Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα νούμερο στο app F2G (android) το οποίο έχει λήξει και θέλω να το αποσυνδέω. Από ότι βλέπω οι ρυθμίσεις αποσύνδεσης εμφανίζονται μόνο εφόσον επιλέξεις το νούμερο κάτι που όταν κάνω (στο συγκεκριμένο) μου εμφανίζει μήνυμα ότι το νούμερο μου έχει λήξει και δεν μπορεί να συνδεθεί.

Ξέρετε αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος (εκτός από το να σβήσω όλα τα data της εφαρμογής και να προσθέσω όλα τα νούμερα από την αρχή).

Ευχαριστώ.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Απο που πας να το σβήσεις? Στο εικονίδιο επάνω αριστερά οταν πατάς προφανώς σε αφήνει να επιλέξεις λογαριασμό συρωντας προς αριστερά-δεξιά. Οταν φτάνεις σε αυτον που θες πατας ρυθμίσεις και εκει έχει επιλογή αποσύνδεσης. Εκτος αν έχεις την παλιά έκδοση.
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που πάω δεξια/αριστερά στον επιθυμητό λογαριασμό, δεν με αφήνει να επιλέξω αυτόν που έχει λήξει (εμφανίζει σχετικό μήνυμα), ώστε να πάω από τις ρυθμίσεις και να κάνω αποσύνδεση. Μου φαίνεται κακοσχεδιασμενο, εκτός και αν κάνω λάθος. Σ'ευχαριστώ πάντως.
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να ενημερωθούν γιατι οντως φαινεται για bug/κακο σχεδιασμό.
Link to comment
Share on other sites

Εκεί που πάω δεξια/αριστερά στον επιθυμητό λογαριασμό, δεν με αφήνει να επιλέξω αυτόν που έχει λήξει (εμφανίζει σχετικό μήνυμα), ώστε να πάω από τις ρυθμίσεις και να κάνω αποσύνδεση. Μου φαίνεται κακοσχεδιασμενο, εκτός και αν κάνω λάθος. Σ'ευχαριστώ πάντως.

Επιλέγεις αυτόν που θέλεις να διαγράψεις κάνεις πίσω και μετά όταν ξαναπάς σου γράφει από κάτω ρυθμίσεις, το επιλέγεις και πατάς αποσύνδεση

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο με πήραν τηλέφωνο καί μου έκαναν την εξής προσφορά.

 

1000 λεπτά προςwind/Q

600 λεπτά προς όλους

100 sms προς όλους

11 giga

8€ στην κάρτα

 

14,5 € !!!!

Καί δώρο μια actiion camera (τής πλάκας μάλλον)

 

Καλή μου ακούγεται.. τί λέτε??

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πότε λήγουν τα λεπτά ομιλίας και τα υπόλοιπα; Μετά την λήξη τι γίνεται;
Διάρκεια 30 ημέρες. Αν κατάλαβα την ερώτηση. Μετά έχεις το 8ευρο για ασφάλεια.οχι για αγορά πακέτου.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίζουν κάτι τέτοια πακέτα προωθητικά στην Ομόνοια και αλλού νόμιμα. 11giga δεν ξέρω αν σου δίνει μετά την λήξη με ανανέωση. Εκεί είναι το θέμα.
Link to comment
Share on other sites

11 (έντεκα) giga σίγουρα?

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, σίγουρα. Για αυτό καί μόνο θά τό κάνω. Τα λεπτά ομιλίας είναι παρά πολλά για εμένα.

Νομίζω ότι συμφέρει. 2 χρόνια δέσμευση όμως.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίζουν κάτι τέτοια πακέτα προωθητικά στην Ομόνοια και αλλού νόμιμα. 11giga δεν ξέρω αν σου δίνει μετά την λήξη με ανανέωση. Εκεί είναι το θέμα.

 

καρτοσυνδεση με δεσμευση 2 χρονια ειναι οχι καρτοκινητο.Εχει αναφερθει και απο αλλον οτι οντως δινουν 11 gb.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σίγουρα. Για αυτό καί μόνο θά τό κάνω. Τα λεπτά ομιλίας είναι παρά πολλά για εμένα.

Νομίζω ότι συμφέρει. 2 χρόνια δέσμευση όμως.

