Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Φρέσκα νέα από τον φίλο Tassos από Γερμανία.

Κυκλοφόρησε μια νέα 22s China Developers

http://bbs.le.com/thread-2324110-1.html

Θα την δοκιμάσω κι αν είναι οκ θα κάνω τα γνωστά να σας την δώσω! ;)

Επίσης έχει βγει και Update που μπαινει πάνω από την 20s λένε.. https://mega.nz/#!EwpQlQ5L!n8nFHDcnXFgjqeWHHPR5T2mZOmkzpRuG8C8KuQHPzMQ

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε παιδιά? :confused:

Άλλες φορές μόλις έλεγα ότι ανεβάζω ρομ και θα φτιάξω καινούργια γινόταν χαμός! :wacko:

Τώρα.... μετά από τόσες ρομ.... τίποτα. :lol:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε παιδιά? :confused:

Άλλες φορές μόλις έλεγα ότι ανεβάζω ρομ και θα φτιάξω καινούργια γινόταν χαμός! :wacko:

Τώρα.... μετά από τόσες ρομ.... τίποτα. :lol:

Όχι αγόρι μου δώσε πόνο, απλά μας έχεις τρελάνει στις rom και εμείς στο φλασαρισμα χαχαχαχαχα Αν και τώρα έχω την madmax επάνω και είμαι πολύ ευχαριστημένος, περιμένω με αγωνία όπως όλοι τα επόμενα βήματα σου.

Σημασία δεν έχει η πτώση, αλλά η πρόσκρουση.
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε παιδιά? :confused:

Άλλες φορές μόλις έλεγα ότι ανεβάζω ρομ και θα φτιάξω καινούργια γινόταν χαμός! :wacko:

Τώρα.... μετά από τόσες ρομ.... τίποτα. :lol:

 

Έχουν βολευτεί όλοι με τις ήδη υπάρχουσες ρομ που έχεις ανεβάσει οπότε όλοι περιμένουμε κάτι ολοκληρωτικά καινούργιο (nougat) :lol: :p

 

Η 22s τι διαφορετικό έχει πάλι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Φρέσκα νέα από τον φίλο Tassos από Γερμανία.

Κυκλοφόρησε μια νέα 22s China Developers

http://bbs.le.com/thread-2324110-1.html

Θα την δοκιμάσω κι αν είναι οκ θα κάνω τα γνωστά να σας την δώσω! ;)

Επίσης έχει βγει και Update που μπαινει πάνω από την 20s λένε.. https://mega.nz/#!EwpQlQ5L!n8nFHDcnXFgjqeWHHPR5T2mZOmkzpRuG8C8KuQHPzMQ

Το update περνάει πανω απο οποιαδήποτε 20s η μονο στην official?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by jrgr
Link to comment
Share on other sites

Όχι αγόρι μου δώσε πόνο, απλά μας έχεις τρελάνει στις rom και εμείς στο φλασαρισμα χαχαχαχαχα Αν και τώρα έχω την madmax επάνω και είμαι πολύ ευχαριστημένος, περιμένω με αγωνία όπως όλοι τα επόμενα βήματα σου.

 

MadMax? Αφού ο madsurfer εμένα ρωτούσε με pm πως θα την φτιάξει! :lol:

Εντάξει μια χαρά σαν τις δικές μου τις 20s είναι. ;)

Απλά πήγαινε στο ποστ του στους xda και κοίτα τους Launcher μου! Εγώ του τους έστειλα. Καλό παιδί, πιτσιρικάς και πρέπει να βοηθάμε τα νέα παιδιά με όρεξη ώστε να αποσυρθούμε κι εμείς κάποια στιγμή.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Θα την κάνεις update στην 20s stable cris?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το πόσταρα ήδη ποιο πάνω το Update που δώσανε οι Κινέζοι. Το θέμα είναι το εμποστευόμαστε να το κάνουμε? Άσε να το δοκιμάσω εγώ πρώτα αν λειτουργεί γιατί πολύ φοβάμαι ότι κάνει μόνο για την 21s & 466D. ;)

Έχουν βολευτεί όλοι με τις ήδη υπάρχουσες ρομ που έχεις ανεβάσει οπότε όλοι περιμένουμε κάτι ολοκληρωτικά καινούργιο (nougat) :lol: :p

 

Η 22s τι διαφορετικό έχει πάλι?

