Jump to content

Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

*#0011# πάτα στον dialer!

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτι αντίστοιχο σαν το 0011,για Huawei υπάρχει?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κάτι αντίστοιχο σαν το 0011,για Huawei υπάρχει?

 

Για Huawei,network cell info θα βαλεις.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

η φιλη μου εμαθα τελικα εχει cosmote καρτοσυμβολαιο.ενα παιδι σε ενα forum ειπε οτι ειναι τακτικη της cosmote αυτο (καλυτερη καλυψη δικτυου) για να μας αναγκασει να παμε στα καρτοσυμβολαια..κουφο,αλλα λογικο..
Link to comment
Share on other sites

η φιλη μου εμαθα τελικα εχει cosmote καρτοσυμβολαιο.ενα παιδι σε ενα forum ειπε οτι ειναι τακτικη της cosmote αυτο (καλυτερη καλυψη δικτυου) για να μας αναγκασει να παμε στα καρτοσυμβολαια..κουφο,αλλα λογικο..

 

Δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα. Οι πληροφορίες σου είναι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Για Huawei,network cell info θα βαλεις.

 

Ευχαριστώ ,εβαλα την lite έκδοση

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

http://www.speedtest.net/my-result/i/2207384354 Λεπτοκαρυα Πιεριας μετα το Olympian bay απο B20 10mhz.Με τον κοσμο που εχει καλα κραταει.

Edit: Μεσα στον μασουτη στη Λεπτοκαρυα http://www.speedtest.net/my-result/i/2207544319 απο B20.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Στην περιοχή του πρωτου ποδιου Χαλκιδικής το ιντερνετ σερνεται στο wu για αλλη μια φορα.....σου στελνουν και sms για την ταχύτητα τα ταγαρια οτι ειναι το οοιο γρήγορο αστεια πράγματα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Στην περιοχή του πρωτου ποδιου Χαλκιδικής το ιντερνετ σερνεται στο wu για αλλη μια φορα.....σου στελνουν και sms για την ταχύτητα τα ταγαρια οτι ειναι το οοιο γρήγορο αστεια πράγματα
Η περιοχή πρώτου ποδιού ειναι αρκετά μεγάλη για να καταλάβουμε που εννοείς.

 

Σάνι, Φώκιες, Ποτίδαια, Πευκοχώρι δεν έχω θέμα. Τώρα αν είσαι σε κάνα χωματόδρομο, ε μπορεί

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η περιοχή πρώτου ποδιού ειναι αρκετά μεγάλη για να καταλάβουμε που εννοείς.

 

Σάνι, Φώκιες, Ποτίδαια, Πευκοχώρι δεν έχω θέμα. Τώρα αν είσαι σε κάνα χωματόδρομο, ε μπορεί

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Πευκοχωρι ειμαι με 4g και τιποτα....με το g4 και δεν εχει θεμα το τηλ γιατι ειμαι εδω απο τον Απρίλιο...!!και την προηγούμενη βδομαδα τα ιδια το ειχα ξαναγραψει και ηταν και αλλο παιδι απο εδω μεσα που το επιβεβαίωσε

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Πευκοχωρι ειμαι με 4g και τιποτα....με το g4 και δεν εχει θεμα το τηλ γιατι ειμαι εδω απο τον Απρίλιο...!!και την προηγούμενη βδομαδα τα ιδια το ειχα ξαναγραψει και ηταν και αλλο παιδι απο εδω μεσα που το επιβεβαίωσε

 

 

 

Πεοφανως και αυτες τις μερες το 4G θυμιζει ταχυτητες gprs της wind. Για το αναθεμα ειναι. Ουτε 1mbps ταχυτητα δε πιανει σε εμενα στην Αθυτο. Τωρα Κρυοπηγη με 4g πιανω 3mbps. Προφανως οι κεραιες του 1ο ποδιου ειναι πολυ λιγες για να αντεξουν κανα εκατομμυριο κοσμου που εχει αυτη τη στιγμη

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Πευκοχωρι ειμαι με 4g και τιποτα....με το g4 και δεν εχει θεμα το τηλ γιατι ειμαι εδω απο τον Απρίλιο...!!και την προηγούμενη βδομαδα τα ιδια το ειχα ξαναγραψει και ηταν και αλλο παιδι απο εδω μεσα που το επιβεβαίωσε

 

Χμμμμ....κάτι δεν μου πάει καλά!Δες μήπως υπάρχει καμιά βλάβη.

