Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και για πόσες μέρες θα έχουν ισχύ τα 1000 λεπτά προς όλους αφού ενεργοποιηθούν; 30 μέρες ή κάτι άλλο "Χριστουγεννιάτικο";

 

Έχεις link για αυτό;

 

Υ.Γ.>: Ααααα , όπως πέρσι 2016 για τις 7 αυτές μέρες 25-31/12/2017: ΟΚ ..."Χριστουγεννιάτικο δώρο": ΟΚ.

 

το ενεργοποίησα και εγώ σε φοιτητικο cu! τα λεπτά προς όλους ήθελα και μια χαρά! έστειλα λ στο 1252. και έλαβα το παρακάτω μυνημα << TO ΔΩPO ΣOY ENEPΓOΠOIHΘHKE! ME TA 1000' ΠPOΣ OΛOYΣ ΠOY EΠEΛEΞEΣ AΠO THN XPIΣTOYΓENNIATIKH ΠPOΣΦOPA ΘA MIΛAΣ OΣO ΘEΣ AΠO TIΣ 25/12, 00:01 MEXPI K TIΣ 31/12, 23:59!>> συγνώμη για τα κεφάλαια γράμματα αλλά το έκανα αντιγραφή όπως μου το έστειλε! πάντως το παίρνει σαν εντολή από τώρα!! αναρωτιέμαι εάν με μετατροπή σε special άμα θα χρειάζεται εκ νέου ενεργοποίηση! πάντως μπήκα στο my cu app και στα λεπτά ομιλίας μου γράφει 1000 λεπτά και γράφει 500 λεπτά προς όλους από το black Friday promo και δεν μου γράφει την λήξη του, ενώ όταν μπαίνω στο my Vodafone app γράφει λήξη στις 1/1/18 ! . το ίδιο γίνεται σε άλλους? δεν καταλαβαίνω γιατί το γράφει έτσι?

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

το ενεργοποίησα και εγώ σε φοιτητικο cu! τα λεπτά προς όλους ήθελα και μια χαρά! έστειλα λ στο 1252. και έλαβα το παρακάτω μυνημα << TO ΔΩPO ΣOY ENEPΓOΠOIHΘHKE! ME TA 1000' ΠPOΣ OΛOYΣ ΠOY EΠEΛEΞEΣ AΠO THN XPIΣTOYΓENNIATIKH ΠPOΣΦOPA ΘA MIΛAΣ OΣO ΘEΣ AΠO TIΣ 25/12, 00:01 MEXPI K TIΣ 31/12, 23:59!>> συγνώμη για τα κεφάλαια γράμματα αλλά το έκανα αντιγραφή όπως μου το έστειλε! πάντως το παίρνει σαν εντολή από τώρα!! αναρωτιέμαι εάν με μετατροπή σε special άμα θα χρειάζεται εκ νέου ενεργοποίηση! πάντως μπήκα στο my cu app και στα λεπτά ομιλίας μου γράφει 1000 λεπτά και γράφει 500 λεπτά προς όλους από το black Friday promo και δεν μου γράφει την λήξη του, ενώ όταν μπαίνω στο my Vodafone app γράφει λήξη στις 1/1/18 ! . το ίδιο γίνεται σε άλλους? δεν καταλαβαίνω γιατί το γράφει έτσι?

 

Πολλά "άλλα ντ'άλλων" γράφουν τα 2 apps της Voda (το MyVodafone και το MyCU) κατά καιρούς.

Σημασία έχει τι πραγματικά (και για πόσο χρονικό διάστημα) τα έχεις: Στείλε Υ στο 1252 για ακρίβεια: Να τα έχεις κ γραπτώς. Αλλιώς με κλήση στο 1252.

