Jump to content

Vodafone και η απατη της επιδοτησης...


YpNoS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οντας χρηστης στο συμβολαιο 240λεπτα με SMS k MMS και με 15-20 euros πανω απο τον κανονικο λογαριασμο, η Vodafone μου εδινε επιδοτηση μονο 90 euros στην τιμη πωλησης του κινητου ΧΩΡΙΣ συνδεση, δηλαδη στα 382 euro.

 

Αυτο σημαινε οτι αν το αγοραζα ετσι, 8α επρεπε να πληρωσω 290 euro ΕΝΩ αν εκανα καινουρια συνδεση στο ακριβως ιδιο προγραμμα, θα πληρωνα μονο 160 euro οπως δυστυχως και εκανα χανοντας τον παλιο αριθμο μου..

 

Δυστυχως δεν μπορω να καταλαβω αυτη την νεα πολιτικη... Τιμωρουμε τους παλιους χρηστους για πιο λογο? Ντροπη θα ελεγα...

 

Η επιδοτηση θα πρεπει να ειναι στην τιμη που κανει το κινητο στο προγραμμα που ειναι εγεγραμμενος ο χρηστης και εφ οσον εχει παρελθει το ενα ετος ΚΑΙ δεσμευεται για ΕΝΑ ακομα χρονο, δικαιολογειται να εχει αναλογη αν οχι καλυτερη τιμη απο αυτη που εχει ενας καινουριος χρηστης..

 

Ισως θα πρεπει να οργανωθουμε φιλοι και να κανουμε καποια επισημη επιστολη διαμαρτυριας στην Vodafone και οποια αλλη εταιρεια κανει το ιδιο οπως εκαναν τα παιδια στο forum της ADSL για το αλλο μεγαλο θεμα που αντιμετωπιζουν (και αντιμετωπιζουμε αλλωστε).

 

-ΥpNoS

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

basika exw na soy pw oti den tha plirwnes kai ta idia lefta me enan anthrwpo poy ekane sindesi fetos sto idio programma mazi soy giati esy tha eisai sto 2o xrono kai tha exeis miwsei pagioy...kai ektos apo ayto i epidotisi bgainei analoga ti plirwneis olo to xrono..diladi me 10 15 eyro poy plirwneis parapano den nomizw na soy ebgaine kai parapanw epidwtisi...giati einai san na dineis 15 to mina stin voda giati ta lefta toy pagioy den metrane stin epidotisi diladi 15x12=180 plirwses olo ton xrono stin voda..ti psaxneis na breis meta megali epidotisi???ena atomo poy kserw eskage sti voda 500 eyro kathe mina kai toy bglalane mia epidotisi 400eyro!!!kai +mia epipleon siskeyi vodafone live dwro

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό χρόνια τώρα ότι οι επιδοτήσεις της Vodafone είναι μικρές, αλλά γενικά δεν απέχουν πολύ από τις επιδοτήσεις που έχουν και οι άλλες δύο μεγάλες εταιρίες κινητής τηλεφωνίας στην Ελλάδα. Είναι κι αυτό μέσα στην πολιτική της ενίσχυσης των νέων συνδέσεων, δυστυχώς. Έχε υπόψη σου ότι δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία πόσο παλιός συνδρομητής είσαι. Μετράνε πολύ οι χρεώσεις που έχεις πέραν του παγίου και διάφορα άλλα, όπως πόσες εισερχόμενες κλήσεις έχεις από άλλα δίκτυα.

 

Πάντως, για τα συμβόλαια και τις επιδοτήσεις για ανανέωση συμβολαίου, συζητάμε εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=911

Link to comment
Share on other sites

basika exw na soy pw oti den tha plirwnes kai ta idia lefta me enan anthrwpo poy ekane sindesi fetos sto idio programma mazi soy giati esy tha eisai sto 2o xrono kai tha exeis miwsei pagioy...kai ektos apo ayto i epidotisi bgainei analoga ti plirwneis olo to xrono..diladi me 10 15 eyro poy plirwneis parapano den nomizw na soy ebgaine kai parapanw epidwtisi...giati einai san na dineis 15 to mina stin voda giati ta lefta toy pagioy den metrane stin epidotisi diladi 15x12=180 plirwses olo ton xrono stin voda..ti psaxneis na breis meta megali epidotisi???ena atomo poy kserw eskage sti voda 500 eyro kathe mina kai toy bglalane mia epidotisi 400eyro!!!kai +mia epipleon siskeyi vodafone live dwro

 

Aρα με τα δικα σου λεγομενα, αυτο δικαιολογει το γεγονος οτι ο παλιος χρηστης στο ιδιο ακριβως προγραμμα πρεπει να πληρωνει παραπανω απο τον νεο χρηστη... Τι να σου πω. Εγω δεν συμφωνω καθολου.

