Jump to content

LeEco Pro3 Elite (X722)


CrisBal
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού τα έχω στο max2 τα ίδια ισχύουν για όλα τα Leeco. Με TWRP..

Μόλις χτύπησα άλλα 2 max στα 159 ευρωπουλα από Ιταλία με DHL σε 3 μέρες σπίτι..... :)

Όποιος έχει 20s με TWRP ας μου πει αν θέλει Ελληνικά..

 

απο ποιο site?

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

9 euro που κάνει το Priority με τα 31 είναι αρκετή διαφορά και επιπλέον σε 10 εργάσιμες είναι εδώ.

 

9?.. εμενα μου εβγαζε 20 ευρω θυμαμαι..

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πηγαινε με την εφαρμογη του κινητου σου στις παραγγελιες σου "orders" και πατα το πορτοκαλί κουμπακι που γραφει : "APPLY REFUND" κατω απο την παραγγελια του κινητου

 

επελεξε το λογο της ακυρωσης και ξανακανε την παραγγελια με priority αυτην την φορα

 

..εγω παντως τελωνειο στο leeco πληρωσα 31ευρω ..λιγο περισσοτερο απο το priority δηλαδη αλλα εκανε και ενα μηνα να ερθει..[/Qκ

 

καλησπέρα από χτες έχω στείλει 10 μηνύματα άλλα οι Κινέζοι κάνουν τον κινεζο :lol: ούτε απάντησαν η πληροφορία της παραγγελεια λέει αποστέλλετε κάπου πάνω από την ελβετια θα είναι τώρα :lol: ότι είναι να τύχει θα γίνει σας ευχαριστώ όλους για την ανανταποκριση θα σας παρακολουθώ για νέες ενημερώσεις και όταν το παραλάβω θα σας πω και εγώ τις εντυπώσεις μου

το τελώνιο πως το πληρώνω? αν με χρεώσουν για μεγαλύτερη τιμή τι κάνω?

 

καταλαβα... συνηθως απαντανε μετα απο μια μερα..

εγω το πληρωσα στα ΕΛΤΑ απο κει που το παρελαβα φιλε +31ευρω.. αλλα παιδια πληρωσαν 33 ευρω πχ..

 

αν χρεωσουν υπερογκο ποσο εχεις δικαιωμα να κανεις αιτηση (+10-20ευρω νομιζω) για επανεξεταση πηγαινοντας τους την αποδειξη αγορας πχ.. αλλα ειναι χρονοβορο πολυ και μεγαλο μπλεξιμο..

 

βεβαια εφοσον αυτοι κανουν τον κινεζο εσυ μπορεις να κανεις τον τον κινεζο επισης και να πεις δεν ελαβα κανενα πακετο-->refund me...αν και ειναι risky διοτι εχουν τα λεφτα σου

LG Viewty (KU990)->LG Optimus (GT540)->Sony Ericsson Xperia Neo V->LG G2 (D802)->ASUS MeMO Pad 7 (ME176C)->Samsung Galaxy Tab 4 (SM-T230)->Samsung Tab S2->Samsung Galaxy S7 Edge->LeEco Le Pro 3 Elite->Xiaomi Tab 3
Link to comment
Share on other sites

9?.. εμενα μου εβγαζε 20 ευρω θυμαμαι..

αν χρεωσουν υπερογκο ποσο εχεις δικαιωμα να κανεις αιτηση (+10-20ευρω νομιζω) για επανεξεταση πηγαινοντας τους την αποδειξη αγορας πχ.. αλλα ειναι χρονοβορο πολυ και μεγαλο μπλεξιμο..

βεβαια εφοσον αυτοι κανουν τον κινεζο εσυ μπορεις να κανεις τον τον κινεζο επισης και να πεις δεν ελαβα κανενα πακετο-->refund me...αν και ειναι risky διοτι εχουν τα λεφτα σου

 

Υπάρχει τιμοκατάλογος πλέον με plafon ανά 50 €- αντίστοιχο τελωνείο. Κάπου υπάρχει και πίνακας. Συνήθως τα κοστολογούν από 150 έως 200..

