Jump to content

Κριτική καμερών κινητών


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βαγγελη αυτη την έκδοση μαζι με ενα ακόμα apk μου το στειλε και ο Γιαννης. Φαίνεται να έχει μια βελτίωση και διορθωσε αρκετά πράγματα, παραμένει όμως κάτω των προσδοκιών μου. Άσε που λόγω έλλειψης ois πρέπει να τραβήξω περισσότερες λήψεις σε σχέση με το mi note για να ειναι sharp.

 

Δείτε εδω ιδιο κάδρο με διαφορα μιας μέρας απο Mi Note 3 (υπενθυμιζω οτι φοραω την τελευταία dev). Πρώτα mi note 3 και μετά op5t

 

39361249510_dbdcaf4d4d_z.jpgIMG_20180401_031824_HHT by Andreas L., on Flickr

 

27297920948_1a2961d97e_z.jpgIMG_20180402_030254 by Andreas L., on Flickr

 

καμια σχεση οι δυο φωτο...η δευτερη ειναι κατω του μετριου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

lg g5 se

google hdr+

 

26298202557_77bd52ff88_c.jpgIMG_20180402_022007 by foxy4270, on Flickr

 

Το lg g5 se ειναι μακραν το χειροτερο τηλεφωνο απο ολα οσα ειχες....

Νομιζω τα δειγματα μιλανε απο μονα τους...

Link to comment
Share on other sites

Lg V10 (οταν δουλευε...)

2018-04-02_10-19-04 by Nikolaos Theiakos, on Flickr[/img]

https://farm9.staticflickr.com/8510/29662578411_ba3270c8f7_z.jpg' alt='29662578411_ba3270c8f7_z.jpg'>Volos by night by Nikolaos Theiakos, on Flickr[/img]

Edited by PoLiThS
Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

καμια σχεση οι δυο φωτο...η δευτερη ειναι κατω του μετριου.

 

Καλά κάτω του μετρίου ειναι η στοκ του mi max 2 που βάζω παρακάτω. Η φωτογραφία ειναι πολύ ζόρικη.

 

Γενικά μέχρι iso 3200 το op5t ειναι πολύ παρόμοιο με το mi note 3 (με developers).

Αλλά με το που ανεβεί λιγο περισσότερο ο θόρυβος παστελιάζει άσχημα.

Δεν ξέρω αν ηταν έτσι απο την πρώτη μέρα ή αν το κατέστρεψαν με τα τελευταία updates. :(

 

24228450967_e2b48c694a_z.jpgstock camera (hdr off) by Andreas L., on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Καλά κάτω του μετρίου ειναι η στοκ του mi max 2 που βάζω παρακάτω. Η φωτογραφία ειναι πολύ ζόρικη.

 

Γενικά μέχρι iso 3200 το op5t ειναι πολύ παρόμοιο με το mi note 3 (με developers).

Αλλά με το που ανεβεί λιγο περισσότερο ο θόρυβος παστελιάζει άσχημα.

Δεν ξέρω αν ηταν έτσι απο την πρώτη μέρα ή αν το κατέστρεψαν με τα τελευταία updates. :(

 

24228450967_e2b48c694a_z.jpgstock camera (hdr off) by Andreas L., on Flickr

 

στο oneplus 5t ποια εκδοση καμερας εχεις;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το φουκαριαρικο Max2 έχει κάμερα f2.2

Αν του περάσεις όμως την gCam, θα δεις καλύτερα αποτελέσματα σε σχέση με το OP 5t.

Αυτό που λέω είναι επιβεβαιομενο γιατί έχω δει πολλά δείγματα από την συσκευή παλιού γνωστού μέλους του thread αυτού.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

@arxontas πλέον έχω την 2,5,27. Αν έχετε να προτείνεται κάποια άλλη ευχαρίστως να την δοκιμάσω.

 

Πάμε ένα πρώτο mini συγκριτικό.

Πρώτα Mi Note 3 και μετά OP5t όλα auto.

Στο op5t ενεργοποίησε HDR (στο Mi note 3 δεν ειναι αυτόματο και το άφησα κλειστό).

