Jump to content

Samsung Galaxy Note 9


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά στην ομάδα και σε όλους θα ήθελα να αναφέρω κάτι για τη κινηταρα την πήρα πριν ενα μίνα σφραγιστό σε μπλεδακι και ήταν οπτασία ομολογώ, χρόνια πολλά στην samsung και όλα τα μοντέλα τα εχω τιμήσει ειναι το μικρόβιο βλέπεις. τωρα εχω το s9+ duos και το έδωσα μόνο και μόνο επειδή κάποια μέρα το έπιασα απο την οθόνη και το πίσω μέρος απο την μεριά που ειναι το πενάκι και ένιωσα να ακούγετε κατι σαν να μην ειναι κολλημένει καλα η οθόνη θα έλεγα και έκανε όπως πάει να ξεκολλήσει κάτι που έχεις κολλήσει με ταινία διπλής όψεως έκανε κριτς κρατς αλλα οχι συνέχεια κολαγε θα ελεγα ετσι καπως για καποια λεπτα και μετα δεν το εκανε εκεινη την στιγμή μετα απο ωρα βεβαια οταν πίεζες παλι απο την μεριά που ειναι το πενάκι και στο κέντρο της οθόνης το ξανάκανε πάλι αυτο σαν να μην ειναι κολλημένω εκει σε αυτο το σημειο θα ελεγα και επειδη ειμαι και λιγο ψείρας και δεν μπήκα στην διαδικασία να το πάω για service arvanto το εβαλα για πουλημα και πηρα παλι το s9+.εχει συμβεί αυτο σε αλλον? απλα το αναφέρω δεν ηταν ετσι δραματικό το θέμα αλλα σπάστηκα και ας το δοκιμάσετε ετσι για το ****το εαν κανει καποιο κρατς κρουτς οχι πολυ δυνατο αλλα το κανει σαν να κολλαει ξεκολλάει κατι απο την οθόνη. αυτο ετσι για την ιστορια απλα σπαστικα πραγματικα και το εδωσα μαγκες.......................

 

Σε αυτόν που του το πούλησες τον ενημέρωσες ; Να φανταστώ όχι

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Χμ, το πρώτο αρνητικό που διαπίστωσα είναι ότι δεν καταγράφει τις κλήσεις μέσω wi-fi. Και δυστυχώς επειδή η έδρα της εταιρίας μου είναι σε χωριό με κάκιστο σήμα το wi-fi call μ'έχει σώσει. Μήπως υπάρχει κάποια ρύθμιση γι'αυτό;

 

Δυστυχώς δεν έχω ενεργό WiFi call, αλλά θεωρώ ότι είναι δύσκολο να υποστηρίζεται API κάποιας εφαρμογής για WiFi call recording......

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, κατάλαβα, για κανά δίμηνο βαριά βαριά θα το χρησιμοποιήσω-ουμε δηλαδή.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει βάλει κανένας την beta 9 μέσα.? Πρέπει να κανεις εγγραφή και σου έρχεται?
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει βάλει κανένας την beta 9 μέσα.? Πρέπει να κανεις εγγραφή και σου έρχεται?

 

H beta έχει βγει μόνο για snap επεξεργαστή προς το παρόν.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

To πηρα και γω το κινητο και ειναι υπεροχο μηχανημα. Σαν call recorder αγορασα το Τotal Recall που ειχα και στο note 3. Δεν με ενδιαφερει η αυτοματη ηχογραφηση. Μονο η manual. Kαι λειτουργει αψογα. Επισης του περασα το Kinemaster για επεξεργασια βιντεο και αγορασα το bxACTIONS οπου εκανα remap στο bixby button να αναβει τον φακο. Νομιζω οτι ειναι η πρωτη φορα που δεν θα κανω root σε κινητο καθως ολα οσα χρεαζομαι ειναι εδω. Απο προγραμμα ad block τι υπαρχει βρε παιδια? Για τις διαφημισεις στο youtube περισσοτερο... Επισης σε κλειστο και φωτισμενο χωρο, το super slow motion ειναι απογοητευτικο. Τρελο flickering. Yπαρχει τροπος διορθωσης??
Link to comment
Share on other sites

