Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πείτε ότι δίνω λεπτά ομιλίας προς όλους και παίρνω μηνύματα προς όλους με το πάρε-δώσε αύριο, Τετάρτη 6/12/2017 στις 12 το μεσημέρι, μέχρι πότε θα μπορώ να στέλνω απ' αυτά τα δωρεάν μηνύματα; Αν είναι δυνατόν, γράψτε μου ημερομηνία και ώρα.
Link to comment
Share on other sites

Και ένα απο τα κυριότερα του πακέτου <<- Τα ενσωματωμένα ΜΒ του πακέτου είναι διαθέσιμα και στην περιαγωγή εντός ΕΕ/ΕΟΧ>> ;)

 

Λογος που το εβαλε συμμαθητης μου το πακετο.Θα παμε Ιταλια εκδρομη γι αυτο.

Εγω θα παρω μαζι μου το CU.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Λογος που το εβαλε συμμαθητης μου το πακετο.Θα παμε Ιταλια εκδρομη γι αυτο.

Εγω θα παρω μαζι μου το CU.

 

Για να δουμε..ποιος θα εχει καλυτερη καλυψη.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η προσφορά του the voice δίνει αντί 5gb για youtube για 24 ώρες, 2gb για χρήση προς social media fb,instagram κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Πείτε ότι δίνω λεπτά ομιλίας προς όλους και παίρνω μηνύματα προς όλους με το πάρε-δώσε αύριο, Τετάρτη 6/12/2017 στις 12 το μεσημέρι, μέχρι πότε θα μπορώ να στέλνω απ' αυτά τα δωρεάν μηνύματα; Αν είναι δυνατόν, γράψτε μου ημερομηνία και ώρα.

Όποιος γνωρίζει κάτι για το παραπάνω, ας μου πει, παρακαλώ.

 

Επίσης, πάνω στο ίδιο θέμα: αναφέρει πως μπορείς να κάνεις μέχρι 3 πάρε-δώσε το μήνα. Εννοεί σου τη στιγμή που ανανεώνεις και για 30 μέρες ή πάει ημερολογιακά;

Link to comment
Share on other sites

Όποιος γνωρίζει κάτι για το παραπάνω, ας μου πει, παρακαλώ.

 

Επίσης, πάνω στο ίδιο θέμα: αναφέρει πως μπορείς να κάνεις μέχρι 3 πάρε-δώσε το μήνα. Εννοεί σου τη στιγμή που ανανεώνεις και για 30 μέρες ή πάει ημερολογιακά;

 

Ως Σάββατο 9/12/2017 23:59

Ημερολογιακά: Ώς #3# pare_dwse το Δεκέμβρη (1/12/2017 00:01 ως 31/12/2017 23:59), ως #3# pare_dwse το Γενάρη(1/1/2018 00:01 ως 31/1/2018 23:59) κοκ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η προσφορά του the voice δίνει αντί 5gb για youtube για 24 ώρες, 2gb για χρήση προς social media fb,instagram κτλ.
και πιο καλό ήταν όταν έδινε 1GB παλιά για κονονικη χρήση.

 

Γνώμη μου. αυτό που δίνει τώρα είναι στάχτη στα μάτια...

 

 

EDIT

 

εσύ λες για το πακέτο που δίνει προσφορά 4.5

 

Εγω λέω για το bonus με το voice

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ως Σάββατο 9/12/2017 23:59

Ημερολογιακά: Ώς #3# pare_dwse το Δεκέμβρη (1/12/2017 00:01 ως 31/12/2017 23:59), ως #3# pare_dwse το Γενάρη(1/1/2018 00:01 ως 31/1/2018 23:59) κοκ.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Έχω μια απορία, όμως: αν, όπως είπα, το βάλω αύριο, Τετάρτη στις 12 το μεσημέρι, πώς γίνεται να κρατάει ως και όλο το Σάββατο; Ρωτάω επειδή αναφέρει πως έχει διάρκεια 2 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Διακοπή συμβολαίου και για εμένα μετά από 15 χρόνια και μετατροπή σε WU. Μου είπαν ότι θα πάρει ένα μήνα η μετατροπή σε WU και ότι θα πληρώσω 25 μέρες ακόμη συμβόλαιο. Ισχύει αυτό???
Link to comment
Share on other sites

