το είπε και άλλος :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος greek_aeras ( 5 Σεπ. 2004 , 19:43)

 

Den symfwnw! Tote giati ntynontai san pout@nes?

An einai kanonikes einai kai exwterika kai esoterika. Den ginetai na einai ksekola kai na exoun xarakthra diamanti kai swsti symperifora. :blink:

 

 

μπορει να φερονται σαν ξεκολα αλλα πιστεψε οι πιο πολλες το κανουν επειδη θελουν να ειναι "in"απο ολες τις αποψεις και τιποτα αλλο γιατι εχω κατσει και εχω μιλησει με κοπελες που μου λεγανε οτι το εχω κανει εχω αλλαψει πολλους γκομενους κ.τ.λ αλλα στην τελικη ειναι ολες μυξοπαρθενες(συγνωμη κιολας) ειδικα οι μικρες ειναι το κατι αλλο νομιζουν πως πρεπει να τις προσεξεις και αμα δεν το κανεις μαυρο φιδι που σε εφαγε α και κατι αλλο χαρακτηρα διαμαντι δεν θα βρεις σε καμια διοτι αμα υπηρχε δεν θα θελαμε καμια αλλη (διαμαντι χαρακτηρας = τσαμπουκας εκει που πρεπει ναζαρια σοβαρη παιχνιδιαρα και πολλα αλλα δεν πιστευω πως υπαρχει καμια γυναικα που να τα εχει ολα αυτα αλλιως οι αλλες δεν θα υπηρχαν η θα ηταν ολες ιδιες) ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι μα το θέμα είναι κυρίως να μην είναι ξεκολλά στο μυαλό,γιατί έτσι που το λες είναι,1a πάει το μυαλό και ακολουθεί και το σώμα ;) γιατί αν το μυαλό είναι χαλασμένο άστα να πάνε
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 5 Σεπ. 2004 , 20:01)

 

ναι μα το θέμα είναι κυρίως να μην είναι ξεκολλά στο μυαλό,γιατί έτσι που το λες είναι,1a πάει το μυαλό και ακολουθεί και το σώμα ;)

 

 

μα θεμα μυαλου ειναι δεν μπορει το σωμα να σου πει τι ρουχο να βαλει αλλιως θα λεγαμε οτι εχουμε δυο μυαλα :lol:

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς!! και είναι γενικό φαινόμενο ;)

όμως ξέχασα να σου πω ότι είμαι χόρτο :lol: :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Η ζωη ειναι τετοια , και η φυσικη εξελιξη της.

Αθελα μας λιγο πολυ ολοι σε ολες τις σχεσεις που υπαρχουν θελουμε να ανοιξουμε τα φτερα μας. Απο την οικογενεια βλεπουμε τα παιδια να φευγουν , απο το επαγγελμα μας ( ισως γιατι κουραστηκαμε ισως γιατι θελουμε κατι αλλο ) , απο φιλιες που αντεξαν και ξαφνικα αντιλαμβανομαστε οτι ισως δεν μας κανει ακομα και απο τις ερωτικες σχεσεις.

Ειναι ενα φυσικο επακολουθο της ιδιας ζωης που υπαρχουμε.

Το θεμα για μενα ειναι ποσο ομως ειμαστε ειλικρινεις με τον ευατο μας , ποσο αυτο ειναι μια καθυστερηση της στιγμης ή απλα γιατι μπορει να ειναι ενα λαθος της στιγμης.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος arfi-gorgona ( 5 Σεπ. 2004 , 20:09)

 

μυαλό? τι είναι αυτό! τρώγεται? :p

 

den antelhf8hn?? :confused: :confused: uponoeis kati? :mad:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μα πως μπορώ για σένα να πω κακό ? :) αυτό πάει στις άμυαλες όχι σε εσένα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο άσχετο με αυτό που συζητάμε τώρα άλλα μου έχει κάνει πολλή εντύπωση και αν δεν το πω θα σκάσω! Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στον Exposed_Bone που αν και μόλις 15 χρονών έχει την ωριμότητα να νιώθει τόσο δυνατά συναισθήματα για κάποια, να μπορεί να παραμερίζει τον εγωισμό του και να της δείχνει τι νιώθει και παρ'ότι τον πλήγωσε να μην αφήνει τους άλλους να την κατηγορούν. Ίσως να μην είναι ότι καλύτερο μπορεί να κάνει για να τη φέρει πίσω αλλά δείχνει ότι έχει έναν καταπληκτικό χαρακτήρα και ψυχικό μεγαλείο. Φίλε, αξίζεις πολλά και να είσαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή η ζωή θα σε δικαιώσει. Μακάρι όλοι οι άντρες να σκέφτονταν έτσι και μάλιστα απο αυτήν την ηλικία...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle ( 6 Σεπ. 2004 , 01:57)

 

Είναι λίγο άσχετο με αυτό που συζητάμε τώρα άλλα μου έχει κάνει πολλή εντύπωση και αν δεν το πω θα σκάσω! Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στον Exposed_Bone που αν και μόλις 15 χρονών έχει την ωριμότητα να νιώθει τόσο δυνατά συναισθήματα για κάποια, να μπορεί να παραμερίζει τον εγωισμό του και να της δείχνει τι νιώθει και παρ'ότι τον πλήγωσε να μην αφήνει τους άλλους να την κατηγορούν. Ίσως να μην είναι ότι καλύτερο μπορεί να κάνει για να τη φέρει πίσω αλλά δείχνει ότι έχει έναν καταπληκτικό χαρακτήρα και ψυχικό μεγαλείο. Φίλε, αξίζεις πολλά και να είσαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή η ζωή θα σε δικαιώσει. Μακάρι όλοι οι άντρες να σκέφτονταν έτσι και μάλιστα απο αυτήν την ηλικία...