 

Είναι γνωστό χρόνια τώρα ότι οι επιδοτήσεις της Vodafone είναι μικρές, αλλά γενικά δεν απέχουν πολύ από τις επιδοτήσεις που έχουν και οι άλλες δύο μεγάλες εταιρίες κινητής τηλεφωνίας στην Ελλάδα. Είναι κι αυτό μέσα στην πολιτική της ενίσχυσης των νέων συνδέσεων, δυστυχώς. Έχε υπόψη σου ότι δεν έχει τόσο μεγάλη σημασία πόσο παλιός συνδρομητής είσαι. Μετράνε πολύ οι χρεώσεις που έχεις πέραν του παγίου και διάφορα άλλα, όπως πόσες εισερχόμενες κλήσεις έχεις από άλλα δίκτυα.

 

Πάντως, για τα συμβόλαια και τις επιδοτήσεις για ανανέωση συμβολαίου, συζητάμε εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=911

 

 

Και moderator γιατι δεν οργανωνουμε και επισημη επιστολη? Δοξα το θεο υπογραφες θα μαζεψουμε αρκετες. Ειναι αδικια να παραμεινει ως εχει η κατασταση και 1) δεν μπορουμε να χανουμε καθε χρονο τις επιδοτησεις μας 2) αλλαζουμε σε νεο νουμερο καθε χρονο..

 

Το αφηνω σε εσας και ελπιζω να δω κατι οργανωμενο τις ερχομενες εβδομαδες.

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στην Cosmote είμαι στο Cosmote 60 ,δεν είχα λογαριασμούς πάνω

από τα δωρεάν 60 λεπτά και έκανα αναβάθμιση στο Κ750 χωρίς αλλαγή αριθμού

στην τιμή των 251 ευρώ (336 ευρώ μείον επιδότηση 85 ευρώ=251ευρώ)

και μου έδωσε και μια sim what's up δώρο με χρόνο ομιλίας 3 ευρώ

και μου έκαναν και 12 άτοκες δόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σχεση τα ποσα euro σου δωσανε.

 

Αλλα ποια ειναι η σχεση τιμης ενος κινητου μεσω της επιδοτησης και αντιστοιχα της τιμης του κινητου μεσω νεου συμβολαιου στο ακριβως ιδιο προγραμμα :)

 

Kαι απο καρτες με νεα νουμερα, πλεον ολες οι εταιρειες τις μοιραζουν σαν κουφετα.. (αλλη πολιτικη και αυτη) :X

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για τον ίδιο λόγο είχα σταματήσει πριν κανένα εξάμηνο την συνδρομή μου από την cosmote.

Μου έδιναν 105 € επιδότηση, ενώ άμα έπαιρνα συσκευή με καινούρια σύνδεση στο ίδιο πρόγραμμα, είχα πολύ περισσότερα.

Μάλιστα, όταν τους πήρα τηλέφωνο για να το κόψω, με ρώτησαν γιατί το σταματάω, και τους είπα ότι δεν μου δίνετε μεγάλη επιδότηση, και προσπαθούσαν να δικαιολογηθούν.. :(

Πάντως δεν γίνεται να σταματήσεις τη σύνδεση, να το κάνεις κάρτα, και μετά ξανά σύνδεση?

Απλά θα χάσεις 2 βδομάδες χωρίς τηλέφωνο :p

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και μια έξυπνη λύση: Κάνεις μια νέα σύνδεση και κάνεις την παλιά καρτοκινητη(γίνεται αυτόματα σε όλες τις εταιρίες,αν θέλετε). Χρησιμοποιείς την υπηρεσία 2in1 και no problem....!!!
Link to comment
Share on other sites

