Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To αγορασα φιλε 550 ευρω με αποφορολλογηση ειμαι samsungakias αλλα αυτο το κινητο ειναι οτι καλυτερο και το πηρα σε blue , θα το υαφησω την θηκη που δινουν ή καποια αλλη διαφανη για να φαινεται το χρωμα , δεν υπαρχει λογος να αγορασω θηκη αλεξισφαιρη το θεμα ειναι να μην πεσει

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και νομιζω πως μπορεις να βγαλεις τα huawei γυαλια και να εισαι αντικειμενικος και να αφησεις τις ειρωνιες 879 ευρω χωρις gorilla glass κλαιει η samsung με την παρτυ τους που ειναι πρωτη σε πωλησεις τωρα , εγω σου ξανα λεω οτι το κινητο αυτο το πηρα γιαιτ μου αρεσει πιο πολυ απο το καθενα αλλα πρεπει να λεμε τα αρνητικα . Αν ηθελα το κορυφαιο θα επερνα το mi8 που σπαει το ρεκορ σε antutu και specs

Οταν γράφεις εχω απογοητευθεί πληρως τι εννοείς;;;

Οτι δεν το θέλεις γιατί είναι το πιο σημαντικό το γυαλακι του κινητού σωστά; τωρα αμα το αγόρασες γιατί το αγόρασες αφού σε απογοήτευσε πληρως δεν κατάλαβα.. Εκτός και αμα αλλο ήθελες να. Γράψεις αλλο έγραψες.

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οταν γράφεις εχω απογοητευθεί πληρως τι εννοείς;;;

Οτι δεν το θέλεις γιατί είναι το πιο σημαντικό το γυαλακι του κινητού σωστά; τωρα αμα το αγόρασες γιατί το αγόρασες αφού σε απογοήτευσε πληρως δεν κατάλαβα.. Εκτός και αμα αλλο ήθελες να. Γράψεις αλλο έγραψες.

Και όταν λες αντικείμενικος τι εννοείς;;; τι είπα που δεν ισχύει;;;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το tempered glass της Nillkin 3D CP-MAX είναι απλά καταπληκτικόΠαιδιά δεν έχω λόγια full adhesive τέλεια εφαρμογή χωρίς ίχνος dot matrix, rainbow effect, εφαρμόζει τέλεια με ένα καλό καθάρισμα της οθόνης, με προσοχή στην σκόνη και όπως προ είπα ενώ είναι full cover με τα μαύρα γύρο γύρο έχει κόλλα παντού και εφαρμόζει τελεια

https://www.ebay.com/itm/Nillkin-Full-Cover-Tempered-Glass-3D-CP-MAX-Screen-Protector-For-HUAWEI-P20-Pro/163003362582?epid=10018157626&hash=item25f3c1ed16:g:~awAAOSwbX1a1YPO

Η τοποθέτηση παιχνίδι το τοποθέτης ίσια και το αφήνεις μόνο του να απλωθεί - κολλήσει στην οθόνη...

Να πω ακόμα ότι στις φωτογραφίες φαίνεται να έχει ένα μόνο κόψιμο για το ηχείο... Αυτό δεν ισχύει (πάλι καλά κάνεις δεν θα ήθελε φαντάζομαι να καλύπτει την μπροστινή κάμερα) έχει ένα άνοιγμα μακρόστενο που αφήνει ακάλυπτη την ευθεία ακουστικό, αισθητήρας, κάμερα και ένα πολύ μικρό για το notification led light

Μου έκανε τρομερή εντύπωση και η συσκευασία που ήταν εξερετικη σε σχέση με περσινά tempered της Nillkin.

Μαζί μου ήρθε και αυτή η θήκη https://www.ebay.com/itm/For-Hauwei-slim-soft-TPU-phone-case-protective-skin-carbon-fiber-rubber-Gel/132554399558?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=431904714679&_trksid=p2060353.m2749.l2649 που μετά από δοκιμή 10 θηκών για όποιον θέλει μια λεπτή θήκη με καλό κράτημα να κολλάει η συσκευή στα χέρια χωρίς ίχνος δακτυλίων είναι απλά εξαιρετική πολύ όμορφη και υπέροχη η αίσθηση του carbon που στην αφη του είναι εξαιρετικό, καμία σχέση με τις φωτογραφίες του ebay το αδικούν πάρα πολύ έχει αυτή την αίσθηση του υφάσματος - βελούδο με μια ωραία διακριτική γυαλάδα ... Εντάξει δεν δίνει την ασφάλεια της spigen rugged armor αλλά δεν δινει και καθόλου όγκο στην συσκευή και αντίθετος την βρίσκο πιο όμορφη από την spigen. Στην κάμερα η προστασία είναι περίπου 1mm μόνο...