 

39368193250_abb527fc53_z.jpgIMG_20180402_114635 by Andreas L., on Flickr

 

39368189070_51ab561b85_z.jpgIMG_20180402_114558 by Andreas L., on Flickr

 

41134437672_ec4273dcb8_z.jpgIMG_20180402_114656 by Andreas L., on Flickr

 

41134427032_d1b248a635_z.jpgIMG_20180402_114610 by Andreas L., on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Aντρεα του Mi note 3 εχουν παραπανω θορυβο,χρωμα και sharpening!Προτιμω του op5t

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Aντρεα του Mi note 3 εχουν παραπανω θορυβο,χρωμα και sharpening!Προτιμω του op5t

 

Sharpening και χρώμα όμως ρυθμιζονται Γιάννη στις κάμερες της Xiaomi. (προσωπικά δεν ειδα ιδιαιτερη διαφορά στο χρώμα)

 

Βασικά έχω μονιμα contrast και sharpness μια σκάλα πάνω. Το contrast ανεβάζει λιγο και την ένταση των χρωμάτων.

Για το θόρυβο θα συμφωνήσω αλλά νομίζω έκανε διαφορά και το hdr του op. Ισως έπρεπε να τραβηξω με hdr και στο mi note.

 

Γενικά με τις ημερήσιες ή και μέχρι iso 3200 δεν εχω παράπονο απο op5t. Οπότε δεν αποτελεί θέμα debate για μένα. :)

Πιο χαμηλά όμως, λόγω επιθετικού nr, την σκίζει :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εντάξει το φουκαριαρικο Max2 έχει κάμερα f2.2

Αν του περάσεις όμως την gCam, θα δεις καλύτερα αποτελέσματα σε σχέση με το OP 5t.

Αυτό που λέω είναι επιβεβαιομενο γιατί έχω δει πολλά δείγματα από την συσκευή παλιού γνωστού μέλους του thread αυτού.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ισχύει, με gcam απογειωνόταν το Mi max 2.

Αλλά δεν ειναι μονο θέμα φακού. Υπάρχουν συσκευές με ίδιο διάφραγμα που τα πάνε πολύ καλύτερα.

 

Απλά την έβαλα για να καταλάβουμε τις συνθηκες ώστε να απαντήσω στο σχόλιο του Κώστα για το "κατω του μετριου".

Δεν ειναι κακή η κάμερα του op μιας και μιλάμε για πολύ ζόρικη φωτογραφία. Οι κάτω του μετρίου απλά δεν την παλεύουν στη συγκεκριμένη.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Sharpening και χρώμα όμως ρυθμιζονται Γιάννη στις κάμερες της Xiaomi. (προσωπικά δεν ειδα ιδιαιτερη διαφορά στο χρώμα)

 

Βασικά έχω μονιμα contrast και sharpness μια σκάλα πάνω. Το contrast ανεβάζει λιγο και την ένταση των χρωμάτων.

Για το θόρυβο θα συμφωνήσω αλλά νομίζω έκανε διαφορά και το hdr του op. Ισως έπρεπε να τραβηξω με hdr και στο mi note.

 

Γενικά με τις ημερήσιες ή και μέχρι iso 3200 δεν εχω παράπονο απο op5t. Οπότε δεν αποτελεί θέμα debate για μένα. :)

Πιο χαμηλά όμως, λόγω επιθετικού nr, την σκίζει :(

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ισχύει, με gcam απογειωνόταν το Mi max 2.

Αλλά δεν ειναι μονο θέμα φακού. Υπάρχουν συσκευές με ίδιο διάφραγμα που τα πάνε πολύ καλύτερα.

 

Απλά την έβαλα για να καταλάβουμε τις συνθηκες ώστε να απαντήσω στο σχόλιο του Κώστα για το "κατω του μετριου".

Δεν ειναι κακή η κάμερα του op μιας και μιλάμε για πολύ ζόρικη φωτογραφία. Οι κάτω του μετρίου απλά δεν την παλεύουν στη συγκεκριμένη.

Κακή δεν είναι, απλά υπάρχουν θέματα όπως η έλλειψη ois και η μη απόλυτη συμβατότητα με την gCam η οποία θα έσωνε την κατάσταση.

 

Καλώς ή κακώς η gCam έχει κάνει όλες τις κάμερες να δείχνουν αξιοπρεπέστατες.

