Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και τα 2 μπονους μπορει να τα παρει καποιος που εχει το παλιο μπονους free2surf ενεργοποιημενο.

Πρακτικα παιρνει ο παλιος 500 απο το free2surf και αλλα 500 απο το τρεχον μπονους ανανεωσης που ισχυει για ολους. Δεν ξερω αν αναφεροταν ο νικολας συνολικα γι'αυτο εγραψε 1 γιγα.

Έτσι ναι παίρνεις 1GB 500 MB από το free2surf και άλλα 500MB από την ανανέωση από το κατάστημα ή online εάν έχεις όμως το free2surf και κάνεις με φυσική κάρτα ανανέωση τότε θα πάρεις μόνο τα 500 MB από το free2surf

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

1gb παίρνουν οι παλιοί συνδρομητές που έχουν ενεργοποιήσει το free2surf αυτά που λέτε εσείς είναι τα bonus ανανέωσης

 

Βασικά το 1gb που αναφέρεις επιτυγχάνεται συνδυάζοντας το free2surf με το bonus ανανέωσης(ανανεώνοντας με 10-19€). 500 mb από το κάθε ένα. Αντίστοιχα με ανανέωση 20€ και πάνω θα πάρεις 2gb, 1500mb από free2surf και 500 από το άλλο bonus.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=440

να και η ανακοινωση της αλλαγης το 1 γιγα εγινε 500 mb

Edited by kmpatra
Τροποποίηση λόγω σβησμένων ποστ
Link to comment
Share on other sites

Συνειδητοποιησα βλεποντας την ανακοινωση του Νοεμβριου οτι τα 600 mb με 6 ευρω που εγραφα στην προηγουμενη σελιδα, οντως ισχυουν,μονο με ενεργοποιηση στο 1268 λογικα. Online ή στην εφαρμογη στα ιδια λεφτα οπως ειπωθηκε παιρνεις 1γιγα. Edited by kmpatra
Τροποποίηση λόγω σβησμένων ποστ
Link to comment
Share on other sites

μου το εμφανίζει απλά και ποτό πατάω δεν κάνει τίποτα αφού έχω κάνει log in εννοείται.Οπως προείπα εγώ στο όνομα στάθηκα ταληρο μπαίνει στο τρίμηνο ή το μήνα το πολύ για να έχω κάθε δευτερο μήνα το φοιτητικό πακέτο δεν έχω βάλει δεκάρα ακομα.
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια γίνεται αυτό που λέει ο Μαρκ εδω. Νομίζω ότι το τραβήξαμε πολύ και θα μπερδεψουμε και θα κουρασουμε οσους παρακολουθουν το θεμα. Αν κάποιος (με το παλιο μπονους) ανανεώσει με 10 ή 20 ευρω και δεν παρει οτι λεμε ολη μερα σημερα το ξανασυζητάμε...

Βασικά το 1gb που αναφέρεις επιτυγχάνεται συνδυάζοντας το free2surf με το bonus ανανέωσης(ανανεώνοντας με 10-19€). 500 mb από το κάθε ένα. Αντίστοιχα με ανανέωση 20€ και πάνω θα πάρεις 2gb, 1500mb από free2surf και 500 από το άλλο bonus.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Έγινε εκκαθάριση στο θέμα, διατηρήστε την κοινότητα κόσμια. Δεν θα γίνει άλλη παρατήρηση. :down:
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο το παίρνεις και φθηνότερα. Με 4,40€ στέλνοντας sms 60 στο 12410.

 

Το συγκεκριμένο με το μήνυμα το χρησιμοποιώ συνήθως όταν το υπόλοιπο είναι κάτω από 6 ευρώ και μερικές φορές είναι σωτήριο. Απλώς δεν σου δίνει δυνατότητα να βάλεις και πακέτο More μετά την ενεργοποίησή του οπως τα 6ευρα πακέτα. Συμφέρει πάντως...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθεια σας, είδα μείον 2€ και κάτι και μου έσκασαν δύο μηνύματα από πενταψηφιο, τι κάνω; εννοείτε ότι δεν έχω βάλει πουθενά το τηλέφωνο μου.

c5bab1e8ca2b1a74b0aa3802d4219867.jpg

Link to comment
Share on other sites

στελνεις αμεσα το fun stop που λεει πριν σκασουν κι αλλα sms .Παρε τηλεφωνο στην εξυπηρετηση τους και ζητα τα λεφτα πισω. Και απο την wind ζητα φραγη στα 5ψηφια.Περισσότερα στο αντιστοιχο θεμα,δες εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=441441

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο το παίρνεις και φθηνότερα. Με 4,40€ στέλνοντας sms 60 στο 12410.

 

αυτο δε πρεπει να σου εχει ερθει sms πρωτα για να το παρεις? ειναι διαθεσιμο σε ολους?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι διαθέσιμο σε όλους.

Το δοκίμασα χωρίς να έχω λάβει σχετικό sms και μου έδωσε κανονικά 1GB σε αυτήν την τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση αυτό για τα δεδομένα της wind.Με 5€ κάρτα παίρνεις 1gb,πρόσβαση στα magic numbers και τα log n win.
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί βρέθηκε καλύτερο.

 

Στέλνοντας 60 στο 12000, αυτή τη στιγμή δίνει 500 λεπτά προς σταθερά και κινητά Ρουμανίας με 6€. Θα μου πείτε, τι να τα κάνουμε, και θα σας απαντήσω ότι δεν σας ενδιαφέρει, γιατί μαζί δίνει 2gb internet. :P

 

 

c5e1094d943263cd64a0e7b638acb9be.jpg

 

Credits για την ανακάλυψη του πακέτου πάνε στον oxxy.