To πηρα και γω το κινητο και ειναι υπεροχο μηχανημα. Σαν call recorder αγορασα το Τotal Recall που ειχα και στο note 3. Δεν με ενδιαφερει η αυτοματη ηχογραφηση. Μονο η manual. Kαι λειτουργει αψογα. Επισης του περασα το Kinemaster για επεξεργασια βιντεο και αγορασα το bxACTIONS οπου εκανα remap στο bixby button να αναβει τον φακο. Νομιζω οτι ειναι η πρωτη φορα που δεν θα κανω root σε κινητο καθως ολα οσα χρεαζομαι ειναι εδω. Απο προγραμμα ad block τι υπαρχει βρε παιδια? Για τις διαφημισεις στο youtube περισσοτερο... Επισης σε κλειστο και φωτισμενο χωρο, το super slow motion ειναι απογοητευτικο. Τρελο flickering. Yπαρχει τροπος διορθωσης??
Καλημέρα! Για ad block γενικο κοιτα https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D465912&share_tid=465912&share_fid=4676&share_type=t

 

 

TUTORIAL:SABS Control Every App-NO ROOT+ 2 SCRIPTS

(Έχει βγει το adhell 3 οποτε θέλει διάβασμα)

 

Για ad block του samsung internet κοιτά μια απο τις προεκτάσεις που υπαρχουν στις ρυθμίσεις του browser.

 

 

Για youtube κοιτά το youtube vanced στην σελίδα τους.

 

Για το super slow motion δυστυχώς δεν υπάρχει λύση.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TB-8703F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To πηρα και γω το κινητο και ειναι υπεροχο μηχανημα. Σαν call recorder αγορασα το Τotal Recall που ειχα και στο note 3. Δεν με ενδιαφερει η αυτοματη ηχογραφηση. Μονο η manual. Kαι λειτουργει αψογα. Επισης του περασα το Kinemaster για επεξεργασια βιντεο και αγορασα το bxACTIONS οπου εκανα remap στο bixby button να αναβει τον φακο. Νομιζω οτι ειναι η πρωτη φορα που δεν θα κανω root σε κινητο καθως ολα οσα χρεαζομαι ειναι εδω. Απο προγραμμα ad block τι υπαρχει βρε παιδια? Για τις διαφημισεις στο youtube περισσοτερο... Επισης σε κλειστο και φωτισμενο χωρο, το super slow motion ειναι απογοητευτικο. Τρελο flickering. Yπαρχει τροπος διορθωσης??

 

το super slow motion παιρνει πααααρα πολλα καρε ανα δευτερολεπτο, αυτο σημαινει οτι το flickering σε τεχνητο φωτισμο ειναι αυτονοητο, αφου τα καρε που παιρνει ειναι πιο πολλα απο τον ρυθμο ανανεωσης του φωτος της λαμπας και ετσι καταγραφει αυτητην ανανεωση..ειναι κατι που συμβαινει με ολες τις καμερες σε κλειστους χωρους.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μη βαζετε προγραμματα adblock , antivirus , η οτι αλλο κυκλοφορει στο Νοτη .

Κατεβαζουμε το παρακατω Apk που κανει επιλογη Dns.

https://mega.nz/#!DVo3mQaR!qwTJz2KFs32lkX1ODFN7ksPje_eT7S-aCSF4gER4mEA

 

Διαγραφουμε οτι εχουμε στη συσκευη απο διαφορου τυπου προστασιες , adblock κτλ.

Τρεχουμε το Apk που κατεβασαμε.

Παταμε δεξια + για να γραψουμε ενα Dns.

Βαζουμε ενα ονομα που θελουμε οτι ναναι.

Βαζουμε dns 176.103.130.130 ειναι του Adguard.

Το αποθηκευουμε.

