Jump to content

Δωρεάν SMS μέσω Internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για το cool4u λέτε..??

εμένα μια χαρά παίζει..

Ποιο είναι αυτό; :confused:

Για το mycosmos.gr αναφέρομαι εγώ... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλάτε... έχει ακόμα επιλογή για free sms!!!

Κάτσε γιατί θα μας τρελάνεις... :wacko: Πού την βλέπεις την επιλογή για free sms στο mycosmos; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί αν μπαίνεις με Opera και FireFox ίσως να έχεις πρόβλημα και να μη τη βλέπεις. Με Internet Explorer και MyIE2 (που μπαίνω εγώ) έχει επιλογή αριστερά και κάτω "SMS".

Και το interface είναι πιο ωραίο και βολικό.

SUPER!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί αν μπαίνεις με Opera και FireFox ίσως να έχεις πρόβλημα και να μη τη βλέπεις. Με Internet Explorer και MyIE2 (που μπαίνω εγώ) έχει επιλογή αριστερά και κάτω "SMS".

Και το interface είναι πιο ωραίο και βολικό.

SUPER!

Όντως... :O Με ΙΕ μπαίνει μόνο. Με firefox που δοκίμαζα δεν έβγαζε επιλογή SMS. Τι βλακεία αυτό να μην το εμφανίζει; Αφήστε που πλέον με το SmsSend το προγραμματάκι δεν στέλνει πλέον. Πρέπει μέσω της σελίδας να τα στέλνετε. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το SMSSend δεν δουλεύει επειδή άλλαξε η διεύθυνση για login...

Αν πειράξει κάποιος λίγο το script του mycosmos δεν πρέπει να είναι δύσκολο να δουλέψει πάλι. Θα το δοκιμάσω...

Ίσως το ανεβάσουνε στο site τους όταν το κάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Το SMSSend δεν δουλεύει επειδή άλλαξε η διεύθυνση για login...

Αν πειράξει κάποιος λίγο το script του mycosmos δεν πρέπει να είναι δύσκολο να δουλέψει πάλι. Θα το δοκιμάσω...

Ίσως το ανεβάσουνε στο site τους όταν το κάνουν.

Ωραία αν βρεις κάτι για το SmsSend, ενημερώνεις εδώ. :)

Link to comment
Share on other sites

ki egw to prwi nomiza pws stamatise. gia na dokimasw me ie

Όχι μια χαρά είναι παιδιά. Λήξη συναγερμού. :p Στέλνει κανονικότατα, απλά εκσυγχρονίστηκε κάπως το site. Μην το ανοίγετε με firefox. Μόνο με ΙΕ και από την κεντρική σελίδα μάλιστα.

http://www.mycosmos.gr

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Από SmsSend δεν στέλνει πλέον, μη νομίζετε ότι πηγαίνουν τα μηνύματα, παρόλο που βγάζει Message send.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια άλλη απορία. Αν πας με φορητότητα στην Κοσμοτέ θα έχεις το δικαίωμα να γραφτείς και να στέλνεις δωρεάν SMS από mycosmos με 694 αριθμό πχ.; :confused: :worry:
Link to comment
Share on other sites

Παίδες για να μην ανοίγουμε τον IE οποτε θέλουμε να στείλουμε sms, απλά κανεις copy το link του button από τον IE και το κανεις bookmark στο ff και παίξει μια χαρά.

 

Αν και οι μισοί έτσι θα το δουλεύεται ;P

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για να μην ανοίγουμε τον IE οποτε θέλουμε να στείλουμε sms, απλά κανεις copy το link του button από τον IE και το κανεις bookmark στο ff και παίξει μια χαρά.

 

Αν και οι μισοί έτσι θα το δουλεύεται ;P

Πολύ καλό αυτό το σύστημα, δε το ήξερα. :up: Ούτε λογκ ιν χρειάζεσαι έτσι, γιατί εμπεριέχεται μέσα στο λινκ απότι βλέπω. Οπότε κάνεις τόσα μπουκμαρκ όσα και τα ακάουντς που έχεις και έτσι ξεμπερδεύεις με κωδικούς και λογκ ιν. :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μια άλλη απορία. Αν πας με φορητότητα στην Κοσμοτέ θα έχεις το δικαίωμα να γραφτείς και να στέλνεις δωρεάν SMS από mycosmos με 694 αριθμό πχ.; :confused: :worry:

Ναι, εγώ με φορητότητα από ΤΙΜ δεν έχω πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες για να μην ανοίγουμε τον IE οποτε θέλουμε να στείλουμε sms, απλά κανεις copy το link του button από τον IE και το κανεις bookmark στο ff και παίξει μια χαρά.

 

Αν και οι μισοί έτσι θα το δουλεύεται ;P

 

 

αν θελεις μπορεις να μας το εξηγησεις απλα πως γινεται αυτο? sorry που δεν καταλαβαινω!!

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις στο mail σου και και πιάνεις το κουμπί του sms και το σέρνεις στο adress bar.

Αυτό το link που θα σου βγει το κανεις copy και το μεταφέρεις στο firefox.

 

Το ξανά αναφέρω μήπως πιάνετε λάθος κουμπί

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις λογκ ιν στον ΙΕ και μόλις είναι να πατήσεις το κουμπί που λέει SMS κάνεις το εξής: SHIFT+κλικ στο SMS, οπότε εμφανίζεται το λινκ στην μπάρα διευθύνσεων και το κάνεις κόπυ πέιστ στα μπούκμαρκς. :D
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...