Jump to content

[Επίσημο] Εφαρμογές symbian 7.0s


gkp
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος luke (27 Ιούλ. 2004 , 13:49)

 

ρε παιδια μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? εχω το εξής προβλημα κατεβάζω το mobiluck το περναω στο κινητο και οταν παω να κανω εγκατάσταση με το που ξεκινάει σταματαει και δεν κανει τιποτε.το ξαναπαταω τα ιδια.δεν κολλαει αλλα δεν κάνει την εγκατασταση.τι μπορεί να συμβαινει???αυτο το πρόβλημα μου το κάνει και σε ορισμένα αλλα προγραμματα ή παιχνίδια που έχω προσπαθήσει να εγκαταστήσω.οχι σε όλα βεβαια.πρόσφατα έχω κάνει αναβάθμιση,μήπως φταίει αυτο? v4.09.1 έχω

 

 

Γυρισες την γλωσσα του τηλεφωνου στα αγγλικα?

(ελαττωμα της v4.09.1 )

+

Eγκατασταση στην μνημη του τηλεφωνου

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος luke (27 Ιούλ. 2004 , 13:49)

 

ρε παιδια μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? εχω το εξής προβλημα κατεβάζω το mobiluck το περναω στο κινητο και οταν παω να κανω εγκατάσταση με το που ξεκινάει σταματαει και δεν κανει τιποτε.το ξαναπαταω τα ιδια.δεν κολλαει αλλα δεν κάνει την εγκατασταση.τι μπορεί να συμβαινει???αυτο το πρόβλημα μου το κάνει και σε ορισμένα αλλα προγραμματα ή παιχνίδια που έχω προσπαθήσει να εγκαταστήσω.οχι σε όλα βεβαια.πρόσφατα έχω κάνει αναβάθμιση,μήπως φταίει αυτο? v4.09.1 έχω

 

Κάνε εγκατάσταση στη μνήμη της συσκευής και θα δουλέψει
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το forum ειναι καταπληκτικό αλλα ας αφίσω τα γλυψίματα! ;)

Εδω και 3 μέρες ειμαι κάτοχος ενος 7610 καταπληκτικο τηλεφωνο αλλα εχω κάποια προβλημματάκια. Έχω μπερδέψει τα μπούτια μου με τις εφαρμογές... :whistle:

Το AIVAnet ειναι "κάτω" και δεν μπορω να βρω FULL τα

1) mibiluck 2) Dasfly minutes 3) Fileman και ενα Full Screen Caller

κατέβασα το FSCaller 2.02 αλλα ειναι Trial χώρια που η ανάλυση της photo φαίνετε χάλια (αλήθεια μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό ??)

Απ' οτι διάβασα αυτές είναι ουσιαστικα οι must εφαρμογές.

Αν μπορεί κάποιος ας μου τις στείλει το mail μου ειναι : mpazosauropoulos@yahoo.com

Ευχαριστώ για την βοήθεια και συγνώμη αν σας ζάλισα καινούριος ειμαι !! :)

( Οποιαδήποτε άλλη χρήσιμη εφαρμογή είναι καλοδεχούμενη και αυτη!! π.χ κάτι σε στύλ extended profiles της psiloc αλλα απο κάποια άλλη εταιρεία γιατι η psiloc..... #@$@@)

Και παλι ευχαριστώ

denaxasp
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση για το philips camcoder

στο 3650 και sx1 γραφει τα βιντεακια σε mp4?? γιατι στο 6600 και στο 7610 η εγγραφη γινεται σε 3gp.....

α και κατι αλλο εβαλα το videommswind(english) στο 7610 και το βιντεο παρολο που ηταν μονο για 40 sec και χωρις ηχο ηταν σε μορφη mp4 :eek:

το δοκιμασε κανεις αλλος??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freddaras (27 Ιούλ. 2004 , 17:41)

στο 3650 και sx1 γραφει τα βιντεακια σε mp4?? γιατι στο 6600 και στο 7610 η εγγραφη γινεται σε 3gp.....

α και κατι αλλο εβαλα το videommswind(english) στο 7610 και το βιντεο παρολο που ηταν μονο για 40 sec και χωρις ηχο ηταν σε μορφη mp4 :eek:

το δοκιμασε κανεις αλλος??

