Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελληνικα δεν παιζει να εχει, εστω εν μερει;

Εχει θεματακια αυτη η ρομ; και αν ναι αλλαζει ευκολα;

 

Στο νούμερο 15 απο το πληκτρολόγιο έχει Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Η 19s του Chris σε κάποιο σημείο μου έβγαλε system ui stoped κάνοντας το τηλέφωνο μη χρηστικό. Έκανα επανεκκίνηση που δεν έφτιαξε και factory reset χωρίς αποτέλεσμα οπότε αφού θα έκανα wipe στα πάντα για να φτιάξει είπα να περάσω την 20grs. Πραγματικά πολύ ωραία ρομ και καλύτερη από την 19s και μπαταρία εξαιρετική. Θα μείνω σε αυτήν μέχρι να βγει κάποια καλύτερη.

Τώρα στην 20grs δεν βρίσκω την αυτόματη ηχογράφηση κλήσης που είχε η 19s όσο και αν έψαξα. Δεν την έχει η είναι τόσο καλα κρυμμένη?

Link to comment
Share on other sites

Η 19s του Chris σε κάποιο σημείο μου έβγαλε system ui stoped κάνοντας το τηλέφωνο μη χρηστικό. Έκανα επανεκκίνηση που δεν έφτιαξε και factory reset χωρίς αποτέλεσμα οπότε αφού θα έκανα wipe στα πάντα για να φτιάξει είπα να περάσω την 20grs. Πραγματικά πολύ ωραία ρομ και καλύτερη από την 19s και μπαταρία εξαιρετική. Θα μείνω σε αυτήν μέχρι να βγει κάποια καλύτερη.

Τώρα στην 20grs δεν βρίσκω την αυτόματη ηχογράφηση κλήσης που είχε η 19s όσο και αν έψαξα. Δεν την έχει η είναι τόσο καλα κρυμμένη?

 

Η 19s ήθελε ένα Patch για την μπαταρία που πιθανόν να μην το έβαλες κι μόλις έφτασε στο 20 % σου πέταξε το μνμ. Ηhttps://mega.nz/#!ER9SkA6T!LxKg74S--UcRVkSAuiC-2xCzgNIeU08-RFUEK2UnKvY 20 το έχει στον dialer ρυθμίσεις και στο ηχογράφηση ρυθμίσεις και την ώρα που καλείς. ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο νούμερο 15 απο το πληκτρολόγιο έχει Ελληνικά.

 

Κατεβάστε ένα πληκτρολόγιο από το Play Store και θα έχετε Ελληνικά στο πληκτρολόγιο πάντα και μόνο.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα όχι. Αλλά υπάρχουν αρκετές εφαρμογές στο store που βοηθάνε στην αποθήκευση και διαμοιρασμό αρχείων. Πχ Super Backup and restore, Shape apk, file sharing Κλπ

 

Coolmuster Android Assistant 3.0.89 Βάλε αυτήν και είσαι έτοιμος!!!!! Εσύ βρες την καλή.......και εδώ σου δίνω μια ιδέα... https://www.coolmuster.com/android-assistant.html

Better Manage Android Data in One Place on Windows Computer! As one-stop Android managing software, Coolmuster Android Assistant is fully capable of dealing with Android media, contacts, SMS, apps, etc. in one place on your PC! It features all the functions one may require for the management on Android devices.

 

- Hammer at backup and restore overall Android phone's data on PC with 1 click & retain 100% quality.

- Breezily push music, videos, photos, etc. from PC to your phone.

- Add, delete, unduplicate and edit contacts on PC.

- Send & reply text messages directly on your Computer.

 

How to Backup Android? 1 Click is Enough!

Various functions of the cell phone have made certain people reluctant to separate themselves from their cell phones. They almost save all their life on the portable device and are afraid to think ahead if losing these valuable data some day. Well, why not backup your Android device to computer?

 

- Coolmuster Android Assistant enables you to export videos, photos, music, contacts, SMS, apps, etc. from Android phone or tablet to computer, so that you can free up your Android space for new files.

- Additionally, you can restore your Android phone from the selected or all backed-up files with one click.

 

Want A Perfect Contacts&SMS Assistant? Here It Is!

Just end your life of group text messaging or adding contacts one by one manually on your Android phone with Coolmuster Android Assistant. Exprience a new texting way here and better manage your contacts on computer.

 

- Still using your Android phone to text to a group of people one by one to send the same message? This Android managing software enables you to send and reply SMS on computer and perform group texting at once to save time greatly.