 

Προφανώς και το Χριστουγεννιάτικο δώρο έχει αυτή τη "Χριστουγεννιάτικη" (25-31/12/2017) διάρκεια, όπως και πέρσι 2016 και δεν ενεργοποιήθηκε ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Στείλε Υ στο 1252 για ακρίβεια

 

Να σου θυμήσω πως ούτε το 1252 φημίζεται για την φερεγγυότητά του... είχα ξοδέψει 28gb και αυτό μου έδειχνε ακόμα ...23gb.:)

 

Όχι πως χαλάστηκα βέβαια...:lol::lol:

 

Είπαμε εγώ είμαι ο Βασιλεύς τους. :)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με πήραν τηλέφωνο, να με ενημερώσουν ότι δεν θα ισχύει το φοιτητικό cu που ειχα, λόγω ότι έληξε το πάσο. Και ότι θα μου έκαναν την πιο πάνω προσφορά εμένα με 14 ευρώ. Τι έγινε ρε παιδιά, έχουν αρχίσει οι εταιρείες να ξεσκαρταρουν τα φοιτητικα, τα οποία δεν ισχύουν πλέον. Θα χάσουν πολύ κόσμο έτσι...! Βέβαια τα έχουν φτιάξει στα μέτρα τους, ωστε το κόστος να κανεις φορητοτητα σε καρτοκινητο αλλης εταιρείας να είναι υψηλό, πχ. 30 ευρω, και να μην μπορείς να φύγεις αλλιως θα χάσεις τον αριθμό!

ΚΟΣΜΟΤΕ και ΒΟΝΤΑΦΟΝ έχουν ήδη ανακοινώσει τα νέα πακέτα που σε 'πάνε για 2 χρόνια μετά τη λήξη του φοιτητικού.Για κοσμοτε δεν έχει αναφερθεί από κανέναν να γίνεται αυτή η μετάβαση...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΣΜΟΤΕ και ΒΟΝΤΑΦΟΝ έχουν ήδη ανακοινώσει τα νέα πακέτα που σε 'πάνε για 2 χρόνια μετά τη λήξη του φοιτητικού.Για κοσμοτε δεν έχει αναφερθεί από κανέναν να γίνεται αυτή η μετάβαση...

 

Θα έχει δυσκολίες η ακριβής (και δίκαιη) εφαρμογή της και στις 2 εταιρίες:

 

1) Άλλοι όντως θα έχουν πάψει να είναι φοιτητές και θα τους "ψάχνει" (ίσως αρκετά ακόμα χρόνια).

2) Άλλοι θα είναι ακόμα φοιτητές και θα τους το "κόβει". Και θα πρέπει να ξαναεπικοινωνούν ότι όντως είναι ακόμα φοιτητές.

 

ΔΕΝ είχαν προνοήσει για αυτή την κατάσταση πριν 5 χρόνια που τα ξεκίνησαν (και μέσα στο Ελληνικό "κλίμα": Είμαστε και διαμόνιοι πολυμήχανοι οι "άτιμοι" και μοιράζουμε και τα πουλάμε, Ακόμα και τους τα "κόβουμε" ΑΝ δε βάζουν τα φοιτητικά πακέτα σε όσους πουλάμε φοιτητικά (που τα βρήκαμε, άλλο θέμα) κάθε όποτε τους λέμε κατά την αγορά).

 

ΜΟΝΗ λύση (για τις εταιρίες) {Ασχέτως για προπτυχιακό ή μεταπτυχιακό : Άλλη διάρκεια η φοιτητική ιδιότητα}:

 

Τα "κόβουμε" σε ΟΛΟΥΣ και όποιος το διαπιστώσει ή έχει πρόβλημα , ΑΣ μας καλέσει να του το ξανακάνουμε [ΑΝ πληροί τις προϋποθέσεις, έτσι; Και αφού μας πει αυτή τη φορά πότε θα πάψει να είναι φοιτητής ΑΠΟ ΤΩΡΑ να μας το πει: Λες και το ξέρει, όπως άλλαξε ο Νόμος για τους "αιώνιους" φοιτητές.]