Ναι αλλα γιατί κολλάς σε αυτό; Απο την στιγμή που έχεις το 7610 και γράφεις απεριόριστο (πρακτικά) βίντεο στην καλύτερη series 60 ποιότητα και με μεγάλη ευκολία χρήσης, γιατί ασχολείσαι με το philips που δεν σου προσφέρει τίποτα παραπάνω;

 

Προφανώς είναι κάποιο πρόβλημα της εφαρμογής με τα συγκεκριμένα μοντέλα και δεν μπορεί να γράψει σε mp4.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dennis82 (27 Ιούλ. 2004 , 22:07)

 

re paidia yparxei kapoio programa na stelno me mms eikona kai ixo se mid?to mms it einai moufia kai den ta stelnei ola!!!yparxei kati pio aksiopisto?

 

Οχι δεν εχω καποιο υποψην αλλα πιστευω ειναι καλυτερα ετσι(που δεν μπορεις να στειλεις).

Δεν νομιζω να θελεις να στελνεις στον καθενα τον ηχο του και να χρεωνεσαι εσυ :p :p :p

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mirrorofsorrow (27 Ιούλ. 2004 , 22:25)

 

Ναι αλλα γιατί κολλάς σε αυτό; Απο την στιγμή που έχεις το 7610 και γράφεις απεριόριστο (πρακτικά) βίντεο στην καλύτερη series 60 ποιότητα και με μεγάλη ευκολία χρήσης, γιατί ασχολείσαι με το philips που δεν σου προσφέρει τίποτα παραπάνω;

 

Προφανώς είναι κάποιο πρόβλημα της εφαρμογής με τα συγκεκριμένα μοντέλα και δεν μπορεί να γράψει σε mp4.

 

 

οχι και βεβαια δεν ειναι καποιο προβλημα των 6600-7610!!

μα ουτος η αλλος με το philips μπορεις να γραψεις σε mp4,και στα δυο!

το 3gp υπαρχει για λογους συμβατοτητας των video σε ολα τα κινητα που υποστηριζουν video recorder στελνοντας τα με mms!;)

βεβαια δεν διαφωνω οτι το video που εχει απο τη μανα του ειναι πολυ καλο και φυσικα δεν συγκρινετε με κανενα προγραμμα και κανενα κινητο που υπαρχει αυτη τη στιγμη σε ποιοτητα ακομα και στο zoom δεν χανει καθολου σε ποιοτητα!!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

κατέβασα το Mobiluck απο το site και αφου το εγκατέστησα μου λέει οτι αυτή η έκδοση έχει λήξει και να κατεβάσω την νέα απο το site.... :blink: :blink: :blink:
http://photos1.blogger.com/hello/116/7828/320/ipod_htf.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος maevius (28 Ιούλ. 2004 , 03:22)

 

κατέβασα το Mobiluck απο το site και αφου το εγκατέστησα μου λέει οτι αυτή η έκδοση έχει λήξει και να κατεβάσω την νέα απο το site.... :blink: :blink: :blink:

 

 

Φιλε μου αυτο συμβαινει δυστυχως με την εκδοση που κατεβαζεις απο το site.Στειλε μου το mail σου να σου στειλω μια cr@cked εκδοση που εχω και δουλευει ρολοι. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

an grapseis video me to philips camcorder th mia fora se morfh mp4 kai thn allh se 3gp kai ta anoixeis me realone player kai pas sta properties ontos tha deis oti grafei kai stis 2 eite mp4 eite 3gp (H263)!!!
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Εγκατεστησα το Mobiluck στο 6600 μου αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως δουλευει.Εχει κανεις την ευγενη καλοσυνη να μου εξηγησει πως δουλευει το προγραμμα;(Πως μπορω να στειλω αρχεια π.χ.)

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giogio (28 Ιούλ. 2004 , 12:49)

 

an grapseis video me to philips camcorder th mia fora se morfh mp4 kai thn allh se 3gp kai ta anoixeis me realone player kai pas sta properties ontos tha deis oti grafei kai stis 2 eite mp4 eite 3gp (H263)!!!

