Jump to content

Ποια είναι η πιο περίεργη χυλόπιτα που έχετε φάει;


xipol_stagathia
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πείτε τις περιπτώσεις σας επί του θέματος. Αστεία, σοβαρή ό,τι γουστάρετε. Θα πω μια δικιά μου (δεν είναι και μοναδική) για να δώσω το εναρκτήριο λάκτισμα. Ενώ βγαίνουμε καναδυό βδομάδες και όλα δείχνουν να βαίνουν αισίως πάω να κάνω μπάσιμο και με στέλνει με το θεϊκό: "Έχουμε ιδεολογικές διαφορές". :blink: Γύρευε εσύ τώρα :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 109
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Guest lagoudakis
2 βδομαδες!!!αργησες να τον απλωσεις τον τραχανα!!!για αυτο στο ειπε μαλλον :lol: :lol: :lol: σοβαρα τωρα,πρεπει να ειναι τελειως κουκουρουκου η τυπισα :wacko: θα μου πεις η μοναδικη ειναι; :lol:
Link to comment
Share on other sites

μήπως βρε ξυπόλ τις παρανέπτυξες τις απόψεις σου για το βασικό μέτοχο κ το ασφαλιστικό? :p :D

 

ε εντάξει ήμουν νέος και άμαθος, και τα έλεγα έξω από τα δόντια (σε γυναίκα αν είναι δυνατόν!). Τέσπα πείτε κι εσείς

Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει ήμουν νέος και άμαθος, και τα έλεγα έξω από τα δόντια (σε γυναίκα αν είναι δυνατόν!). Τέσπα πείτε κι εσείς

 

τυχαίο είναι το nickname νομίζεις;

Link to comment
Share on other sites

με πηρε η μανα της κοπελας τηλ στο σπιτι και μου ειπε πως η κορη της δεν ενδιαφερεται...........ευτυχως που ημαστε δημοτικο αλλιως αν ειχε γινει τωρα θα ειχα παει να μονασω :lock:
Link to comment
Share on other sites

Βασικα ηταν τραγελαφικο ετσι πως εφαγα χυλοπιτα. Το θυμαμαι και πεθαινω απο τα γελια.

Που λετε η τυπισσα ηταν γκαρσονα στο μαγαζι του ξαδερφου μου. Γνωριστηκαμε, μιλησαμε, βγηκαμε. Πηγαμε στο καραβακι του cult στο λιμανι της Θεσσαλονικης. Της την πεφτω και μου λεει οτι δεν με ξερει καλα και οτι δεν μπορει αν δεν γνωριστουμε καλυτερα. Το καραβακι ξεκιναει τη βολτα του. Η τυπισσα παει τουαλετα.Γυρναει μετα απο 10 λεπτα αγκαλια με εναν τυπα και φασωνονται διπλα μου σαν να μην υπαρχω :w00t:Δεν μπορουσα και να φυγω.Πως? Κολυμπωντας? Βρησκω ευκαιρια και την πιανω να της μιλησω. Λεω"Υπηρχε αλλος,ετσι?" Οχι μου λεει. Τωρα στην τουαλετα τον γνωρισα!!!! :w00t: Εμεινα λακαμας για λιγο και μετα με επιασε νευρικο γελιο :lol:

Π#@τ@ν@ απο τις λιγες...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ηταν τραγελαφικο ετσι πως εφαγα χυλοπιτα. Το θυμαμαι και πεθαινω απο τα γελια.

Που λετε η τυπισσα ηταν γκαρσονα στο μαγαζι του ξαδερφου μου. Γνωριστηκαμε, μιλησαμε, βγηκαμε. Πηγαμε στο καραβακι του cult στο λιμανι της Θεσσαλονικης. Της την πεφτω και μου λεει οτι δεν με ξερει καλα και οτι δεν μπορει αν δεν γνωριστουμε καλυτερα. Το καραβακι ξεκιναει τη βολτα του. Η τυπισσα παει τουαλετα.Γυρναει μετα απο 10 λεπτα αγκαλια με εναν τυπα και φασωνονται διπλα μου σαν να μην υπαρχω :w00t:Δεν μπορουσα και να φυγω.Πως? Κολυμπωντας? Βρησκω ευκαιρια και την πιανω να της μιλησω. Λεω"Υπηρχε αλλος,ετσι?" Οχι μου λεει. Τωρα στην τουαλετα τον γνωρισα!!!! :w00t: Εμεινα λακαμας για λιγο και μετα με επιασε νευρικο γελιο :lol:

Π#@τ@ν@ απο τις λιγες...

