Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό νομίζω είναι μια γενική παρατήρηση και δεν αφορά στο συγκεκριμένο τηλέφωνο. Αν βάλεις ως γλώσσα της σελίδας τα αγγλικά, σου λέει για αποστολή από Αγγλία, αλλά νομίζω αναφέρεται σε γενικό πλαίσιο....

Ο Χρήστος είπε ότι στέλνετε από ευρωπαϊκή αποθήκη και έπειτα το διάβασα και εγώ. Σίγουρος δεν είμαι δεν έχω ξανά παραγγείλει από efox. Πήγα μέχρι τέλος την παραγγελία και βγάζει 12 ευρώ μεταφορικά για Ελλάδα. 251 δηλαδή οπότε πιστεύω να έρχεται από Ευρώπη με DHL σε 2 3 μέρες με 12 ευρώ μεταφορικά. Πάλι εξαιρετική τιμή είναι για τα 128gb.

 

Send From Note 3 With Note 7 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Έκανα κανονικά τα βήματα και τελικά αυτό που έγινε είναι επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Εξαιρετικά Edited by Johnny_Spec
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στο efox το γραφει ξεκαθαρα, εχεις 2 επιλογες για την αποστολη, ειτε με 11 ευρω απο κινα το κλασσικο registred air mail ειτε 26 ευρω german express duty free τριγονικη δηλαδη απο κινα μεσω γερμανιας. Η εκδοση x829 απο τοn κινεζο στο aliexpress τι διαφορες εχει ξερουμε;
Link to comment
Share on other sites

Βασικά βρήκα τι κουλό γίνεται. Όταν κάνω copy paste την rom στο κινητό, γύρω στο 60 % σταματάει να κάνει paste και έτσι το αρχείο δεν περνάει ολόκληρο. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό?Τι μπορώ να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

προσοχή απ'ότι είδα απ'το link με το X829 μοντέλο δεν έχει δεξιά κι αριστερά απ'το πλαίσιο της οθόνης τη μαύρη επέκταση που ξεχώριζε τα X820 και Χ822 και τα έκανε να φαίνονται premium και πιο λεπτά απ'ότι πραγματικά ήταν
Link to comment
Share on other sites

Βασικά βρήκα τι κουλό γίνεται. Όταν κάνω copy paste την rom στο κινητό, γύρω στο 60 % σταματάει να κάνει paste και έτσι το αρχείο δεν περνάει ολόκληρο. Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό?Τι μπορώ να κάνω?

 

Κατέβασε τo MEGA apk στο κινητό κάνε λογαριασμό (αν δεν έχεις) κατέβασε την και στο τέλος κάνε αν είναι αποκοπή μεταφορά χύμα στον κεντρικό φάκελο. Βγες TWRP και κάνε εγκατάσταση με όλα τα Wipe εκτός Internal. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

CrisBal ο Ιταλός έβαλε στο leeco cool1 ραδιόφωνο! http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7077707 αν το καταφέρεις στο κινητό μας θα σε προσκύνα ακόμη και η leeco!!

 

Send from my Superphone CrisBal LeMax2 using Tapatalk

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

CrisBal ο Ιταλός έβαλε στο leeco cool1 ραδιόφωνο! http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7077707 αν το καταφέρεις στο κινητό μας θα σε προσκύνα ακόμη και η leeco!!

 

Send from my Superphone CrisBal LeMax2 using Tapatalk

 

Άλλο κερνελ άλλο hardware όλα αλλά.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα... Ήλπιζα ότι είχαν ομοιότητες..

 

Send from my Superphone CrisBal LeMax2 using Tapatalk

Sent From my Awesome K20 Pro 8/128 Deep in Space .....
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο πως πάει με την AOSP? Αν δώσεις το οκ για daily driver, μπαίνει πάνω και δεν ξαναβγαίνει. Δεύτερον είναι λογικό που μόνο η στοκ κάμερα τραβάει φώτο σε χιλιοστά δευτερολέπτου ενώ όλες οι άλλες έχουν αρκετό lag?

 

Επίσης παραμένει το bug σε όλες τις ρομ (εκτός της 22 που δεν εχω περάσει) στο facebook messenger. Όταν τραβάς βίντεο μέσα από την εφαρμογή κολλάει και χάνεται η δόνηση. Η δόνηση χάνεται όταν γίνεται χρήση του μικροφώνου από κάποια εφαρμογή. Με ένα force-close της εφαρμογής επανέρχεται η δόνηση.