Για αυτό από eu και είμαστε οκ ή priority mail

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Αφού τα έχω στο max2 τα ίδια ισχύουν για όλα τα Leeco. Με TWRP..

Μόλις χτύπησα άλλα 2 max στα 159 ευρωπουλα από Ιταλία με DHL σε 3 μέρες σπίτι..... :)

Όποιος έχει 20s με TWRP ας μου πει αν θέλει Ελληνικά..

 

Θέλουμε Ελληνικα!!!

Leeco Le Pro 3 Elite X722 CN 20s
Link to comment
Share on other sites

@xaxaras

Το banggood γενικά είναι πολύ σοβαρό. Εχω αγοράσει πολλές φορές. Μου έχουν κάνει refund όταν έπρεπε και όχι μόνο μια φορά, ακόμα και σε τηλέφωνο που χάθηκε (στ αλήθεια). Έχουν επισκευάσει δωρεάν τηλέφωνο που χάλασε εντός εγγύησης.

Μάλλον παίζει ρόλο το γεγονός ότι έχουν αργίες στην Κίνα.

Επίσης η παραγγελία δεν θα έχει φύγει, μια κι έχουν αργίες και θα μπορεί να γίνει ακύρωση.

Όταν στέλνουν κάτι στέλνουν και email.

Edited by Baniko
Link to comment
Share on other sites

Αφού τα έχω στο max2 τα ίδια ισχύουν για όλα τα Leeco. Με TWRP..

Μόλις χτύπησα άλλα 2 max στα 159 ευρωπουλα από Ιταλία με DHL σε 3 μέρες σπίτι..... :)

Όποιος έχει 20s με TWRP ας μου πει αν θέλει Ελληνικά..

 

αν χτύπαγες 2 Εlite στα 159 ΄΄από Ιταλία με DHL σε 3 μέρες σπίτι΄΄ εγώ θα ζήλευα :)

Πάντως να σου πω την αλήθεια ψιλομπερδεύτηκα με την εγκατασταση της twrp , κάπου το έχασα μεταξύ διαβάσματος παράλληλα του τοπικ για τοmax2 και στο leeco.re

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πάντως να σου πω την αλήθεια ψιλομπερδεύτηκα με την εγκατασταση της twrp , κάπου το έχασα μεταξύ διαβάσματος παράλληλα του τοπικ για τοmax2 και στο leeco.re

 

Κι εγώ θα το εκτιμούσα πραγματικά πάρα πολύ εάν είχαμε σε αυτό το νήμα ένα καθαρό οδηγό πως να ρουτάρουμε το κινητό χωρίς εγκατάσταση άλλης rom.

Ευχαριστώ προκαταβολικά...

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ - ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ TWRP ΚΑΙ ROOT ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ! ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ! ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΨΟΓΑ!

Λοιπον, για να εγκαταστησετε TWRP και να κανετε root το κινητο,πρεπει:

α. Να εχετε την Rom 20s με την οποια ερχεται το κινητο.

β. Να κατεβασετε τον φακελο αυτον: https://drive.google.com/file/d/0By6fRzP9LvTpLTFfOTRPTk5RQlk/view στον υπολογιστη σας.

Αφου κανετε αυτα,ξεκιναμε:

1. Κανετε εγκατασταση στον υπολογιστη το "PdaNetA4190.exe" και κανετε επανεκκινηση στον υπολογιστη.

2. Κανετε εγκατασταση στον υπολογιστη το "minimal_adb_fastboot_v1.4_setup.exe".Οταν σας ρωτησει που να το κανει εγκατασταση, επιλεξτε μεσα στον σκληρο δισκο του συστήματος (δηλαδη στον C). Στην εγκατασταση επιλεξτε να δημιουργηθει συντομευση στην επιφανεια εργασιας.