 

Θα σας πω μόλις την δοκιμάσω. Εεε δεν περιμένω και σημαντικές αλλαγές. Μια από τα ίδια με την 466D - 566D - 21s

Και για όσους έχουν θέμα με συγχρονισμό Leeco account μεταφορά αποκατάσταση αρχείων κλπ ορίστε με την νέα remix 21s

Screenshot_20170202_195620.jpg Screenshot_20170202_195603.jpg Screenshot_20170202_200110.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το update περνάει πανω απο οποιαδήποτε 20s η μονο στην official?

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν ξέρω ακόμα. Σήμερα το απόγευμα την έλαβα. Θα σας πω από αύριο. ;)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κάποιοι μου ζητήσατε και μία σταθερή, επίσημη, χωρίς root rom...;)

Βασισμένη στην απίστευτη 19s India με kernel & system settings από την 21s.

Mε νέο bootanimation thanks to: @alex1133 :happy:

Έρχεται αύριο το πρωί στην πόρτα σας...:lol:

Screenshot_20170202_131758.jpg Screenshot_20170202_131833.jpg 363.jpg

 

Θα είναι ο λόγος για να παραγγείλω αυτό το τηλέφωνο και όχι το 3αρι...Ευχαριστούμε για όλα...και λίγα λέω...

Link to comment
Share on other sites

Το πόσταρα ήδη ποιο πάνω το Update που δώσανε οι Κινέζοι. Το θέμα είναι το εμποστευόμαστε να το κάνουμε? Άσε να το δοκιμάσω εγώ πρώτα αν λειτουργεί γιατί πολύ φοβάμαι ότι κάνει μόνο για την 21s & 466D. ;)

 

 

Θα σας πω μόλις την δοκιμάσω. Εεε δεν περιμένω και σημαντικές αλλαγές. Μια από τα ίδια με την 466D - 566D - 21s

Και για όσους έχουν θέμα με συγχρονισμό Leeco account μεταφορά αποκατάσταση αρχείων κλπ ορίστε με την νέα remix 21s

Screenshot_20170202_195620.jpg Screenshot_20170202_195603.jpg Screenshot_20170202_200110.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν ξέρω ακόμα. Σήμερα το απόγευμα την έλαβα. Θα σας πω από αύριο. ;)

Λοιπόν, το δοκιμασα σε 20s official και σε madmax και δεν κάνει install. Αυτές ειχα πρόχειρες στο φλασάκι μου.

 

Στάλθηκε από το Le X820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε παιδιά? :confused:

Άλλες φορές μόλις έλεγα ότι ανεβάζω ρομ και θα φτιάξω καινούργια γινόταν χαμός! :wacko:

Τώρα.... μετά από τόσες ρομ.... τίποτα. :lol:

 

Το "κακό" είναι ότι κάνεις πολύ καλές rom. Έχω δοκιμάσει όσες έβγαλες κι αυτή τη στιγμή φοράω την LeMax2_CN-5.9.020S_CrisBalGreece_Stable_Reloaded μαζί με AKT. Από επίσημες κι ανεπίσημες παίζει να είναι η καλύτερη rom που έχω συναντήσει σε ότι κινητό κι αν είχα. Κι από επιδόσεις, και από κολλήματα, και από μπαταρία και από κάθε άποψη. Θα με πεις παράξενο, αλλά μ' αρέσει περισσότερο το LEUI από το MIUI :P Και χαζά χαζά, νομίζω με βόλεψε περισσότερο το κουμπάκι κάτω αριστερά από την κουρτίνα με το μενού. Νομίζω ότι η επόμενη που θα περάσω κι εγώ θα είναι Nougat, αν βγάλεις :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο 13/12/2016 εχει φυγει απο ολλανδια... τι να κανω??