Edited by chrisgala13
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τo MEGA apk στο κινητό κάνε λογαριασμό (αν δεν έχεις) κατέβασε την και στο τέλος κάνε αν είναι αποκοπή μεταφορά χύμα στον κεντρικό φάκελο. Βγες TWRP και κάνε εγκατάσταση με όλα τα Wipe εκτός Internal. ;)

 

Την 22s θέλω να περάσω απο την 18s Indian που έχω. Όλα κλικ εκτός από internal ή τα 3 πρώτα όπως λένε οι οδηγίες?

Επίσης οι έξτρα εφαρμογές που λες στο τέλος, τις κατεβάζω στο κιν και τις εγκαθιστώ όπως είναι? Ευχαριστώ πολύ Cris

 

Tην κατέβασα από το κινητό είναι στον φάκελο Mega, αλλά όταν κάνω cut/paste μέσα στο κινητό, ούτε αυτό γίνεται και μου πετάει μήνυμα ότι δεν έχει αρκετό χώρο ενώ το κινητό προέρχεται από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και είναι τελείως άδειο, και ενώ ξεκινάει κανονικά την επικόλληση. ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ λογική

Edited by Johnny_Spec
Link to comment
Share on other sites

Την 22s θέλω να περάσω απο την 18s Indian που έχω. Όλα κλικ εκτός από internal ή τα 3 πρώτα όπως λένε οι οδηγίες?

Επίσης οι έξτρα εφαρμογές που λες στο τέλος, τις κατεβάζω στο κιν και τις εγκαθιστώ όπως είναι? Ευχαριστώ πολύ Cris

 

Tην κατέβασα από το κινητό είναι στον φάκελο Mega, αλλά όταν κάνω cut/paste μέσα στο κινητό, ούτε αυτό γίνεται και μου πετάει μήνυμα ότι δεν έχει αρκετό χώρο ενώ το κινητό προέρχεται από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και είναι τελείως άδειο, και ενώ ξεκινάει κανονικά την επικόλληση. ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ λογική

Άμα έχεις την Indian θα πρέπει να σβήσεις τα πάντα από το κινητό σου και τη internal μνήμη για έχει κρυπτογραφηση. Άρα θα πρέπει να αποθηκεύσεις στην ρομ σε εξωτερικό μέσο πχ ένα φιλαράκι.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην το σκέφτεσαι και χτυπήστε την προσφορά που σας δίνεται. Οι διαφορές ανάμεσα στα Χ822 και χ820 είναι κατά την άποψή μου από αδιάφορες έως αμελητέες από την στιγμή που υπάρχει η 800αρα και στα δύο η διαφορά στην οθόνη δεν είναι τραγική ή αιτία για να το απορρίψει κάποιος όπως και στο δακτιλικο αποτύπωμα. Το μόνο αρνητικό είναι το κατάστημα, ο χρόνος αναμονής καθώς είναι presale και δεν είναι κανείς σίγουρος ότι το κατάστημα θα τηρήσει την ημερομηνία και θα το στείλει.

 

Ειχα Χ820 και εχω Χ822 ,διαφορετικα χρωματα.Καμμια διαφορα σε τιποτα και οι οθονες ιδιες ακριβως.

Μονη διαφορα ειναι του Χ822 ο επεξεργαστης στα 2,2 ,τιποτα αλλο.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τα κατάφερα την πέρασα παρότι έκανε κάτι τρελά. Μία απορία, πως αλλάζω το μέγεθος των εικονιδίων ή γενικά να βάλω τον προηπελεγμένο launcher που μου άρεσε?

 

Ευχαριστώ και πάλι Cris, κάνει μπαμ από το πρώτο δευτερόλεπτο πως έκανες εξαιρετική δουλειά και το κινητό είναι ακόμα πιο σφαίρα

Link to comment
Share on other sites

1. Χρήστο πως πάει με την AOSP? Αν δώσεις το οκ για daily driver, μπαίνει πάνω και δεν ξαναβγαίνει. Δεύτερον είναι λογικό που μόνο η στοκ κάμερα τραβάει φώτο σε χιλιοστά δευτερολέπτου ενώ όλες οι άλλες έχουν αρκετό lag?