Χθες βράδυ έκανα ένα ακόμα τεστ. Φωτογράφισα την κόρη μου πορτραίτο με την μία πλευρά να δέχεται το φως ενώ από την άλλη ήταν κλειστό.

Η gCam όπως ήταν αναμενόμενο ισορρόπησε την κατάσταση με τις πολλαπλές λήψεις.

Η ορίτζιναλ εφαρμογή τα πήγε αρκετά καλά, όμως η διαφορά σε ποιότητα μεταξύ της μία πλευράς του προσώπου και της άλλης, ήταν ορατή. Φυσιολογικό για μόνη λήψη. Η πλευρά που δεν φωτίζονταν είχε λιγότερη λεπτομέρεια όμως το αποτέλεσμα ήταν πιο φυσικό και κολαγγε με τις σκιές της μη φωτισμένης περιοχής του σαλονιού.

Γενικά στο U11 σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού οι διαφορές με την gCam χρειάζονται να ζουμαρεις για να φανούν.

Αυτό που κάνω είναι να μειώνω τα highlights και να φωτίζω αναλόγως τις σκιές.

Συν ότι μπορώ να παίξω και manual.

Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος γιατί οι φωτογραφίες αρέσουν πολύ στα φωτογραφικά group που τις έχω δείξει.

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

εχει τυχει πολλες φορες να βριζω σε ληψεις για την ελλειψη ois στο 5t...αλλα απο την αλλη ψαχνω ενα κινητο σαν το 5τ αλλα με καλυτερη καμερα.....και δεν ξερω σε ποιο να παω...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

εχει τυχει πολλες φορες να βριζω σε ληψεις για την ελλειψη ois στο 5t...αλλα απο την αλλη ψαχνω ενα κινητο σαν το 5τ αλλα με καλυτερη καμερα.....και δεν ξερω σε ποιο να παω...

 

Αυτο ειναι που με χει χαλάσει. Ειναι κινητάρα. Δεν εχω πιάσει γρηγορότερο κινητό. Ο συνδιασμός των specs με ελαφρύ λογισμικό κάνει την διαφορά με εξαιρετική νευρικότητα και φοβερό multitasking. Επιπλέον έχει εντυπωσιακά γρήγορο και αξιοπιστο face recognition. Λιγο να αναψει η οθονη και να τυχει να ειμαι απο πανω ξεκλείδωσε! Άσε που και η ιδια η οθόνη ειναι εξαιρετική (σίγουρα πολύ καλύτερη απο mi note 3).

 

Όταν έκανα την κινηση για op5t πίστευα ότι στις νυχτερινές θα είχε παρόμοια κάμερα με mi note 3 (dev) απλά με έξτρα δυσκολία λόγω έλλειψης OIS. Αυτό ηταν κάτι που θα μπορούσα να αποδεχτω. Έλα μου όμως που στις νυχτερινές είναι αρκετά χειρότερο... Δεδομένου οτι με το κινητό τραβάω φωτογραφίες της παρέας απο εξόδους την νυχτα, μια ξενέρα την έφαγα...

Link to comment
Share on other sites

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι που με χει χαλάσει. Ειναι κινητάρα. Δεν εχω πιάσει γρηγορότερο κινητό. Ο συνδιασμός των specs με ελαφρύ λογισμικό κάνει την διαφορά με εξαιρετική νευρικότητα και φοβερό multitasking. Επιπλέον έχει εντυπωσιακά γρήγορο και αξιοπιστο face recognition. Λιγο να αναψει η οθονη και να τυχει να ειμαι απο πανω ξεκλείδωσε! Άσε που και η ιδια η οθόνη ειναι εξαιρετική (σίγουρα πολύ καλύτερη απο mi note 3).

 

Όταν έκανα την κινηση για op5t πίστευα ότι στις νυχτερινές θα είχε παρόμοια κάμερα με mi note 3 (dev) απλά με έξτρα δυσκολία λόγω έλλειψης OIS. Αυτό ηταν κάτι που θα μπορούσα να αποδεχτω. Έλα μου όμως που στις νυχτερινές είναι αρκετά χειρότερο... Δεδομένου οτι με το κινητό τραβάω φωτογραφίες της παρέας απο εξόδους την νυχτα, μια ξενέρα την έφαγα...