 

οντως ετσι ειναι.... :wacko:

παρολο που η καταληξη στο βιντεακι ειναι 3gp στα properties λεει οτι ειναι mp4 :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (27 Ιούλ. 2004 , 23:30)

 

 

βεβαια δεν διαφωνω οτι το video που εχει απο τη μανα του ειναι πολυ καλο και φυσικα δεν συγκρινετε με κανενα προγραμμα και κανενα κινητο που υπαρχει αυτη τη στιγμη σε ποιοτητα ακομα και στο zoom δεν χανει καθολου σε ποιοτητα!!

 

χμμμ εμενα προσωπικα το βιντεο απο την μανα του δεν μου αρεσε...

εκνευριστικο πιξελαρισμα σε σημειο που αν αυτο που βιντεοσκοπεις κινειται να μην φαινεται τιποτα...

αντθετα με το philips camcorder το βιντεο δεν πιξελιαζει καθολου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PIT (28 Ιούλ. 2004 , 16:11)

 

ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ

Εγκατεστησα το Mobiluck στο 6600 μου αλλα δεν μπορω να καταλαβω πως δουλευει.Εχει κανεις την ευγενη καλοσυνη να μου εξηγησει πως δουλευει το προγραμμα;(Πως μπορω να στειλω αρχεια π.χ.)

Ευχαριστω!

 

 

πες οτι θες να στειλεις ενα αρχειο στο pc.

Πηγαινεις στο "Who's in?" και λογικα θα βρεις το pc σου ή καποιο

αλλο κινητο με bt.

Στην συνεχεια πηγαινεις options,send via bluetooth,file.

Mετα ανοιγει ενας file manager βρισκεις το αρχειο που θες

να στειλεις ,και μετα send. :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να κανεις δυο πραγματα

1)Να πας Εργαλεια->Διαχ.αρχ.-> μετα στον φακελο στην mmc που θες και να πατησεις ληψη μεσω υπερυθρων και ετσι θα ειναι κατευθειαν στην mmc

2)Με εναν file explorerο οπως το seleq πας στο mp3 κανει cut και μετα paste ston fakelo που θες.

Link to comment
Share on other sites

Αν στέλνεις όντως ολόκληρα τραγούδια mp3 μέσω υπερύθρων, είσαι ήραωας. Χρειάζεται πολύ κουράγιο και απίστευτη υπομονή για να κάνεις κάτι τέτοιο. :) :D

 

Έτσι και αλλιώς πρέπει να επιλέξεις τα μηνύματά σου να αποθηκέυονται στην κάρτα μνήμης και όχι στο τηλέφωνο (μηνύματα -> επιλογές -> άλλο ->μνήμη σε χρήση -> memory card).

 

Βάλε τον smart file manager ωστε να μην χρειάζεται καν να ψάχνεις μέσα στον φάκελο mail για τα βρείς τα κομμάτια που έστειλες. Συγκέντρωσε όλα τα Mp3 που έχεις στην κάρτα σου σε ένα φάκελο.

 

Σου προτείνω να πάρεις card reader. Θα σου χρειαστεί σε πολλούς τομείς.

Link to comment
Share on other sites

Ok ta mp3 metaferthikan stin mmc alla den ta vlepw mesa apo tin ekthesh.Ta mp3 ta exw valei mesa sto fakelo ixon.Allos fakelos ixon einai aftos tis diaxeirisis arxeion kai allos tis ektheshs?Ta mp3 pou pernaw einai to poly 2 mb.Afto pou kano einai na pezo pros to paros me tis poiotites gia na vgalw to kalytero dinato apotelesma me vash kai tin poiotita pou mporei na eksagei to kinito.
AC/DC
Link to comment
Share on other sites

gia osous den kseroun na symbiezoun ta tragoudia mp3 kai ta pernane oloklhra meso ir kante to eksis!!anoikse to nero wave editor anoikse to komati kai kanto save se mp3pro!!!hdiafora tou xorou einai terastia an to soneis se morfh mp3pro!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος chryant (30 Ιούλ. 2004 , 17:38)

 

paidia xreiazo me mia efarmogi gia 6600 p na kanei tin douleia tou flight mode iparxei kai an nai p ? :worry:

 

 

Δυστυχως φιλε μου δεν υπαρχει.Μονο το System Tools της Psiloc το κανει αυτο αλλα δεν παιζει στο 6600. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...