 

Συγκεκριμένα μέτρηση στην παραλία του Πευκοχωρίου (που ήταν και τίνγκα σε κόσμο) στις 31/7 ώρα 13.19:

Download: 69.84mbps

Upload:25.33mbps

Ping:24ms

 

Και μάλιστα έχω γράψει όλες τις εμπειρίες μου εδώ στο site και σε όσα μέρη πήγα στο πρώτο πόδι ήμουν μια χαρά!!!Το χειρότερο ήταν κοντά στα 16mbps αν δεν κάνω λάθος. Νομίζω στο Παλιούρι.

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Πεοφανως και αυτες τις μερες το 4G θυμιζει ταχυτητες gprs της wind. Για το αναθεμα ειναι. Ουτε 1mbps ταχυτητα δε πιανει σε εμενα στην Αθυτο. Τωρα Κρυοπηγη με 4g πιανω 3mbps. Προφανως οι κεραιες του 1ο ποδιου ειναι πολυ λιγες για να αντεξουν κανα εκατομμυριο κοσμου που εχει αυτη τη στιγμη

 

Εγω με 3G Cosmote στη Πιερια εχω 1Mbps.1-2 γραμμες σημα,το οποιο μονο για κλησεις ειναι.Με 4G 2/5 εχω γυρω στα 10Mbps.Στις 5:30 το πρωι που εκανα μια μετρηση χτυπησα τα 15Mbps.4G απο B20,2/5 μεσα εξω στο σπιτι.Το Edge με 3/5 και το 3G ιδιες ταχυτητες εχουν.Τα ξημερωματα κατα τις 4-5 ειναι πιο χαλαρο το 3G.

Και επειδη ειχα και καρτα CU,το ιδιο ακριβως ηταν το 3G.Το 4G ειχε λιγο πιο χαμηλες ταχυτητες.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

131f2395c970578caa68da92dc47d320.jpg

 

Εχει πιταρει το 1ο ποδι λεμε

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

3G Cosmote Πλακα Λιτοχωρου.

http://www.speedtest.net/my-result/i/2210100422

Καθολου ασχημα,μια χαρα ταχυτητες.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά μαθαμε τα τμήματα της B20 που καλυπτει η cosmote?τους ειχα ρωτησει,αλλα δε μου διναν σαφη απαντηση..με ρωτουσαν να τους πω σε ποιες περιοχες θελω να πηγαίνω και κατι τετοια...
Link to comment
Share on other sites

Τελικά παιδιά μαθαμε τα τμήματα της B20 που καλυπτει η cosmote?τους ειχα ρωτησει,αλλα δε μου διναν σαφη απαντηση..με ρωτουσαν να τους πω σε ποιες περιοχες θελω να πηγαίνω και κατι τετοια...
Τμήματα εννοείς περιοχές? Αν ναι από πέρσι το καλοκαίρι δεν υπάρχει μέρος που να ξέρω χωρίς band20. Σχεδόν όπου είχε 3 μπήκε και 20!

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τμήματα εννοείς περιοχές? Αν ναι από πέρσι το καλοκαίρι δεν υπάρχει μέρος που να ξέρω χωρίς band20. Σχεδόν όπου είχε 3 μπήκε και 20!

 

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οχι ατην ανατολικη πελοποννησο, υπαρχουν καποιες (σε αστικες περιοχες) που ακομη εκπεμπουν μονο b3.