 

Θα πάρει πολλούς η μπάλλα: Αααα και οι "σωστοί" φοιτητικοί , το πιο πιθανό να μην myphonάρουν: Εδώ είμαστε οι.........:p

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Μήπως ξέρετε αν μπορώ να βγάλω έναν επιπλέον φοιτητικό αριθμό στην vodafone γιατι ήδη έχω έναν?

 

δεν γινεται , μονο στην wind απο οσο ξερω μεχρι 2 φοιτητικα νουμερα μπορεις να βγαλεις με το ιδιο πασο στην vodafone cu φοιτητικο δεν γινεται , μονο ενα νουμερο μπορεις να βγαλεις .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Οτι ισχυει για την wind και την 800αρα για την επαρχια, ισχυει και για την vodafone? Γιατι δεν βλεπω 4G σε κινητο χωρις την 800αρα.
Link to comment
Share on other sites

Οτι ισχυει για την wind και την 800αρα για την επαρχια, ισχυει και για την vodafone? Γιατι δεν βλεπω 4G σε κινητο χωρις την 800αρα.

 

Όλες οι εταιρίες έχουν 800άρες στο 4G, ειδικά στην επαρχία. Η Vodafone τη χρησιμοποιεί αρκετά. Σε απομακρυσμένα χωριά όμως, το πολύ να έχει 3G από τα 900 MHz.

Link to comment
Share on other sites

Έχω φοιτητικό από το ... 2011 και όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό, δεν ισχύει πλέον το πάσο μου και η φοιτητική ιδιότητα... Προσωπικά δε γνωρίζω αν Cosmote και Vodafone προχωρήσουν τελικά στη μετατροπή των φοιτητικών όπως έχουν ανακοινώσει, πάντως πιστεύω ότι ακόμα και να μας κόψουν το φοιτητικό και να πάμε σε CU Special ή σε καμιά προσφορά σαν αυτή με τα 13 ευρώ που ανέφερε ο φίλος από πάνω, ε δε χάθηκε και ο κόσμος... Μια χαρά θα είμαστε και πάλι...

Το να βρει πάντως φοιητικά που έχουν λήξει, είναι εύκολο εφόσον στην καταχώρηση κρατούσαν την ημερομηνία λήξης του πάσο. Αν δεν την κρατούσαν δε νομίζω ότι υπάρχει ακριβής τρόπος.

Link to comment
Share on other sites

Οτι ισχυει για την wind και την 800αρα για την επαρχια, ισχυει και για την vodafone? Γιατι δεν βλεπω 4G σε κινητο χωρις την 800αρα.

 

Εγώ που δεν έχω την 800αρα μια χαρά 4G έχω παντού. :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω φοιτητικό από το ... 2011 και όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό, δεν ισχύει πλέον το πάσο μου και η φοιτητική ιδιότητα... Προσωπικά δε γνωρίζω αν Cosmote και Vodafone προχωρήσουν τελικά στη μετατροπή των φοιτητικών όπως έχουν ανακοινώσει, πάντως πιστεύω ότι ακόμα και να μας κόψουν το φοιτητικό και να πάμε σε CU Special ή σε καμιά προσφορά σαν αυτή με τα 13 ευρώ που ανέφερε ο φίλος από πάνω, ε δε χάθηκε και ο κόσμος... Μια χαρά θα είμαστε και πάλι...

Το να βρει πάντως φοιητικά που έχουν λήξει, είναι εύκολο εφόσον στην καταχώρηση κρατούσαν την ημερομηνία λήξης του πάσο. Αν δεν την κρατούσαν δε νομίζω ότι υπάρχει ακριβής τρόπος.