Βλεπουμε στον καταλογο αυτο που αποθηκευσαμε και αλλα ετοιμα.

Επιλεγουμε ως πρωτο Dns αυτο που γραψαμε.

Θα βγαλει δεξια μια τελιτσα οτι το επιλεξαμε .

Επιλεγουμε ως δευτερο Dns ενα απο τον ετοιμο καταλογο η βαζουμε του δικτυου που ανηκουμε.

Συνδεθηκατε.

Ουτε εφαρμογη απο το google play δεν θα μπορειτε να κατεβασετε.(Αποφυγη κακοβουλης χρησης, μικρα παιδια κτλ.)

Εαν θελετε μεγιστη προστασια στο πρωτο Dns αλλαξτε το τελευταιο νουμερο σε 2.

Ουτε τα σχολια του youtube δεν θα διαβαζετε.

Το απενεργοποιειτε με ενα κλικ(reset) και το ενεργοποιειτε ξανα επιλεγοντας το πρωτο και το δευτερο οπως εγραψα παραπανω.:)

Ουτε εχτρα προγραμματα προστασιας ουτε adblock τιποτα που να τραβανε πορους να καταναλωνουν μπαταρια κτλ.

Αριμπα ....

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Μη βαζετε προγραμματα adblock , antivirus , η οτι αλλο κυκλοφορει στο Νοτη .

Κατεβαζουμε το παρακατω Apk που κανει επιλογη Dns.

https://mega.nz/#!DVo3mQaR!qwTJz2KFs32lkX1ODFN7ksPje_eT7S-aCSF4gER4mEA

 

Διαγραφουμε οτι εχουμε στη συσκευη απο διαφορου τυπου προστασιες , adblock κτλ.

Τρεχουμε το Apk που κατεβασαμε.

Παταμε δεξια + για να γραψουμε ενα Dns.

Βαζουμε ενα ονομα που θελουμε οτι ναναι.

Βαζουμε dns 176.103.130.130 ειναι του Adguard.

Το αποθηκευουμε.

Βλεπουμε στον καταλογο αυτο που αποθηκευσαμε και αλλα ετοιμα.

Επιλεγουμε ως πρωτο Dns αυτο που γραψαμε.

Θα βγαλει δεξια μια τελιτσα οτι το επιλεξαμε .

Επιλεγουμε ως δευτερο Dns ενα απο τον ετοιμο καταλογο η βαζουμε του δικτυου που ανηκουμε.

Συνδεθηκατε.

Ουτε εφαρμογη απο το google play δεν θα μπορειτε να κατεβασετε.(Αποφυγη κακοβουλης χρησης, μικρα παιδια κτλ.)

Εαν θελετε μεγιστη προστασια στο πρωτο Dns αλλαξτε το τελευταιο νουμερο σε 2.

Ουτε τα σχολια του youtube δεν θα διαβαζετε.

Το απενεργοποιειτε με ενα κλικ(reset) και το ενεργοποιειτε ξανα επιλεγοντας το πρωτο και το δευτερο οπως εγραψα παραπανω.:)

Ουτε εχτρα προγραμματα προστασιας ουτε adblock τιποτα που να τραβανε πορους να καταναλωνουν μπαταρια κτλ.

Αριμπα ....

 

ωραιος. Γινεται αυτο να δουλεψει μονο για μπλοκ διαφημισεων? πχ σχολια utube κλπ τα θελω, μονο διαφημισεις να κοβει, τιποτα αλλο.

Επισης αυτο το app ποσο ασφαλες ειναι και γιατι ειναι πιο ασφαλες και λιγοτερο ενεργοβορο απο adguard πχ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ωραιος. Γινεται αυτο να δουλεψει μονο για μπλοκ διαφημισεων? πχ σχολια utube κλπ τα θελω, μονο διαφημισεις να κοβει, τιποτα αλλο.

Επισης αυτο το app ποσο ασφαλες ειναι και γιατι ειναι πιο ασφαλες και λιγοτερο ενεργοβορο απο adguard πχ?

