Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άψογο είναι το Tapatalk. Έκδοση 5.7.2 μόνο με Grey blue theme. Ποτέ διαφημίσεις και όλα δουλεύουν άψογα. Απαντάω πολύ γρηγορότερα από εδώ παρά από τον υπολογιστή μιας και έχει τα participated και βρίσκω αμέσως πια θέματα έχουν μπει νέες απαντήσεις.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Να αγοράζουμε που και που καμιά εφαρμογή έτσι?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

να αγορασει εφαρμογη για να μπαινει στο τσαμπα φορουμ?:lol:

Καλυτερα ενα donate εδω θα ελεγα.

Αυτο βεβαια δεν αναιρει οτι ειναι τιγκα στις διαφημισεις.

Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα κοιτάξω να δω τι μπορεί να το προκαλεί. Αν βάλω παλιότερη έκδοση πως αποφεύγω να κάνει update στην τελευταία έκδοση;

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

Άψογο είναι το Tapatalk. Έκδοση 5.7.2 μόνο με Grey blue theme. Ποτέ διαφημίσεις και όλα δουλεύουν άψογα. Απαντάω πολύ γρηγορότερα από εδώ παρά από τον υπολογιστή μιας και έχει τα participated και βρίσκω αμέσως πια θέματα έχουν μπει νέες απαντήσεις.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

γιατί participated; μήπως θες να πεις subscribed;

Link to comment
Share on other sites

γιατί participated; μήπως θες να πεις subscribed;

Στα participated δηλαδή σε αυτά που έχω συμμετάσχει έχουν γίνει νέες απαντήσεις.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλω παλιότερη έκδοση πως αποφεύγω να κάνει update στην τελευταία έκδοση;

 

Πολύ απλα, δεν του κανεις.

 

 

γιατί participated; μήπως θες να πεις subscribed;

 

Το ιδιο ειναι.

Μιλαει για τα θεματα που ειναι "ενεργος".

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα κοιτάξω να δω τι μπορεί να το προκαλεί. Αν βάλω παλιότερη έκδοση πως αποφεύγω να κάνει update στην τελευταία έκδοση;

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν έχεις παλαιότερη έκδοση, υπάρχει αν θες και τρόπος να μην φαίνεται καθόλου στο Google play. Έτσι ώστε να αποφύγεις την "κατά λάθος" ενημέρωση του.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ απλα, δεν του κανεις.

 

 

 

 

Το ιδιο ειναι.

Μιλαει για τα θεματα που ειναι "ενεργος".

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

δεν είναι το ίδιο, participated= θέματα που έχεις απαντήσει, subscribed= θέματα που έχεις συνδρομή, μπορεί δηλαδή να παρακολουθώ ένα θέμα και χωρίς να έχω συμμετάσχει, πιο χρήσιμο το δεύτερο κατ'εμέ,

επίσης εννοείται ότι μπορείς να παρακολουθείς τις συνδρομές και από pc, αντιθέτως από ότι ειπώθηκε

Link to comment
Share on other sites

Αγοράζεις ένα Xiaomi (φτηνά είναι) και υπάρχει σαν επιλογή για οποιοδήποτε εφαρμογή και όχι μόνο για βαιπερ.

Xiaomi πολύ μπροστά:up::up::dance:

 

Εχει ενσωματωμενη εφαρμογη;

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι το ίδιο, participated= θέματα που έχεις απαντήσει, subscribed= θέματα που έχεις συνδρομή, μπορεί δηλαδή να παρακολουθώ ένα θέμα και χωρίς να έχω συμμετάσχει, πιο χρήσιμο το δεύτερο κατ'εμέ,

επίσης εννοείται ότι μπορείς να παρακολουθείς τις συνδρομές και από pc, αντιθέτως από ότι ειπώθηκε

εγώ έχω μείνει στην 6.5.6 που μου φαίνεται καλή παιδιά. έχει και τις καρτέλες που αναφέρετε

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

το tapatalk είναι ρετάλι για αυτό και το παράτησα. ελλείψεις σε φορουμ, ζήταγε συνέχεια κωδικό, πήγαινα να μπω στις ρυθμίσεις και κόλλαγε, έφαγε σουτιά και ησύχασα.

Είναι η καλύτερη εφαρμογή.

Το ότι δεν δουλεύει σε εσένα δεν σημαίνει ότι είναι χάλια.

Αλλά έχουμε μάθει πάντα να το κάνουμε αυτό δυστυχώς.

να αγορασει εφαρμογη για να μπαινει στο τσαμπα φορουμ?:lol:

Καλυτερα ενα donate εδω θα ελεγα.

Αυτο βεβαια δεν αναιρει οτι ειναι τιγκα στις διαφημισεις.