Μαζι με το tempered glass της Nillkin είναι το απόλυτο πακέτο μιας και εφάπτονται τέλεια χωρίς να μένει κενό περιμετρικά ώστε να περνάει σκονη

Μετά από τόσες δοκιμές είναι η πρώτη φορά που ειμαι ενθουσιασμενος...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το tempered glass της Nillkin 3D CP-MAX είναι απλά καταπληκτικόΠαιδιά δεν έχω λόγια full adhesive τέλεια εφαρμογή χωρίς ίχνος dot matrix, rainbow effect, εφαρμόζει τέλεια με ένα καλό καθάρισμα της οθόνης, με προσοχή στην σκόνη και όπως προ είπα ενώ είναι full cover με τα μαύρα γύρο γύρο έχει κόλλα παντού και εφαρμόζει τελεια

https://www.ebay.com/itm/Nillkin-Full-Cover-Tempered-Glass-3D-CP-MAX-Screen-Protector-For-HUAWEI-P20-Pro/163003362582?epid=10018157626&hash=item25f3c1ed16:g:~awAAOSwbX1a1YPO

Η τοποθέτηση παιχνίδι το τοποθέτης ίσια και το αφήνεις μόνο του να απλωθεί - κολλήσει στην οθόνη...

Να πω ακόμα ότι στις φωτογραφίες φαίνεται να έχει ένα μόνο κόψιμο για το ηχείο... Αυτό δεν ισχύει (πάλι καλά κάνεις δεν θα ήθελε φαντάζομαι να καλύπτει την μπροστινή κάμερα) έχει ένα άνοιγμα μακρόστενο που αφήνει ακάλυπτη την ευθεία ακουστικό, αισθητήρας, κάμερα και ένα πολύ μικρό για το notification led light

Μου έκανε τρομερή εντύπωση και η συσκευασία που ήταν εξερετικη σε σχέση με περσινά tempered της Nillkin.

Μαζί μου ήρθε και αυτή η θήκη https://www.ebay.com/itm/For-Hauwei-slim-soft-TPU-phone-case-protective-skin-carbon-fiber-rubber-Gel/132554399558?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=431904714679&_trksid=p2060353.m2749.l2649 που μετά από δοκιμή 10 θηκών για όποιον θέλει μια λεπτή θήκη με καλό κράτημα να κολλάει η συσκευή στα χέρια χωρίς ίχνος δακτυλίων είναι απλά εξαιρετική πολύ όμορφη και υπέροχη η αίσθηση του carbon που στην αφη του είναι εξαιρετικό, καμία σχέση με τις φωτογραφίες του ebay το αδικούν πάρα πολύ έχει αυτή την αίσθηση του υφάσματος - βελούδο με μια ωραία διακριτική γυαλάδα ... Εντάξει δεν δίνει την ασφάλεια της spigen rugged armor αλλά δεν δινει και καθόλου όγκο στην συσκευή και αντίθετος την βρίσκο πιο όμορφη από την spigen. Στην κάμερα η προστασία είναι περίπου 1mm μόνο...

Μαζι με το tempered glass της Nillkin είναι το απόλυτο πακέτο μιας και εφάπτονται τέλεια χωρίς να μένει κενό περιμετρικά ώστε να περνάει σκονη

Μετά από τόσες δοκιμές είναι η πρώτη φορά που ειμαι ενθουσιασμενος...

 

Nα σε ρωτησω επειδη την ειδα και εγω , τα μαυρα αυτα δεν το κανουν λιγοτερο ομορφο ; Δεν κρυβει την υφη της οθονης ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οταν γράφεις εχω απογοητευθεί πληρως τι εννοείς;;;

Οτι δεν το θέλεις γιατί είναι το πιο σημαντικό το γυαλακι του κινητού σωστά; τωρα αμα το αγόρασες γιατί το αγόρασες αφού σε απογοήτευσε πληρως δεν κατάλαβα.. Εκτός και αμα αλλο ήθελες να. Γράψεις αλλο έγραψες.