Τα παντα Ολα κομπε. Ακομα και οταν θελεις να κατεβασει καποιο apk απο το play επαναλαμβανω θα πατας reset.

Επισης ουτε θα ξαναδεις στην διαχειριση της μπαταρια σου να τρεχει ποτε κατι υποπτο να στην καταναλωνει περα απο τα κλασικα που πρεπει να τρεχουν.Δεν θα υπαρχει καμια εφαρμογη προστασιας η adblock εγκαταστημενη στη συσκευη.Free:rolleyes:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η διαδικασία είναι στην ουσία.

https://adguard.com/en/adguard-dns/setup.html

 

Την εφαρμόζω σε iOS διότι έκοψε εδώ και 1 χρόνο VPN app λειτουργία.

 

Σε Windows/Android έχω τα αντίστοιχα app επομένως κομπλέ είμαι και δεν χρειάζεται βάζω custom DNS.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Τα παντα Ολα κομπε. Ακομα και οταν θελεις να κατεβασει καποιπ apk απο το play επαναλαμβανω θα πατας reset.

Επισης ουτε θα ξαναδεις στην διαχειριση της μπαταρια σου να τρεχει ποτε κατι υποπτο να στην καταναλωνει περα απο τα κλασικα που πρεπει να τρεχουν.Free:rolleyes:

Όντως ούτε εφαρμογές δε σε αφήνει να κατεβάσεις.. Λίγο αρνητικό αυτό αφού πρέπει να απενεργοποιείς/ενεργοποιείς συχνά. Για τα άλλα θα το δούμε στη πορεία. Θα το δοκιμάσω.

Όλες αυτές οι εφαρμογές μου τη σπανε που βγάζουν το εικονίδιο στη notification bar.

Υπάρχει τρόπος να μη φαίνεται;

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Όντως ούτε εφαρμογές δε σε αφήνει να κατεβάσεις.. Λίγο αρνητικό αυτό αφού πρέπει να απενεργοποιείς/ενεργοποιείς συχνά. Για τα άλλα θα το δούμε στη πορεία. Θα το δοκιμάσω.

 

Όλες αυτές οι εφαρμογές μου τη σπανε που βγάζουν το εικονίδιο στη notification bar.

 

Υπάρχει τρόπος να μη φαίνεται;

 

Ηλία αν πας ξεχωριστά σε κάθε εφαρμογή και κλείσεις τα notifications δεν θα σου βγάζει τίποτα ούτε status bar ούτε notifications center.

Για τις σπάνιες περιπτώσεις που δεν έχει αποτέλεσμα σε κάποια εφαρμογή η υπηρεσία εγώ χρησιμοποιώ auto notifications app.

 

Κάνει εξαιρετικά τη δουλειά σε όσες περιπτώσεις δεν δουλέψει μέσω app notifications ρύθμιση.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joaomgcd.autonotification&hl=el

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ηλία αν πας ξεχωριστά σε κάθε εφαρμογή και κλείσεις τα notifications δεν θα σου βγάζει τίποτα ούτε status bar ούτε notifications center.

Για τις σπάνιες περιπτώσεις που δεν έχει αποτέλεσμα σε κάποια εφαρμογή η υπηρεσία εγώ χρησιμοποιώ auto notifications app.

 

Κάνει εξαιρετικά τη δουλειά σε όσες περιπτώσεις δεν δουλέψει μέσω app notifications ρύθμιση.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joaomgcd.autonotification&hl=el

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Alex η ειδοποίηση είναι από Android system στα δε μπορώ να την απενεργοποιήσω από την εφαρμογή...:/

Θα δοκιμάσω και αυτό που μου έστειλες.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η διαδικασία είναι στην ουσία.

https://adguard.com/en/adguard-dns/setup.html

 

Την εφαρμόζω σε iOS διότι έκοψε εδώ και 1 χρόνο VPN app λειτουργία.