Ναι ρε φίλε να την αγοράσεις αν δεν θες απλά κάτσε να μπαίνεις από browser για να είσαι τσάμπα και να μην βλέπεις διαφήμιση.

Αλλά το να κατηγορείς τα λεφτά που ζητάνε για τον κόπο που κάνουν να βγάλουν μια τέτοια εφαρμογή ή και τόσες άλλες εφαρμογές είναι τουλάχιστον τραγικό

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω μείνει στην 6.5.6 που μου φαίνεται καλή παιδιά. έχει και τις καρτέλες που αναφέρετε

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σωστός, κι εγώ 6.5.0 pro που είναι επίσης μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Είναι η καλύτερη εφαρμογή.

Το ότι δεν δουλεύει σε εσένα δεν σημαίνει ότι είναι χάλια.

Αλλά έχουμε μάθει πάντα να το κάνουμε αυτό δυστυχώς.

 

Ναι ρε φίλε να την αγοράσεις αν δεν θες απλά κάτσε να μπαίνεις από browser για να είσαι τσάμπα και να μην βλέπεις διαφήμιση.

Αλλά το να κατηγορείς τα λεφτά που ζητάνε για τον κόπο που κάνουν να βγάλουν μια τέτοια εφαρμογή ή και τόσες άλλες εφαρμογές είναι τουλάχιστον τραγικό

 

Γιατί τόσος funboyσμός?

 

Προσπαθείς να πείσεις ότι είναι η καλύτερη εφαρμογή και να την αγοράσει?

 

Μιά χαρά κάνεις τη δουλειά σου χωρίς χαζοταπατοκ... κοίτα την παρακάτω εικόνα.:cool::D;)

 

 

y4mNU748ECidHp-cj24MtvdFuv4Tg0-z8YcEYWbiiY1cSjqOVMSH-bT4sW_aq4b-qO2AcEyNMNTBB4wX7JSgs6K6giOfwJv96RhPidFVoHZO4uquNrJbny-Xful_nr8PvGAOR4Le58D4K6qfXt-LOMhHhSz5EQ5glIzgkeGJ5-2s8TqwjBiVg3f-BsmWyLrsPkReyq-Y4Z68B2j52WaGl1D0A?width=1024&height=636&cropmode=none

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσος funboyσμός?

 

Προσπαθείς να πείσεις ότι είναι η καλύτερη εφαρμογή και να την αγοράσει?

 

Μιά χαρά κάνεις τη δουλειά σου χωρίς χαζοταπατοκ... κοίτα την παρακάτω εικόνα.:cool::D;)

 

 

y4mNU748ECidHp-cj24MtvdFuv4Tg0-z8YcEYWbiiY1cSjqOVMSH-bT4sW_aq4b-qO2AcEyNMNTBB4wX7JSgs6K6giOfwJv96RhPidFVoHZO4uquNrJbny-Xful_nr8PvGAOR4Le58D4K6qfXt-LOMhHhSz5EQ5glIzgkeGJ5-2s8TqwjBiVg3f-BsmWyLrsPkReyq-Y4Z68B2j52WaGl1D0A?width=1024&height=636&cropmode=none

Δεν χρειάζεται να πείσει κανείς κανέναν. Η εφαρμογή κάνει παπάδες και θεωρείται κορυφή για σοβαρούς χρήστες φόρουμ.

Ίσως δεν είναι για όλους ή κάποιοι δεν καταλαβαίνουν το πόσο καλή είναι, αλλά δεν είναι τυχαίο ότι είναι μοναδική και δεν υπάρχει άλλη που να πλησιάζει καν στις δυνατότητες της.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι το Tapatalk κάνει παπάδες. Εγώ είμαι και vip γιατί την είχα αγοράσει παλιότερα

Πότε μα ποτέ δεν είχα θεμα.

Όλα λειτουργούν άψογα, μαζεμένα σε ένα μέρος, εύκολα και ωραία. :)

 

The power of the 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσος funboyσμός?

 

Προσπαθείς να πείσεις ότι είναι η καλύτερη εφαρμογή και να την αγοράσει?

 

Μιά χαρά κάνεις τη δουλειά σου χωρίς χαζοταπατοκ... κοίτα την παρακάτω εικόνα.:cool::D;)

 

 

y4mNU748ECidHp-cj24MtvdFuv4Tg0-z8YcEYWbiiY1cSjqOVMSH-bT4sW_aq4b-qO2AcEyNMNTBB4wX7JSgs6K6giOfwJv96RhPidFVoHZO4uquNrJbny-Xful_nr8PvGAOR4Le58D4K6qfXt-LOMhHhSz5EQ5glIzgkeGJ5-2s8TqwjBiVg3f-BsmWyLrsPkReyq-Y4Z68B2j52WaGl1D0A?width=1024&height=636&cropmode=none

Υπάρχει το κουμπί παρακολούθησης!!!