Επσης στο 1/3 περιπου των σταθμων εδω δεν εχει ακομη καν προστεθει lte

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

πω μπερδεμα..καποιο λινκ δεν υπάρχει;δε με ενδιαφερει το 4g,αλλα τουλ. να εχει 3g σε κεραια b20 παιζει;μπερδεμα..αν εχετε κάποιο λινκ στειλτε,αλλιως αφηστε το μη σας ταλαιπωρώ...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Συγγνώμη σας ζητώ προκαταβολικά αλλά έφαγα μιάμισι ώρα να βρω κάποια σχετική καταχώρηση ή ένα πιο σχετικό θέμα να ποστάρω την ερώτησή μου αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα. Είναι και κάτι αιώνες που έχω να μπω στο κάποτε "λατρεμένο" myphone... Λέω το ερώτημα στα γρήγορα γιατί έφαγα κόλλημα και ελπίζω στην κατανόησή σας...

 

Στην Οθόνη ενός samsung galaxy J5 (δεν νομίζω ότι είναι θέμα κινητού ωστόσο) βγάζει μια ένδειξη ακριβώς κάτω από την ημερομηνία, "R4"... Τι googlaρα, τι το έψαξα, τι το ταλαιπώρησα, δεν βρήκα άκρη. Υποψιάζομαι ότι ίσως είναι πληροφορία κεραίας αλλά μπορεί και να μην προσεγγίζω καν...

 

Please help...

 

Η περιέργεια με σκοτώνει...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

θα μου επιτρεψετε μια παρεμβαση προσωπικη για τις κεραιες του θανατου,τοσο βλακες ειναι μερικοι που νομιζουν οτι παρενεργειες εχουν μονο οι κεραιες κινητης,σε καθε πολυκατοικια βλεπεις απο 4-5 δορυφορικα πιατα,σιγουρα μια κεραια τηλεορασης και δεκαδες δικτυα wi-fi,οταν ανοιγεις το ραδιοφωνακι σου δεν "τρως" ακτινοβολια,ενω οταν εχεις το πιατο στο μπαλκονι και πινεις τον καφε σου εισαι οκ,φταινε οι κεραιες του θανατου της κινητης,καταρχην δεν υπαρχουν ενδειξεις και αποδειξεις οτι η ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια επηρεαζει τον ανθρωπινο οργανισμο,εαν αποδειχτει κατι τετοιο τοτε αμεσως πεταμε,τηλεορασεις,ραδιοφωνα,κινητα,ασυρματα τηλεφωνα,wifi spots,wi-fi routers,walkie talkie,ξεχαρβαλωνουμε τις κεραιες των αυτοκινητων μας κι οτιδηποτε αλλο σχετιζεται με την ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια,γιατι μια ζωη το κακο να προκαλειται απο τις κεραιες του θανατου της κινητης??? εχει πανικοβληθει ο κοσμος,οσοι δε θελετε τις κεραιες πηγαινετε σε κανενα καταφυγιο πανω στο βουνο βαλτε και ενα καλλυμα ηλεκτρομαγνητικης θωρακισης γυρω γυρω μηπως και γλυτωσετε απο την ακτινοβολια,οι κεραιες της κινητης βλαπτουν την υγεια αλλα ολες οι υπολοιπες ειναι καλες....αυτο δεν το καταλαβαινω,στην Ελλαδα πανω απο το 95% του πληθυσμου χρησιμοποιει κινητο,οταν δεν εχω σημα γκρινιαζω αλλα δε θελω στην πολη μου στο χωριο μου τις κεραιες του θανατου της κινητης,εαν αποδειχτουν τρανταχτα στοιχεια ειμαι κι εγω αποφασισμενος οχι μονο να πεταξω το κινητο μου αλλα να τα πεταξω ολα μια και καλη,που θα παει αυτη η ιστορια????

 

μια κεραια ραδιοφωνου η τηλεορασης που καλυπτει 3-4 νομους σιγουρα παιζει σε μεγαλυτερα watts απο μια κεραια κινητης στη γειτονια σου....μπορει καποιος τεχνικος να μου επιβεβαιωσει εαν ειναι οντως ετσι...