 

Σε Windows/Android έχω τα αντίστοιχα app επομένως κομπλέ είμαι και δεν χρειάζεται βάζω custom DNS.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Οχι Αλεξ δεν γραφω να βαλει καποιος το προγραμμα adblock -adguard.Απλα αλλαγη dns γραφω να κανει.Κανενα προγραμμα προστασιας δεν θα τρεξει.Μονο το Dns του θα παρει.

Link to comment
Share on other sites

Alex η ειδοποίηση είναι από Android system στα δε μπορώ να την απενεργοποιήσω από την εφαρμογή...:/

 

Θα δοκιμάσω και αυτό που μου έστειλες.

Με την εφαρμογή θα δουλέψει 100%

Φροντισε να στο βγάζει το σπαστικό notifications την ώρα που ανοίγεις την εφαρμογή του auto notifications και πας εκεί που λέει notification blocking και προσθέτεις Android system.

Οχι Αλεξ δεν γραφω να βαλει καποιος το προγραμμα adblock -adguard.Απλα αλλαγη dns γραφω να κανει.Κανενα προγραμμα προστασιας δεν θα τρεξει.Μονο το Dns του θα παρει.

 

Ναι το ξέρω DNS IP θα βάλει και τέλος.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

ωραιος. Γινεται αυτο να δουλεψει μονο για μπλοκ διαφημισεων? πχ σχολια utube κλπ τα θελω, μονο διαφημισεις να κοβει, τιποτα αλλο.

Επισης αυτο το app ποσο ασφαλες ειναι και γιατι ειναι πιο ασφαλες και λιγοτερο ενεργοβορο απο adguard πχ?

Εαν βαλεις το dns με καταληξη 0 θα εχεις σχολια στο youtube.Εαν βαλεις με καταληξη 2 οχι.Οτι θες κανεις.Μπορεις να τα γραψεις ολα στον καταλογο να τα εχεις και να τα αλλαζεις απειρες φορες Γραψε οσα + dns θελεις.Συνδυασε τα οπως θελεις εσυ.Απλα το dns του adguard που ανεβασα σου προσφερει adblock χωρις εγκατασταση προγραμματων.

Επισης δευτερο Dns μπορεις να βαλεις της εταιριας σου της wind της vodafone του cosmote της Google του open οτι ειναι καλυτερο για γρηγοροτερη πλοηγηση.

Εγω ειμαι wind αλλα για δευτερο εβαλα cosmote του Μαρουσιου και εχω ταχυτητα κεραυνος:lol: ασε που απο συνδεσιμοτητα με bt για ιντερνετικο ραδιο δεν εχω ποτε διακοπες.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Εαν βαλεις το dns με καταληξη 0 θα εχεις σχολια στο youtube.Εαν βαλεις με καταληξη 2 οχι.Οτι θες κανεις.Μπορεις να τα γραψεις ολα στον καταλογο να τα εχεις και να τα αλλαζεις απειρες φορες Γραψε οσα + dns θελεις.Συνδυασε τα οπως θελεις εσυ.Απλα το dns του adguard που ανεβασα σου προσφερει adblock χωρις εγκατασταση προγραμματων.

Επισης δευτερο Dns μπορεις να βαλεις της εταιριας σου της wind της vodafone του cosmote της Google του open οτι ειναι καλυτερο για γρηγοροτερη πλοηγηση.

Εγω ειμαι wind αλλα για δευτερο εβαλα cosmote του Μαρουσιου και εχω ταχυτητα κεραυνος:lol: ασε που απο συνδεσιμοτητα με bt για ιντερνετικο ραδιο δεν εχω ποτε διακοπες.