Στη φωτο που παραθετω ειναι ενεργοποιημένο αλλιώς θα ειχε ενα +

 

hIjsv4I.jpg

 

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις παλαιότερη έκδοση, υπάρχει αν θες και τρόπος να μην φαίνεται καθόλου στο Google play. Έτσι ώστε να αποφύγεις την "κατά λάθος" ενημέρωση του.

Πως γίνεται αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρακολουθώ 6 fora, ελληνικά και ξένα, εκ των οποίων τα 2 που είναι τα μεγαλύτερα στην Ελλάδα στο είδος τους δεν υπάρχουν στο tapatalk. Καθένας πράττει ανάλογα με τις ανάγκες του και το γεγονός πως είναι πρώτη στο είδος της για μένα δε λέει κάτι ούτε την καθιστά απαραίτητη γιατί εδώ και χρόνια κάνω μια χαρά τη δουλειά μου χωρίς Tapatalk. Απλά επειδή μάλλον κάτι μου διαφεύγει όπως είπε και κάποιος φίλος πιο πριν ήθελα να καταλάβω τι είναι αυτό.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να πείσει κανείς κανέναν.

 

Συμφωνώ 100%

 

Η εφαρμογή κάνει παπάδες και θεωρείται κορυφή για σοβαρούς χρήστες φόρουμ.

 

Δεν λέω ότι είναι άχρηστη, αυτό που λέω είναι ότι είναι περιττή.

Είμαι "σοβαρός" χρήστης διότι ασχολούμαι με forum 15 χρόνια, παρακολουθω 6 διαφορετικά και δεν χάνω ποστ ακόμα και επί εποχές 3310.

 

Εκεί είναι η ένστασή μου, σας δημιουργούν ανάγκες εκεί που δεν υπάρχουν :cool:

 

Εγώ πάντως παρακολουθώ 6 fora, ελληνικά και ξένα, εκ των οποίων τα 2 που είναι τα μεγαλύτερα στην Ελλάδα στο είδος τους δεν υπάρχουν στο tapatalk. Καθένας πράττει ανάλογα με τις ανάγκες του και το γεγονός πως είναι πρώτη στο είδος της για μένα δε λέει κάτι ούτε την καθιστά απαραίτητη γιατί εδώ και χρόνια κάνω μια χαρά τη δουλειά μου χωρίς Tapatalk.

 

Συμφωνώ και επαυξάνω 1000%:respect:

Edited by tsiv
Link to comment
Share on other sites

Έκανα full wipe την συσκευή γιατί ξαφνικά δεν μπορούσε να συνδεθεί στο internet και μέσω Wi-Fi και από τα data που έχω μέσω 2 παρόχων, κι ενώ είχα κρατήσει backup από το Tasker, δεν το βρίσκει για να κάνει restore το προφίλ μου.

 

Μπορεί κάποιος γνώστης να μου γράψει τα βήματα που χρειάζεται να κάνω έτσι ώστε όταν:

είμαι συνδεδεμένος στο router του σπιτιού μου να ρυθμίζεται η ένταση του ήχου κλήσης σε χαμηλό τόνο και να απενεργοποιείται η δόνηση, και όταν αποσυνδέομαι από το router η ένταση να αυξάνει και να ενεργοποιείται η δόνηση;

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι το Tapatalk κάνει παπάδες. Εγώ είμαι και vip γιατί την είχα αγοράσει παλιότερα

Πότε μα ποτέ δεν είχα θεμα.

Όλα λειτουργούν άψογα, μαζεμένα σε ένα μέρος, εύκολα και ωραία. :)

 

The power of the 10

Και εγώ την είχα αγοράσει παλιά αλλά δεν είναι vip. Γιατί άραγε; πως γίνομαι;

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την είχα αγοράσει παλιά αλλά δεν είναι vip. Γιατί άραγε; πως γίνομαι;

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα στείλεις email στο Android@tapatalk.com με φώτο από το αποδεικτικό ότι το είχες αγοράσει και θα γίνεις vip. :)

 

The power of the 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Θα στείλεις email στο Android@tapatalk.com με φώτο από το αποδεικτικό ότι το είχες αγοράσει και θα γίνεις vip. :)

 

The power of the 10

Ευχαριστώ. αλλά το αποδεικτικό που το βρίσκω;

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. αλλά το αποδεικτικό που το βρίσκω;

 

Στάλθηκε από το F3211 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα στείλεις παρόμοια φώτο με μένα και θα πεις ότι το είχες αγοράσει και θες free vip subscription.

e9f7b8e1cbc311a12857bfe291eabc43.jpg

 

The power of the 10

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...