- What's more, you are allowed to add new contacts, delete useless contacts, edit exsiting contacts and unduplicate contacts on computer conveniently.

 

Are You An App & Media Fancier? You Can Not Miss It!

If you are an app enthusiast and media fancier, Coolmuster Android Assistant will be your must-have tool because it features with all powerful functions that make you fully enjoy entertainment on the go.

 

- Instantly download & install your favorite apps on your computer and export them to your Android SD card with a click. You can backup all or seleted apps from your Android to computer or uninstall useless apps quickly from computer.

- Want to enjoy media files anytime and anywhere? Android Assistant helps you transfer your wanted music, photos and videos from computer to Android phone without any hassle.

 

Read-only and Compatible with All Android Brands! 100% Green!

After many times of testing, android assistant can be proved 100% secure and works well on almost all popular Android phones and tablets.

 

- A wide range of Android brands are supported by this Android managing tool, including HTC, Samsung, Motorola, Sony, ZTE, LG, HUAWEI, Dell and many more.

- 100% Safe application. Performs READ-ONLY operations to avoid causing any damage to the Android data and your computer.

Edited by LeMoufa2
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170104/c37677d90fd3b21439f0cfd2bf3b1eed.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20170104/e343d21813d6e33f57d168c4a8b2f506.jpg

 

Χ820 αριστερα Χ822 δεξια....

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Sharp οθονη το x820, truly το χ822.. διαφορετικο λευκο...

60hz vs 59hz..

Beelink BT1,Pipo M9pro, Meizu Mx3 , Nvidia Shield TV , Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE , LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

1. Tώρα που το ανέφερες και........ΝΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙ!!:lol:

2. Είπαμε γιατί...γιατί έχει ως default το calculator της ASUS αν θες σου ανεβάζω ένα ζιπ με το Letv-Leui....;)

3. Aπο τις ρυθμίσεις των δακτυλικών αποτυπωμάτων, Λήψη φωτό κλπ.....έχω την miui επάνω και δεν μπορώ να δω ακριβώς αλλά εκεί κάπου είναι...:happy:

 

Epic fail που δεν είχα δει τη ρύθμιση :lol::lol:

Όχι μην κάνεις κόπο για μένα για ζιπάκι, είμαι μια χαρά και έτσι! :D

 

Χ820 αριστερα Χ822 δεξια....

 

:blink::blink::blink::blink::blink: Χαοτική διαφορά!

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Η 19s ήθελε ένα Patch για την μπαταρία που πιθανόν να μην το έβαλες κι μόλις έφτασε στο 20 % σου πέταξε το μνμ. Ηhttps://mega.nz/#!ER9SkA6T!LxKg74S--UcRVkSAuiC-2xCzgNIeU08-RFUEK2UnKvY 20 το έχει στον dialer ρυθμίσεις και στο ηχογράφηση ρυθμίσεις και την ώρα που καλείς. ;)

 

Και όμως όσο και να έψαξα στην ρυθμίσεις του dialer δεν βρήκα κάτι όπως και κατά την διάρκεια της κλήσης δεν εμφανίζει τίποτα

 

Screenshot_20170105_022317.jpg

Screenshot_20170105_022322.jpg

Screenshot_20170105_022328.jpg

Screenshot_20170105_022913.jpg

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να βαλω την miui ρομ στο x820 εφτασα μεσω twrp στο σημειο που θα εκανα install τη ρομ ακολουθωντας τα βηματα αλλα δεν τα καταφερα και τωρα το τηλ κολλησε...(power button + vol up μου γραφει LeEco recovery και παραμενει ετσι) (power button + vol down μπαινει σε fastboot αλλα παλι δεν καταφερνω τιποτα) και οταν παταω το power button να κλεισει κανει προσπαθεια να επανεκινησει χωρις αποτελεσμα ουτε να το κλεισω μπορω ουτε να το ανοιξω ουτε τπτ...απελπιστικα
Poco F2 PRO
Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να βαλω την miui ρομ στο x820 εφτασα μεσω twrp στο σημειο που θα εκανα install τη ρομ ακολουθωντας τα βηματα αλλα δεν τα καταφερα και τωρα το τηλ κολλησε...(power button + vol up μου γραφει LeEco recovery και παραμενει ετσι) (power button + vol down μπαινει σε fastboot αλλα παλι δεν καταφερνω τιποτα) και οταν παταω το power button να κλεισει κανει προσπαθεια να επανεκινησει χωρις αποτελεσμα ουτε να το κλεισω μπορω ουτε να το ανοιξω ουτε τπτ...απελπιστικα