 

απο geekbuying το πηρα και ειναι το δευτερο στο πρωτο δεν ειχα κανενα προβλημα.

mi8
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..Το έχω 2 μέρες..Παρατηρώ πως η μπαταρία από 100% πάει 97....95..Και όχι νορμάλ πχ 100 99 98 97...Και χωρίς να είναι κάτι έντονο..Νιώθω στα δάχτυλα μου στατικού ηλεκτρισμού...Όχι τίποτα τρομερό..Αλλά το νιώθω..Τι κάνω???Καμιά ιδέα??Έχει τύχει σε κανέναν??Να δοκιμάσω μία νέα rom??Η μετά δεν θα το παίρνουν πίσω???Βέβαια σκέφτομαι πολύ να περιμένω πάλι 25 μέρες να φτάσει εκεί και πόσο ακόμα να το φτιάξουν....Από gearbest το πήρα..Βοηθήστε σας παρακαλω
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κ γω.Το κινητό είναι πανεμορφο,κ το χρυσο του,πολυ διακριτικό.Μου ηρθε με την 5.9.020S (stable).Μεσα στο σ/κ θα το εξερευνησω :)

Και πηγαινοντας να το φορτίσω,ξενέρωμα.O φορτιστής ειναι type c και το καλώδιο type c to type c.Η αγορά εγινε απο το honorbuy

Edited by akalefk
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απο 13/12/2016 εχει φυγει απο ολλανδια... τι να κανω??

 

απο geekbuying το πηρα και ειναι το δευτερο στο πρωτο δεν ειχα κανενα προβλημα.

 

Μπες facebook και στειλε μηνυμα στη postn nl . Θα απαντησουν συντομα.

~ LeEco Le Max 2 X820~

#5.9.023s_CrisBalGreece_Stable_ROM#

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Λίγα λόγια για τη rom . Η rom είναι Stable_Edition, αποτέλεσμα επεξεργασίας και βασίζεται στην στην απίστευτη επίσημη 05.9.19s Indian, με διορθώσεις και αλλαγές στον framework, system, settings, και kernel από την 21s. Έγινε προσθήκη Ελληνικών και πρόσθετων υπηρεσιών χρήστη, βασισμένες στα settings και στο σύστημα της 19s. Φυσικά την επεξεργάστηκα και εγώ κάνοντας 150 tweaks για μπαταρία CPU,GPU,RAM κλπ και όπως πάντα, με πολλά script modes για ταχύτητα, διαχείριση ενέργειας, απόκριση CPU, φυσικά ΔΕΝ είναι rooted.

Όπως πάντα η συμβουλή μου¨Δεν αλλάζουμε την rom στο κινητό μας αν είμαστε ευχαριστημένοι από αυτή"

 

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Με custom TWRP recovery

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1.Έχουμε εγκατεστημένη μία rom, με την οποία ήρθε το κινητό, official ή όχι Αν έχετε Indian Stock ή Μiui δείτε τα 8 & 8b ή και τα 8c , 8d.. Έχουμε μπαταρία πάνω από 80% και φυσικά έχουμε TWRP αν όχι εδώ πως http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6950610#post6950610 και το επίσημο img εδώ https://dl.twrp.me/x2/twrp-3.0.2-1-x2.img

 

2.Βάζουμε την rom χύμα στο κινητό (όχι σε φάκελο) ή σε USB/OTG

 

4. Απενεργοποιούμε το τηλέφωνό μας μέσα από το σύστημα ή πατώντας συνέχεια το δεξί κουμπί (on/off).

 

5.Στο κινητό μας πατάμε ταυτόχρονα για λίγη ώρα τα κουμπιά volume up (+)& on/off μέχρι να γράψει LeEco Recovery και μετά τα αφήνουμε.

 

6.Μπαίνουμε στο TWRP recovery και πατάμε το Wipe> advance wipe και επιλέγουμε (Data & Cache & ART DALVIC/cache ) το γνωστό factory reset . Κάνουμε slide δεξιά για να γίνει. Ή απλά σέρνουμε το slide κάτω προς τα δεξιά για να γίνει μόνο του. Αν θέλουμε clean installation δείτε στα 8c - 8d κάνουμε όλα τα wipes και εγκαθιστούμε.