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και όταν λες αντικείμενικος τι εννοείς;;; τι είπα που δεν ισχύει;;;

 

Με απογοητευσε απο την στιγμη που διαβαζω τοσα πολλα σχολια ειδικα στο site του Βλαχακη που εχει το teckblog να γραφουν οτι ειναι τοσο χαμηλης ποιοτητας ενα τετοιο κινητο, παρολα αυτα δεν υπηρχε πιο ομορφο και τα χαρακτηριστικα ηταν ακριβως αυτα που ηθελα αλλα πιο πολυ μετραει κιολας να μου αρεσει εξωτερικα αλλιως θα επερνα το s9

Link to comment
Share on other sites

Nα σε ρωτησω επειδη την ειδα και εγω , τα μαυρα αυτα δεν το κανουν λιγοτερο ομορφο ; Δεν κρυβει την υφη της οθονης ;

Δεν πολύ καταβαινω αυτό το "Δεν κρυβει την υφη της οθονης"

Παντως για το δικό μου γούστο - αισθητική όχι δεν βλέπω να ασχημαίνει ή το αντίθετο την συσκευή... Όπου υπάρχει μαύρο στο πλαίσιο της οθόνης εκεί ακριβώς έχει μαύρο και το tempered οπότε (για εμένα) το αισθητικό αποτέλεσμα είναι ίδιο.

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Η θηκουλα αυτη πως σας φαινεται ; Θα ηθελα διαφανη και δεν ξερω ποια ειναι πιο ασφαλη

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η θηκουλα αυτη πως σας φαινεται ; Θα ηθελα διαφανη και δεν ξερω ποια ειναι πιο ασφαλη
https://www.mozik.gr/tilefonia-tablets/axesouar-kinitis/thikes-kiniton/spigenr-ultra-hybrid-gia-to-huawei-p20-pro-crystal-clear
Link to comment
Share on other sites

Nα σε ρωτησω επειδη την ειδα και εγω , τα μαυρα αυτα δεν το κανουν λιγοτερο ομορφο ; Δεν κρυβει την υφη της οθονης ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 118 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Με απογοητευσε απο την στιγμη που διαβαζω τοσα πολλα σχολια ειδικα στο site του Βλαχακη που εχει το teckblog να γραφουν οτι ειναι τοσο χαμηλης ποιοτητας ενα τετοιο κινητο, παρολα αυτα δεν υπηρχε πιο ομορφο και τα χαρακτηριστικα ηταν ακριβως αυτα που ηθελα αλλα πιο πολυ μετραει κιολας να μου αρεσει εξωτερικα αλλιως θα επερνα το s9