 

Με την εντολή fastboot devices το βλέπεις το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να βαλω την miui ρομ στο x820 εφτασα μεσω twrp στο σημειο που θα εκανα install τη ρομ ακολουθωντας τα βηματα αλλα δεν τα καταφερα και τωρα το τηλ κολλησε...(power button + vol up μου γραφει LeEco recovery και παραμενει ετσι) (power button + vol down μπαινει σε fastboot αλλα παλι δεν καταφερνω τιποτα) και οταν παταω το power button να κλεισει κανει προσπαθεια να επανεκινησει χωρις αποτελεσμα ουτε να το κλεισω μπορω ουτε να το ανοιξω ουτε τπτ...απελπιστικα

Κράτα πατημένα πολύ ώρα τα vol+ & power μέχρι να μπει recovery.

Αν δεν μπαίνει, μπες fastboot και φλάσαρέ ξανά το TWRP με τον γνωστό τρόπο. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6950610#post6950610

Αφού τελειώσεις και μπει recovery και πριν κάνεις οτιδήποτε έλεγχξε την rom με winrar or 7zip αν κατέβηκε σωστα (ελπίζω να την κατέβασες με το pc).

Αφου δεις ότι είναι ok, κάνε όλα τα wipe εκτός internal και φλάσαρε ή αν έχεις κρατήσει backup γύρνα σε αυτό...

Σίγουρα ένα από τα δύο έφταιξε.....Ή δεν κατέβηκε σωστά ή δεν πέρασε σωστά...:happy:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε ξανά το TWRP από fastboot εντολές ή με το auto install (δες αρχική που έχει οδηγό) ή όποιο νομίζεις εσύ... Έχουμε πολλά.... Μετά μπες και κάνε ένα FACTORY reset αν δεν ανοίξει πάλι, βάλε ξανά την ρομ με όλα τα Wipe εκτός Internal. Ή αν έχεις backup φλασαρε το.

σε ευχαριστω πολυ φιλε να εισαι καλα! ολα πηγαν κατ ευχην ...ενα θεματακι εχω μονο με το pc που δεν το βλεπει σαν σκληρο δισκο αλλα μονο σαν φωτογραφικη μηχανη ...εχω δοκιμασει τα παντα με ολες της διαδικασιες, αλλα δεν

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα ότι στην eui 5.8 έχουν αφαίρεση την ηχογράφηση κλήσης
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ φιλε να εισαι καλα! ολα πηγαν κατ ευχην ...ενα θεματακι εχω μονο με το pc που δεν το βλεπει σαν σκληρο δισκο αλλα μονο σαν φωτογραφικη μηχανη ...εχω δοκιμασει τα παντα με ολες της διαδικασιες, αλλα δεν

Καλημέρα..... Όταν το συνδέεις, δεν σου βγάζει ένα μνμ επάνω ότι είναι σε λειτουργία φόρτισης? Πάτα εκεί και επέλεξε λειτουργία MTP μεταφοράς αρχείων... Αν δεν στο εμφανίζει, σημαίνει ότι οι drivers sto pc δεν έχουν μπει σωστα. Τσέκαρε στην διαχείριση συσκευών να το βλέπει ως MTP DEVICE..;)

Τελικά με μια γρήγορη αναζήτηση βρήκα ότι στην eui 5.8 έχουν αφαίρεση την ηχογράφηση κλήσης

Καλημέρα, αν το είχε στην 19s την δική μου που είχες, θα το έχει και η 20GRs, γιατί αυτή είναι η βάση της rom. Αν ΔΕΝ το είχε η 19s( δεν θυμάμαι) δεν θα το έχει κι αυτή. Μην ξεχάσεις να περάσεις και το φιξ για τα παράθυρα διαλόγου>> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7016709#post7016709

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

CrisBal, έβγαλα το πακέτο του Titanium από το zip της rom, έκανα εγκατάσταση το apk και είναι εντάξει με το backup και το restore τώρα. Αφαίρεσα και τα θέματα από τη rom και πάλι όλα ok. Έχω ένα θέμα με το Google app όμως τώρα. Δεν το χρησιμοποιώ και δεν το χρειάζομαι στο κινητό. Αν το κάνω απεγκατάσταση όμως, στην επόμενη επανεκκίνηση το κινητό δεν προχωράει πέρα από τις μπάλες που γυρίζουν. Αν πάλι το κάνω freeze, περνάει τις μπάλες που γυρίζουν, γράφει βελτιστοποίηση εφαρμογών και μετά εμφανίζει πάλι τις μπάλες. Έψαξα να το αφαιρέσω κι αυτό από το zip της rom, αλλά δεν βρήκα το apk. Μπορείς να μου πεις ποιο είναι να το δοκιμάσω;
Link to comment
Share on other sites

Κράτα πατημένα πολύ ώρα τα vol+ & power μέχρι να μπει recovery.