 

Και τα λεπτά είναι πολλά και τα GB είναι πολλά. Συμφέρει μόνο αν ξέρεις τι να τα κάνεις. Αλλιώς είναι 14,5 x 24€ σπατάλη, τα οποία δίνεις αμέσως στην εταιρία με την αποδοχή σου.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όντως έτσι σίγουρα συμφέρει!

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έβρισκα καί εγώ κάποια πακέτα , αλλά ένα σημαντικό είναι ότι κρατάω το νούμερο μου. και αυτό ήταν σημαντικό για εμένα.

Μετά τα δύο χρόνια βλέπουμε.

 

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και τα λεπτά είναι πολλά και τα GB είναι πολλά. Συμφέρει μόνο αν ξέρεις τι να τα κάνεις. Αλλιώς είναι 14,5 x 24€ σπατάλη, τα οποία δίνεις αμέσως στην εταιρία με την αποδοχή σου.
Ναι έτσι είναι. Εγώ δεν έχω wifi σύνδεση, οπότε νομίζω ότι μου έκατσε καλά. Όχι τόσο πολύ τά λεπτά ομιλίας αλλά τά 11 giga.

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι έτσι είναι. Εγώ δεν έχω wifi σύνδεση, οπότε νομίζω ότι μου έκατσε καλά. Όχι τόσο πολύ τά λεπτά ομιλίας αλλά τά 11 giga.

ΟΚ τότε. Να σιγουρευτούμε τέλος ότι έχεις καλό σήμα μέσα στο σπίτι, ώστε να είναι όντως υποκατάστατο του Wi-Fi.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ τότε. Να σιγουρευτούμε τέλος ότι έχεις καλό σήμα μέσα στο σπίτι, ώστε να είναι όντως υποκατάστατο του Wi-Fi.
Ε ναι. Μία χαρά είναι. Περίεργο για wind!!!!

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο με πήραν τηλέφωνο καί μου έκαναν την εξής προσφορά.

 

1000 λεπτά προςwind/Q

600 λεπτά προς όλους

100 sms προς όλους

11 giga

8€ στην κάρτα

 

14,5 € !!!!

Καί δώρο μια actiion camera (τής πλάκας μάλλον)

 

Καλή μου ακούγεται.. τί λέτε??

 

Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πολύ "δυνατή" και σπάνια (σχετικά) προσφορά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι...το chat στο MyF2G έχει σταματήσει ή επειδή έχω καιρό να βάλω κάρτα και έχουν μηδενίσει τα υπόλοιπα μου δεν το βγάζει?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι...το chat στο MyF2G έχει σταματήσει ή επειδή έχω καιρό να βάλω κάρτα και έχουν μηδενίσει τα υπόλοιπα μου δεν το βγάζει?

Έχει σταματήσει εδώ και καιρό.

Μέσω fb μπορείς να κάνεις ερωτηση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει σταματήσει εδώ και καιρό.

Μέσω fb μπορείς να κάνεις ερωτηση.

 

Δεν το γνώριζα..εκανα μια ερώτηση στο messenger τους και πήρα απάντηση άμεσα προς έκπληξη μου.Πριν πολύ καιρό περίμενες 2-3 μέρες και αν...

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνώριζα..εκανα μια ερώτηση στο messenger τους και πήρα απάντηση άμεσα προς έκπληξη μου.Πριν πολύ καιρό περίμενες 2-3 μέρες και αν...

Aπαντούν άμεσα, είναι γεγονός.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτηση που τους έκανα εγώ 2 φορές μου απάντησαν διαφορετικά και λανθασμένα.

Η ερώτηση ήταν αν θα πρέπει να ανανεώνω κάθε 2 μήνες τον αριθμό μου αφού λόγω της πολυετούς συνεργασίας μου πιστώνουν 10 ευρώ μηνιαίως και για 1 χρόνο.

Την πρώτη φορά μου είπαν όχι.

Μετά μου ήρθε μήνυμα ότι θα χαθεί το υπόλοιπο. Μου είπαν τότε ότι πρέπει να ανανεώσω

Στην πραγματικότητα όταν αγόρασα ένα πακέτο χρησιμοποιώντας πόσο από το πιστούμενο 10ευρω ανανεώθηκε και η ληξη του χρόνου ομιλίας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...