 

και εγω προχθες το βραδυ ηθελα να βγω φωτογραφια με κατι φιλους σε μπαρ και αμα ο αλλος δεν ηξερε να κανει focus πρωτα και μετα να βγαλει με φλας η φωτογραφια εβγαινε χαλια...εεε τελικα πηραμε το s8 ενος φιλου και βγαλαμε με την μια φωτο αλλα μολις το επιασα το s8 και το δουλεψα λιγο ηταν τραγικα αργο....

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

και εγω προχθες το βραδυ ηθελα να βγω φωτογραφια με κατι φιλους σε μπαρ και αμα ο αλλος δεν ηξερε να κανει focus πρωτα και μετα να βγαλει με φλας η φωτογραφια εβγαινε χαλια...εεε τελικα πηραμε το s8 ενος φιλου και βγαλαμε με την μια φωτο αλλα μολις το επιασα το s8 και το δουλεψα λιγο ηταν τραγικα αργο....

 

Φλας δεν βάζω ποτέ. Δεν μου αρεσει το αποτέλεσμα που εχει το led των κινητών. Άσε που στραβώνεις αυτούς που φωτογραφίζεις :lol:

 

Αλλά ναι ειναι κινητάρα αρκεί να μην σε πολυνοιάζει η κάμερα σε δύσκολες συνθήκες. Το μέσο χρήστη σίγουρα τον (υπερ)καλυπτει η κάμερα αφού μέχρι και indoor lighting το βράδυ τα πάει καλά. Αλλά σε πιο δύσκολο φωτισμό (iso 3200 και πάνω... για οσους δεν γνωρίζουν τελικιάζει σε iso 9700) δυστυχως ζορίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Mate 10 Pro

 

40285273795_e87240e71c_z.jpg2018-04-02_02-18-06 by Andreas, on Flickr

 

41180627941_6746b36b7e_z.jpg2018-04-02_01-51-09 by Andreas, on Flickr

 

41136258792_c6d6827a46_z.jpg2018-04-02_01-51-24 by Andreas, on Flickr

 

41136273582_19454d19bb_z.jpg2018-04-02_01-52-07 by Andreas, on Flickr

 

41180694721_f2bd87a86f_z.jpg2018-04-02_01-55-07 by Andreas, on Flickr

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι που με χει χαλάσει. Ειναι κινητάρα. Δεν εχω πιάσει γρηγορότερο κινητό. Ο συνδιασμός των specs με ελαφρύ λογισμικό κάνει την διαφορά με εξαιρετική νευρικότητα και φοβερό multitasking. Επιπλέον έχει εντυπωσιακά γρήγορο και αξιοπιστο face recognition. Λιγο να αναψει η οθονη και να τυχει να ειμαι απο πανω ξεκλείδωσε! Άσε που και η ιδια η οθόνη ειναι εξαιρετική (σίγουρα πολύ καλύτερη απο mi note 3).

 

Όταν έκανα την κινηση για op5t πίστευα ότι στις νυχτερινές θα είχε παρόμοια κάμερα με mi note 3 (dev) απλά με έξτρα δυσκολία λόγω έλλειψης OIS. Αυτό ηταν κάτι που θα μπορούσα να αποδεχτω. Έλα μου όμως που στις νυχτερινές είναι αρκετά χειρότερο... Δεδομένου οτι με το κινητό τραβάω φωτογραφίες της παρέας απο εξόδους την νυχτα, μια ξενέρα την έφαγα...

 

Αντρεα, λιγο που τις ειδα, μου φανηκε η λεπτομερεια του 5Τ χειροτερη σε καποια σημεια, δηλαδη ζουμαρω τα πατζουρια απεναντι και δε μαρεσουν, ενω κατω στο πεζοδρομιο ειναι καλυτερο. Κατα τα αλλα μικρες οι διαφορες.

Γενικα παντως ειχαμε δει και καλυτερα δειγματα και μου κανει εντυπωση..

Εγω προσωπικα δεν το κρατησα ουτε εβδομαδα καθως δε μαρεσε γενικως σαν τηλ- μονο γρηγορο ειναι και μεχρι εκει για μενα, αλλα και σαν καμερα δε με ειχε ενθουσιασει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αντρεα, λιγο που τις ειδα, μου φανηκε η λεπτομερεια του 5Τ χειροτερη σε καποια σημεια, δηλαδη ζουμαρω τα πατζουρια απεναντι και δε μαρεσουν, ενω κατω στο πεζοδρομιο ειναι καλυτερο. Κατα τα αλλα μικρες οι διαφορες.