3. Ενεργοποιηστε το μενου "επιλογες για προγραμματιστες" πατωντας αρκετες φορες εκει που λεει "αριθμος εκδοσης" (Ρυθμίσεις-σχετικα με το τηλεφωνο).Αφου ενεργοποιηθει, ενεργοποιηστε απο το μενου "επιλογες για προγραμματιστες" τον εντοπισμο σφαλματων USB.

4. Αντιγραψτε το αρχειο ¨recovery_twrp" που εχετε ηδη κατεβασει, μεσα στον φακελο που εγινε η εγκατασταση του adb.

5. Βαλτε το κινητο σε fastboot mode.Αυτο γίνεται αν απενεργοποιησουμε το κινητο και πατησουμε μετα ταυτοχρονα το κουμπι που το ενεργοποιει και το κουμπι που μειωνει την ενταση του ηχου.

6. Συνδεετε το κινητο οπως ειναι με τον υπολογιστη.Τρεξτε το "Minimal ADB and Fastboot" που βρισκεται στην επιφανεια εργασιας (αν δεν ειναι ηδη ανοιχτο απο την προηγουμενη εγκατασταση του) και αντιγραψτε αυτη την εντολη (fastboot flash recovery recovery_twrp.img) χωρις τις παρενθεσεις και πατηστε enter. Θα τρεξει το προγραμμα και μετα το κινητο θα κλεισει μονο του.

7. Μπειτε σε recovery mode οταν ειναι απενεργοποιημενο το κινητο , πατωντας ταυτοχρονα το κουμπι που ενεργοποιει το κινητο και το κουμπι που αυξανει την ενταση του ηχου. Εδω καλο ειναι να κανετε ενα backup το λογισμικο.

8. Περαστε με οποιον τροπο θελετε το αρχειο "SuperSU-v2.82-201705271822.zip " στην εσωτερικη μνήμη του κινητού (ειτε συνδεοντας το κινητο με τον υπολογιστη και κανοντας enable mtp απο τις ρυθμισεις του TWRP, ειτε με τον κλασικο τροπο εχοντας ανοιχτο το κινητο και συνδεδεμενο στον υπολογιστη).

9. Αφου γινει η αντιγραφη του αρχειου αυτου και ενω ειμαστε στο TWRP (Recovery), παμε στο install-επιλεγουμε το αρχειο αυτο - Swipe to flash.

10. Οταν βγαλει μηνυμα οτι τελειωσε, κανουμε επανεκκινηση το κινητο στο συστημα.

Αυτο ηταν!Ειμαστε πλεον rootαρισμενοι!!

(Τα αλλα 2 αρχεια του φακελου που περισσευουν ειναι για να ενεργοποιησουμε και να εγκαταστησουμε την Google Camera..)

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ - ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ TWRP ΚΑΙ ROOT ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ.

 

Εκπληκτικός !!

 

Ευχαριστούμε πολύ !!

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ - ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ TWRP ΚΑΙ ROOT ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ! ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ! ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΨΟΓΑ!

Μπράβο φίλε.Ας το ανεβάσει στην πρώτη σελίδα ο διαχειριστής σελίδας.

Link to comment
Share on other sites

@xaxaras

Το banggood γενικά είναι πολύ σοβαρό. Εχω αγοράσει πολλές φορές. Μου έχουν κάνει refund όταν έπρεπε και όχι μόνο μια φορά, ακόμα και σε τηλέφωνο που χάθηκε (στ αλήθεια). Έχουν επισκευάσει δωρεάν τηλέφωνο που χάλασε εντός εγγύησης.

Μάλλον παίζει ρόλο το γεγονός ότι έχουν αργίες στην Κίνα.

Επίσης η παραγγελία δεν θα έχει φύγει, μια κι έχουν αργίες και θα μπορεί να γίνει ακύρωση.