2.Επίσης παραμένει το bug σε όλες τις ρομ (εκτός της 22 που δεν εχω περάσει) στο facebook messenger. Όταν τραβάς βίντεο μέσα από την εφαρμογή κολλάει και χάνεται η δόνηση. Η δόνηση χάνεται όταν γίνεται χρήση του μικροφώνου από κάποια εφαρμογή. Με ένα force-close της εφαρμογής επανέρχεται η δόνηση.

1. Όλα καλά χάρη στους απίστευτους xda developers... :lol:;) Αυτήν έχω επάνω τώρα... Η on board camera Πάντα είναι καλύτερη και γρήγορη γιατί είναι system App οπότε έχει όλα τα δικαιώματα και τα patches από το σύστημα.

2. Το ξέρω και είναι θέμα EUI system Settings. Μέχρι να φτιάξω patch που να το λύνει οριστικά βάλε και το Facebook & messenger ως προστατευόμενες εφαρμογές και στο διαχειριστή τηλεφώνου και από το καθαρισμό Background και δώσε όλες τις άδειες. Έτσι θα δουλέψει κανονικά. ;)

Εντάξει τα κατάφερα την πέρασα παρότι έκανε κάτι τρελά. Μία απορία, 2.. πως αλλάζω το μέγεθος των εικονιδίων ή

1. γενικά να βάλω τον προηπελεγμένο launcher που μου άρεσε?

3. [Επίσης οι έξτρα εφαρμογές που λες στο τέλος, τις κατεβάζω στο κιν και τις εγκαθιστώ όπως είναι? Ευχαριστώ πολύ Cris

1. Πατας ρυθμίσεις εφαρμογές κάτω αριστερά προεπιλογες πάνω Launcher βάζεις Leui Launcher

2. Πατάς σε ένα κενό στην επιφάνεια εργασίας και σου ανοίγει κάτω η μπαρα με όλες τις ρυθμίσεις ή βάζεις και άλλο Launcher πχ Asus NOVA κλπ.

3. Aν εννοείς το ΑΤΚ ναι κατεβάζεις και βάζεις σαν μία απλή εφαρμογή εγκατάσταση.

Ειχα 1. Χ820 και εχω Χ822 ,διαφορετικα χρωματα.Καμμια διαφορα σε τιποτα και 2. οι οθονες ιδιες ακριβως.

3. Μονη διαφορα ειναι του Χ822 ο επεξεργαστης στα 2,2 ,τιποτα αλλο.

1. Το χρώμα δεν παίζει ρόλο

2. Κάνε AIDA 64 test και θα την δεις την διαφορά...

3. Αυτό είναι δικό μου overclock trick.

Κρίμα... Ήλπιζα ότι είχαν ομοιότητες..

Θα το δω ξανα πάντως γιατί το έχω στα Υπόψην.. ;)

Ο 1. Χρήστος είπε ότι στέλνετε από ευρωπαϊκή αποθήκη και έπειτα το διάβασα και εγώ. Σίγουρος δεν είμαι δεν έχω ξανά παραγγείλει από efox. 2. Πήγα μέχρι τέλος την παραγγελία και βγάζει 12 ευρώ μεταφορικά για Ελλάδα. 251 δηλαδή οπότε πιστεύω να έρχεται από Ευρώπη με DHL σε 2 3 μέρες με 12 ευρώ μεταφορικά. 3. Πάλι εξαιρετική τιμή είναι για τα 128gb.

1. Ετσι μου είπαν από Γερμανία που ξέρουν να διαβάζουν Γερμανικά καλύτερα από εμάς.. :lol:

2. Έκανα παραγγελία και το ποσό για αποστολή στην Ελλάδα έμεινε στα 239 € δεν έβγαλε + μεταφορικά...

3. Συμφωνώ 100% ΔΕΝ υπάρχει αυτή η τιμή...