Edited by odim
Link to comment
Share on other sites

θα μου επιτρεψετε μια παρεμβαση προσωπικη για τις κεραιες του θανατου,τοσο βλακες ειναι μερικοι που νομιζουν οτι παρενεργειες εχουν μονο οι κεραιες κινητης,σε καθε πολυκατοικια βλεπεις απο 4-5 δορυφορικα πιατα,σιγουρα μια κεραια τηλεορασης και δεκαδες δικτυα wi-fi,οταν ανοιγεις το ραδιοφωνακι σου δεν "τρως" ακτινοβολια,ενω οταν εχεις το πιατο στο μπαλκονι και πινεις τον καφε σου εισαι οκ,φταινε οι κεραιες του θανατου της κινητης,καταρχην δεν υπαρχουν ενδειξεις και αποδειξεις οτι η ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια επηρεαζει τον ανθρωπινο οργανισμο,εαν αποδειχτει κατι τετοιο τοτε αμεσως πεταμε,τηλεορασεις,ραδιοφωνα,κινητα,ασυρματα τηλεφωνα,wifi spots,wi-fi routers,walkie talkie,ξεχαρβαλωνουμε τις κεραιες των αυτοκινητων μας κι οτιδηποτε αλλο σχετιζεται με την ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια,γιατι μια ζωη το κακο να προκαλειται απο τις κεραιες του θανατου της κινητης??? εχει πανικοβληθει ο κοσμος,οσοι δε θελετε τις κεραιες πηγαινετε σε κανενα καταφυγιο πανω στο βουνο βαλτε και ενα καλλυμα ηλεκτρομαγνητικης θωρακισης γυρω γυρω μηπως και γλυτωσετε απο την ακτινοβολια,οι κεραιες της κινητης βλαπτουν την υγεια αλλα ολες οι υπολοιπες ειναι καλες....αυτο δεν το καταλαβαινω,στην Ελλαδα πανω απο το 95% του πληθυσμου χρησιμοποιει κινητο,οταν δεν εχω σημα γκρινιαζω αλλα δε θελω στην πολη μου στο χωριο μου τις κεραιες του θανατου της κινητης,εαν αποδειχτουν τρανταχτα στοιχεια ειμαι κι εγω αποφασισμενος οχι μονο να πεταξω το κινητο μου αλλα να τα πεταξω ολα μια και καλη,που θα παει αυτη η ιστορια????

 

μια κεραια ραδιοφωνου η τηλεορασης που καλυπτει 3-4 νομους σιγουρα παιζει σε μεγαλυτερα watts απο μια κεραια κινητης στη γειτονια σου....μπορει καποιος τεχνικος να μου επιβεβαιωσει εαν ειναι οντως ετσι...

 

Τα δορυφορικά πιάτα και οι κεραίες τηλεόρασης δεν εκπέμπουν τίποτα.

 

Η κεραία πομπός τηλεόρασης ραδιοφώνου εκπέμπει πολύ ισχυρότερα αλλά είναι πάνω σε βουνό.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, σε καμια περιπτωση δεν συγκρινονται οι κεραιες κινητης με ολα τα αλλα, δεν εχουν καμια σχεση, το οτι ειναι και εκεινες κεραιες δεν λεει κατι. Η χειροτερη ακτινοβολια ειναι της κινητης....

αν καποιος ενοχλειτε τοσο πολυ να παει να μεινει σε αλλους πολιτισμους που δεν εχουν απολυτως τιποτα και ειναι ενα με την φυση, ας δουν και μερικα ντοκιμαντερ στην νοβα να δουν που να μετακομισουν....:lol::lol::lol:

 

Για να ειμαστε και στο θεμα σε μερικα μερη το σημα ειναι για κλαματα απλα....γενικα καλυτερο απο αλλες εταιριες αλλα εχει σχεση και το μερος.

