Jump to content

iPhone 6S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

hard reset ειναι που σβηνουν ολα;

 

Επανεκκίνηση να κάνεις ...αυτό εννοεί..όχι να τα σβησεις ολα

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση να κάνεις ...αυτό εννοεί..όχι να τα σβησεις ολα

 

:lol:

 

Το hard reset δεν είναι μόνο επανεκκίνηση. Εγώ είπα να κάνει αυτό με τα δυο κουμπιά.

Link to comment
Share on other sites

Το hard reset δεν είναι μόνο επανεκκίνηση. Εγώ είπα να κάνει αυτό με τα δυο κουμπιά.

 

Και όταν πατάς τα δυο κουμπιά που λες τι κάνει το τηλεφωνακι? Δεν σβήνει και ανάβει ? δεν κάνει επανεκκίνηση δηλ ? Άπλα ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

Βοηθήστε να λύσω το πρόβλημα και μαλώνετε μετά παίδες!

 

Με πατημένο το home button, πατάς και το power button μέχρι να κανει restart. Δεν σβήνετε κάτι, απλώς κάνεις αναγκαστικη επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Θα το συνδέσεις στο WiFi θα το συνδέσεις στο ρεύμα το βράδυ και θα κλειδώσεις την οθόνη. Τα υπόλοιπα θα συνεχιστούν μετά.
Link to comment
Share on other sites

Θα το συνδέσεις στο WiFi θα το συνδέσεις στο ρεύμα το βράδυ και θα κλειδώσεις την οθόνη. Τα υπόλοιπα θα συνεχιστούν μετά.

 

Και να μην έχει το low power mode

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλησπέρα σας. Να ρωτήσω κάτι. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα κείμενο σχετικά με την εγγύηση των iPhone. Ότι είναι για δυο χρόνια παρόλο που μας δίνει έναν χρόνο το κατάστημα που το πήραμε. Το αγόρασα Οκτώβρη του 16. Η μπαταρία έχει αρχίσει και γονατίζει απίστευτα μέσα σε μισή μέρα. Μπορώ να απευθυνθώ κάπου; Για έλεγχο και ίσως αντικατάσταση μέσα στην εγγύηση; Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Κύριοι καλησπέρα σας. Να ρωτήσω κάτι. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου ένα κείμενο σχετικά με την εγγύηση των iPhone. Ότι είναι για δυο χρόνια παρόλο που μας δίνει έναν χρόνο το κατάστημα που το πήραμε. Το αγόρασα Οκτώβρη του 16. Η μπαταρία έχει αρχίσει και γονατίζει απίστευτα μέσα σε μισή μέρα. Μπορώ να απευθυνθώ κάπου; Για έλεγχο και ίσως αντικατάσταση μέσα στην εγγύηση; Ευχαριστώ πολύ

 

 

Εάν έχεις απόδειξη πας στη document εάν δεν έχεις πας πάλι στη document και με 39 ευρώ. Μην πας οπουδήποτε άλλου γιατί θα χάσεις εγγύηση και εδώ στην Ελλάδα κυκλοφορούν σάπιες μπαταρίες.

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις απόδειξη πας στη document εάν δεν έχεις πας πάλι στη document και με 39 ευρώ. Μην πας οπουδήποτε άλλου γιατί θα χάσεις εγγύηση και εδώ στην Ελλάδα κυκλοφορούν σάπιες μπαταρίες.

 

Έχω την απόδειξη αγοράς. Τι είναι η document? Που την βρίσκω; Καλύπτει την εγγύηση δηλαδή και αν την βρει προβληματική την αντικαθιστά;

Link to comment
Share on other sites

Έχω την απόδειξη αγοράς. Τι είναι η document? Που την βρίσκω; Καλύπτει την εγγύηση δηλαδή και αν την βρει προβληματική την αντικαθιστά;

 

Δεν την έχεις ανοίξει τη συσκευή να αλλάξεις τίποτα; Πρώτη φορά αλλαγή μπαταρίας;

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχω πειράξει ποτε για τίποτα

 

Document

Isystem

Infoquest

I storm

 

 

Αυτοί είναι οι επίσημοι μεταπωλητές. Επέλεξε τον πρώτο καθώς είναι με διαφορά ο καλυτερος

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι τα στοιχεία των επίσημων εξουσιοδοτημένων κέντρων σέρβις της Apple στην Αττική.

 

https://locate.apple.com/gr/el/service/?pt=3&lat=37.9833333&lon=23.7333333&address=%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1&carrier=no-contract

Link to comment
Share on other sites

Κάποια βοήθεια και σε μένα παίδες;;

 

Μίλα με τους επίσημους. Θα σε καθοδηγήσουν πως να το ολοκληρώσεις με επιτυχία ή πήγαινε από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι τα στοιχεία των επίσημων εξουσιοδοτημένων κέντρων σέρβις της Apple στην Αττική.

 

https://locate.apple.com/gr/el/service/?pt=3&lat=37.9833333&lon=23.7333333&address=%CE%91%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1&carrier=no-contract

 

Πολύ ωραία σας ευχαριστώ όλους. Με την εγγύηση ισχύει η διετία η θα πάω και θα πρέπει να πληρώσω;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω ένα 6s και πρόσφατα άλλαξα οθόνη γτ είχε ξεκολλήσει το γυαλί από το πλαίσιο της. Μετά την αλλαγή της οθόνης (από Κίνα μέσω ebay) διαπιστώνω οτι το κινητό ζεσταίνεται πιο γρήγορα. Γνωρίζει κανεις τπτα σχετικό?

Και επειδή η οθόνη δεν με έπεισε, έχει παραγγείλει κάποιος άλλος και του βγήκε καλή για να προτείνει? Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω ένα 6s και πρόσφατα άλλαξα οθόνη γτ είχε ξεκολλήσει το γυαλί από το πλαίσιο της. Μετά την αλλαγή της οθόνης (από Κίνα μέσω ebay) διαπιστώνω οτι το κινητό ζεσταίνεται πιο γρήγορα. Γνωρίζει κανεις τπτα σχετικό?

Και επειδή η οθόνη δεν με έπεισε, έχει παραγγείλει κάποιος άλλος και του βγήκε καλή για να προτείνει? Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Όσο περνάει ο καιρός και ήρθαν οι ζεστες όλοι έχουμε αυτό το πρόβλημα

Ίσως όταν θυμάσαι την συσκευή σου ο καιρός ήταν λίγο πιο δροσερός και τώρα με τις θερινές ημέρες ανεβάζει θερμοκρασία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω ένα 6s και πρόσφατα άλλαξα οθόνη γτ είχε ξεκολλήσει το γυαλί από το πλαίσιο της. Μετά την αλλαγή της οθόνης (από Κίνα μέσω ebay) διαπιστώνω οτι το κινητό ζεσταίνεται πιο γρήγορα. Γνωρίζει κανεις τπτα σχετικό?

Και επειδή η οθόνη δεν με έπεισε, έχει παραγγείλει κάποιος άλλος και του βγήκε καλή για να προτείνει? Ευχαριστώ πολύ.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ifixit Europe ότι πιο κοντά σε μαμα.

Link to comment
Share on other sites

Ifixit Europe ότι πιο κοντά σε μαμα.

 

 

 

Έχεις προμηθευτεί φίλε μου από εκεί πράγματα?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 6S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...