Διακοπή συμβολαίου και για εμένα μετά από 15 χρόνια και μετατροπή σε WU. Μου είπαν ότι θα πάρει ένα μήνα η μετατροπή σε WU και ότι θα πληρώσω 25 μέρες ακόμη συμβόλαιο. Ισχύει αυτό???

 

Ζητα κωδικο αμεσα,επικαλεσου τις αυξησεις 15/11 εκτος αν ληγει το συμβολαιο.13888 καλεσε στο τμημα ακυρωσεων

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

και πιο καλό ήταν όταν έδινε 1GB παλιά για κονονικη χρήση.

 

Γνώμη μου. αυτό που δίνει τώρα είναι στάχτη στα μάτια...

 

 

EDIT

 

εσύ λες για το πακέτο που δίνει προσφορά 4.5

 

Εγω λέω για το bonus με το voice

Τελικά τι δίνει;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

πήρα κωδικό, έκανα την ακύρωση αλλά γινει η αλλαγή στις αρχες του μηνα λεει

 

Εμενα εγινε αμεσα σε καταστημα κοσμοτε, μεσα σε 20 λεπτα!!

Link to comment
Share on other sites

ημερομηνια ληξης συνδεσης πως μαθαινουμε σε whats'up με μηδενικο υπολοιπο και φραγη κλησεων?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με κλήση στο 13838 μετά από ταυτοποίηση των στοιχείων μας. ( από οποιοδήποτε άλλο κινητό ή σταθερό. )

Από άλλη εταιρεία καλούμε 6971013838

Link to comment
Share on other sites

ημερομηνια ληξης συνδεσης πως μαθαινουμε σε whats'up με μηδενικο υπολοιπο και φραγη κλησεων?

 

Εννοείς πότε φεύγει ο αριθμός της sim από την κατοχή σου, έτσι; Γιατί "λήξη σύνδεσης" ονομάζει (Άλλος ορισμός) η C-Ote το 4μηνο (120 μέρες ακριβώς μετά την τελευταία κάρτα).

Οπότε, ΑΝ έχει ήδη παρέλθει το 4μηνο και ΔΕ δείχνει τίποτα πουθενά (ούτε app, ούτε cosmote.gr, ούτε sms ούτε στο 1314 δε στέλνει πια):

 

Ή προσπαθούμε να θυμηθούμε πότε βάλαμε κάρτα τελευταία φορά (Και προσθέτουμε 12 μήνες: Άρα την ίδια ημερομηνία το επόμενο έτος).

Ή κοιτάμε το κινητό που είχαμε τη συγκεκριμένη υπό φραγή sim για το sms που έλαβε περί φραγής και ενημέρωσης λήξης κατοχής αριθμού (δε το λέει έτσι) λίγες μέρες πριν μπει φραγή.

 

Και προσθέτουμε άλλο 1 μήνα με 40 μέρες για το πότε θα φύγει οριστικά από την κατοχή μας ο συγκεκριμένος αριθμός.

 

Άλλη λύση το τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση 2106513888 από άλλη sim εννοείται μετά την ταυτοποίησή μας για ιδιοκτήτη του ζητούμενου από την υπάλληλο.

 

Υπόψιν ότι ότι προσφορές κλπ τυχόν (πχ φοιτητικό υπό 4μηνη φραγή) συνεχίζουν να μπαίνουν:

Πχ αν υπό φραγή WU φοιτητικό μετά από 3 μήνες από τη φραγή βάλει κάρτα, θα μπορεί να κάνει χρήση των 600΄προς WU του συγκεκριμένου μήνα που έβαλε την κάρτα μετά από 3 μήνες από τη φραγή και των ακόμα 1800ΜΒ (600 επί 3 μήνες ΜΒ) που έμπαιναν τους 3 μήνες που ήταν φραγμένο.