οι εταιριες δινουν μεγαλυτερες επιδοτησεις στις νεες συνδεσεις γιατι εχουν στοχο νεους πελατες και αρπαγη απο τις αντιπαλες ;) τωρα τους γαιδουροδεμενους παλιους με συμβολαιο δεν τους πονταρουν οτι θα την κανουν ετσι ευκολα :lol: [αλλος γιατι εχει βολευτει και δεν θελει να χασει το νουμερο του δεν ειναι και το πιο ευκολο η φορητοτητα :!: για αυτο και δεν τραβαει και τοσο και για πολλους αλλους λογους ο παλιος δεν αλλαζει ευκολα]καποια στιγμη πιστευω συντομα οι επιδοτησεις θα εξομοιωθουν σε παλιους και νεους :!: :worry:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως την μάνα μου που ήταν στο ΤΙΜ 130 και της έδιναν 83€ επιδότηση την πήγα με φορητότητα στο Vodafone A la Carte (ούτως ή άλλως το καλοκαίρι δεν παίρνει πολλά τηλέφωνα, το χειμώνα παίρνει εμένα και τον αδερφό μου) και μετά από ένα μήνα θα το μετατρέψει στο πρόγραμμα 120 και θα πάρει πλήρη επιδότηση (μείον τα 20€ της φορητότητας).

Αν μετά από ένα χρόνο η Βόδαφον μας δίνει πάλι μικρή επιδότηση θα κάνουμε το ίδιο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως την μάνα μου που ήταν στο ΤΙΜ 130 και της έδιναν 83€ επιδότηση την πήγα με φορητότητα στο Vodafone A la Carte (ούτως ή άλλως το καλοκαίρι δεν παίρνει πολλά τηλέφωνα, το χειμώνα παίρνει εμένα και τον αδερφό μου) και μετά από ένα μήνα θα το μετατρέψει στο πρόγραμμα 120 και θα πάρει πλήρη επιδότηση (μείον τα 20€ της φορητότητας).

Αν μετά από ένα χρόνο η Βόδαφον μας δίνει πάλι μικρή επιδότηση θα κάνουμε το ίδιο.

Oντως εξυπνη-πονηρη κινηση :!: ;) δεν ξερω ομως αν χαριν φορητοτητας επιτρεπεται να κανεις τον αριθμο μπαλακι του τενις :!: :lol: :worry:

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Oντως εξυπνη-πονηρη κινηση :!: ;) δεν ξερω ομως αν χαριν φορητοτητας επιτρεπεται να κανεις τον αριθμο μπαλακι του τενις :!: :lol: :worry:

Επιτρέπεται.

Μετά από έναν χρόνο ελπίζω να δίνουν και επιδότηση αν κάνεις φορητότητα χωρίς να σε αναγκάσουν να περάσεις από το στάδιο του καρτοκινητού (όχι ότι αυτό θα με εμποδίσει).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προφανως σε αυτο πονταρουν. Δηλαδη στο οτι οι παλιοι χρηστες εχουν βολευτει με τον αριθμο τους και δεν προκειται να αλλαξει. Οταν τους ζητησα να γινει διακοπη του παλαιου ΑΛΛΑ να κρατησω το νουμερο μου ειπαν πως πρεπει να περιμενω ενα μηνα..

 

Ουτως η αλλιως ομως 1) θα εχανα τα 90 euros της επιδοτησης και 2) το μειωμενο παγιο που εχουμε στο 2ο χρονο συνδρομης...

 

Ξερουν τι κανουν δε λεω.. λεφτα βγαζουν. Απλα γινεται εις βαρος μας ως συνηθως.

 

Επειδη δεν εχω ορεξη καθε χρονο να αλλαζω νουμερο και να χανω τις επιδοτησεις, ευελπιστω να αλλαξει κατι. Χαιρομαι που δεν ειμαι ο μονος που εχει συνειδητοποιησει αυτο το παιχνιδι με τους νεους συνδρομητες.

 

Μερες,

 

-YpNoS

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

το πιο καλό είναι να ζητήσεις να κάνεις διακοπή συμβολαίου. και στην Αίτηση διακοπής να γράψεις το παράπονο σου για την χαμηλή επιδότηση. Σε παίρνει υπάλληλος και σου κάνει καλύτερη προσφορά από αυτήν που είχες.

 

Στην επιδότηση μετράν τα εξής

1. Τα παραπάνω ευρώ που κάνεις με μέσο όρο το εξάμηνο

2. Οι εξερχόμενες σου κλήσεις να είναι σε voda αριθμούς.

3. Οι εισερχόμενες σου κλήσεις να είναι από άλλα δίκτυα, με πρώτο τον ΟΤΕ

4. Τα sms

5. Υπηρεσίες της voda όπως live και άλλες χρεώσιμες (εκτός του 13830)

6. παίρνεις 100 ευρώ επιπλέον αν πας σε 3g σε αυτήν την περίοδο...