 

Ειλικρινά με το συγκεκριμένο περιστατικό δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω :Ρ :)

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά με το συγκεκριμένο περιστατικό δεν ξέρω αν πρέπει να κλάψω ή να γελάσω :Ρ :)

Φιλε μου ηταν η χειροτερη στιγμη της ζωης μου τα λεπτα που καθομουν διπλα τους χωρις να μπορω να φυγω...Αλλα μετα απο το θεικο "τωρα τον γνωρισα" Το βλεπω απο αλλη οπτικη και γελαω :) Ηταν κατι πρωτογνωρο το πως σκεφτεται αυτη η "κοπελα"...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ηταν τραγελαφικο ετσι πως εφαγα χυλοπιτα. Το θυμαμαι και πεθαινω απο τα γελια.

Που λετε η τυπισσα ηταν γκαρσονα στο μαγαζι του ξαδερφου μου. Γνωριστηκαμε, μιλησαμε, βγηκαμε. Πηγαμε στο καραβακι του cult στο λιμανι της Θεσσαλονικης. Της την πεφτω και μου λεει οτι δεν με ξερει καλα και οτι δεν μπορει αν δεν γνωριστουμε καλυτερα. Το καραβακι ξεκιναει τη βολτα του. Η τυπισσα παει τουαλετα.Γυρναει μετα απο 10 λεπτα αγκαλια με εναν τυπα και φασωνονται διπλα μου σαν να μην υπαρχω :w00t: Δεν μπορουσα και να φυγω.Πως? Κολυμπωντας? Βρίσκω ευκαιρια και την πιανω να της μιλησω. Λεω "Υπηρχε αλλος,ετσι?" Οχι μου λεει. Τωρα στην τουαλετα τον γνωρισα!!!! :w00t: Εμεινα λακαμας για λιγο και μετα με επιασε νευρικο γελιο :lol:

Π#@τ@ν@ απο τις λιγες...

:lol: :rotfl: :lol: :rotfl: :lol: :rotfl:

thumbs up λέμε!!!!!!!!

Σπίρτο αναμμένο η τύπισσα :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο το πολυ κλασικο πλεον:rolleyes::ooch:.."Σε βλεπω σαν φιλο":lol:

 

Ειχαμε κανονισει ραντεβου, μιας και "ψηνοταν" μερες η δουλεια..Μια ωρα πριν να συναντηθουμε, μου τηλεφωνει και μου λεει, δεν μπορει να ερθει γιατι εχει να παει στο κομμωτηριο!!:rolleyes::mad::blink::w00t::stupid::fool:

Την αφησα να χτενιζεται!:p

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα ηταν τραγελαφικο ετσι πως εφαγα χυλοπιτα. Το θυμαμαι και πεθαινω απο τα γελια.

Που λετε η τυπισσα ηταν γκαρσονα στο μαγαζι του ξαδερφου μου. Γνωριστηκαμε, μιλησαμε, βγηκαμε. Πηγαμε στο καραβακι του cult στο λιμανι της Θεσσαλονικης. Της την πεφτω και μου λεει οτι δεν με ξερει καλα και οτι δεν μπορει αν δεν γνωριστουμε καλυτερα. Το καραβακι ξεκιναει τη βολτα του. Η τυπισσα παει τουαλετα.Γυρναει μετα απο 10 λεπτα αγκαλια με εναν τυπα και φασωνονται διπλα μου σαν να μην υπαρχω :w00t:Δεν μπορουσα και να φυγω.Πως? Κολυμπωντας? Βρησκω ευκαιρια και την πιανω να της μιλησω. Λεω"Υπηρχε αλλος,ετσι?" Οχι μου λεει. Τωρα στην τουαλετα τον γνωρισα!!!! :w00t: Εμεινα λακαμας για λιγο και μετα με επιασε νευρικο γελιο :lol:

Π#@τ@ν@ απο τις λιγες...

