Jump to content

Τρελός Ερωτας.. Πάει,χάσατε το μυαλό σας..


zaza
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηγα ενω μενω αθηνα θεσσαλονικη να της κανω το τραπεζι λογω της γιορτης της και μετα απο 6 ωρες γυρισα αθηνα.....

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 290
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος porcupine (25 Ιαν. 2004 , 00:38)

 

Πηγα ενω μενω αθηνα θεσσαλονικη να της κανω το τραπεζι λογω της γιορτης της και μετα απο 6 ωρες γυρισα αθηνα.....

 

 

Pantws exw paratirisei pws oi pio polles sxeseis einai Athina- Thes/niki!!

ti exei ginei re paidia??????

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Χμ..εγω τη μια πηρα καραβι απο Χανια για πειραια συνεχιζοντας για Θεσσαλονικη μετα..μετα περνω το ΚΤΕΛ και παω Κερκυρα οπου στα Γιαννενα κανει σταση το λεωφορειο και το εχασα..μετα απο πολλα εφτασα στην Κερκυρα..τα ματακια μου ειδαν κατι που δεν επρεπε και σηκωθηκα και εφυγα ξανα για Χαλκιδικη (εμεινα ενα βραδυ Κερκυρα..να μη το γλεντισουμε στα Σοδομα μωρε? )

 

Και τη δευτερη φορα..εφυγα απο Χανια Πεμπτη βραδυ..εφτασα Χαλκιδικη παρασκευη απογευμα..την ειδα για μερικες ωρες και Σαββατο χαραματα ξεκινησα παλι πισω για Χανια..

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Babymsk (24 Ιαν. 2004 , 23:31)

 

AFOU SKEYTIKA PWS...AN DEN TOUS VOITHOUSA THA EKANA TREIS ANTHROPOUS DYSTIXISMENOUS KALHTERA ENAS :rolleyes:

 

Mε κούφανες τώρα :D

 

ΜΠΡΑΒΟ ΟΜΩΣ. ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ! ;) Χαράς στο κουράγιο σου όμως. :)

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Finn (25 Ιαν. 2004 , 02:43)

 

τα ματακια μου ειδαν κατι που δεν επρεπε

 

 

το εννοεις με τον πονηρο τροπο ή με τον εκνευρισμενο????? :stupid:

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Babymsk (24 Ιαν. 2004 , 23:31)

 

TO PIO TRELO PRAGAMA? XMM EKANA POLLA MIKRA KAI MEGALA PRAGMATA KATA TH DIARKIA ENWS XRONOU KAI KATI....

 

EIMOUN POLY ERWTEYMENH ME TO PAIDI ALLA EIMASTAN POLY KALOI FILOI KAI FOVOMOUN PWS AN TO MATHENE DEN THA MPOROUSAME NA EXOUME THN IDIETERH SXESH POU EIXAME...(KAI EXOUME)

 

OPOS MIKRA XATIRIA .....

 

NA GYRISW APO TIS DIAKOPES MOU ARWN ARWN XWRIS NA EXW YTASEIKALA KALA EPIDH HTNA ARWSTOS STO KREVATI

 

NA PARAMELISW MIA XRONIA PO TO SXOLIO MOU...KATI POU HTNA POLY PARAKSENW GIA MENA...KAI ME OTI EPAKOLOUTHEI SE MIA TETOIA PERIPTWSH

 

TO PIO FOVERO (GIA MENA TOULAXISTON) HTAN PWS LIGO PRHN TOU TO PW MOU APOKALYPSE PWS TOU ARESEI H KOLITH MOU...KAI TOUS TA BOITHISA...AKOMA KAI AN MPROSTA TOUS EIMOUN MES THN TRELH XARA :whistle: :music: IKSERA PWS AYTO DEN HTNA AYTO POU HTHELA.. :cry: ALA DIALEKSA NA TO KANW AYTO

 

AFOU SKEYTIKA PWS...AN DEN TOUS VOITHOUSA THA EKANA TREIS ANTHROPOUS DYSTIXISMENOUS KALHTERA ENAS :rolleyes:

 

TWRA 2 XRONIA META..EKSAKOLOUTHOUME NA EIMASTE POLY KALOI FILOI NA NIOTHW TA PIO GLYKA SYNESTHIMTA GIAYTON ALLA APLA DEN EXOUN PIA ERWTIKO STIXIO....

TON AGAPAW (FILIKA) KAI TON PROSEXW....