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει στην εφαρμογή messenger είναι ότι δεν μπορώ να στείλω τραβηγμένα βίντεο σε άλλους με τίποτα. Κάτι παρόμοιο κάνει και η εφαρμογή του Instagram. Παρουσιάζει fc και μετά δεν ξανα ανοίγει αν δεν διαγράψω τα δεδομένα εφαρμογής μέσα από τις ρυθμίσεις. Έχω προσπαθήσει τα πάντα. Έχω βάλει τις εφαρμογές να προστατεύονται από τον διαχειριστή τηλεφώνου και από τον διαχειριστή εξοικονόμησης ενέργειας και πάλι τίποτα. Τέτοιο πρόβλημα δεν είχα όταν φορούσα miui η και στο lg l90 που έχω για δεύτερο κινητό με rr rom δεν έχουν εκεί τέτοιο θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο κάτι άλλο που έχω παρατηρήσει στην εφαρμογή messenger είναι ότι δεν μπορώ να στείλω τραβηγμένα βίντεο σε άλλους με τίποτα. Κάτι παρόμοιο κάνει και η εφαρμογή του Instagram. Παρουσιάζει fc και μετά δεν ξανα ανοίγει αν δεν διαγράψω τα δεδομένα εφαρμογής μέσα από τις ρυθμίσεις. Έχω προσπαθήσει τα πάντα. Έχω βάλει τις εφαρμογές να προστατεύονται από τον διαχειριστή τηλεφώνου και από τον διαχειριστή εξοικονόμησης ενέργειας και πάλι τίποτα. Τέτοιο πρόβλημα δεν είχα όταν φορούσα miui η και στο lg l90 που έχω για δεύτερο κινητό με rr rom δεν έχουν εκεί τέτοιο θέμα.

 

Ναι βρε το ξέρω.... Κάποιο Bug της ρομ είναι από την EUI αυτό ακριβώς κάνω τώρα με αλλαγές στα On board script για να το λύσω γιατί είναι το μόνο πρόβλημα που έχει μείνει από την κατά τα άλλα ωραία 22s.;)

EDIT Εντάξει το βρήκα με την βοήθεια πάντα του Τάσου από Γερμανία.. Θέμα ωρών να έχετε λύση..

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Λίγα ποστ πιο πίσω έκανα την ερώτηση που μπορώ να βρω κάποιο σέρβις που να αναλαμβάνει αλλαγή digitizer σε Χ800, γιατί σε αρκετά γνωστά μαγαζιά που μίλησα μόλις άκουγαν LeEco όλοι μου έλεγαν "διάφορα" για αξιοπιστία και τελικά με λίγα λόγια δεν το αναλάμβαναν.

 

ίσως είναι αντίθετο με τους κανόνες του forum αλλά λόγο του οτι μπορεί πολύ φίλοι εδώ μέσα να έχουν το ίδιο πρόβλημα με εμενα, θα σας αναφέρω πως τελικά βρήκα λύση,

πήρα τηλέφωνα σε ένα μαγαζί στην ραφήνα που βρήκα τυχαία στο google τους το έστειλα με courier και 2 ημέρες μετά μου το έστειλαν πίσω ΤΕΛΕΙΟ.

 

Έκαναν πολύ καλή δουλειά και γιαυτό και το αναφέρω στο forum, αν μιλήσετε λίγο μαζί τους στο τηλέφωνο θα καταλάβετε οτι το κατέχουν και δεν ειναι σερβις τύπου μεγάλων καταστημάτων.

 

το κατάστημα είναι το http://computer-analysis.gr αξίζει τον κόπο να ρίξετε μια ματιά.

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Λίγα ποστ πιο πίσω έκανα την ερώτηση που μπορώ να βρω κάποιο σέρβις που να αναλαμβάνει αλλαγή digitizer σε Χ800, γιατί σε αρκετά γνωστά μαγαζιά που μίλησα μόλις άκουγαν LeEco όλοι μου έλεγαν "διάφορα" για αξιοπιστία και τελικά με λίγα λόγια δεν το αναλάμβαναν.

 

ίσως είναι αντίθετο με τους κανόνες του forum αλλά λόγο του οτι μπορεί πολύ φίλοι εδώ μέσα να έχουν το ίδιο πρόβλημα με εμενα, θα σας αναφέρω πως τελικά βρήκα λύση,

πήρα τηλέφωνα σε ένα μαγαζί στην ραφήνα που βρήκα τυχαία στο google τους το έστειλα με courier και 2 ημέρες μετά μου το έστειλαν πίσω ΤΕΛΕΙΟ.