 

ναι αλλα δε θα εχω appstore.. νομιζω ειναι λιγο παιδεμα η διαδικασια. ΘΑ το δοκιμασω αλλα δεν ξερω, πλεον εχω φτασει σε ενα σημειο που προτιμω το πιο ευκολο, και επειδη δεν εχω διαφημισεις στο κινητο περα απο κανα utube, ισως το πιο ευκολο να ειναι να παταω παραλειψη διαφημισης παρα να υπολειτουργει το κινητο. Ετσι το βλεπω θεωρητικα αλλα θα το δοκιμασω.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα δε θα εχω appstore.. νομιζω ειναι λιγο παιδεμα η διαδικασια. ΘΑ το δοκιμασω αλλα δεν ξερω, πλεον εχω φτασει σε ενα σημειο που προτιμω το πιο ευκολο, και επειδη δεν εχω διαφημισεις στο κινητο περα απο κανα utube, ισως το πιο ευκολο να ειναι να παταω παραλειψη διαφημισης παρα να υπολειτουργει το κινητο. Ετσι το βλεπω θεωρητικα αλλα θα το δοκιμασω.

 

Μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασμα Νικολα. Δουλεψε το μια εβδομαδα.Δεν υπαρχει κανενα παιδεμα.Στην ουσια το μονο κλικ που κανεις ειναι εαν θες να κατεβασεις καποιο προγραμμα απο το play.Και το επαναφερεις αμεσα με block.Εγω εγραψα μια διαδικασια αφορμη κιολας λογο των συναδελφων στην εργασια γιατι παιρνουν τις συσκευες τους τα παιδια τους κατεβαζουν διαφορα προγραμματα τιγκα στις διαφημισεις εχουν προβληματα κτλ.Αλλωστε επαναλαμβανω δεν θα ξανατρεξει τιποτα εχτρα στην διαχειριση μπαταριας.

Φυσικα εαν θεωρεις οτι σε βολευει κατι αλλο δεν το βαζεις .Απλα εγω στην ουσια δεν προτεινα κανενα προγραμμα.Dns αλλαζεις.:D

Link to comment
Share on other sites

Μη βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασμα Νικολα. Δουλεψε το μια εβδομαδα.Δεν υπαρχει κανενα παιδεμα.Στην ουσια το μονο κλικ που κανεις ειναι εαν θες να κατεβασεις καποιο προγραμμα απο το play.Και το επαναφερεις αμεσα με block.Εγω εγραψα μια διαδικασια αφορμη κιολας λογο των συναδελφων στην εργασια γιατι παιρνουν τις συσκευες τους τα παιδια τους κατεβαζουν διαφορα προγραμματα τιγκα στις διαφημισεις εχουν προβληματα κτλ.Αλλωστε επαναλαμβανω δεν θα ξανατρεξει τιποτα εχτρα στην διαχειριση μπαταριας.

Φυσικα εαν θεωρεις οτι σε βολευει κατι αλλο δεν το βαζεις .Απλα εγω στην ουσια δεν προτεινα κανενα προγραμμα.Dns αλλαζεις.:D

 

updates κανει στο store? ή και αυτα τα κοβει?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

updates κανει στο store? ή και αυτα τα κοβει?

Φυσικα και τα κοβει.Εχεις τον πληρη ελεγχο εσυ.Καγκελο ...Το αμαρτωλο google play :p Εαν θες να κανει update πρεπει να πατησεις reset.Αστο οταν πεσεις για υπνο .:lol:

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και τα κοβει.Εχεις τον πληρη ελεγχο εσυ.Καγκελο ...Το αμαρτωλο google play :p Εαν θες να κανει update πρεπει να πατησεις reset.Αστο οταν πεσεις για υπνο .:lol:

 

τα εχω κλειστα απο τις ρυθμισεις του play, τα κανω καθε 4-5 μερες ολα μαζι. αλλα αλλο να μπαινεις και να λες κατεβασε και να ριχνεις και μια ματια στις αλλαγες που φερνει καθε app (παντα τσεκαρω μερικα) και αλλο να πρεπει να κανεις ρεσετ την αλλη εφαρμογη, ξανα στησιμο μετα και να τρεχεις και στο Play.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αναρωτιέμαι αν όντως έχει πρόβλημα η οθόνη ή αν πάτησα κάτι καταλάθος.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...