 

 

SYMPERASAMA ..OLOS AYTOS O XRONOS POU AFIERWSA SE AYTO TO PAIDI HTAN TO PIO TRELO POU EKANA APO ERWTA... DEN PISTEVW OTI THA MPORESW NA TO KSANAKANW..SE AYTON TON VATHMO TOULAXISTON (ISWS PIO POLY :p ) ...! :up: :happy:

ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ,ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ,ΕΙΜΑΙ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΗ

ΚΡΗΤΗ ΠΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΩ ΤΙ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ,(ΠΑΡΕΠΙΜΠΤΟΝΤΩΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΝ)ΦΤΑΝΩ ΠΑΝΩ ΠΕΡΝΑΜΕ ΓΑΜΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ,ΒΟΛΤΕΣ ΠΑΝΤΟΥ,ΣΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΡΗ-ΜΑΓΑΖΙΑ(ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ)ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΕΝΟΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΥΤΗ ΠΡΩΤΗ:ΜΩΡΟ ΜΟΥ,ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΑΜΑΚΑΣ ΤΗΣ ΛΕΩ ΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΕΓΩ!!! ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΩ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ!!! ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΙΚΑ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩΠΗΓΑ,ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ!ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ,ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΙ 2,5 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ!!!ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΛΕΠΑ,ΠΗΓΑ 5 ΦΟΡΕΣ ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΠΑΝΤΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ,ΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΟΠΟΥ ΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΕΥΩ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΙ,ΑΠΟ ΜΕΝΑ 'Η ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ),

ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΗΤΑΝ ΤΥΦΛΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΣΠΑΣΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΖΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΠΑΣΙΜΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ(ΝΟΜΙΖΕ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΣΩΝΟΜΑΣΤΑΝ ΠΙΘΑΝΟΝ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΟΡΘΙΟΣ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΜΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΩ ΠΡΩΤΟΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΞΙΑ!!!! ΕΝΩ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΤΡΕΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ ΤΡΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΑΚΡΥΑ ΜΟΥ!!!ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ!!!! ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΕΝΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕΡΟΣ(ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ)

 

 

ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ STORY ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΡΗΤΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ-ΚΡΗΤΗ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ(ΤΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ-ΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ)

My history : Ericsson_GH700 - Bosch_909s -Nokia_3200 - Siemens_S35 - Siemens_SX1 -Motorola_C35 - Nokia_1100 - Siemens_A55 - Panasonic_GD67 - S.E._K750 - Samsung_D500 - Samsung_X820 - HTC_P3300 - Samsung_E840 - LG_KE970-Doogee Y100- Ulefone Power-Ulefone Power 3S- Umidigi Bison
Link to comment
Share on other sites

ehmm....to pio trelo?tin apathsa gia na dw an ontws tin agapaw....Telika egine auto pou fovomoun,tin agapaw

καλή σκέψη... να το δοκιμάσω και εγώ!!!!! :p (θα έχω και δικαιολογία!!!! :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Όταν ήμουν σκατό 5ης δημοτικού νόμιζα ότι είχα ερωτευτεί κιόλας και ΦΩΝΑΖΑ στο δρόμο ότι την αγαπάω και δε με ένοιαζε να γινόμουν ρεζίλι!! Είχα τη περίπτωση μικρού παιδιού δημοτικού που νόμιζε ότι είχε ερωτευτεί :p
Link to comment
Share on other sites

Egw kanw polles treles ,alla twra exw ena kolima me mia kopela tin uelw trela alla ayti exei alla sto myalo tis.

3 Fores exoyme faswuei alla mexri ekei den uelei na eimaste mazi ,egw kolisa mazi tis :( ti na kanw??

Tis lew kai tis deixnw ti uelw alla den uelei kai sinexizei na "paizei" kai na faswnomaste.Episis zileyei gia mena ama me dei me alli kopela (kai apla na milaw ) alla tipota :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος RAAD (31 Ιαν. 2004 , 01:38)

 

Egw kanw polles treles ,alla twra exw ena kolima me mia kopela tin uelw trela alla ayti exei alla sto myalo tis.

3 Fores exoyme faswuei alla mexri ekei den uelei na eimaste mazi ,egw kolisa mazi tis :( ti na kanw??

Tis lew kai tis deixnw ti uelw alla den uelei kai sinexizei na "paizei" kai na faswnomaste.Episis zileyei gia mena ama me dei me alli kopela (kai apla na milaw ) alla tipota :mad:

 

 

Mallon ta kanei ola auta gia na se psilotrellanei! Agapi dixos pistata den exei nostimada! An omws zileuei an milas me alli kopela, auta fwnazei pos den se thelei mono gia faseis... ;)

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ετοιμαζομαι να κανω κι αλλη.....με αυτη την κακοκαιρια φευγω αυριο το πρωι να παω εδεσσα να την βρω....θα της μιλησω για 5 λεπτα και θα φυγω.....

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zaza (31 Ιαν. 2004 , 03:42)

 

Mallon ta kanei ola auta gia na se psilotrellanei! Agapi dixos pistata den exei nostimada! An omws zileuei an milas me alli kopela, auta fwnazei pos den se thelei mono gia faseis... ;)

 

 

Nai i moni elpida einai ayti :o oti zileyei alla giati den uelei na ginei kati? :(

To kalo einai oti zileyei kai to deixnei kai to leei jekauara.Alla einai to stylaki tis ligo psilo paizw me toys pantes ktl.. ayto me problimatizei.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχω χασει το μυαλο μου.

