Jump to content

Meizu Pro 6 Plus


giannhsdimitriou
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γίνετε ένα δέμα να είναι σε 2 σημεία.....

κι'ομως με τα ελληνικά ταχυδρομεία γίνετε,το κινητό βρίσκετε και στην θεσσαλονικη αλλα και στην κρητη.

οι ξένοι κάνουν πειράματα ακόμη άλλα στο ελληνικό δημόσιο δουλεύουν με κβαντική φυσική. :) ................ ................... ................... 27/4/2018, 07:18:55 Κ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

27/4/2018, 01:40:07 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

26/4/2018, 15:52:09 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

26/4/2018, 15:37:19 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα ηθελα να ρωτησω ασχετο εδω και μετα συγχωρησεως το δικο μου ειναι ενεργοποιημενο απο την 1η του τρεχοντος μηνα σε χρωμα λευκο-χρυσο.

μηπως κανενας χριστιανος εχει καποιο παρομοιας και καινουργης καταστασης σε μαυρο χρωμα να το ανταλλαξουμε γιατι.....αχ αυτα τα περι γουστου μου??

Link to comment
Share on other sites

Γίνετε ένα δέμα να είναι σε 2 σημεία.....

κι'ομως με τα ελληνικά ταχυδρομεία γίνετε,το κινητό βρίσκετε και στην θεσσαλονικη αλλα και στην κρητη.

οι ξένοι κάνουν πειράματα ακόμη άλλα στο ελληνικό δημόσιο δουλεύουν με κβαντική φυσική. :) ................ ................... ................... 27/4/2018, 07:18:55 Κ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

27/4/2018, 01:40:07 Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ

26/4/2018, 15:52:09 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ Δ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

26/4/2018, 15:37:19 Κ.Δ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΦΟΡΤΩΣΗ ΣΕ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ (--> Κ.Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)

 

Τα ΕΛΤΑ έχουν κέντρο διανομής (Κ.Δ.) στο Ηράκλειο Αττικής. :p:p:p . Πριν φύγουν για ΚΔ Θεσσαλονίκης περνάνε από εκεί.

OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η αιτία που μου κόλλαγε στο optimizing apps (βελτιστοποιηση εφαρμογών) ήταν η εφαρμογή zedge. Ευχαριστώ πολύ τον φίλο παραπανω που με βοήθησε. Το κινητό πλέον λειτουργεί χωρίς πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά η αιτία που μου κόλλαγε στο optimizing apps (βελτιστοποιηση εφαρμογών) ήταν η εφαρμογή zedge. Ευχαριστώ πολύ τον φίλο παραπανω που με βοήθησε. Το κινητό πλέον λειτουργεί χωρίς πρόβλημα.

 

Μου το έκανε και εμένα σε συσκευή LeEco... και μάντεψε τί είχα εγκαταστήσει πριν να το κάνει...!!

Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Έχω ρίξει την κινέζικη πάνω στην global. Μου έβγαλε update στην ενημέρωση.....

Τώρα κάτι λέει στα προσεχώς για flyme 7, αλλά δε μπορώ να το αντιγράψω για μετάφραση.......

@Paylos_P Φίλε Παύλο το έκανες το update; Και αν το έκανες είδες κάποια διαφορά;

Και δεν έχεις μάθει ακόμα Κινέζικα;;;:lol:

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Τα ΕΛΤΑ έχουν κέντρο διανομής (Κ.Δ.) στο Ηράκλειο Αττικής. :p:p:p . Πριν φύγουν για ΚΔ Θεσσαλονίκης περνάνε από εκεί.

 

και έτσι να είναι,1:30 το βράδυ ειναι θεσσαλονικη και 7η ωρα το πρωί επιστρέφει πάλι Ηρακλειο.:confused:

δεν πειράζει μετά την πρωτομαγιά βλέπουμε.:)

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

και εδω τιθεται το θεμα...οτι πληρωνεις παιρνεις.

δυστυχως.

απο οτι βλεπω και διαβαζω υπαρχουν θεματα..

 

Ειλικρινά αυτό το ύφος κ σκεπτικό ποτέ δεν το κατάλαβα, οκ ο καθένας μπορεί να έχει την άποψη του κ εφόσον ρωτηθεί να την πει αλλά εφόσον είναι αντιθέτως ποιος ο λόγος να διαβάζει το συγκεκριμένο θέμα, είναι σαν να περιμένει την κατάλληλη ευκαιρία να πετάξει καρφί.

Τεσπά ο καθείς όπως αντιλαμβάνεται.

Link to comment
Share on other sites

Κάθεσαι και ασχολείσαι φίλε με τον κάθε άσχετο που μπαίνει απλά να περάσει την ώρα του. Το τηλέφωνο είναι άριστο σε όλα του στην τιμή που τι πήραμε δεν υπάρχει αντίπαλος.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

και έτσι να είναι,1:30 το βράδυ ειναι θεσσαλονικη και 7η ωρα το πρωί επιστρέφει πάλι Ηρακλειο.:confused:

δεν πειράζει μετά την πρωτομαγιά βλέπουμε.:)

 

To βελάκι σημαίνει προορισμό (προς) και όχι ότι έχει ήδη φτάσει.