Άλλο λες όμως τώρα, έτσι όπως το έγραψες εννοούσες ότι για ενα τζαμάκι που δεν έβαλαν είναι μαπα.. Κοίτα εγω πάντα είχα samsung κινητά απλα μετα το νοτε8 ξεκολησα και είδα ότι ενα τζαμάκι η μια οθόνη σε πιο χαμηλή ανάλυση που στο νοτε8 την ειχα στην ίδια ανάλυση λόγο εξοικονόμησης μπαταριάς δεν είναι μόνο τα σαμσουνκ! Να μου πεις για την απουσία sdcard ναι! Να μου πεις για φωτεινότητα ναι! Είναι πίσω. Αλλα ενα τζαμάκι που ουσιαστικά είναι άχρηστο μια και οι περισσότεροι η κάνουν ασφάλεια συσκευής με τον φόβο μην σπάσει η προσπαθούν να βρουν τζαμάκι να κολλάει και πάνε στο dome συν 50ε δείχνει ότι το gorilla glass δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο σε σχέση με αυτό που φοράει τώρα.. Και σε σχέση με video στο YouTube Ελλήνων και ξένων κατα ποσο αξιόπιστα είναι η οχι αυτό φαίνετε στην καθημερινή χρήση του κινητού αμα σπάει η λιγιζει.. Η κάνει κάτι που βλέπεις εκεί.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλο λες όμως τώρα, έτσι όπως το έγραψες εννοούσες ότι για ενα τζαμάκι που δεν έβαλαν είναι μαπα.. Κοίτα εγω πάντα είχα samsung κινητά απλα μετα το νοτε8 ξεκολησα και είδα ότι ενα τζαμάκι η μια οθόνη σε πιο χαμηλή ανάλυση που στο νοτε8 την ειχα στην ίδια ανάλυση λόγο εξοικονόμησης μπαταριάς δεν είναι μόνο τα σαμσουνκ! Να μου πεις για την απουσία sdcard ναι! Να μου πεις για φωτεινότητα ναι! Είναι πίσω. Αλλα ενα τζαμάκι που ουσιαστικά είναι άχρηστο μια και οι περισσότεροι η κάνουν ασφάλεια συσκευής με τον φόβο μην σπάσει η προσπαθούν να βρουν τζαμάκι να κολλάει και πάνε στο dome συν 50ε δείχνει ότι το gorilla glass δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο σε σχέση με αυτό που φοράει τώρα.. Και σε σχέση με video στο YouTube Ελλήνων και ξένων κατα ποσο αξιόπιστα είναι η οχι αυτό φαίνετε στην καθημερινή χρήση του κινητού αμα σπάει η λιγιζει.. Η κάνει κάτι που βλέπεις εκεί.

 

Kαλα εφοσον ειχες note 8 που ειναι καινουργιο γιατι να ξανα παρεις αλλη ναυαρχιδα; Δεν ειναι λιγο χασιμο χρηματων να αλλαζουμε συνεχεια για τα καινουργια;

Link to comment
Share on other sites

Kαλα εφοσον ειχες note 8 που ειναι καινουργιο γιατι να ξανα παρεις αλλη ναυαρχιδα; Δεν ειναι λιγο χασιμο χρηματων να αλλαζουμε συνεχεια για τα καινουργια;
Μαζί σου, αλλα απο μπαταρία δεν την παλεύε το κινητό με έβγαζε μέχρι της 7 με 8 το απόγευμα...οπότε τι να το κάνω; να κουβαλαω και φορτιστή η power bank; 799 ευρώ το είχα πάρει το θεωρώ απαράδεκτο. πούλησα και πήρα αυτό.

Η αυτονομία πιστεύω είναι ενας σημαντικός παράγοντας στο κινητό για μένα άλλοι βολεύονται.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά το ειχα ξαναθεσει το ερωτημα αλλα πραγματικα ειμαι σε διλλημα.να ρωτήσω κάτι,ισχύει ότι το κινητό έχει προβλήματα? Πχ σε κάμερα με τον σταθεροποίηση ή με τα χρώματα στην κάμερα κλπ. Δεν ξέρω τι να κάνω ένας γνωστό μου πήρε το v30 και μου λέει καμία σχέση με το pro η καμερα! και εδώ είναι η εξής ερώτηση αξίζει η μετάβαση από το s8 που έχω τώρα στο pro? Σας ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Μαζί σου, αλλα απο μπαταρία δεν την παλεύε το κινητό με έβγαζε μέχρι της 7 με 8 το απόγευμα...οπότε τι να το κάνω; να κουβαλαω και φορτιστή η power bank; 799 ευρώ το είχα πάρει το θεωρώ απαράδεκτο. πούλησα και πήρα αυτό.

Η αυτονομία πιστεύω είναι ενας σημαντικός παράγοντας στο κινητό για μένα άλλοι βολεύονται.

 

Ειμαι σίγουρος για αυτό έχω το Α5 2016 το φορτίζω 3 φορες την μέρα , αύριο έρχεται το p20 pro blue αλλά είμαιι ξενερωμενος Επειδή δεν βρήκα το twilight πες και εσύ τίποτα θετικό για το midnight :p

