Jump to content

Φοιτητικό what's up


MIKU
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω εχω ηρεμησει με αυτο το προβλημα με τα mb πηρα ιταλικο νουμερο international και με 6 ευρω καθε μηνα εχω 20 gb και τελος....
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ηρεμησει με αυτο το προβλημα με τα mb πηρα ιταλικο νουμερο international και με 6 ευρω καθε μηνα εχω 20 gb και τελος....

Μπορείς να δώσεις πληροφορίες;

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ηρεμησει με αυτο το προβλημα με τα mb πηρα ιταλικο νουμερο international και με 6 ευρω καθε μηνα εχω 20 gb και τελος....

 

 

 

Μπορείς να δώσεις πληροφορίες;

 

 

 

Αν είναι εύκολο θα με ενδιέφερε και μένα ...

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ηρεμησει με αυτο το προβλημα με τα mb πηρα ιταλικο νουμερο international και με 6 ευρω καθε μηνα εχω 20 gb και τελος....

 

Πως γίνεται αυτό;;;;:blink:

Link to comment
Share on other sites

Απλά παίρνεις ένα νούμερο από Ιταλία κυρίως wind που είναι η πιο φθηνή... Αλλά σήμερα που είδα την sim και την εφαρμογή απ' ότι μου είπε αυτός με 10 ευρώ έχει τα 20gb νορμάλ... Δεν είναι international... Κρίμα που εκεί είναι πανάκριβα τα mifi και συμφέρει από εδώ να πάρεις... Κάνει πολλά δρομολόγια καθημερινά σε όλη την Ευρώπη κι είχα καιρό να τον δω αλλά με το ιταλικό νούμερο σώθηκε στο internet... Δεν είδα αν κάνει roaming με cosmote αληθεύει;;; Στο αυτόματο είναι με wind και ήρθε και το 4g σήμερα...
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω ηρεμησει με αυτο το προβλημα με τα mb πηρα ιταλικο νουμερο international και με 6 ευρω καθε μηνα εχω 20 gb και τελος....
Παλικάρι δώσε τα φώτα σου στον λαό :)

 

 

 

https://www.wind.it/privati/mobile/ricaricabile/internet/giga-international/

 

Αυτό είναι το πακέτο απλά Δείτε τι λέει για το roaming και τις χρεώσεις εκτός Ιταλίας. Βάλτε Google translate αν δεν ξέρετε ιταλικά.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα το φοιτητικό των 8,5 ευρώ και με επιτυχία μπόρεσε και πρόσθεσε τα υπολειπόμενα gb από την καλοκαιρινή προσφορά

Απλά ενημερώνω γιατί ειπώθηκε ότι δεν γίνονταν

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρι δώσε τα φώτα σου στον λαό :)

 

 

 

https://www.wind.it/privati/mobile/ricaricabile/internet/giga-international/

 

Αυτό είναι το πακέτο απλά Δείτε τι λέει για το roaming και τις χρεώσεις εκτός Ιταλίας. Βάλτε Google translate αν δεν ξέρετε ιταλικά.

Αντε & το παίρνεις μετά βάζεις κάρτα από Wind κανονικά?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειδα οτι ειπωθηκε, ειχα υπολοιπο απο τα 7gb της καλοκαιρινής προσφοράς τα οποία και ληγαν κανονικά μεθαυριο 3/10.Σημερα με το νεο μηνα μπηκαν 600+ mb αυτοματα και ειδα οτι προστεθηκαν σε αυτα της καλοκαιρινής προσφοράς και τωρα ληγουν ολα μαζι 1 μηνα μετα δλδ 3/11. Περιεργο μου φανηκε επειδη δεν ενεργοποιησα καποιο προγραμμα..
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειδα οτι ειπωθηκε, ειχα υπολοιπο απο τα 7gb της καλοκαιρινής προσφοράς τα οποία και ληγαν κανονικά μεθαυριο 3/10.Σημερα με το νεο μηνα μπηκαν 600+ mb αυτοματα και ειδα οτι προστεθηκαν σε αυτα της καλοκαιρινής προσφοράς και τωρα ληγουν ολα μαζι 1 μηνα μετα δλδ 3/11. Περιεργο μου φανηκε επειδη δεν ενεργοποιησα καποιο προγραμμα..