Αν δεν μπαίνει, μπες fastboot και φλάσαρέ ξανά το TWRP με τον γνωστό τρόπο. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6950610#post6950610

Αφού τελειώσεις και μπει recovery και πριν κάνεις οτιδήποτε έλεγχξε την rom με winrar or 7zip αν κατέβηκε σωστα (ελπίζω να την κατέβασες με το pc).

Αφου δεις ότι είναι ok, κάνε όλα τα wipe εκτός internal και φλάσαρε ή αν έχεις κρατήσει backup γύρνα σε αυτό...

Σίγουρα ένα από τα δύο έφταιξε.....Ή δεν κατέβηκε σωστά ή δεν πέρασε σωστά...:happy:

 

μπηκα ξανα στο δικο σου recovery (crisball) .τωρα βλεπω επιλογες select storage και install zip/intall image. παταω install image μετα παταω πανω στο boot.img και μου βγαζει select partition partition to flash image : 1.boot 2.recovery 3.system image.

την εχω κατεβασει τη ροm μεσω pc και τα εχω βαλει μεσα στο κινητοοπως στις οδηγιες

τι κανω σ αυτο το βημα?

ερωτηση: την ρομ την βαζουμε σαν αρχειο zip ή την ξεζιπαρουμε και ριχνουμε τα 5 αρχεια μεσα στο storage του κινητου?

Edited by slouts
ερωτηση
Poco F2 PRO
Link to comment
Share on other sites

CrisBal, έβγαλα το πακέτο του Titanium από το zip της rom, έκανα εγκατάσταση το apk και είναι εντάξει με το backup και το restore τώρα. .... Έψαξα να το αφαιρέσω κι αυτό από το zip της rom, αλλά δεν βρήκα το apk. Μπορείς να μου πεις ποιο είναι να το δοκιμάσω;

Aν εννοείς το Google Drive είναι στο ίδιο σημείο. Drive σκέτο λέγεται. Σβήστο με τον ίδιο τρόπο..;)

0. μπηκα ξανα στο δικο σου recovery (crisball) .

1.τωρα βλεπω επιλογες select storage και install zip/intall image. παταω install image μετα παταω πανω στο boot.img και μου βγαζει select partition partition to flash image : 1.boot 2.recovery 3.system image.

2. την εχω κατεβασει τη ροm μεσω pc και τα εχω βαλει μεσα στο κινητο οπως στις οδηγιες

τι κανω σ αυτο το βημα?

3. ερωτηση: την ρομ την βαζουμε σαν αρχειο zip ή την ξεζιπαρουμε και ριχνουμε τα 5 αρχεια μεσα στο storage του κινητου?

0. Ωραία άρα έχεις recovery... Βάζεις λοιπον την rom (ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ) ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ-ΔΕΝ ΑΠΟΣΥΜΠΙΕΖΕΙΣ!..μεσα στον κεντρικό φάκελο του κινητού ΟΧΙ σε φάκελο..

1. Πατάς πρώτα το wipe>advance wipe> και επιλέγεις ΟΛΑ τα κουτάκια ΕΚΤΟΣ από internal storage > κάνεις slide την κάτω μπάρα δεξιά να γίνει και μετά κάνεις πάλι επανεκκίνηση σε recovery

2. Όπως είπα ποιο πάνω την βάζεις στον κεντρικό φακελο root directory...

3. Tα είπαμε....Τώρα πατάς το INSTALL βρισκεις την rom.zip την επιλέγεις (ταπ επάνω της) και κάνεις την μπάρα slide δεξιά να γίνει η εγκατάσταση....ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΕΙΣ μεχρι να γράψει rom installed.... Μετα πατάς το κουμπί κάτω αριστερά να κάνει wipe ART/DALVIC Cache & Cache και το κάνει μόνο του και πατάς το reboot to system.