Για να πεις να εχεις παντου θες τουλαχιστον 3καρτο κινητο να τους εχεις ολους μαζι...

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

θα μου επιτρεψετε μια παρεμβαση προσωπικη για τις κεραιες του θανατου,τοσο βλακες ειναι μερικοι που νομιζουν οτι παρενεργειες εχουν μονο οι κεραιες κινητης,σε καθε πολυκατοικια βλεπεις απο 4-5 δορυφορικα πιατα,σιγουρα μια κεραια τηλεορασης και δεκαδες δικτυα wi-fi,οταν ανοιγεις το ραδιοφωνακι σου δεν "τρως" ακτινοβολια,ενω οταν εχεις το πιατο στο μπαλκονι και πινεις τον καφε σου εισαι οκ,φταινε οι κεραιες του θανατου της κινητης,καταρχην δεν υπαρχουν ενδειξεις και αποδειξεις οτι η ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια επηρεαζει τον ανθρωπινο οργανισμο,εαν αποδειχτει κατι τετοιο τοτε αμεσως πεταμε,τηλεορασεις,ραδιοφωνα,κινητα,ασυρματα τηλεφωνα,wifi spots,wi-fi routers,walkie talkie,ξεχαρβαλωνουμε τις κεραιες των αυτοκινητων μας κι οτιδηποτε αλλο σχετιζεται με την ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια,γιατι μια ζωη το κακο να προκαλειται απο τις κεραιες του θανατου της κινητης??? εχει πανικοβληθει ο κοσμος,οσοι δε θελετε τις κεραιες πηγαινετε σε κανενα καταφυγιο πανω στο βουνο βαλτε και ενα καλλυμα ηλεκτρομαγνητικης θωρακισης γυρω γυρω μηπως και γλυτωσετε απο την ακτινοβολια,οι κεραιες της κινητης βλαπτουν την υγεια αλλα ολες οι υπολοιπες ειναι καλες....αυτο δεν το καταλαβαινω,στην Ελλαδα πανω απο το 95% του πληθυσμου χρησιμοποιει κινητο,οταν δεν εχω σημα γκρινιαζω αλλα δε θελω στην πολη μου στο χωριο μου τις κεραιες του θανατου της κινητης,εαν αποδειχτουν τρανταχτα στοιχεια ειμαι κι εγω αποφασισμενος οχι μονο να πεταξω το κινητο μου αλλα να τα πεταξω ολα μια και καλη,που θα παει αυτη η ιστορια????

 

μια κεραια ραδιοφωνου η τηλεορασης που καλυπτει 3-4 νομους σιγουρα παιζει σε μεγαλυτερα watts απο μια κεραια κινητης στη γειτονια σου....μπορει καποιος τεχνικος να μου επιβεβαιωσει εαν ειναι οντως ετσι...

 

Μάλιστα...

 

Δηλαδή μια κεραία λήψης εκπέμπει ακτινοβολία...

 

Τι να πει κανείς!

Note 10+ 12/256, iPhone 12 Pro Max 512
Link to comment
Share on other sites

οι κεραιες κινητης πρωτοσχεδιαστηκαν απο το στρατο σε συνδιασμο με μυστικες υπηρεσιες στο Β παγκόσμιο πολεμο με σκοπο να "ψηνουν" το μυαλο των αντιπαλων..εκτοτε χρησιμ. ευραιως...οι υπολ. κεραιες ειναι αρνακια μπροστα σε αυτες.
Link to comment
Share on other sites

οι κεραιες κινητης πρωτοσχεδιαστηκαν απο το στρατο σε συνδιασμο με μυστικες υπηρεσιες στο Β παγκόσμιο πολεμο με σκοπο να "ψηνουν" το μυαλο των αντιπαλων..εκτοτε χρησιμ. ευραιως...οι υπολ. κεραιες ειναι αρνακια μπροστα σε αυτες.

 

Πηγή και σχετικά links παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...