 

 

ευχαριστω για τα καλα σου τα λογια ..... αλλα εχω παρακαλεσει να μην συζηταμε αυτο το θεμα ΤΟΣΟ δημοσια :)

Link to comment
Share on other sites

Michelle....se ena ekanes la8ws!....sto oti isws de 8a girisei pisw me auto to tropo!

 

Eimai sthn idia 8esh me ton exposed...me xwrise edw kai 4 mines...alla egw hmoun autos pou epemena toulaxiston na meinoume filoi. E...siga siga blepw to skiniko na allazei...kai epidi ths ferome fantastika (na mhn pw pio kala kai apo otan hmastan mazi)...exei katalabei oti ekane la8ws. Bebaia...emas mas xwrizei oloklhros Atlantikos gia allon ena xrono...o opoios htan kai enas apo tous logous pou xwrisame. Edw kai mia bdomada eimai pali Amerikh, kai prin figw brethikame kai mou paradextike polla pou deixnoun oti an emena ellada 8a h8ele na ta 3anabroume. Etsi opos to blepw...an sunexisw na thn 8elw kai se ena xrono apo twra pou gurizw ellas gia ta kala...8a mporoume na ta 3anabroume eukola...kai ws tote eimai eleu8eros na mazepsw polutimes empiries me alles gunaikes (pou idi arxisa na to kanw ki as eimai mono mia bdomada edw!!)

 

Ola auta me to na klaneis mia gomena gia na gurisei pisw einai M@L@KIES!...epidi etsi gurnaei prosorina mexri na se ksanakataktisei kai na dei oti telika thn 8eleis...kai na ksanafigei!....an se 8elei pragmatika 8a er8ei epidi ths ferese opos prepei. An den 3anagirisei....tote kalhtera....giati 8a simainei oti de se ektima pragmatika!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hydro ( 5 Σεπ. 2004 , 21:51)

 

μπορει να φερονται σαν ξεκολα αλλα πιστεψε οι πιο πολλες το κανουν επειδη θελουν να ειναι "in"απο ολες τις αποψεις και τιποτα αλλο γιατι εχω κατσει και εχω μιλησει με κοπελες που μου λεγανε οτι το εχω κανει εχω αλλαψει πολλους γκομενους κ.τ.λ αλλα στην τελικη ειναι ολες μυξοπαρθενες (συγνωμη κιολας)

 

Symfwnw kai epauxanw :) ;) .

 

ειδικα οι μικρες ειναι το κατι αλλο νομιζουν πως πρεπει να τις προσεξεις και αμα δεν το κανεις μαυρο φιδι που σε εφαγε

 

Symfwnw epishs.

 

α και κατι αλλο χαρακτηρα διαμαντι δεν θα βρεις σε καμια διοτι αμα υπηρχε δεν θα θελαμε καμια αλλη (διαμαντι χαρακτηρας = τσαμπουκας εκει που πρεπει ναζαρια σοβαρη παιχνιδιαρα και πολλα αλλα δεν πιστευω πως υπαρχει καμια γυναικα που να τα εχει ολα αυτα αλλιως οι αλλες δεν θα υπηρχαν η θα ηταν ολες ιδιες) ;)

 

Nai alla psaxneis kati pou syndiazei ta perissotera apo auta (teleios den einai kaneis ;) ). Kai otan vlepeis thn allh ntymenh san pout@na tote ksereis oti oute sovari einai alla oute mporeis na peis tipota mazi ths afou o charakthras sto 99% twn periptosewn symvadizei me thn exoterikh emfanish.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nhp1023 ( 6 Σεπ. 2004 , 03:16)

 

Michelle....se ena ekanes la8ws!....sto oti isws de 8a girisei pisw me auto to tropo!

 

Eimai sthn idia 8esh me ton exposed...me xwrise edw kai 4 mines...alla egw hmoun autos pou epemena toulaxiston na meinoume filoi. E...siga siga blepw to skiniko na allazei...kai epidi ths ferome fantastika (na mhn pw pio kala kai apo otan hmastan mazi)...exei katalabei oti ekane la8ws. Bebaia...emas mas xwrizei oloklhros Atlantikos gia allon ena xrono...o opoios htan kai enas apo tous logous pou xwrisame. Edw kai mia bdomada eimai pali Amerikh, kai prin figw brethikame kai mou paradextike polla pou deixnoun oti an emena ellada 8a h8ele na ta 3anabroume. Etsi opos to blepw...an sunexisw na thn 8elw kai se ena xrono apo twra pou gurizw ellas gia ta kala...8a mporoume na ta 3anabroume eukola...kai ws tote eimai eleu8eros na mazepsw polutimes empiries me alles gunaikes (pou idi arxisa na to kanw ki as eimai mono mia bdomada edw!!)