OnePlus 5 6/64 , LeEco LeMax 2 (x829) tele 26s.49 .
Link to comment
Share on other sites

@Paylos_P Φίλε Παύλο το έκανες το update; Και αν το έκανες είδες κάποια διαφορά;

Και δεν έχεις μάθει ακόμα Κινέζικα;;;:lol:

 

Σήμερα όλη μέρα έπαιζα με ρομ. Κατέληξα σε 6.3.0.2Α με Locale More Pro για ελληνικά (εκτός τα settings).

Τώρα που είδα το μήνυμα σου φίλε μου, κοίταξα την ενημέρωση και μου έβγαλε update σε flyme 7.8.4.27 daily. (1,37GB)!!!

Την κατεβάζω και βλέπουμε! :D

 

S80428_235133.jpg

 

S80428_235230.jpg

Edited by Pavlos_P
Παύλος Meizu Pro 6 Plus :)
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόβλημα με ενα pro 6 plus,κάνει συνέχεια reboot όταν κλείνει η οθόνη. Flyme 6.2.0.0g.Γνωρίζει κάποιος?

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Flyme 6.1.0.0G

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν έκανες την αναβάθμιση έκανες factory reset; κάνε να δεις πως θα πάει.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Όταν έκανες την αναβάθμιση έκανες factory reset; κάνε να δεις πως θα πάει.

Την αναβάθμιση την έκανα πριν από κάνα μήνα

 

Sent from my MX5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής καλές εντυπώσεις από το κινητό...

Μονό μείον η μπαταρία που με το ζόρι βγάζει μια μέρα.

Επίσης όταν το φορτίζω ζεστενεται αρκετά...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής καλές εντυπώσεις από το κινητό...

Μονό μείον η μπαταρία που με το ζόρι βγάζει μια μέρα.

Επίσης όταν το φορτίζω ζεστενεται αρκετά...

 

Αυτό οφείλεται στο mcharge που είναι ενεργοποιημενο. Αν δεν σε νοιάζει η γρήγορη φόρτιση, απενεργοποιησε το και θα δεις διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την μπαταρία δεν έχω θέμα κάθε δεύτερη μέρα το φορτίζω, είναι βέβαια και τι χρήση κάνει ο καθένας.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - προσβασιμοτητα

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

έχω whatsapp, viber, fb messenger, linked, mail σε επιλογη

απο το μενου εφαρμογες... να μην δουλευουν στο παρασκηνιο..

 

αρα μονο οταν τις ανοιγω κανουν συγχρονισμο.

 

αποτελεσμα λιγη μιζερια απο τους φιλους οτι απαντω οποτε το θυμηθω

αλλα και χαλαρα στην δουλεια δεν χτυπα το κινητο ανα 2 λεπτα απο ειδοποιησεις......

 

αλλα κλεινει η μερα με πολυυυυ μπαταρια.

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο Viber, what's up. Έχω κλειδωμένα να μου έρχεται οι ειδοποιήσεις, και το email κάθε ώρα συγχρονισμο. Μια χαρά μπαταρία κανένα πρόβλημα. Στο προηγούμενο μου τηλέφωνο redmi pro είχε πολύ χειρότερη μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα κι'εγω,πολύ καλο το κινητό σε ποιότητα και διαστάσεις.

απο εκεί και περα αφού με το στήσιμο του ρούφηξα την μπαταριά,έκλεισα το mcharge που αναφέρετε πιο πάνω( φορτίζω με 800mA)βάζοντας το στον φορτιστή,βλέπω δεν έχει led.:(

Εντάξει ειχα φθηνά κινητά (redmi3-lenovo κτλ)και είχαν λεντακι με χρώματα,και παίρνεις ναυαρχίδα και δεν έχει led για να βλέπεις αν φορτίζει η την στάθμη.μεγάλο μείον απο εμένα.

εάν έχουμε πάντα ανοιχτή την οθόνη για ειδοποιήσεις,καταναλώνει πολύ μπαταριά?

Edited by aristidis540
siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα κι'εγω,πολύ καλο το κινητό σε ποιότητα και διαστάσεις.

απο εκεί και περα αφού με το στήσιμο του ρούφηξα την μπαταριά,έκλεισα το mcharge που αναφέρετε πιο πάνω( φορτίζω με 800mA)βάζοντας το στον φορτιστή,βλέπω δεν έχει led.:(

Εντάξει ειχα φθηνά κινητά (redmi3-lenovo κτλ)και είχαν λεντακι με χρώματα,και παίρνεις ναυαρχίδα και δεν έχει led για να βλέπεις αν φορτίζει η την στάθμη.μεγάλο μείον απο εμένα.

εάν έχουμε πάντα ανοιχτή την οθόνη για ειδοποιήσεις,καταναλώνει πολύ μπαταριά?

 

ενω φορτιζει ανα μια ωρα πατω στιγμιαια το ον-οφ ή το κεντρικο κουμπι και βλεπω σταθμη.

 

ειναι αμολεντ η οθονη ε? οποτε με μαυρο φοντο βαλε τα ολα ολα και θα σωνεις μπαταρια. ή τουλαχιστον στα σαμμυ ετσι εκανα!

 

κανε υπομονη θα περασουν σιγα σιγα τα νεα στανταρ.. μελλοντικα θα κοιτας αλλα κινητα και θα γελας που ναυαρχιδες κολλανε.

 

αλλα ποτε δεν ειχα ναυαρχιδα που να ταχε ολα που θελα χαχα αρε lg g2 το κορεατικο θυμηθηκα!!

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Meizu Pro 6 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...