 

παρασκευη βραδυ , εχω κεφια και λεω να βγω , χτυπαω λοιπον τηλεφωνο στην νες κυρα στο Πειραια και της λεω ερχομαι να σε παρω να βγουμε . φευγω απο Λιβαδεια παω Πειραια και την ρωταω " που θες να παμε κουκλα μου?" "Μπουζουκια μου λεει αλλα οχι στην Αθηνα" ολα καλα λοιπον της λεω και ξεκιναω για το τοπικο μας σκυλαδικο εδ σην περιοχη ( 280 χλμ προς το παρον ) περναμε καλα μεχρι και τις 6 το πρωι και αφου φευγουμε μου λεει θελει να πιει καφε , ωραια λοιπον ξεκιναμε να την παω προς τα μερη της και καταληγουμε στο αεροδρομιο των σπατων για καφε!!! - αλλα 130 χλμ εδω - εκει που καθομασταν εβλεπα τον πινακα αναχωρησεων και τις πεταω μια σποντα , "εισαι για κανα ταξιδακι ημερησιο?" " αν ειμαι λεει!!!!!" μιση ωρα μετα ( κατα τις 9 το πρωι ) που βρισκομασταν? στην πτηση 702 της Aegean για Ροδο :p καναμε την βολτιτσα μας στο νησι των Ιπποτων γυρναμε το απογευμα του σαββατου στην Αθηνα κι την παω σπιτι της , και μπαινω στο αμαξι να γυρισω Λιβαδεια οπου και φτανω κατα τις 11 το βραδυ.

 

τωρα ρωταω εγω εσας - τα εχω παιξει η παω καλα ακομα????? :p

 

AX ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ Η ΓΥΝΑΙΚΕΣ

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper ( 1 Φεβ. 2004 , 11:17)

 

Εμ...τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται! :-)

 

 

:p :p :p :p :p

 

για ανελυσε το αυτο λιγακι

 

:p :p :p :p :p

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον μετά από τόσα έξοδα που έκανες,άξιζε?

Χε,χε,χε!!! :-)))))

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ......! :D ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ... :p ΣΤΗΝ ΞΕΝΗΤΙΑ....!

Ο hunter ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΥΡΙΣΕ ΠΙΣΩ....! :D

Link to comment
Share on other sites

Μην μου πεις ότι έχεις μείνει με τους Μασάι???!!! :-)))

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper ( 1 Φεβ. 2004 , 13:58)

 

Τουλάχιστον μετά από τόσα έξοδα που έκανες,άξιζε?

Χε,χε,χε!!! :-)))))

 

 

αυτη αξιζει περισσοτερα απο τα εξοδα φιλε μου bill αυτο πρεπει να στα λεει ολα ε? :cool:

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter ( 1 Φεβ. 2004 , 17:40)

 

αυτη αξιζει περισσοτερα απο τα εξοδα φιλε μου bill αυτο πρεπει να στα λεει ολα ε? :cool:

 

Βενζίνη:αξία 40euro

Μπουζούκια:αξία 130euro

Αεροπορικά εισητήρια:αξία 100euro

Βόλτα στην Ρόδο (ψώνια,καφέδες κτλ.):αξία 100euro

Να είσαι μαζί με μια γυναίκα:αξία ανεκτίμητη

 

:D :p :rolleyes: :alien:

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper ( 1 Φεβ. 2004 , 18:18)

 

Βενζίνη:αξία 40euro

Μπουζούκια:αξία 130euro

Αεροπορικά εισητήρια:αξία 100euro

Βόλτα στην Ρόδο (ψώνια,καφέδες κτλ.):αξία 100euro

Να είσαι μαζί με μια γυναίκα:αξία ανεκτίμητη

 

:D :p :rolleyes: :alien:

 

 

Polu polu kalo!!!! lololololololololololololol

 

Sorry kiolas 2 eisitiria gia Rodo met'epistrofi 100 euro???? POY ta vrikes??? :whistle: :!: :whistle:

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αμα θεωρειται τρελλό :o..... αλλα εχω γραψει τραγούδι για αυτόν που ημουν ερωτευμένη. :o

βεβαια τρελλα θα ηταν να του το εχω τραγουδησει :p :D :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper ( 1 Φεβ. 2004 , 18:18)

 

Βενζίνη:αξία 40euro

Μπουζούκια:αξία 130euro

Αεροπορικά εισητήρια:αξία 100euro

Βόλτα στην Ρόδο (ψώνια,καφέδες κτλ.):αξία 100euro

Να είσαι μαζί με μια γυναίκα:αξία ανεκτίμητη

 

:D :p :rolleyes: :alien:

 

 

να αναλυσω τα εξοδα και εγω? οχι οτι εχουν σημασια αλλα here goes

 

Βενζίνη:αξία 100euro (δυο φορες το γεμισα το ρημαδι :p )

Μπουζούκια:αξία 550euro ( μαζι με λουλουδια )

Αεροπορικά εισητήρια:αξία 200euro ( δεν προλαβαμε την προσφορα του €39 ανα ατομο )

Βόλτα στην Ρόδο (ψώνια,καφέδες κτλ.):αξία 1000euro ( με 10 τσαντες γυρισαμε )

Να είσαι μαζί με μια γυναίκα:αξία ανεκτίμητη

 

αυτη η εξοδο αξιζε χιλιες φορες παραπανω ομως ;)

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...