 

Ola auta me to na klaneis mia gomena gia na gurisei pisw einai M@L@KIES!...epidi etsi gurnaei prosorina mexri na se ksanakataktisei kai na dei oti telika thn 8eleis...kai na ksanafigei!....an se 8elei pragmatika 8a er8ei epidi ths ferese opos prepei. An den 3anagirisei....tote kalhtera....giati 8a simainei oti de se ektima pragmatika!

 

 

Swstos ;)

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω τη δική μου ιστορία και τα συμπεράσματα δικά σας! γιατί το διαβάζω το θεματάκι εδώ κ καιρό αλλα δεν μιλάω...

εγώ τα είχα στο πρώτο έτος με ένα παιδί για περιπου 2 μήνες... μου φερόταν πολύ καλα... όμως εγώ δεν ήμουν εκει... ήμουν στον κόσμο μου.. και επειδή δεν ήθελα να τον πληγώσω με τη συμπεριφορά μου του ζήτησα να χωρίσουμε...

οι μήνες περνούσαν...ο καθένας έκανε τη ζωή του.. ώσπου έρχεται το καλοκαιράκι... για μένα αυτή η εποχή του χρόνου είναι η φάση κατά την οποία κάνω την αξιολόγηση μου, συμμαζεύω τα συντρίμμια μου &με την έλευση της νέας χρονιάς είμαι "καλύτερος άνθρωπος"...

Σε αυτο το διάστημα... είδα πολλά πράγματα..για μενα κ για τουσ γυρω μου&γι'αυτο τον άνθρωπο που πριν λιγο καιρο τον ειχα αφησει στα κρυα του λουτρου...

ετσι, αποφάσισα να του μιλήσω να του πω την αληθεια, να του εξηγήσω το γιατι...

να μην σας τα πολυλογώ με αυτό τον άνθρωπο πριν λίγες μέρες κλείσαμε ένα χρονο μαζί....(πάμε 3ο έτος τώρα..)

και δεν νομίζω οτι είναι μαζί μου από εκδίκηση, ή οτιδήποτε άλλο από όσα έχουν αναφερθεί...

με ήθελε από την πρώτη στιγμή κ με θέλει ακόμη....

μια συμβουλη θα δώσω κ οσοι θέλετε ακούστε την! Αφήστε την κοπέλα ή το αγόρι να σας ανοίξει την καρδιά του/της και μην βγάζετε συμπεράσματα χωρίς να ξέρετε τι έχει ο άλλος στο κεφάλι του...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 ( 6 Σεπ. 2004 , 13:37)

 

να πω και εγω τη δική μου ιστορία και τα συμπεράσματα δικά σας! γιατί το διαβάζω το θεματάκι εδώ κ καιρό αλλα δεν μιλάω...

εγώ τα είχα στο πρώτο έτος με ένα παιδί για περιπου 2 μήνες... μου φερόταν πολύ καλα... όμως εγώ δεν ήμουν εκει... ήμουν στον κόσμο μου.. και επειδή δεν ήθελα να τον πληγώσω με τη συμπεριφορά μου του ζήτησα να χωρίσουμε...

οι μήνες περνούσαν...ο καθένας έκανε τη ζωή του.. ώσπου έρχεται το καλοκαιράκι... για μένα αυτή η εποχή του χρόνου είναι η φάση κατά την οποία κάνω την αξιολόγηση μου, συμμαζεύω τα συντρίμμια μου &με την έλευση της νέας χρονιάς είμαι "καλύτερος άνθρωπος"...

Σε αυτο το διάστημα... είδα πολλά πράγματα..για μενα κ για τουσ γυρω μου&γι'αυτο τον άνθρωπο που πριν λιγο καιρο τον ειχα αφησει στα κρυα του λουτρου...

ετσι, αποφάσισα να του μιλήσω να του πω την αληθεια, να του εξηγήσω το γιατι...

να μην σας τα πολυλογώ με αυτό τον άνθρωπο πριν λίγες μέρες κλείσαμε ένα χρονο μαζί....(πάμε 3ο έτος τώρα..)

και δεν νομίζω οτι είναι μαζί μου από εκδίκηση, ή οτιδήποτε άλλο από όσα έχουν αναφερθεί...

με ήθελε από την πρώτη στιγμή κ με θέλει ακόμη....

μια συμβουλη θα δώσω κ οσοι θέλετε ακούστε την! Αφήστε την κοπέλα ή το αγόρι να σας ανοίξει την καρδιά του/της και μην βγάζετε συμπεράσματα χωρίς να ξέρετε τι έχει ο άλλος στο κεφάλι του...

 

 

Ypomoni pou eixe to agori sou :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...