 

Και σε εμένα το ίδιο ακριβώς έγινε

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να κάνω μια χαζή ερώτηση....αυτά τα φοιτητικά που δίνουν σε αγγελίες παίζει με κάποιο τρόπο η κοσμοτε να δει ότι δεν είσαι φοιτητής κ να σου μπλοκάρει το νούμερο;;;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο με τα 1000 λεπτά και τα 600 mb το ξανά κάνανε 6 ευρώ σήμερα λολ

 

Μαλλον εφαγαν κραξιμο στο facebook...

Γιατι 7€ ειναι πολλα,σορρυ κι ολας.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εφαγαν κραξιμο στο facebook...

Γιατι 7€ ειναι πολλα,σορρυ κι ολας.

Δε νομίζω κράξιμο, κράξιμο πάντα πέφτει! Απλά είδαν ότι η κόκκινη το διατήρησε στα 6€ και το μείωσαν και αυτοί! ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω κράξιμο, κράξιμο πάντα πέφτει! Απλά είδαν ότι η κόκκινη το διατήρησε στα 6€ και το μείωσαν και αυτοί! ;)

 

Το άλλαξε και η Vodafone:

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20181004-metavoles-se-paketa-gia-tous-syndromites-kartokinitis/

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Έχει ενεργοποιήσει κάποιος στα φοιτητικά πακέτα,αυτό που λέει ''ΔΩΡΟ 6 GB''?Αυτό που λέει κάλεσε φίλους σου στην φοιτητική προσφορά και κέρδισε εσύ 2GB και αντιστοίχως και ο φίλος σου που καλείς άλλα 2 GB.
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Τωρινό.f743eefb44e960b6bda238f351802078.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος!Και τα χρειαζόμουν!Κουτί μου ήρθε!
Πολυμαθίη νόον έχειν ου διδάσκει...
Link to comment
Share on other sites

Το whatsup promo μεταφέρθηκε ως πακέτο στα φοιτητικά!!!

Κίνηση ματ!!

 

Screenshot_2018-10-13-15-13-18.png

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το whatsup promo μεταφέρθηκε ως πακέτο στα φοιτητικά!!!

Κίνηση ματ!!

 

Screenshot_2018-10-13-15-13-18.png

 

Μεταφερθηκε δηλαδη στα πακετα τα φοιτητικα η προσφορα 1500' και 1500MB?

Ή κανω λαθος;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δείχνει η εικόνα με τα 1200' 1200sms και 1200mb πάντως το αγοράζω εδώ και μήνες στο φοιτητικό μου. Δεν είναι κάτι νέο δηλαδή.

Κάτι άλλο με 1500 δεν βλέπω στην εφαρμογή.

False alarm μήπως;

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δείχνει η εικόνα με τα 1200' 1200sms και 1200mb πάντως το αγοράζω εδώ και μήνες στο φοιτητικό μου. Δεν είναι κάτι νέο δηλαδή.

Κάτι άλλο με 1500 δεν βλέπω στην εφαρμογή.

False alarm μήπως;

 

Sent from my XT1580

 

Ώπ συγγνώμη καλά λες το προμο ήταν 1500 και όχι 1200, συγγνώμη παίδες. Ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι έχουμε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κι άδικο που μπερδεύτηκες. Με τις νέες αυξήσεις 8.5€ το ένα 8.5€ και το άλλο. Τι Γιάννης τι Γιαννάκης
Ώπ συγγνώμη καλά λες το προμο ήταν 1500 και όχι 1200, συγγνώμη παίδες. Ένα μυαλό χειμώνα καλοκαίρι έχουμε.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, γνωρίζετε το κόστος φορητότητας από άλλη εταιρεία σε φοιτητικό whats up;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...