Γενικα παντως ειχαμε δει και καλυτερα δειγματα και μου κανει εντυπωση..

Εγω προσωπικα δεν το κρατησα ουτε εβδομαδα καθως δε μαρεσε γενικως σαν τηλ- μονο γρηγορο ειναι και μεχρι εκει για μενα, αλλα και σαν καμερα δε με ειχε ενθουσιασει.

 

Οι νυχτερινές βασικά με χάλασαν. Είδες τα προηγούμενα post?

 

Μέχρι iso 3200 (που δεν είναι μεγάλο για op) περίπου τα πάει καλά. Σε αυτες δεν έχω πρόβλημα. Αλλά σε πιο ζορικες συνθήκες όπως αυτές που έβαλα είναι απογοήτευση αν μάλιστα αναλογιστείς ότι δεν έχει και ois οπότε τραβάω 2-3 φωτογραφίες παραπάνω για να βγάλω sharp.

Link to comment
Share on other sites

off topic αλλά το βάζω..

 

Nokia 9: Διαρροή όλων των χαρακτηριστικών με τριπλή ZEISS κάμερα 41MP;

 

https://techblog.gr/mobile/nokia-9-dierreysan-ta-charaktiristika-tis-triplis-kameras/

 

Φανταστικά specs..

Link to comment
Share on other sites

off topic αλλά το βάζω..

 

Nokia 9: Διαρροή όλων των χαρακτηριστικών με τριπλή ZEISS κάμερα 41MP;

 

https://techblog.gr/mobile/nokia-9-dierreysan-ta-charaktiristika-tis-triplis-kameras/

 

Φανταστικά specs..

 

και μονο που λεει οτι θα εχει φινιρισμα χρυσου, τη βρισκω φολα την ειδηση, αλλα αν ισχυει θα ειναι πανακριβο χωρις λογο. Κατα τα αλλα, αν εχει και καλη μπαταρια και νορμαλ μεγεθος, μιλαμε για το απολυτο...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

εχει τυχει πολλες φορες να βριζω σε ληψεις για την ελλειψη ois στο 5t...αλλα απο την αλλη ψαχνω ενα κινητο σαν το 5τ αλλα με καλυτερη καμερα.....και δεν ξερω σε ποιο να παω...

 

 

Εξίσωση που δεν εχει λύση αυτή την στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Οι νυχτερινές βασικά με χάλασαν. Είδες τα προηγούμενα post?

 

Μέχρι iso 3200 (που δεν είναι μεγάλο για op) περίπου τα πάει καλά. Σε αυτες δεν έχω πρόβλημα. Αλλά σε πιο ζορικες συνθήκες όπως αυτές που έβαλα είναι απογοήτευση αν μάλιστα αναλογιστείς ότι δεν έχει και ois οπότε τραβάω 2-3 φωτογραφίες παραπάνω για να βγάλω sharp.

 

Ανδρεα επρεπε να παρεις το απλο...απο δειγματα του Γιαννη οι βραδυνες ηταν εξαιρετικες

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το lg g5 se ειναι μακραν το χειροτερο τηλεφωνο απο ολα οσα ειχες....

Νομιζω τα δειγματα μιλανε απο μονα τους...

 

Χωρις επιχειρηματολογια...κριτικη δεν υφισταται.

Link to comment
Share on other sites

Οι νυχτερινές βασικά με χάλασαν. Είδες τα προηγούμενα post?

 

Μέχρι iso 3200 (που δεν είναι μεγάλο για op) περίπου τα πάει καλά. Σε αυτες δεν έχω πρόβλημα. Αλλά σε πιο ζορικες συνθήκες όπως αυτές που έβαλα είναι απογοήτευση αν μάλιστα αναλογιστείς ότι δεν έχει και ois οπότε τραβάω 2-3 φωτογραφίες παραπάνω για να βγάλω sharp.

 

ναι τις ειδα αλλα και τη μερα περιμενα να εχουν διαφορα..θεωρητικα ειναι απο τα καλυτερα τη μερα το 5Τ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...