Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ποιον φορτιστη μπορω να παρω απο skroutz που να ειναι fast charger για s8?

Post 1634

https://www.skroutz.gr/s/12710614/Samsung-USB-Type-C-Cable-Wall-Adapter-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-EP-TA20EBE-EP-DG950CBE-Bulk.html

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημέρα οποτε μονοδρομος για ενα καλο τζαμακι ειναι απο οτι καταλαβα το ''Whitestone Dome Glass''.Μονο ενας το φερνει?το τοποθετει κιολας?συμβατες θηκες με αυτη?
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα οποτε μονοδρομος για ενα καλο τζαμακι ειναι απο οτι καταλαβα το ''Whitestone Dome Glass''.Μονο ενας το φερνει?το τοποθετει κιολας?συμβατες θηκες με αυτη?

Μονόδρομος δεν είναι, ειδικά επειδή είσαι αθήνα. Πιο πίσω έχω αναφέρει: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7532109#post7532109

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μονόδρομος δεν είναι, ειδικά επειδή είσαι αθήνα. Πιο πίσω έχω αναφέρει: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7532109#post7532109

το διαβασα το ποστ που ειχες κανει απλα δεν ειδα κριτικες για να το εμπιστευτω,ενω στο αλλο ειχε θετικα σχολια.το εβαλες?πες μας τη γνωμη σου.θηκες συμβατες?

Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

το διαβασα το ποστ που ειχες κανει απλα δεν ειδα κριτικες για να το εμπιστευτω,ενω στο αλλο ειχε θετικα σχολια.το εβαλες?πες μας τη γνωμη σου.θηκες συμβατες?

 

Το έβαλε ένα παιδί εδώ όπως διάβασες αλλά και όσοι γνωστοί το έβαλαν είναι ευχαριστημένοι.

Προσωπικά ούτε ξέρω πως είναι το μαγαζί :p

Αλλά νομίζω θα του επισκεφτώ.

Μπορείς να πάρεις το και να τους ρωτήσεις λεπτομέρειες. Αυτό θα κάνω κι εγώ.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά σε S8 έχω βάλει την θήκη Caseology Vault II και πριν 4 μέρες tempered glass της X-one full glue, full face.

Μέχρι στιγμής κανένα πρόβλημα τόσο σε εμφάνιση, αίσθηση, χρώματα, αφή. Ο χρόνος θα δείξει...

Edited by xalaros
Link to comment
Share on other sites

Ειναι το 1ο κινητο που εχω το S8 που θα αναγκαστω να ανεχτω προστασια οθονης. Ειχα την μεμβρανη της Samsung για λιγο και θα την ξαναβαλω. Καλυτερα οι δαχτυλιες απο τις "αραχνιες". Φαινονται μονο με κλειστη οθονη και σε συγκεκριμενο φωτισμό αφου τις ψαξεις αλλα ειναι παρα πολλες σε κινητο 1 μιση μηνος... Δεν θελω να φανταστω ποσες θα εχει μετα απο 1 χρονο πχ...
Link to comment
Share on other sites

Εμφανίζονταν μερικές στης γυναίκας μου το 7edge ,υπό γωνία στο φως, στο δικό μου μετά από ενάμιση χρόνο χρήσης απλά δεν υπάρχουν όπως και στο s8 plus μου που έχω 3μηνες περίπου. Παίζει σίγουρα ρόλο η χρήση και η προστασία της οθόνης από διάφορες επαφές με αντικείμενα κλπ στοιχεία.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω βαλει ποτε σε τσεπη με αντικειμενα....

Αν δεν τις ψαξεις δεν θα τις δεις ποτε αλλα φυλαγε τα ρουχα σου..

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να εχω ενα Link για αγορα screen protector της samsung ;

Εδω φιλε http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7543488#post7543488

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να προτεινετε ανταπτορακι usd to type c ή ακομη καλυτερα καλωδιο usb type-c; ψαχνω κατι αξιοπιστο και δοκιμασμενο
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να προτεινετε ανταπτορακι usd to type c ή ακομη καλυτερα καλωδιο usb type-c; ψαχνω κατι αξιοπιστο και δοκιμασμενο

 

Δεν προτείνω ανταπτορακι. Καλύτερα αυτούσιο καλώδιο.

Της Αnker για μένα είναι τα καλύτερα. Θα τα βρεις εύκολα στο Amazon.

Edited by spiros2021

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

Δεν προτείνω ανταπτορακι. Καλύτερα αυτούσιο καλώδιο.

Της Αnker για μένα είναι τα καλύτερα. Θα τα βρεις εύκολα στο Amazon.

 

Ok , σ ευχαριστω φιλε, γιατι οχι ανταπτορακι; δεν κανει δουλεια ;υπαρχει θεμα; εχω καλωδιο usb της anker ,οντως απο τα καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Μιας και καλοκαιριαζει,τη θηκη προτεινετε για παραλια?οχι αδιαβροχη απαραιτητα απλα για τυχον πτωση σε αμμο
Ζητείται προίκα χωρίς νύφη για σοβαρό σκοπό…:wink:
Link to comment
Share on other sites

2η αποτυχια με τη μεμβρανη της Samsung... 1 εβδομαδα αντεξα. Γεμιζει βαθουλωματα και γρατζουνιες για πλακα και φαινονται και με ανοιχτη οθονη.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2η αποτυχια με τη μεμβρανη της Samsung... 1 εβδομαδα αντεξα. Γεμιζει βαθουλωματα και γρατζουνιες για πλακα και φαινονται και με ανοιχτη οθονη.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπάρχει άλλη αξιόπιστη λύση εκτός του Dome.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι φαινεται αλλα δυσκολα θα δωσω 50 ευρω για ενα τζαμακι οθονης. Ηδη εχω ξοδεψει 40 ευρω στις δοκιμες με τζαμακια και μεμβρανες...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ετσι φαινεται αλλα δυσκολα θα δωσω 50 ευρω για ενα τζαμακι οθονης. Ηδη εχω ξοδεψει 40 ευρω στις δοκιμες με τζαμακια και μεμβρανες...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εάν είχες δώσει το 50ρικο...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχουμε ξαναπεί χωρίς παρεξήγηση....μην αναλωνεστε σε διαφορες ζελατίνες κ απλα τζαμακια που δεν κανουν δουλειά...ενα dome glass κ τέλος...οτι αλλο τζάμπα λεφτά

 

56f6ef230dd7bab6dbf9c3a4a97d77dc.jpg

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ετσι φαινεται αλλα δυσκολα θα δωσω 50 ευρω για ενα τζαμακι οθονης. Ηδη εχω ξοδεψει 40 ευρω στις δοκιμες με τζαμακια και μεμβρανες...

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σ' αυτές τις περιπτώσεις, όταν σε όλα τα forum λένε το ίδιο πράγμα, παίρνεις την απόφαση να δώσεις από την αρχή το 50ρικο για να μην δώσεις τα ίδια σε δόσεις χωρίς να έχεις και αποτέλεσμα κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαριεσαι... Τα λαθη πληρωνονται. Ηταν λαθος να παω απο το S7 Edge στο S8 και λαθος να μην παρω απο την αρχη το Dome. Θα το αφησω ετσι. Ηδη εχει αραχνιες. Οτι εγινε εγινε....

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...