 

προσωπικά μου δώσαν 100 ευρώ στο 600 και φυσικά μόλις τους ανακοίνωσα ότι κόβω την σύνδεση. μου δώσαν 180 ευρώ. και πάλι λίγα ήταν

Δημοσθένης Θεοχαρίδης
Link to comment
Share on other sites

Με λιγα λογια μονο με εκβιασμο καταλαβαινουν αυτοι... Οχι φυσικα οτι 8α ειχαν ελλειμα αν εκαναν τις ιδιες προσφορες σε παλιους η νεους συνδρομητες...

 

Εκανα νεα συνδεση στο ιδιο πακετο και φυσικα εχασα 90 euros και φυσικα τα χαμηλοτερα παγια του 2ου χρονου. Eιναι να γελας τελικα.. :alien:

Dream big and dare to fail..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως την μάνα μου που ήταν στο ΤΙΜ 130 και της έδιναν 83€ επιδότηση την πήγα με φορητότητα στο Vodafone A la Carte (ούτως ή άλλως το καλοκαίρι δεν παίρνει πολλά τηλέφωνα, το χειμώνα παίρνει εμένα και τον αδερφό μου) και μετά από ένα μήνα θα το μετατρέψει στο πρόγραμμα 120 και θα πάρει πλήρη επιδότηση (μείον τα 20€ της φορητότητας).

Αν μετά από ένα χρόνο η Βόδαφον μας δίνει πάλι μικρή επιδότηση θα κάνουμε το ίδιο.

λιγο βαρετη και χρονοβορα η διαδικασια αυτη!!!

απο εταιρια σε εταιρια θα πηγαινω το νουμερο μαλλον θα χασω με αυτη τη διαδικασια και οχι θα κερδισω!

εφοσον το νουμερο ειναι καρτοκινητο το βαζω σε μια δευτερη συσκευη προσωρινα να δεχομαι απλα τις κλησεις και χρησιμοποιω το συμβολαιο μου!!πολυ απλα...

μπαλακι ειναι η γραμμη σου?

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

ασε φιλε μου τα ιδια κι εγω κανω κατι λογαριασμους αστα να πανε και η επιδοτηση μου ηταν μονο 110 ευρω,τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη,παντως η tim εχει πολυ καλυτερη επιδοτηση γιατι εχει η μανα μου και ξερω,αλλα δεν θελω να αλλαξω εταιρεια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Στην voda έχει αλλάξει η πολιτική. Κάνεις διακοπή, σε ένα μήνα γίνετε κάρτα, το δουλεύεις μία μέρα και πας και το ξανά κάνεις σύνδεση.

Οπότε παίρνεις μεγαλύτερη επιδότηση.

Βέβαια όλα είναι σχετικά. Γιατί αν είσαι στο 240 το πάγιο έχει διαφορά 4,5 ευρώ. 55 ευρώ το χρόνο. Οπότε κοιτάς τι σε συμφέρει και πράτεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Στην voda έχει αλλάξει η πολιτική. Κάνεις διακοπή, σε ένα μήνα γίνετε κάρτα, το δουλεύεις μία μέρα και πας και το ξανά κάνεις σύνδεση.

Οπότε παίρνεις μεγαλύτερη επιδότηση.

Βέβαια όλα είναι σχετικά. Γιατί αν είσαι στο 240 το πάγιο έχει διαφορά 4,5 ευρώ. 55 ευρώ το χρόνο. Οπότε κοιτάς τι σε συμφέρει και πράτεις...

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι με τις άλλες δεν γίνεται αυτό?:)

Με την cosmote γίνεται μια χαρά, δεν νομίζω ότι είναι αποκλειστικότητα της vodafone ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι με τις άλλες δεν γίνεται αυτό?:)

Με την cosmote γίνεται μια χαρά, δεν νομίζω ότι είναι αποκλειστικότητα της vodafone ;)