Όταν στέλνουν κάτι στέλνουν και email.[/quote

 

καλησπέρα σήμερα 10/10 μου απάντησαν (Με λύπη μας σας πληροφορούμε ότι δεν μπορούμε να αλλάξουμε τον τρόπο αποστολής του δέματος, λόγω του γεγονότος ότι είχε αποσταλεί στην 9η Οκτωβρίου 2017. )

εγώ τους στέλνω μηνύματα από την στιγμή που έκανα την παραγγελεια 8/10/17, 21.45 μέσα σε 6 ώρες μου στελνουν mail οτι ειναι σε κατάσταση shipping

Link to comment
Share on other sites

@xaxaras

Το banggood γενικά είναι πολύ σοβαρό. Εχω αγοράσει πολλές φορές. Μου έχουν κάνει refund όταν έπρεπε και όχι μόνο μια φορά, ακόμα και σε τηλέφωνο που χάθηκε (στ αλήθεια). Έχουν επισκευάσει δωρεάν τηλέφωνο που χάλασε εντός εγγύησης.

Μάλλον παίζει ρόλο το γεγονός ότι έχουν αργίες στην Κίνα.

Επίσης η παραγγελία δεν θα έχει φύγει, μια κι έχουν αργίες και θα μπορεί να γίνει ακύρωση.

Όταν στέλνουν κάτι στέλνουν και email.[/quote

 

καλησπέρα σήμερα 10/10 μου απάντησαν (Με λύπη μας σας πληροφορούμε ότι δεν μπορούμε να αλλάξουμε τον τρόπο αποστολής του δέματος, λόγω του γεγονότος ότι είχε αποσταλεί στην 9η Οκτωβρίου 2017. )

εγώ τους στέλνω μηνύματα από την στιγμή που έκανα την παραγγελεια 8/10/17, 21.45 μέσα σε 6 ώρες μου στελνουν mail οτι ειναι σε κατάσταση shipping

 

Επειδή ακριβώς το ίδιο μου έκαναν πρόσφατα σε ένα tvbox που πήρα από αυτούς, επικοινώνησε μαζί τους και πίεσε τους σε περίπτωση ελέγχου να πληρώσουν την ζημιά, να το έχεις γραπτό, σε εμένα το δέχτηκαν αν και δεν χρειάστηκε τελικά μιας και παρέλαβα ανώδυνα :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ΠΡΟΣΟΧΗ - ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ TWRP ΚΑΙ ROOT ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ! ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ! ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΨΟΓΑ![/b

 

Ωραίος ο George !!!!

Την google κάμερα την δούλεψες καθόλου και αν ναι με τι αποτελέσματα ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

 

Ωραίος ο George !!!!

Την google κάμερα την δούλεψες καθόλου και αν ναι με τι αποτελέσματα ?

 

Να σου πω την αληθεια δεν ασχοληθηκα ακομη αλλα δουλευει σιγουρα,να το ξερεις..Επειδη δεν το εχω και πολυ το αθλημα της φωτογραφιας,δεν μπορω να σου πω αν εχει διαφορες..Καλυτερα να το δοκιμασεις για να το δεις κι εσυ..

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια δεν ασχοληθηκα ακομη αλλα δουλευει σιγουρα,να το ξερεις..Επειδη δεν το εχω και πολυ το αθλημα της φωτογραφιας,δεν μπορω να σου πω αν εχει διαφορες..Καλυτερα να το δοκιμασεις για να το δεις κι εσυ..

 

Αν το είχα θα το δοκίμαζα, αλλά το περιμένω σε κανά 2 εβδομάδες :)

Για αυτό σου λέω να την δοκιμάσεις εσύ ή κάποιος άλλος που έχει την συσκευή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο από ότι διάβασα μπορείς να κάνεις λογαριασμό Leeco με τον λογαριασμό στο fb ή στο G+ , πέραν του να κατεβάσεις κανένα ringtone ή wallpaper έχει κάποια χρησιμότητα αυτό το account ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χθες παρέλαβα κ εγώ.

Έχω μια απορία με τις εφαρμογές του play γιατί με 4G δεν κατεβάζει τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο από ότι διάβασα μπορείς να κάνεις λογαριασμό Leeco με τον λογαριασμό στο fb ή στο G+ , πέραν του να κατεβάσεις κανένα ringtone ή wallpaper έχει κάποια χρησιμότητα αυτό το account ?