 

7.Γυρνάμε στην αρχική πατάμε INSTALL και βρίσκουμε την rom την επιλέγουμε και κάνουμε slide δεξιά για να γίνει η εγκατάσταση. Μόλις τελειώσει η εγκατάσταση ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ το κινητό θα επανεκκινήσει μόνο του στο σύστημα και θα κάνει τα απαραίτητα wipes ΜΟΝΟ ΤΟΥ. Εδώ τελειώνουν τα βήματα για την εγκατάσταση αν είχατε την ρομ που ήρθε το κινητό και τώρα πάτε στο Νο 9.

 

8. Μόνο από Ιndian Aν είστε με Indian ήδη full wipe & Internal Storage επανεκκίνηση πάντα στο recovery και μετά την ρομ στο κινητό μέσω TWRP ή από USB-OTG και φλασάρισμα.

8.b Αν είστε με άλλη rom πχ CM, Miui, Mokee κλπ, Advance wipe και τα επιλέγετε όλα ΕΚΤΟΣ Internal Storage.

8c. Αν θέλετε σωστή εγκατάσταση κάντε ΟΛΑ τα wipe εκτός Internal και επανεκκίνηση πάντα στο recovery μετά από το wipe.

8d. Αν θέλετε καθαρή εγκατάσταση κάντε ΟΛΑ τα wipe και Internal και επανεκκίνηση πάντα στο recovery μετά από το wipe και μετά την ρομ στο κινητό μέσω TWRP ή από USB-OTG και φλασάρισμα..

 

9. Η εγκατάσταση στο TWRP διαρκεί περίπου 2 λεπτά. Στην πρώτη εκκίνηση θα αργήσει το κινητό να ξεκινήσει 3λεπτά & 15 δευτερόλεπτα .!!.

Η rom έχει προεπιλογή γλώσσας τα Ελληνικά στην έναρξη και προχωράτε. Μπορείτε να πατήσετε SKIP στον λογαριασμό LeEco αν δεν έχετε ή δεν θέλετε. Αφήστε ως χώρα Mainland China, για να έχετε όλες τις extra επιλογές ενεργές αλλά θα βλέπετε και κινέζικα promo κατά καιρούς καθώς και στον onboard περιηγητή.Αν δεν τα θέλετε και δεν θέλετε να βλέπετε που και που κινέζικα promotions, ορίστε ώς χώρα το Άλλες χώρες και περιοχές κατά την εγκατάσταση. ( Το αλλάζετε όποτε θέλετε απο την καρτέλα Γλώσσες). Οπως πάντα, μόλις μπείτε στο σύστημα και τελειώσετε τις ρυθμίσεις σας, πηγαίνετε στις Ρυθμίσεις - πληροφορίες τηλεφώνου - πατήστε 7 φορές συνεχόμενα στο αριθμός έκδοσης - (έτσι γίνεστε προγραμματιστές) μετά πάτε πίσω - Επιλογές για προγραμματιστές - και μέσα τικαρετε τα : Εντοπισμός σφαλμάτων USB και ποιο κάτω εκεί που λέει (3 μαζεμένα είναι) Κλίμακα κίνησης παραθύρου, Κλίμακα κίνησης μετάβασης, Κλίμακα διάρκειας Animator, μπαίνετε μέσα σε αυτά και επιλέγετε παντού σαν νούμερα το 0,5!

 

10. Μοντάρισα τον stock Browser στα Ελληνικά και φυσικά δουλεύει το ScanQrCode και έβαλα και τον Chrome. Επίσης η θερμοκρασία μπαταρίας δουλεύει σωστά. Επίσης η ταχύτητα Internet εμφανίζεται και στο WiFi & Data. Με λίγα λόγια δουλεύουν τα πάντα!

 

11. Στην καρτέλα Προσβασιμότητα επίσης, θα βρείτε ένα υπέροχο προγραμματάκι (και επιφ. εργασίας) το CLONEit που σας μεταφέρει, αντιγράφει, restore&backup ΟΛΑ τα αρχεία που έχετε σε άλλο κινητό στο δικό σας. Επίσης στο Σχετικά με το τηλέφωνο, θα βρείτε το CrisBalGreece logo, που αν πατήσετε επάνω του, θα σας φέρνει πάντα εδώ για να βλέπετε ότι νέο υπάρχει σχετικά με το τηλέφωνό μας!