σε ολους ισχυει αυτο :!: ;)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

Στην βονταφον γινεται γιατι αλλαξε πριν μηνες η πολιτικη που ελεγε οτι για να κανεις ενα καρτοκινητο συμβολαιο θα επρεπε να περασει ενας μηνας (καποτε ηταν 6 ή 12μηνες) και το εκανε αυθυημερον. Π.χ. πας και αγορασεις ενα αλακαρτ τωρα, το ενεργοποιεις και σε 5λεπτα κανεις αιτηση να γινει συμβολαιο. Με την ιδια λογικη ισχυει αυτο που λεει πιο πανω και ειναι εξυπνη ιδεα (ειδικα για αυτους που κανουν μικρους λογαριασμους και δεν δικαιουνται επιδοτηση ή τους δεσμευει για 18μηνες προκειμενου να τους δωσει κανα 70ευρο. Εαν εχεις μεγαλο προγραμμα (240 και ανω) επειδη εαν συνεχισεις σαν συνδρομητης 2ου χρονου θα εχεις εκπτωση ενω εαν το κανεις καρτα->συμβολαιο θα πας σε προγραμμα 1ου ετους και δεν θα εχεις εκπτωση πρεπει να ελεγχεις εαν σε συμφερει οικονομικα αυτο βλεπε τα 55 ευρω που λεει το αλλο το παιδι πιο πανω. Στην ΤΙΜ το κανεις συμβολαιο το καρτοκινητο αμεσως. Στην Κοσμοτε εχω την εντυπωση πως πρεπει να κλεισεις ενα μηνα σαν καρτοκινητο για να σε αφησει να το μετατρεψεις σε συμβολαιο και παλι. Για πιο εγκυρα παρε τηλ την εξυπηρετηση της καθε εταιριας για να σιγουρευτεις υπευθυνα!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Στην βονταφον γινεται γιατι αλλαξε πριν μηνες η πολιτικη που ελεγε οτι για να κανεις ενα καρτοκινητο συμβολαιο θα επρεπε να περασει ενας μηνας (καποτε ηταν 6 ή 12μηνες) και το εκανε αυθυημερον. Π.χ. πας και αγορασεις ενα αλακαρτ τωρα, το ενεργοποιεις και σε 5λεπτα κανεις αιτηση να γινει συμβολαιο. Με την ιδια λογικη ισχυει αυτο που λεει πιο πανω και ειναι εξυπνη ιδεα (ειδικα για αυτους που κανουν μικρους λογαριασμους και δεν δικαιουνται επιδοτηση ή τους δεσμευει για 18μηνες προκειμενου να τους δωσει κανα 70ευρο. Εαν εχεις μεγαλο προγραμμα (240 και ανω) επειδη εαν συνεχισεις σαν συνδρομητης 2ου χρονου θα εχεις εκπτωση ενω εαν το κανεις καρτα->συμβολαιο θα πας σε προγραμμα 1ου ετους και δεν θα εχεις εκπτωση πρεπει να ελεγχεις εαν σε συμφερει οικονομικα αυτο βλεπε τα 55 ευρω που λεει το αλλο το παιδι πιο πανω. Στην ΤΙΜ το κανεις συμβολαιο το καρτοκινητο αμεσως. Στην Κοσμοτε εχω την εντυπωση πως πρεπει να κλεισεις ενα μηνα σαν καρτοκινητο για να σε αφησει να το μετατρεψεις σε συμβολαιο και παλι. Για πιο εγκυρα παρε τηλ την εξυπηρετηση της καθε εταιριας για να σιγουρευτεις υπευθυνα!

Δηλαδή λες ότι στη vodafone δε χρειάζεται να κρατήσεις το καρτοκινητό για ένα μήνα, παρόλο που το έχεις κάνει με φορητότητα από άλλη εταιρία;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Yup. Gia pio sigoura kalese tous na exeis episimi apantisi.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

ασε φιλε μου τα ιδια κι εγω κανω κατι λογαριασμους αστα να πανε και η επιδοτηση μου ηταν μονο 110 ευρω,τι να κανουμε ετσι ειναι η ζωη,παντως η tim εχει πολυ καλυτερη επιδοτηση γιατι εχει η μανα μου και ξερω,αλλα δεν θελω να αλλαξω εταιρεια.

Εμένα πάντως η επιδότηση μου είναι αρκετά παραπάνω. Γύρω στα 210€ και οι λογαριασμοί μου το τελευταίο χρόνο ήταν από 60-130€.

Μου έρχεται πιο φτηνά να κάνω ανανέωση παρά καινουργια σύνδεση στο vodafone 240 που είμαι. Δεν ξερω αν πάιζει ρόλο αλλά είμαι 5 χρόνια συνεχώς συνδρομιτής vodafone (και συνολικά 8 χρονια).

Link to comment
Share on other sites

ego pali agorasa me 40 euro to motorola v1050 me kanoniki timi 276 euro.diladi 236 euro epidotisi gia 3g siskeui enanti 120 peripou pou edine gia ta alla kinita.ena allo 3g pali apo 406 to edine 160!!!!i cosmote apo oti gnorizo den exei kati antistoixo!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...