Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, τελευταία lineage 6-7 ώρες sot πολύ σταθερή και ο ήχος για έμενα καλός με την εφαρμογή audiofx που έχει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ με lineage είμαι ευχαριστημένος. Δεν έχω βρει κάποιο bug στην χρήση που κάνω και η μπαταρία άψογη.

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνουμε restore κάποιο backup μέσω twrp , κάνουμε κάποια wipe; Αν ναι ποια wipe κάνουμε;

 

Έκανα όλα τα wipe και όλα καλά με το backup.

Edited by it9492
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξα για πλάκα για νέο update στην AICP χτες το βράδυ και είδα ότι βγήκε κι άλλο την Παρασκευή (ενώ είχε βγει και Πέμπτη).

 

Το εγκατέστησα και μου φαίνεται τώρα ότι η μπαταρία πάει λίιιγο καλύτερα. Ίδωμεν...

Link to comment
Share on other sites

Με lineage ποια gapps βαλατε;Εμένα μου κρασαρουν σχεδόν ολα
Τα open gapps pico 64 bit έβαλα. Είναι σημαντικό να μπούνε πριν μπεις στο λειτουργικό.

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίταξα για πλάκα για νέο update στην AICP χτες το βράδυ και είδα ότι βγήκε κι άλλο την Παρασκευή (ενώ είχε βγει και Πέμπτη).

 

Το εγκατέστησα και μου φαίνεται τώρα ότι η μπαταρία πάει λίιιγο καλύτερα. Ίδωμεν...

βελτιωσαν, λενε, τα κρασαρισματα όταν το ανοιγες

και την αποδοση του fingerprint scanner

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Τα open gapps pico 64 bit έβαλα. Είναι σημαντικό να μπούνε πριν μπεις στο λειτουργικό.

 

Sent from my LEX722 using Tapatalk

 

7.1 η 8.1?

Link to comment
Share on other sites

7.1 η 8.1?

 

Για OREO αυτά..

Screenshot_20180610-205904.jpg

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

βελτιωσαν, λενε, τα κρασαρισματα όταν το ανοιγες

και την αποδοση του fingerprint scanner

 

XXXXXX βελτίωσαν. Το δακτυλικο αποτύπωμα, άμα μείνει λίγη ώρα ανενεργό το κινητό, δεν δουλεύει και πρέπει να ξυπνήσεις την οθόνη για να ξεκλειδώσει

Edited by CrisBal
Παραπομπή σε άσεμνη λέξη
Link to comment
Share on other sites

Π@π@ρια βελτίωσαν. Το δακτυλικο αποτύπωμα, άμα μείνει λίγη ώρα ανενεργό το κινητό, δεν δουλεύει και πρέπει να ξυπνήσεις την οθόνη για να ξεκλειδώσει

 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το αποτύπωμα.

Link to comment
Share on other sites

Π@π@ρια βελτίωσαν. Το δακτυλικο αποτύπωμα, άμα μείνει λίγη ώρα ανενεργό το κινητό, δεν δουλεύει και πρέπει να ξυπνήσεις την οθόνη για να ξεκλειδώσει

 

ειναι θεμα ρυθμισης αυτο

πηγαινε στις ρυθμισεις->ασφαλεια και απορρητο και δες μηπως εχεις πειραξει καποια σχετικη ρυθμιση ή εχεις ενεργοποιησει καποιο smart lock

Link to comment
Share on other sites

Με mokee που μόλις τη πέρασα δουλεύουν τα hands free το loud speaker στις κλησεις δουλευει τελεια και είναι εντελώς σταθερή σε όλα από μπαταρία δε ξέρω ακόμα Edited by vagetore
Link to comment
Share on other sites

Με mokee που μόλις τη πέρασα δουλεύουν τα hands free το loud speaker χωρίς ηχό και είναι εντελώς σταθερή σε όλα από μπαταρία δε ξέρω ακόμα

 

είχα την lineage os η οποία είναι καλή...έβαλα κι εγώ τη Mokee για δοκιμή... MK81.0 OREO, και Gapps ARM64 8.1 nano .. όλα καλά δουλεύουν πάντως.. θα δείξει σε λίγες μέρες αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Έχω την 20s του Cris και θα ήθελα να ρυθμίσω το lightflow ώστε να ανάβουν τα led στις ειδοποιήσεις. Κάπου μέσα στο νήμα θυμάμαι ότι υπάρχουν οδηγίες αλλά δεν μπορώ να τις βρώ. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
Link to comment
Share on other sites

είχα την lineage os η οποία είναι καλή...έβαλα κι εγώ τη Mokee για δοκιμή... MK81.0 OREO, και Gapps ARM64 8.1 nano .. όλα καλά δουλεύουν πάντως.. θα δείξει σε λίγες μέρες αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα...

Δουλεύει το IR?

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Δουλεύει το IR?
Install με TWRP το παρακάτω αρχείο ..αν δουλεύει δεν γνωρίζω

δεν το χρησιμοποιώ

Download LeEco IR Remote patch: https://androidfilehost.com/?fid=817550096634772075

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως, το IR του LeEco είναι λίγο μάπα... Μόνο με πολύ επώνυμες συσκευές λειτουργεί (Samsung, LG κλπ). Υπάρχουν πολλές συσκευές, που δε λειτουργεί κανένας κωδικός (πχ τηλεοράσεις SEG από τα LIDL παλιά, air condition De'Longhi).

 

Με το περσινό μου κινητό Gigaset ME, που είχε επίσης IR, αυτές οι συσκευές λειτουργούσαν κανονικά... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Install με TWRP το παρακάτω αρχείο ..αν δουλεύει δεν γνωρίζω

δεν το χρησιμοποιώ

Download LeEco IR Remote patch: https://androidfilehost.com/?fid=817550096634772075

 

Το selinux ειναι permissive?

Ή enforced?

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

όταν καλώ κάποιον στο τηλέφωνο και το σηκώσει.. ακούω εναν ήχο δόνησης πρώτα και μετά τη φωνή συνομιλητή ...υπάρχει κάποια ρύθμιση ?
Link to comment
Share on other sites

Έχω την 20s του Cris και θα ήθελα να ρυθμίσω το lightflow ώστε να ανάβουν τα led στις ειδοποιήσεις. Κάπου μέσα στο νήμα θυμάμαι ότι υπάρχουν οδηγίες αλλά δεν μπορώ να τις βρώ. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;

Θα πας στο ολες οι εφαρμογες θα βρεις το Light Flow θα μπεις μέσα ειδοποιήσεις>Ενεργοποίηση πάνω δεξιά>τικαρεις τις ειδοποιήσεις παρακάτω...βγαίνεις πας το ανοιγεις.. δινεις δικαιώματα υπερκάλυψης που ζητούνται μπαινεις στις ρυθμίσεις για κάθε εφαρμογή ορίζεις χρώμα..ξύπνημα οθόνης...εμφάνιση στη lock screen κλπ..

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...