 

12. Χαρείτε την νέα σας rom.....Τέλος!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ

 

Αλλαγές-Βελτιώσεις στο boot.img και στον kernel.

Βελτίωση των εφαρμογών για καλύτερη απόκριση και Full Debloat.

Προσθήκη Ελληνικών με 20.000 σειρές μεταφράσεις, όπου ήταν δυνατόν 99% περίπου

Προσθήκη όλων των tweaks (από την 20GRs) για πάνω από 6 ώρες SOT.

Προσθήκη Sqlite & init.d support με scripts για μέγιστη απόδοση.

Προσθήκη gps.config για Ελλάδα-Ευρώπη. Κλείδωμα σε 5δευτερ 24 δορυφόρων με 9 feet απόκλιση!

Προσθήκη φόντων για Ελληνική γραμματοσειρά.

Αλλαγές στον νέο launcher-απομάκρυνση της εφαρμογής LIVE ,,Προσθήκη Ελληνικών.

Προσθήκη επιλογής launcher για χρήση Nova Launcher, AsusLauncher, LeuiLauncher.

Προσθήκη MultiGapps.

Βελτιώσεις για μπαταρία και καλύτερο sot. ΑnTuTu 144.795 στο καπάκι από εγκατάσταση με ζεστό κινητο που σημαίνει θα είναι πολύ παραπάνω με κρύο και μπαταρία 100%.

Προσθήκη Winrar, SwiftKey,Chrome, ClonIt, Office κλπ. Φυσικά όποιο θέλετε μπορείτε να το απεγκαταστήσετε σαν εφαρμογή χρήστη.

Προσθήκη νέων ήχων.

Προσθήκη του LeuiFileManager και να ξέρετε ότι δουλεύουν κανονικά οι υπηρεσίες cloud -LeEco- και ο συγχρονισμός..

Προσθήκη όλων των APN για Ελληνικούς παρόχους κινητής.

Προσθήκη δυνατότητας adb,mtp shell χωρίς περιορισμούς, με αλλαγή στον kernel

Ρύθμιση στο build.prop για υποστήριξη cam2API για LiveVideo, LteBands.

Φυσικά όποιος θέλει να την ρουτάρει για να βάλει xposed, modules κλπ κατεβάζει αυτό > https://mega.nz/#!0NNWEKJb!_6aAA0lqsN6YCXI3WXB0EXOYsd6-qHhievsBk8StSj0 που είναι ο τελευταίος SU και το περνάει κανονικά από το TWRP.

Όποιος θέλει να έχει από 7~11 ώρες SOT!!! Κατεβάζει μετά και αυτό το apk >> ATK PROFILES NEW v. 1.2.2

https://mega.nz/#!BZ1HDTQB!HvbUp9H6Dk9uuvp3LOPa4wCRhvKHE-vLJctmk0xThig το εγκαθιστά του δίνει δικαιώματα και επιλέγει το 1ο προφίλ performance - burnout με 7+ωρες SOT και επιδόσεις ή το battery extreme για 10+ ώρες SOT.

 

 

ScreenShots

Screenshot_20170202_131758.jpg Screenshot_20170202_131833.jpg 363.jpg Screenshot_20170202_195620.jpg Screenshot_20170202_195603.jpg Screenshot_20170202_200110.jpg

 

Download rom Link

https://mega.nz/#!NRVAlJTA!Gn1LQx1mwAJmiVyroGSACO8uvqWlHM7VZ02X7eZsGH4

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

... Μου ηρθε με την 5.9.020S (stable).... Και πηγαινοντας να το φορτίσω,ξενέρωμα.O φορτιστής ειναι type c και το καλώδιο type c to type c.Η αγορά εγινε απο το honorbuy

Κι εγώ τα ίδια με το καλώδιο. Από gearbest. Άνοιξα ticket και περιμένω.