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σίγουρος για αυτό έχω το Α5 2016 το φορτίζω 3 φορες την μέρα , αύριο έρχεται το p20 pro blue αλλά είμαιι ξενερωμενος Επειδή δεν βρήκα το twilight πες και εσύ τίποτα θετικό για το midnight :p
Και το μπλε και τι μαύρο είναι πάρα πολύ ωραία χρώματα! Θα το χαρείς το κινητό!με γεια!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πρεπει να παρω συσκευη αμεσα μιας και το παλιο μου χαλασε... ειμαι αναμεσα σε p20pro , s9+ και note 8....βαζω το 8 γιατι μου αρεσει πολυ η χρηση με πενακι ειχα παλαιοτερα το 3 ξερω οτι ειναι παλιοτερο αλλα το σκεπτομαι. Πσρσκσλω πειτ μου γνωμες...μηπως να περιμενω και το note 9? Αν και βλεπω οτι δε θα εχει τρλρε διαφορες με το 8. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα πρεπει να παρω συσκευη αμεσα μιας και το παλιο μου χαλασε... ειμαι αναμεσα σε p20pro , s9+ και note 8....βαζω το 8 γιατι μου αρεσει πολυ η χρηση με πενακι ειχα παλαιοτερα το 3 ξερω οτι ειναι παλιοτερο αλλα το σκεπτομαι. Πσρσκσλω πειτ μου γνωμες...μηπως να περιμενω και το note 9? Αν και βλεπω οτι δε θα εχει τρλρε διαφορες με το 8. Ευχαριστω

Η κάμερα του p20 μετα και το τελευταίο update δεν παίζεται όσον αφορά τις φώτο.

Το μόνο μειονέκτημα έγκειται στο βίντεο όπου δεν έχει σταθεροποιηση σε 4κ αλλά

μόνο σε 1080. Αν γουστάρεις να βγάζεις φώτο τότε p20. Νομίζω ότι έχει χιλιοειπωθει.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σαν χαρακτηριστικα κτλπ εκτος απο τις φωτο που ναι μεν με ενδιαφερουν συγκριτικα με S9+ ?
Link to comment
Share on other sites

Αδερφε το νοτε 8 δεν έχει την καλύτερη μπαταρία σε διάρκεια οπότε καλύτερα π2προ και σ9πλας στα υπόλοιπα διαβάζεις τα θετικά και αρνητικά και βλέπεις.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα που ειχε το p20 proμε την σταθεροτητα στο βιντεο εχει φτιεξει με το update? τι αλλαγεσ εχουν γινει με το update?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη σαν χαρακτηριστικα κτλπ εκτος απο τις φωτο που ναι μεν με ενδιαφερουν συγκριτικα με S9+ ?

 

Φιλε εγώ έχω περάσει από όλα.... Αν θες πολύ μεγάλη αυτονομία {15% παραπάνω από s9+), ir blaster, εκπληκτική κάμερα με κορυφαίες νυχτερινές φωτογραφίες, Dual sim (δηλαδή χρήση 2 σιμ οπότε χωρίς SD card) με 128gb εσωτερικό, ακαριαίο ξεκλείδωμα δακτυλικου μπροστά (καμία σχεση με Samsung) και gestures στο ίδιο πλήκτρο (οπότε χωρίς καθόλου navigation bar), μετατροπή σε Pc με ένα απλό καλώδιο HDMI σε USB type c, εξαιρετικης ποιότητας tempered glass που να κάθονται στην οθόνη με full glue και τιμή κάτω από 10€(ebay)και πολύ γρήγορο ξεκλείδωμα προσώπου και μάλιστα απλά ανασηκωνοντας την συσκευη τότε πας P20 PRO...

Στον αντίποδα τώρα αν θες κορυφαία οθόνη, εξαιρετικό ήχο ηχείου, εξαιρετικο video 4K, always on με όλες τις ειδοποιήσεις, θύρα ακουστικών και ίσως καλύτερη μεταπώληση τότε πας S9+...

Στο NOTE 8 εγώ δεν θα ξανά γυρνούσα αν και εξαιρετικό αλλά θεωρώ το s9+ αρκετά καλύτερο στην κάμερα, στον ήχο και στην θέση του δακτυλικου αποτυπώματος (και μόνο σε αυτά τα 3)

 

Αν έχεις την δυνατότητα και την υπομονή μιας και λειτουργουσες παλιά το spen θα σου πρότεινα να περιμένεις το Note 9.... ή και το Mate 20

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα που ειχε το p20 proμε την σταθεροτητα στο βιντεο εχει φτιεξει με το update? τι αλλαγεσ εχουν γινει με το update?