 

Έκαναν πολύ καλή δουλειά και γιαυτό και το αναφέρω στο forum, αν μιλήσετε λίγο μαζί τους στο τηλέφωνο θα καταλάβετε οτι το κατέχουν και δεν ειναι σερβις τύπου μεγάλων καταστημάτων.

 

το κατάστημα είναι το http://computer-analysis.gr αξίζει τον κόπο να ρίξετε μια ματιά.

 

πες μας και το κόστος

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Λίγα ποστ πιο πίσω έκανα την ερώτηση που μπορώ να βρω κάποιο σέρβις που να αναλαμβάνει αλλαγή digitizer σε Χ800, >>>>>.

Σου άλλαξαν ΣΚΈΤΟ Digitizer ή μαζί με οθόνη πακέτο? Αν άλλαξαν σκέτο πρέπει να το έχουν καλά το άθλημα. Έχω αλλάξει δύο σε Χ800 αλλά σκέτο Digitizer ποτέ! Πρέπει να είναι καλοί... Ευχαριστούμε για την πληροφορία.. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Cris παρατηρώ ότι ή θερμοκρασία μπαταρίας είναι στους 39 βαθμούς τώρα που το χρησιμοποίησα. Δεν είναι πολύ υψηλή; Μήπως φταίει ή επιλογή του burnout προφίλ;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Cris παρατηρώ ότι ή θερμοκρασία μπαταρίας είναι στους 39 βαθμούς τώρα που το χρησιμοποίησα. Δεν είναι πολύ υψηλή; Μήπως φταίει ή επιλογή του burnout προφίλ;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν εχεις οθόνη ανοιχτή αρκετά είναι λογικό. Με παιχνίδι μπορεί να δεις και 41 42 σίγουρα το Burnout επειδή είναι performance module δίνει κάτι τι παραπάνω. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καίει και δεν χρησιμοποιώ καμια εφαρμοφη. Τι να κάνω για να επανέλθει ή θερμοκρασία σε νορμαλ επίπεδα και να μην βαραει 40ρια, να βγάλω το akt τελείως;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καίει και δεν χρησιμοποιώ καμια εφαρμοφη. Τι να κάνω για να επανέλθει ή θερμοκρασία σε νορμαλ επίπεδα και να μην βαραει 40ρια, να βγάλω το akt τελείως;

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επίσης παρατηρώ πως παρότι έβαλα nova launcher, πολλές φορές μπαίνει από μόνο του το leui launcher. Έχω προεπιλεξει nova, στον προεπιλεγμένο launcher, αλλά μπαίνει στο ακυρο

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέτο Digitizer άλλαξαν και δεν φαίνετε τιποτα, έγω πιστευα οτι θα το μετανιώσω γιατί είμαι λίγο ψείρας. το κόστος 60€, δεν ξέρω άν ειναι καλά ή ακριβά αλλά έκαναν πολύ καλύ δουλεία και άλλοι ουτε καν το αναλάμβαναν, τώρα τους έχω παέι και μια τηλεόραση Samsung που δεν ανάβει χαχαχαχαχα θα σας πω και απο αυτό εντυπώσεις
http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

Σκέτο Digitizer άλλαξαν και δεν φαίνετε τιποτα, έγω πιστευα οτι θα το μετανιώσω γιατί είμαι λίγο ψείρας. το κόστος 60€, δεν ξέρω άν ειναι καλά ή ακριβά αλλά έκαναν πολύ καλύ δουλεία και άλλοι ουτε καν το αναλάμβαναν, τώρα τους έχω παέι και μια τηλεόραση Samsung που δεν ανάβει χαχαχαχαχα θα σας πω και απο αυτό εντυπώσεις

 

Κοίτα τσιμπημένη τιμή αλλά να αλλάξεις μόνο digitizer είναι τέχνη πλέον, πολύ δύσκολη διαδικασία.

 

Χρήστο περιμένουμε το φιξ και την AOSP φυσικά. Επίσης το ξέρω ότι το έχουμε ξανασυζητήσει αλλά επιμένω να μας δώσεις ένα mail paypal να σου στείλουμε δώρο ένα καφεδάκι για όσους είμαστε μακριά και δεν μπορούμε να το κεράσουμε από κοντά (φοιτητής στην Πάτρα γαρ).

 

Μη με αναγκάσεις να σου ανοίξω gofundme :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...