Jump to content

παρε-μοιρασε


patrickdrd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προς τον χρήστη @Gabrihl95 το γράφω εδώ γιατί έχουν γεμίσει τα pm του και δεν μπορώ να του το στείλω. Ο χρήστης θεωρεί ότι μου έχει στείλει 300mb για ανταλλαγή κάτι που φυσικά δεν έχω ζητήσει (μπορείτε να το δείτε στα προηγούμενα μηνύματα) και φυσικα δεν έχω λάβει τίποτα. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

 

 

Το τελευταίο πάρε μοίρασε το πείρα από έναν φίλο μου την Κυριακή 12/07. Δεν μου έχει έρθει κάποιο άλλο πάρε μοίρασε οπότε ξαναδες που το έστειλες γιατί όπως σου είπα έχεις κάνει λάθος.

 

Screenshot-20200717-105227-01.jpg

Screenshot-20200717-105258-01.jpg

Edited by P_papadis
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια δυσλειτουργία στο πάρε μοίρασε, έχει αναφερθεί στο θέμα των καρτοκινητων.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια δυσλειτουργία στο πάρε μοίρασε, έχει αναφερθεί στο θέμα των καρτοκινητων.

 

Δεν ειναι "δυσλειτουργία", απατεωνιά είναι, τώρα που είδαν ότι ο κόσμος μάζεψε MB και δεν αγοράζει τα φτηνά πακέτα τους (κατά την ΕΕΤΤ πάντα)

 

Αν ήταν "δυσλειτουργία" δεν θα κάναν τους ανήξερους μετά απο τόσες αναφορές των συνδρομητών...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Έχω 300MB για όποιον ενδιαφέρεται. Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω 300MB για όποιον ενδιαφέρεται. Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δόθηκαν! Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω 100ΜΒ για 1 άτομο (τα υπόλοιπα 200ΜΒ δόθηκαν σε συγγενείς).

 

Όποιος ενδιαφέρεται, ας στείλει μήνυμα.

 

EDIT: Δώθηκαν.

Edited by zurabi_97

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Καλημέρα. Το παρε μοιρασε με τα 100ΜΒ σε 3 ατομα, τελειωσε; δεν το βρισκω καπου στην εφαρμογη..μονο κατι για 500ΜΒ για 2 μερες στα social Edited by koslol8
Link to comment
Share on other sites

Σωστα, έχει τροποποιηθεί. Πλέον στέλνεις σε 3 άτομα 500ΜΒ για social/chat για 2 μέρες.
Link to comment
Share on other sites

Σωστα, έχει τροποποιηθεί. Πλέον στέλνεις σε 3 άτομα 500ΜΒ για social/chat για 2 μέρες.

 

Πωωω, πανε χαμενα τοσα γιγα δλδ που ειχα μαζεψει...

Link to comment
Share on other sites

Σωστά... Στο ανάλογο θέμα (για τα καρτοκινητά της cosmote) γίνεται συζήτηση για τις αλλαγές και αρκετοι στείλανε μήνυμα (παράπονα) στην εταιρία, αλλά εννοείται πως δεν θα αλλάξει κάτι.
Link to comment
Share on other sites

Είχα μαζεμένα περί τα 3 GB που έληγαν στις 11/11. Εδώ και λίγη ώρα βλέπω πως πλέον λήγουν στις 03/01/2021. Τσεκάρετε και τα δικά σας.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Kαι σε εμένα λήγουν 25/11, δεν επεκτάθηκαν

Edit

και σε εμένα μεταφέρθηκαν

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Kαι σε εμένα λήγουν 25/11, δεν επεκτάθηκαν

Edit

και σε εμένα μεταφέρθηκαν

 

Αυτόματα μεταφέρθηκαν; Σε εμένα έληγαν 30/10/2020 και δεν τα βλέπω πλέον... Γίνεται να τα επαναφέρω κάπως;

Link to comment
Share on other sites

Έστειλαν και σχετικό ενημερωτικό sms.

 

"TO #pare_moirase AΛΛAΞE AΛΛA EΣY ΘA ΣYNEXIΣEIΣ NA AΠOΛAMBANEIΣ TA MB ΠOY EXEIΣ ΣYΓKENTPΩΣEI AΠO THN YΠHPEΣIA MEXPI 31/12/2020. KAI AN ΘEΣ ME KAΘE ANANEΩΣH ΔΩPEAN 500MB SOCIAL & CHAT KAI AΛΛA 1500MB SOCIAL & CHAT ΓIA 2 HMEPEΣ NA TA MOIPAΣEIΣ ΣE 3 WHAT'S UP KOΛΛHTOYΣ MΠEΣ EΔΩ (https://www.whatsup.gr/c/store/pare_moirase) KAI ΠAPE TO NEO #pare_moirase."

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους έληγαν πριν τις 4/11 δυστυχώς έληξαν και δεν μεταφέρθηκαν.. Δε ξέρω αν μπορεί να γίνει κάτι με επικοινωνία μαζί τους
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...