:eek::rotfl::rotfl::rotfl::lol::w00t:

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο το πολυ κλασικο πλεον:rolleyes::ooch:.."Σε βλεπω σαν φιλο":lol:

 

Γιατι το αλλο : ''Σε γουσταρει η κολλητη μου και δεν θελω να την στενοχωρησω και να την παω κοντρα κλπ κλπ''??? :stupid: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το αλλο : ''Σε γουσταρει η κολλητη μου και δεν θελω να την στενοχωρησω και να την παω κοντρα κλπ κλπ''??? :stupid: :rolleyes:

Τις περισσότερες φορές μάλλον γίνεται το αντίθετο από αυτό που λες...

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Μόλις βγηκα απο μια σχέση και θελω να μείνω λίγο μόνη μου,(παύση) να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα μέσα μου... all time classic... Στην ουσία σημαίνει :είσαι άσχημος και φλώρος...

Σε βλέπω σαν αδερφό μου. που σημαίνει: Είσαι υπερβολικά άσχημος και φλώρος

There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω οτι ολοι αναφερετε κλασσικες ατακες χυλοπιτας. Μονο εγω ειχα τα @@ να πω ποσο ρομπα εγινα? :lol: Γεγονοτα θελουμε :shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

"Είσαι πολύ ψηλός" :p :confused: :alien:

 

Μόλις βγηκα απο μια σχέση και θελω να μείνω λίγο μόνη μου,(παύση) να ξεκαθαρίσω κάποια πράγματα μέσα μου... all time classic... Στην ουσία σημαίνει :είσαι άσχημος και φλώρος...

Σε βλέπω σαν αδερφό μου. που σημαίνει: Είσαι υπερβολικά άσχημος και φλώρος

Δηλαδή όποιον δε γουστάρουμε πάει να πει οτι είναι άσχημος και φλώρος; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

με πηρε η μανα της κοπελας τηλ στο σπιτι και μου ειπε πως η κορη της δεν ενδιαφερεται
:scared:

Μιλάμε για πολύ φρικ κατάσταση... :cry:

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Τις περισσότερες φορές μάλλον γίνεται το αντίθετο από αυτό που λες...

 

Σοβαρα?Περιεργο μου φαινεται ενας αντρας να εκανε κατι τετοιο για τον κολλητο του... :confused:

 

@songless_bird αυτο που ειπες ηταν το μεγιστο...Δεν εχεις ανταγωνιστη εσυ... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

"Είσαι πολύ ψηλός" :p :confused: :alien:

 

 

Δηλαδή όποιον δε γουστάρουμε πάει να πει οτι είναι άσχημος και φλώρος; :wacko:

 

ε; ναι... :O :p :rolleyes:

μπορεί και ξεχωριστά, ή άσχημος ή φλώρος ή χαζός...

There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

@songless_bird αυτο που ειπες ηταν το μεγιστο...Δεν εχεις ανταγωνιστη εσυ... :lol: :lol:

Να το παρω ως κοπλιμεντο? :lol: Τοσο χαλια ηταν ρε παιδια? Αντε, σας διασκεδασα παλι...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

ε; ναι... :O :p

μπορεί και ξεχωριστά, ή άσχημος ή φλώρος ή χαζός...

Α, καλαααααά :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να το παρω ως κοπλιμεντο? :lol: Τοσο χαλια ηταν ρε παιδια? Αντε, σας διασκεδασα παλι...

 

Bασικα δεν το εθεσα σωστα. :p Η γκομενα δεν εχει ανταγωνιστη μετα απο αυτο που σου εκανε. ;) Οτι μας διασκεδασες,μας διασκεδασες παντως. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ η χειρότερη χυλόπιτα που έχω φάει δεν ήταν με λόγια αλλά με πράξη...

 

Έκανα πάρτυ (οργανωμένο σε 2-3 ημέρες ώστε να καταφέρω να την ξαναδώ), κι ενώ εκείνη το ήξερε (πάντοτε υπάρχουν άνθρωποι που μεταφέρουν :angry:) κι εκείνη σκάει με γκόμενο...

Ό,τι δεν μας σκοτώνει, απλά μας κάνει δυνατότερους!

 

ήμουν άθεος.. μέχρι που συνειδητοποίησα ότι εγώ είμαι θεός

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...