 

Δεν χρειάζεται. Όλοι οι servers είναι down. Εκτός κι αν θες καμιά κινεζική ταπετσαρία ή θέμα..;)

Ο οδηγός του TWRP μπήκε 1η σελίδα..:)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χθες παρέλαβα κ εγώ.

Έχω μια απορία με τις εφαρμογές του play γιατί με 4G δεν κατεβάζει τίποτα

 

Πήγαινε και βρες την εφαρμογή Downloads λήψεις.. Μπες ρυθμίσεις πάνω δεξιά και βάλτο στο Unlimited από μαμά είναι στο 1mb. Μετά κατεβάζεις ότι και όσο θες..;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

3. Ενεργοποιηστε το μενου "επιλογες για προγραμματιστες" πατωντας αρκετες φορες εκει που λεει "αριθμος εκδοσης" (Ρυθμίσεις-σχετικα με το τηλεφωνο).Αφου ενεργοποιηθει, ενεργοποιηστε απο το μενου "επιλογες για προγραμματιστες" τον εντοπισμο σφαλματων USB.

 

Ωραίος ο οδηγός σου.

Στο 3 μήπως πρέπει να ενεργοποιηθεί και το OEM unlocking στο developer options?

 

Το ρωτάω γιατί σε άλλα τηλέφωνα το διαλέγαμε και αυτό.

 

 

edit

link για ρομ οταν βγει από τους κινέζους

http://bbs.ydss.cn/plugin.php?id=ydss_rom:index&a=post&u=387&t=752&p=1&s=1

Edited by mixanikosgr
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο οδηγός σου.

Στο 3 μήπως πρέπει να ενεργοποιηθεί και το OEM unlocking στο developer options?

 

Το ρωτάω γιατί σε άλλα τηλέφωνα το διαλέγαμε και αυτό.

 

 

edit

link για ρομ οταν βγει από τους κινέζους

http://bbs.ydss.cn/plugin.php?id=ydss_rom:index&a=post&u=387&t=752&p=1&s=1

Όταν ή αν ?

 

Sent from my 1+3T

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μερικές ερωτήσεις επειδή σκέφτομαι να το χτυπήσω από banggood το τηλέφωνο. Αρχικά υπάρχει κάποιο bug ενοχλητικό στο software? Δεν με ενδιαφέρει κάμερα κλπ μόνο να μην κολλάει και να έχει καλή αυτονομία.

Και άλλη μία ερώτηση, Ελληνικά, θήκη & play store έχει μέσα κανονικά? Ευχαριστώ προκαταβολικά

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Google camera HDR+

Google Gcamera HDR+ Android 6.0 ported.. Ενεργοποιηση του cam2api on build.prop, install the APK, enjoy HDR+ photos in Android MM 6.0...

 

https://drive.google.com/file/d/0BzDsBPBXHQU8WFpQMjU0N0dkWUE/view

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Google camera HDR+

Google Gcamera HDR+ Android 6.0 ported.. Ενεργοποιηση του cam2api on build.prop, install the APK, enjoy HDR+ photos in Android MM 6.0...

 

https://drive.google.com/file/d/0BzDsBPBXHQU8WFpQMjU0N0dkWUE/view

 

που την βρίσκουμε ?

Ελα να μπει στο πρώτο πόστ :)

εδιτ

μπήκε !

Αναμονή λοιπόν για συγκρίσεις μεταξύ default και google camera

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο οδηγός σου.

Στο 3 μήπως πρέπει να ενεργοποιηθεί και το OEM unlocking στο developer options?

 

Το ρωτάω γιατί σε άλλα τηλέφωνα το διαλέγαμε και αυτό.

 

 

edit

link για ρομ οταν βγει από τους κινέζους

http://bbs.ydss.cn/plugin.php?id=ydss_rom:index&a=post&u=387&t=752&p=1&s=1

Όχι, δεν χρειάζεται..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LeEco Pro3 Elite (X722)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...