Εγώ απλά το δοκίμασα με το υπόλοιπο που είχα δωρεάν από την αγορά στα public.

 

Sent from my MotoE2

Link to comment
Share on other sites

Καλό και αυτό.:D Η ρουμανία πάντως έχει ταχύτητες ιντερνετ που στην Ελλάδα θα δουν τα εγγόνια μας:lol:
Link to comment
Share on other sites

πως τα ανακαλυπτετε τα πακετα? δοκιμαζετε στην τυχη κωδικους στο 12410 και στα υπολοιπα? επισης το πακετο με τη ρουμανια και τα γιγα που λετε ειναι για f2g ή για q ? ρωταω γιατι το 12000 μεχρι τωρα ηταν για νουμερα q...
Link to comment
Share on other sites

Από ότι έμαθα, η πληροφορία προήλθε αρχικά από άτομο εξ Ρουμανίας, που αγόραζε πακέτα προς τη συγκεκριμένη χώρα, και πήγε στη συσκευή του SMS για αυτό το πακέτο. Και μάλλον κάνει και για Q.

 

Προσωπικά, μιας και είχα 63€ για ένα μήνα από public, δοκίμασα να στέλνω διάφορα στο 12410 αλλά βαρέθηκα....

 

Sent from my MotoE2

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν ξέρω. Γιατί εμένα είναι ανοιχτά, αλλά είχα πάρει και άλλο βασικό πακέτο.

 

Sent from my MotoE2

 

Edit: μάλλον όχι γιατί τελικά είδα ότι μου δίνει 23 μέρες για τα more. Αν τα άνοιγε αυτό το πακέτο λογικά θα είχε 30 πιστεύω.

10b40587cabcfde091fff2b95bd2b802.jpg

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Από ότι έμαθα, η πληροφορία προήλθε αρχικά από άτομο εξ Ρουμανίας, που αγόραζε πακέτα προς τη συγκεκριμένη χώρα, και πήγε στη συσκευή του SMS για αυτό το πακέτο. Και μάλλον κάνει και για Q.

 

Προσωπικά, μιας και είχα 63€ για ένα μήνα από public, δοκίμασα να στέλνω διάφορα στο 12410 αλλά βαρέθηκα....

 

Sent from my MotoE2

 

λοιπον ισχυει και για q και λογικα για ολους. Εστειλα απο q με υπολοιπο 2,84 και η απαντηση ηταν οτι το υπολοιπο δεν αρκει για την ενεργοποιηση του πακετου ομιλιας. Μηνυμα δεν μου εχει ερθει ποτε για το συγκεκριμενο πακετο,αλλα απο την απαντηση ειναι εμφανες οτι ισχυει.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ισχυει και για q και λογικα για ολους. Εστειλα απο q με υπολοιπο 2,84 και η απαντηση ηταν οτι το υπολοιπο δεν αρκει για την ενεργοποιηση του πακετου ομιλιας. Μηνυμα δεν μου εχει ερθει ποτε για το συγκεκριμενο πακετο,αλλα απο την απαντηση ειναι εμφανες οτι ισχυει.

Από ότι μου είπε η φίλη μου ρουμανα είναι και για Q και το Ενεργοποιούν η φίλες της με Q και η φίλη μου με F2G καλή φάση εάν χρειάζεσαι και τα λεπτά προς Ρουμανία ακόμα καλύτερα εάν πάλι δεν τα χρειάζεσαι τα λεπτά πάλι καλό είναι 2GB με 6 ευρώ δεν υπάρχει κανένα άλλο με κανονικό τρόπο σε τέτοια τιμή να πάρεις 2GB ΣΤΟ F2G

 

 

ευχαριστώ πολύ το Mark που το δοκίμασε από ότι φαίνεται είναι για όλους...

 

 

πως τα ανακαλυπτετε τα πακετα? δοκιμαζετε στην τυχη κωδικους στο 12410 και στα υπολοιπα? επισης το πακετο με τη ρουμανια και τα γιγα που λετε ειναι για f2g ή για q ? ρωταω γιατι το 12000 μεχρι τωρα ηταν για νουμερα q...

η ζωή Ένα διαρκές πείραμα δεν ενοχλούμε κανέναν : :p

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί βρέθηκε καλύτερο.

 

Στέλνοντας 60 στο 12000, αυτή τη στιγμή δίνει 500 λεπτά προς σταθερά και κινητά Ρουμανίας με 6€. Θα μου πείτε, τι να τα κάνουμε, και θα σας απαντήσω ότι δεν σας ενδιαφέρει, γιατί μαζί δίνει 2gb internet. :P

 

 

c5e1094d943263cd64a0e7b638acb9be.jpg

 

Credits για την ανακάλυψη του πακέτου πάνε στον oxxy.

Εγώ απλά το δοκίμασα με το υπόλοιπο που είχα δωρεάν από την αγορά στα public.

 

Sent from my MotoE2

 

Πρόσθεσε το και στο αντίστοιχο θέμα με τα κρυφά μηνύματα για Wind να είναι μαζεμένα γιατί να το ψάχνεις σε 1200+ σελίδες που έχει αυτό το θέμα είναι μπελάς. Μπράβο πάντως στον oxxy. Ευχαριστούμε!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...