Tέλος... ;)

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αν το είχε στην 19s την δική μου που είχες, θα το έχει και η 20GRs, γιατί αυτή είναι η βάση της rom. Αν ΔΕΝ το είχε η 19s( δεν θυμάμαι) δεν θα το έχει κι αυτή. Μην ξεχάσεις να περάσεις και το φιξ για τα παράθυρα διαλόγου>> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7016709#post7016709

 

Καλημέρα Χρήστο. Και όμως η 19s το είχε και το είχα ενεργοποιήσει (αυτόματη ηχογράφηση) στην 20grs έχω φάει τον κόσμο στα settings και δεν βρίσκω κάτι :( εννοείται μιλάω πάντα για τις δικές σου ρομ δεν έχω δοκιμάσει άλλες. Το φιξακι για τα μαύρα παράθυρα το έχω περάσει :)

Link to comment
Share on other sites

Aν εννοείς το Google Drive είναι στο ίδιο σημείο. Drive σκέτο λέγεται. Σβήστο με τον ίδιο τρόπο..;)

 

Όχι το google drive, αυτήν εδώ λέω:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.googlequicksearchbox&hl=el

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρήστο. Και όμως η 19s το είχε και το είχα ενεργοποιήσει (αυτόματη ηχογράφηση) στην 20grs έχω φάει τον κόσμο στα settings και δεν βρίσκω κάτι :( εννοείται μιλάω πάντα για τις δικές σου ρομ δεν έχω δοκιμάσει άλλες. Το φιξακι για τα μαύρα παράθυρα το έχω περάσει :)

 

Nα βοηθησω λιγο στο θεμα ο cris δεν φοραει την 20s επανω σρτο κινητο φτιαχνει την miui.,

Στο δικό μου οταν παω να κανω κληση εμφανιζεται το πληκτρο της ηχογραφησης κανονικα

πατα πανω της να ξεκινησει, οταν την διακοψεις θα σου βγαλει ενα υπομενου που λεει αν θελεις αυτοματα να καταγραφει παντα τις κλησεις

σου αν το ενεργοποιησεις λυθηκε το προβλημα σου.;)

Eχω το true phone σαν προεπιλογη για κλησεις δεν ξερω αν αυτο παιζει ρολο.

 

το βρηκα και στο μανισιο, dialer, πας ρυθμισεις ηχων εγγραφης /το ενεργοποιεις/ όλες οι κλησεις/ τελος.

Edited by tasosguru

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρήστο. Και όμως η 19s το είχε και το είχα ενεργοποιήσει (αυτόματη ηχογράφηση) στην 20grs έχω φάει τον κόσμο στα settings και δεν βρίσκω κάτι :( εννοείται μιλάω πάντα για τις δικές σου ρομ δεν έχω δοκιμάσει άλλες. Το φιξακι για τα μαύρα παράθυρα το έχω περάσει :)

Στις ρυθμίσεις ηχογράφησης κοίταξες? Στις ρυθμίσεις του dialer (ξέρεις μπαίνεις και κρατάς πατημένο το αριστερό virtual button).

]

Aυτήν λες? GooglePartnerSetup??? ; or GoogleTTS?

system>priv-app> επιλογή σβήσιμο...;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Aυτήν λες? GooglePartnerSetup??? ; or GoogleTTS?

system>priv-app> επιλογή σβήσιμο...;)

 

Το GoogleTTS το είχα σβήσει κι αυτό. Λογικά θα είναι το GooglePartnerSetup, δεν έχει μείνει και κάτι άλλο :P Θα το δοκιμάσω το απόγευμα και θα σου πω πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Το φιξακι για τα μαύρα παράθυρα το έχω περάσει :)

Το φιξ για το scan qr code?? >> https://mega.nz/#!lE12FKZK!Vnr3QXgPfL9_jWwcisSO-udzJ2coX26DjNiWQPMiGIo

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς Crisbal :P (ειμαι noob ακομα)! Κατέβασa την ομορφη TWRP σου και είχα βάλει ινδικη 19s σε χ822.. Προφανώς το fingerprint δεν έπαιξε ποτέ με τν ινδική. ψήνομαι να βάλω του Cuoco την 20s που ανέβασε. Λογικά θα χρειαστώ wipe kai to internal gia να φυγει το βρομερο encryption.. Η απορία είναι η εξής : τικαρώ και το Usb-Otg στο wipe??? Edited by babis_gold
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...