Εμένα ήρθε με την 5.8.018S (stable).

Unofficial είναι αυτή, έτσι; Δεν βρίσκω πουθενά επιλογή για update.

Επίσης δύο απορίες:

1. Με το Recovery που έχει (δεν είναι το twrp) μπορώ να περάσω rom του Χρήστου; πχ μια από τις 20; Βλέπω όλες οι οδηγίες είναι για twrp.

2. Κατάφερε κάνεις να κάνει sort τις επαφές ως ΕΠΩΝΥΜΟ ΌΝΟΜΑ;

thanks!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα ίδια με το καλώδιο. Από gearbest. Άνοιξα ticket και περιμένω.

Εμένα ήρθε με την 5.8.018S (stable).

Unofficial είναι αυτή, έτσι; Δεν βρίσκω πουθενά επιλογή για update.

Επίσης δύο απορίες:

1. Με το Recovery που έχει (δεν είναι το twrp) μπορώ να περάσω rom του Χρήστου; πχ μια από τις 20; Βλέπω όλες οι οδηγίες είναι για twrp.

2. Κατάφερε κάνεις να κάνει sort τις επαφές ως ΕΠΩΝΥΜΟ ΌΝΟΜΑ;

thanks!

Καλημέρα και καλορίζικο.:)

Unofficial είναι αυτή που έχεις όπως οι περισσότερες που έρχονται εκτός κι αν το έχεις συνεννοηθεί από πριν με το κατάστημα.

Δοκίμασε να βάλεις μία από τις τελευταίες 20s και μπορεί να πάιξει από stock recovery αρκεί να τις μετονομάσεις σε update.zip.

Βάλτες χύμα στο κινητό ΟΧΙ σε φάκελο βγές έξω στο recovery και πάτα το clear & update και μετα το start.

Δοκίμασε και αν δεν πας για TWRP.;)

Επαφές πατάς το εικονικό αριστερα και σετάρεις πρώτα το επωνυμο μετά το όνομα.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε παιδιά? :confused:

Άλλες φορές μόλις έλεγα ότι ανεβάζω ρομ και θα φτιάξω καινούργια γινόταν χαμός! :wacko:

Τώρα.... μετά από τόσες ρομ.... τίποτα. :lol:

Cris εγω ειμαι λατρης της MIUI.. η αληθεια ειναι ποιο πολυ με βολεψε, αν εξαιρεσω το προβλημα με το χειροκινητο δικτυο που πιστευω να διορθωθει, κατα τα αλλα πεταει.

Link to comment
Share on other sites

Cris εγω ειμαι λατρης της MIUI.. η αληθεια ειναι ποιο πολυ με βολεψε, αν εξαιρεσω το προβλημα με το χειροκινητο δικτυο που πιστευω να διορθωθει, κατα τα αλλα πεταει.

Αν δεν διορθωθεί και το miui-patch/rom θα το έχουμε συνέχεια αυτό και τα υπόλοιπα bugs.:mad:

Ποια έχεις βάλει? Την 7.1.20?:confused:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν διορθωθεί και το miui-patch/rom θα το έχουμε συνέχεια αυτό και τα υπόλοιπα bugs.:mad:

Ποια έχεις βάλει? Την 7.1.20?:confused:

Τωρα αυτην LeMax2_Miui8_7.1.20 αλλα της δοκιμασα ολες.

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

LeMax2_21s_Remixed_Stable_CrisBalGreece

 

Καλησπέρα και ευχαριστούμε πολύ και γι αυτή τη ρομ.

Μια ερώτηση μονο, την περάσαμε πριν από λίγο σε ένα τηλ, όλα καλά πολύ απλή και εύκολη και η διαδικασία, απλά στο κεντρικό κουμπάκι της homescreen αυτό με το σηματάκι της Google όταν το πατάς βγάζει "Η εφαρμογή δεν έχει εγκατασταθεί", και δεν βρίσκω και κάποιο τρόπο να το ξυλώσω.

 

Παίζει να είναι χαζή η ερώτηση αλλά είμαι noob :O

 

ευχαριστώ πολύ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...