 

Εσύ πώς το απέκτησες το φοιτητικό CU πριν 6+ χρόνια;

Στο κράτησαν ΤΟΟΟΟΟΤΤΤΤΕΕΕΕ την ημερομηνία λήξης;

:)

Link to comment
Share on other sites

Εσύ πώς το απέκτησες το φοιτητικό CU πριν 6+ χρόνια;

Στο κράτησαν ΤΟΟΟΟΟΤΤΤΤΕΕΕΕ την ημερομηνία λήξης;

:)

Έχω φοιτητικό από το ... 2011 και όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό, δεν ισχύει πλέον το πάσο μου και η φοιτητική ιδιότητα... Προσωπικά δε γνωρίζω αν Cosmote και Vodafone προχωρήσουν τελικά στη μετατροπή των φοιτητικών όπως έχουν ανακοινώσει, πάντως πιστεύω ότι ακόμα και να μας κόψουν το φοιτητικό και να πάμε σε CU Special ή σε καμιά προσφορά σαν αυτή με τα 13 ευρώ που ανέφερε ο φίλος από πάνω, ε δε χάθηκε και ο κόσμος... Μια χαρά θα είμαστε και πάλι...

Το να βρει πάντως φοιητικά που έχουν λήξει, είναι εύκολο εφόσον στην καταχώρηση κρατούσαν την ημερομηνία λήξης του πάσο. Αν δεν την κρατούσαν δε νομίζω ότι υπάρχει ακριβής τρόπος.

η Vodafone βγάζει τα πάσα και έχει μια πολύ καλή εικόνα ποιος είναι φοιτητής η οχι....

αν θέλει μπορεί να κόψει κόσμο και κοσμάκη....

και η cosmote μπορεί να δανειστεί αυτά τα στοιχεία απο το φιλαράκι της, άλλωστε μια κολεγια ειναι ολοι τους....

 

το ζήτημα είναι αν θέλουν.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

η Vodafone βγάζει τα πάσα και έχει μια πολύ καλή εικόνα ποιος είναι φοιτητής η οχι....

αν θέλει μπορεί να κόψει κόσμο και κοσμάκη....

και η cosmote μπορεί να δανειστεί αυτά τα στοιχεία απο το φιλαράκι της, άλλωστε μια κολεγια ειναι ολοι τους....

 

το ζήτημα είναι αν θέλουν.....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

Από πότε το έχει αναλάβει να δίνει τα πάσα;

2011 κ 12 (που τα πήραν πολλοί που πια δεν είναι φοιτητές; ): Αδύνατο για αυτούς.

Ήταν άλλη η "πρόθεση" της Voda τότε (που μοίραζε αβέρτα έξω από τις σχολές: ΚΑΙ ΠΩΩΩΩΣΣΣ ; ; ; ).

 

Αν θελήσουν να "κόβουν" για τους "αργότερα" (πχ 2014 που έκδιδε τα πάσα): Εφικτό αρκεί να το ψάξουν αλλά δεν ήρθε ακόμα η ώρα {Είναι ακόμα φοιτητές}.

 

Πια δηλώνεται η "λήξη πάσου", αλλά κι αυτό είναι σχετικό (πως και με ποιό τρόπο "δηλώνεται" από τώρα τόσα χρόνια πριν τη λήξη του πάσο).

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή . Αύριο θα ξέρουμε ποιος εξακολουθεί να έχεις φοιτητικό και ποιός όχι.

Το Κανονικό μου νούμερο έχει λήξει το φοιτητικό πάσο. Αλλά ευτυχώς έχω πάσο μέχρι το 2021 σε άλλο νούμερο....

Link to comment
Share on other sites

λογικό να έχει τις καταστάσεις με ολους τους ενεργούς φοιτητές απο την στιγμή που εκδίδει ΤΩΡΑ αυτή και μόνο αυτη....

 

διότι σε περίπτωση επανέκδοσης μόνο αυτή παίζει μπαλα....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

λογικό να έχει τις καταστάσεις με ολους τους ενεργούς φοιτητές απο την στιγμή που εκδίδει ΤΩΡΑ αυτή και μόνο αυτη....

