Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σήμερα ήρθε η αναβάθμιση και σε μενα χειροκινητα μετα απο οδοιπορικο σε καμπους και λαγκαδια:lol:ξερεις κανεις καμια αλλη χρησιμοτητα του AR lens εκτος απο το να σου βαζει λαγουδοαυτια και τσιγκελωτα μουστακια:grin:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παρατηρώ μια αλλαγή στην λειτουργία διπλής οθόνης που πριν δεν υπήρχε.οταν γίνεται η ενεργοποίηση της λειτουργίας στο κάτω μισό της οθόνης εμφανίζει για επιλογή μόνο τις εφαρμογές που είναι συμβατές.

 

Άλλαξε η λειτουργία διαχωρισμού οθόνης (split-screen mode). Στην προηγούμενη έκδοση όταν ενεργοποιούσες το διαχωρισμό οθόνης σου άνοιγε τα πρόσφατα να διαλέξεις. Τώρα ανοίγει ένα συρτάρι εφαρμογών που περιέχει μόνο τις συμβατές π.χ. δεν έχει διαθέσιμες τις επαφές, το τηλέφωνο ή τα αρχεία.

 

Και κάτι που δεν ήξερα! Πιέστε συνεχόμενα το κουμπί πρόσφατα ⃞ για να ενεργοποιήσετε τη λειτουργία διαχωρισμού οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ήρθε η αναβάθμιση και σε μενα χειροκινητα μετα απο οδοιπορικο σε καμπους και λαγκαδια:lol:ξερεις κανεις καμια αλλη χρησιμοτητα του AR lens εκτος απο το να σου βαζει λαγουδοαυτια και τσιγκελωτα μουστακια:grin:
Link to comment
Share on other sites

σήμερα ήρθε η αναβάθμιση και σε μενα χειροκινητα μετα απο οδοιπορικο σε καμπους και λαγκαδια:lol:ξερεις κανεις καμια αλλη χρησιμοτητα του AR lens εκτος απο το να σου βαζει λαγουδοαυτια και τσιγκελωτα μουστακια:grin:

 

augmented reality (AR) = επαυξημένη πραγματικότητα

 

Για το συγκεκριμένο app του τηλεφώνου μας δεν βλέπω άλλη, πέρα από αυτή, τη χαριτωμένη χρησιμότητα. Αλλά η συγκεκριμένη τεχνολογία έχει εφαρμογή εκτός από τα παιχνίδια, στους χάρτες, στη διακόσμηση, στο σχέδιο, στις κατασκευές, στην εκπαίδευση...

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια .Φιλος του γιου μου το αγορασε απο Κωτσοβολο και το πηρε Αμερικη οπου δεν δουλευε το 4G . Το εστειλε λοιπον σε μενα για τη γυναικα μου . Στο ανοιγμα ζηταει gmail , βαζω το δικομου αλλα λεει οτι το τηλεφωνο εχει γινει reset και ζηταει το αρχικο gmail Τι κανω ? Αν το παιδι μου στελει το gmail του για να το ανοιξω μπορω μετα να αντικαταστησω με το δικο μου ? Και καποιο Huawei που εχει τι κανω με αυτο ? μπορω να δημιουργησω νεο account ? Ξερω πολυ καλα απο xiaomi αλλα ειναι το πρωτο Huawei

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια .Φιλος του γιου μου το αγορασε απο Κωτσοβολο και το πηρε Αμερικη οπου δεν δουλευε το 4G . Το εστειλε λοιπον σε μενα για τη γυναικα μου . Στο ανοιγμα ζηταει gmail , βαζω το δικομου αλλα λεει οτι το τηλεφωνο εχει γινει reset και ζηταει το αρχικο gmail Τι κανω ? Αν το παιδι μου στελει το gmail του για να το ανοιξω μπορω μετα να αντικαταστησω με το δικο μου ? Και καποιο Huawei που εχει τι κανω με αυτο ? μπορω να δημιουργησω νεο account ? Ξερω πολυ καλα απο xiaomi αλλα ειναι το πρωτο Huawei

Ευχαριστω

 

ακολουθησε τα βηματα
Link to comment
Share on other sites

ακολουθησε τα βηματα

 

ετσι παιδια να ανοιγουμε δρομους, να βλεπουν και καποιοι πως να ανοιγουν τα κλεμμενα.