Μπορεί όλα αυτά να τα βλέπει στα app κ στο cosmote.gr κατά τη διάρκεια των 3 πχ μηνών που είναι φραγμένο.

 

sms, κλήσεις και ΜΒ δε μπορεί να κάνει χρήση αυτούς τους 3 πχ μήνες που θα είναι φραγμένο.

Σήμα C-Ote θα πιάνει κανονικά αυτούς τους 3 πχ μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τι δίνει;

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μέχρι την κυριακή που μας πέρασε έδινε κάθε φορά που είχε thevoice για 24 ώρες το πακέτο Playnow 5gb που είναι για χρήση yt,cosmote go και κάποιες μουσικές υπηρεσίες. Σήμερα τρίτη αντί γιαυτό το πακέτο έδωσαν το chat now για 24 ώρες που είναι 2gb για χρήση fb, instagram και άλλες chat υπηρεσίες. Προσωπικά με βόλευε περισσότερο το Play now αλλά σιγά μη με ρωτούσαν :lol:

To 1gb το έδιναν πέρισυ στο x-factor

Link to comment
Share on other sites

Ως Σάββατο 9/12/2017 23:59

Ημερολογιακά: Ώς #3# pare_dwse το Δεκέμβρη (1/12/2017 00:01 ως 31/12/2017 23:59), ως #3# pare_dwse το Γενάρη(1/1/2018 00:01 ως 31/1/2018 23:59) κοκ.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ.

Έχω μια απορία, όμως: αν, όπως είπα, το βάλω αύριο, Τετάρτη στις 12 το μεσημέρι, πώς γίνεται να κρατάει ως και όλο το Σάββατο; Ρωτάω επειδή αναφέρει πως έχει διάρκεια 2 μέρες.

 

jimmiss, όντως θα πάει ως Σάββατο, τελικά; Συγγνώμη που επιμένω, αλλά θέλω να είμαι όσο περισσότερο σίγουρος γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

jimmiss, όντως θα πάει ως Σάββατο, τελικά; Συγγνώμη που επιμένω, αλλά θέλω να είμαι όσο περισσότερο σίγουρος γίνεται.

 

#pare_dwse: H ANTAΛΛAΓH EΓINE! AΠO THN ΠPOΣΦOPA TOY #pare_dwse MOΛIΣ ΠHPEΣ 50 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 2 HMEPEΣ, ANTI ΓIA 25 SMS, KAI EΔΩΣEΣ 60' ΠPOΣ WHAT'S UP!

 

00:36 6/12/17 έγινε το #pare_dwse και λήγει στις 8/12/17 23:59.

Link to comment
Share on other sites

#pare_dwse: H ANTAΛΛAΓH EΓINE! AΠO THN ΠPOΣΦOPA TOY #pare_dwse MOΛIΣ ΠHPEΣ 50 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 2 HMEPEΣ, ANTI ΓIA 25 SMS, KAI EΔΩΣEΣ 60' ΠPOΣ WHAT'S UP!

 

00:36 6/12/17 έγινε το #pare_dwse και λήγει στις 8/12/17 23:59.

 

Εγώ στις 01:09 έδωσα 100mb και μου έδωσε 40 λεπτά προς όλους μέχρι 12:00 της 9-12-2017.

Link to comment
Share on other sites

jimmiss, όντως θα πάει ως Σάββατο, τελικά; Συγγνώμη που επιμένω, αλλά θέλω να είμαι όσο περισσότερο σίγουρος γίνεται.

 

Εεεε, ΑΝ "πάει" ως Παρασκευή 8/12/2017 23:59, ΔΕ θα'σαι "χαμένος" με όσα μας λες.....:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...