 

διότι σε περίπτωση επανέκδοσης μόνο αυτή παίζει μπαλα....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

Λογικό, λοιπόν, αφού τα 3-4 τελευταία χρόνια τα πάσα τα εκδίδει μόνο η Vodafone (άρα και έχει τα στοιχεία):

 

Να "κόψει" τα πάντα όλα που ΔΕΝ υπάρχουν στα στοιχεία της με τον παραπάνω τρόπο (δλδ τα 3-4 τελευταία χρόνια που τα εκδίδει τα πάσα)

ΚΑΙ

Από δω και πέρα να "ελέγχει" (πως ακριβώς και με δίκαιο τρόπο μένει να διαπιστωθεί τα επόμενα χρόνια) όσα έκδιδε/εκδίδει αυτή τα 3-4 τελευταία χρόνια.

 

ΟΣΟΙ δεν έχουν ακόμα κρούση με τηλεφώνημα από Voda

ΚΑΙ

είναι με τον πρώτο τρόπο (2011-13) {το 13 "παίζει"} ΝΑ περιμένουν αύριο αυτόματη διαγραφή τους στην πρόσβαση στα κανονικά φοιτητικά πακέτα:

Λέω τώρα...Αλλά δεν ξέρω κιόλας...Λεεεεωωω.

Link to comment
Share on other sites

είπαμε αν θέλει μπορεί να κάνει διάφορα....

 

το ζήτημα είναι αν θέλει....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

CU Shake

Είσαι φοιτητής;

Κάθε φορά που κάνεις ανανέωση από 10€ και πάνω, κουνάς το κινητό σου και κερδίζεις!

 

Με κάθε κερδισμένο shake, μπορείς να διαλέξεις ανάμεσα σε 2 δώρα:

 

600 MB για 30 μέρες ή

1 GB για 7 μέρες

 

 

 

Πως λειτουργεί

Με κάθε ανανέωση από 10€ και πάνω κερδίζεις 1 Shake.

Για να το εξαργυρώσεις, μπες στο My CU App ή στο λογαριασμό σου στο CU Site.

Μπήκες; Κουνήσου.

 

Κουνάς το κινητό σου (Στο site δεν χρειάζεται να κουνήσεις τίποτα )

Διαλέγεις το δώρο σου

 

…και τα MB γίνονται δικά σου!!!!

 

Όροι και προϋποθέσεις Shake

Η προσφορά ισχύει μόνο για συνδρομητές CU-X

Η προσφορά θα είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση μόνο μέσω του νέου My CU app ή CU site

Μπορείς να ενεργοποιήσεις δωρεάν ένα από τα διαθέσιμα δώρα: 600MB/30 μέρες (προσφορά διαθέσιμη μέχρι 30/3) ή 1GB/7 μέρες

Μπορείς να λάβεις 1 shake με κάθε ανανέωση 10€ και πάνω ανεξαρτήτως ποσού ανανέωσης

Το shake θα είναι διαθέσιμο για εξαργύρωση για 7 μέρες από τη στιγμή της τελευταίας ανανέωσης και πριν την επόμενη

Θα ενημερωθείς για το υπόλοιπο του δώρου με αποστολή SMS στο 80% και στο 100% της χρήσης σου

Τα δώρα δεν μπορεί να χρησιμοποιηθούν κατά τη διάρκεια περιαγωγής

Σε περίπτωση που έχεις διαθέσιμα MBs από άλλα πακέτα, προηγείται η κατανάλωση αυτών με την συντομότερη ημερομηνία λήξης

Σε περίπτωση που έχεις διαθέσιμα MBs από κάποιο από τα PASS, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχει το PASS όταν χρησιμοποιείς στις εφαρμογές που αυτό είναι διαθέσιμο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μόλις έκανα ανανέωση 10€ στο νέο cu app και δεν αναφέρθηκε τίποτα για shake

 

Μόλις μου ήρθε αναβάθμιση στο app και μου το πετάξε το shake με τη μία...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Vlasismiriagos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μόλις έκανα ανανέωση 10€ στο νέο cu app και δεν αναφέρθηκε τίποτα για shake

 

Μόλις μου ήρθε αναβάθμιση στο app και μου το πετάξε το shake με τη μία...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βασικά θυμίζει το Reload του Wats Up!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά θυμίζει το Reload του Wats Up!