 

Προς θεου δεν λεω για τον κυριο. Αλλα σιγουρα θα μπουν και καποιοι για να βρουν τροπους.

 

Και το αναφερω γιατι ειμαι παθων, καποιος εκλεψε τις κορης μου, δεν το ειχε 20 μερες και θα πληρωνει δοσεις για ενα χρονο.

 

καλο θα ηταν να μην δινουμε πληροφοριες για τετοια θεματα.

Link to comment
Share on other sites

Ή τουλάχιστον αν οπωσδήποτε θέλεις να του δώσεις λινκ, στείλ’το με πμ, όχι δημόσια εδώ...κρίμα είναι...

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν δοθλευει η παραπανω μεθοδος και αλλες παρομοιες που βρηκα εκει

Ευχαριστω παντως θα παρω το παιδι να μου στειλει το gmail του

Link to comment
Share on other sites

Έστειλε το παιδί τό αρχικόGmail και ξεκλειδωσε . Έβαλα τό δικό μου κάι όλα καλά . Ποιά είναι ητελευταια έκδοση emui ?
Link to comment
Share on other sites

Έστειλε το παιδί τό αρχικόGmail και ξεκλειδωσε . Έβαλα τό δικό μου κάι όλα καλά . Ποιά είναι ητελευταια έκδοση emui ?

emui 5.1 είναι αυτό που έχει...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει και αν το πουλησεις,γιατι να μην δωσω την πληροφορια αυτη.Και οπως καταλβατε βρηκε το αρχικο μαιλ και το ξεκλειδωσε
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας πήρα το mate 10 lite θέλω να μάθω πως βγαίνει η δόνηση από το πληκτρολόγιο; κ ποια ρυθμίσει χρειάζεται για να ανάβει το φως όταν έρχονται ειδοποίηση
Link to comment
Share on other sites

Γιατι οταν σε καλει καποιος εμφανιζει τον αριθμο αλλα οχι το ονομα παροτι υπαρχει στις επαφες
Link to comment
Share on other sites

εχει κανεις δοκιμασει αυτες τις θηκες?Clear View Mirror Smart Case Flip Leather Stand Cover for Huawei Mate10/Pro Lite
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να έρθει.

Την έχω παραγγείλει εδώ και 10 μερες

 

απο αυτο τον user ή απο αλλον με την ιδια τιμη για δωσε το λινκ και θελω να μου δωσεις και φωτογραφιες ,αυτα που φαίνονται στο clear view εσυ τα οριζεις ....?

:) θενξ

Link to comment
Share on other sites

Από τον ιδιο

Περισσότερα όταν την πάρω στα χέρια μου

Την παράγγειλα σε μπλε

Edited by stratigos292
Link to comment
Share on other sites

Από τον ιδιο

Περισσότερα όταν την πάρω στα χέρια μου

Την παράγγειλα σε μπλε

 

τελεια θενξ...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ρύθμιση να κάνεις ζουμ στα βίντεο που έχεις τραβήξει με το κινητό όπως έκανε το G3 που είχα;;
Link to comment
Share on other sites

Η δόνηση την ωρα που απαντάς σε κλήση,πως βγαίνει???

 

Το έψαξα λίγο στο forum. Υπάρχει γενικά αυτό το ζήτημα εδώ και για άλλες συσκευές της ίδιας εταιρίας. Δεν μπορείς να βγάλεις την δόνηση κατά την απάντηση κλήσης.

 

Σε άλλα forum βρήκα αυτή την εξήγηση, αλλα δεν μπορεσα να τη βρω και στο επίσημο site. Το παραθέτω όπως το βρήκα για να μπορεί να γίνει αναζήτηση.

Ok found the answer in a EMUI general FAQ:

9.1.2 Why does my phone vibrate when connecting a call?

Radiation from the phone is higher when dialing or connecting a call. The phone will vibrate to indicate that a call has been successfully connected. We recommend that you place the phone next to your ear only after the vibration.

This function cannot be disabled.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...