 

Η σταθεροποιηση του βίντεο στο p20 pro λειτουργεί μόνο στην FHD ανάλυση και δεν λειτουργεί ούτε από ότι διαβάζω θα λειτουργήσει ποτέ στην 4K ανάλυση.... Αυτό θα είναι λογικά ένα από τα χαρακτηριστικά που θα δώσει η Huawei στο Mate 20.

 

Στην κάμερα μετά το update παρατηρώ βελτίωση στην μπροστινή και σε ποιότητα αλλά και σε ότι αφορά το beautification... Αν και έχει δρόμο βελτίωσης ακόμα.

Στην κυρία πίσω κάμερα βλέπω ταχύτατο πλέον το ΑΙ με ελάχιστες βελτιώσεις σε διάφορες σκηνές και περαιτέρω βελτίωση στις σκοτεινές λήψεις χωρίς το night mode... Βλέπω βελτίωση και στο 3Χ,5Χ ζουμ... Δεν βλέπω βελτίωση στο ανεβασμένο sharpinnes που σε κάποιες λήψεις είναι υπερβολικό αλλά πάντα όμορφο κατά κοινή ομολογία με όσους έχω κάνει συγκριτικά εκτός και αν δεν σε ενδιαφέρει πόσο όμορφη είναι η φαίνεται μια φωτογραφία αλλά πόσο φυσική είναι....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πως είναι δυνατόν με μην έχει eis το 4κ με τόσο δυνατό cpu?

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι δυνατόν με μην έχει eis το 4κ με τόσο δυνατό cpu?

 

Mate the 10 pro be with you

 

Μάλλον δεν θα είναι τόσο δυνατός..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις.Να περιμενω δεν μπορω μιας και πλεον δε εχω συσκευη καθολου...το παλιο μου χαλασε. Το Note 9 απ οτι βλεπω δε θα εχει καμια σημαντικη διαφορα απο το 8 οποτε....

 

Αυτο που αναφερεται πιο πανω για το S9+ always on με όλες τις ειδοποιήσεις τι εννοεις?

Επισης απο διαφορα βιντεακια στο Youtube το S9+ ακομα και στην φωτογραφια υπερτερει του P20 pro ...

Το αποτυπωμα βολευει που ειναι μπροστα και σ αυτο το σημειο?

Και τελος που υπηρχε προσφορα στα 699 ???

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο μου κλεινει στο 4%. Δε φτανει μέχρι το 0%.Εκανα κατι λαθος στη φόρτωση;

 

Κανονικά στο 2% βγάζει μήνυμα ότι η συσκευή θα απενεργοποιηθει σε 30 δευτερόλεπτα...και πράγματι απενεργοποιητε... Αν ήταν η πρώτη φόρτιση δοκίμασε άλλες 2 με φόρτιση κλειστό ολόκληρο το βράδυ (6-7 ώρες) και μέρα ξανά μέχρι να κλείσει και αν στο ξανά κάνει πας για επιστροφή και αλλαγή συσκευης μέσα στο 7ημερο..

Εμένα προσωπικά δεν μου το έχει κάνει ποτέ...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις.Να περιμενω δεν μπορω μιας και πλεον δε εχω συσκευη καθολου...το παλιο μου χαλασε. Το Note 9 απ οτι βλεπω δε θα εχει καμια σημαντικη διαφορα απο το 8 οποτε....

 

Αυτο που αναφερεται πιο πανω για το S9+ always on με όλες τις ειδοποιήσεις τι εννοεις?

Επισης απο διαφορα βιντεακια στο Youtube το S9+ ακομα και στην φωτογραφια υπερτερει του P20 pro ...

Το αποτυπωμα βολευει που ειναι μπροστα και σ αυτο το σημειο?

Και τελος που υπηρχε προσφορα στα 699 ???

 

Η always one display στο P20 pro δείχνει μόνο τις βασικές ειδοποιήσεις από στοκ εφαρμογές (κλήσεις, sms,) και κάνα 2 ακόμα...

Για τα υπόλοιπα αν έχεις σχηματίσει άποψη από εδώ και από εκεί τότε δεν χρειάζεται να σε βοηθήσουμε εμείς αποφάσισε μόνος σου....φιλικά πάντα...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...