 

Flame η μια.

Shake αυτή.

 

Για αυτό που λες, μάλλον Fake μου μοιάζει, καθώς ούτε "φωτιές" , ούτε "κουνήματα" έχει ˠ , απλά "βάζεις 10€υρη"

Αναμένω με ενδιαφέρον το πως θα "απαντήσει" η πράσινη στα "κουνήματα" [ΑΝ και δε τα χρειαζόμαστε: Είναι καθημερινότητά μας με διάφορους τρόπους].:lol:

 

ˠ {Κατά την ενεργοποίησή του, εννοώ: Κατά τα άλλα τι δίνει: ΟΚ}

Link to comment
Share on other sites

είπαμε αν θέλει μπορεί να κάνει διάφορα....

 

το ζήτημα είναι αν θέλει....

 

Sent from my L200 using Tapatalk

Το θέμα είναι αν όντως θα το κάνει..η κοσμοτε έχει ανακοινώσει ότι τα νέα πακέτα είναι σε ισχή από 14/11 και δεν έχει υπάρξει καμιά αναφορά για διακοπή!Για να δούμε εδώ αύριο..

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Λογικό, λοιπόν, αφού τα 3-4 τελευταία χρόνια τα πάσα τα εκδίδει μόνο η Vodafone (άρα και έχει τα στοιχεία):

 

Να "κόψει" τα πάντα όλα που ΔΕΝ υπάρχουν στα στοιχεία της με τον παραπάνω τρόπο (δλδ τα 3-4 τελευταία χρόνια που τα εκδίδει τα πάσα)

ΚΑΙ

Από δω και πέρα να "ελέγχει" (πως ακριβώς και με δίκαιο τρόπο μένει να διαπιστωθεί τα επόμενα χρόνια) όσα έκδιδε/εκδίδει αυτή τα 3-4 τελευταία χρόνια.

 

ΟΣΟΙ δεν έχουν ακόμα κρούση με τηλεφώνημα από Voda

ΚΑΙ

είναι με τον πρώτο τρόπο (2011-13) {το 13 "παίζει"} ΝΑ περιμένουν αύριο αυτόματη διαγραφή τους στην πρόσβαση στα κανονικά φοιτητικά πακέτα:

Λέω τώρα...Αλλά δεν ξέρω κιόλας...Λεεεεωωω.

 

του 2012 η ακαδημαικη ταυτοτητα ληγει Αυγουστο του 2018 αρα και του 13 08/19 , μαλλον αυτοι του 11 ειναι πιο επιφοβοι ! Θα ερθει sms πρωτα ή θα πεσει τηλεφωνακι για τα δυσαρεστα αραγε?

:superman:
Link to comment
Share on other sites

του 2012 η ακαδημαικη ταυτοτητα ληγει Αυγουστο του 2018 αρα και του 13 08/19 , μαλλον αυτοι του 11 ειναι πιο επιφοβοι ! Θα ερθει sms πρωτα ή θα πεσει τηλεφωνακι για τα δυσαρεστα αραγε?

 

Ξεχνάς:

α) μεταπτυχιακούς

β) που το γράφει το πάσο "λήξη";

 

Έχεις πάσο από το 2012 που γράφει (όντως) "λήξη ισχύος 08/2018";

Εμένα δε γράφει τπτ άλλο παρά "Ημερομηνία εγγραφής: ..... "

ΑΝ λες για το κάτω από τη φώτο "Δελτίο εισιτηρίου ΙΣΧΥΕΙ ως...." , ξέχνα το.

Δλδ όσοι πήραν CU-X το 2012 (Α, Β, Γ, Δ ή και παραπάνω έτος τότε) δεν έχουν αποφοιτήσει ακόμα, έτσι; :lol:

Ή και το 2013.....τα ίδια....:lol:

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...