Jump to content

Android TV Box


spyrosrotary
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ναι αυτό εννοώ.

Τόσο μικρή επιφάνεια για να κάνεις τη δουλειά σου. Πόσο εύκολο στη χρήση και συνάμα ξεκούραστο μπορεί νάναι ναι έχεις στον αέρα ένα (έστω και ελαφρύ) remote και να το πηγαινοφέρνεις;

Και αν θες να πληκτρολογήσεις κάτι να του αλλάξεις πλευρά και να γράψεις σε μια πολύ μικρή επιφάνεια.

 

Πιστεύω ότι προσωπικά θα με βολέψει καλύτερα ένα επώνυμο οικονομικό σετάκι τύπου

http://www.cosmodata.gr/product/77831/

 

Εστάλη από το Mate 8

 

καλά εγώ όταν πήγαινα να γράψω με το airmouse γελάγανε όλοι στο σπίτι :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • junglist

    1093

  • gatos814

    1278

  • makis1024

    550

  • ath156

    1781

Και πώς βολευεστε στον καναπέ με ποντίκι και πληκτρολόγιο;

Πώς συγκρίνετε σε κόστος και χώρο που πιάνει ένα μικρό airmouse με mouse+keyboard?

 

 

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

καλά εγώ όταν πήγαινα να γράψω με το airmouse γελάγανε όλοι στο σπίτι :)

Χααχαχαχ! :p

Και πώς βολευεστε στον καναπέ με ποντίκι και πληκτρολόγιο;

Πώς συγκρίνετε σε κόστος και χώρο που πιάνει ένα μικρό airmouse με mouse+keyboard?

 

 

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

Το πληκτρολόγιο όντως θαναι δύσκολο και μόνο αν το βάλεις πάνω στα πόδια σου ή αν έχεις ένα τραπεζάκι ανάμεσα στον καναπέ και την tv αλλά το ποντίκι πιστεύω (με βάση το χώρο του σπιτιού μου) ότι θα βολέψει. Δίπλα μου ακριβώς πάνω στον καναπέ.

 

Εστάλη από το Mate 8

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και πώς βολευεστε στον καναπέ με ποντίκι και πληκτρολόγιο;

Πώς συγκρίνετε σε κόστος και χώρο που πιάνει ένα μικρό airmouse με mouse+keyboard?

 

 

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

 

βασικά ΄΄παίζω μπάλα΄΄ από http://www.epiplonet.com/images/detailed/30/1400_%CE%A0%CE%BF%CE%BB%CF%85%CE%B8%CF%81%CF%8C%CE%BD%CE%B1_%CE%A1%CE%97%CE%9B%CE%91%CE%9E_%CE%BC%CE%B5_%CF%8D%CF%86%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%B1_%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%AD_%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CF%84%CF%8C_%CF%83%CE%B5_%CE%B8%CE%AD%CF%83%CE%B7_2.jpg και το ποντίκι πάνω στο μπράτσο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Στο γραφείο το έχω με mouse και mouse/πληκτρολόγιο viboton γιατί αρκετά συχνά χρειάζεται και πληκτρολόγιο.

Στον καναπέ air mouse.

Σε ενα ράφι πεταμένο με ηχεία... με teamviewer.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Για το Amlogic X96 μια άποψη;

 

Κλασσικο μηχανακι σαν ολα τα αλλα της σειρας με τον S905X,στα + οτι σου δινει και το Keyboard.Αρκει να ειναι καποιο της προκοπης.

Θα ελεγα οτι με λιγα ευρο παραπανω πας σε καποιο μηχανακι με τον s912 και με την καρτουλα Mali-T820MP3.

Βεβαια εαν εισαι οριακα στο οικονομικο......:)

 

Ναι ναι αυτό εννοώ.

Τόσο μικρή επιφάνεια για να κάνεις τη δουλειά σου. Πόσο εύκολο στη χρήση και συνάμα ξεκούραστο μπορεί νάναι ναι έχεις στον αέρα ένα (έστω και ελαφρύ) remote και να το πηγαινοφέρνεις;

Και αν θες να πληκτρολογήσεις κάτι να του αλλάξεις πλευρά και να γράψεις σε μια πολύ μικρή επιφάνεια.

 

Πιστεύω ότι προσωπικά θα με βολέψει καλύτερα ένα επώνυμο οικονομικό σετάκι τύπου

http://www.cosmodata.gr/product/77831/

 

Εστάλη από το Mate 8

παιδια καλησπερα και απο μενα, εχει εναν μηνα που παρηγγηλα κι εγω ενα μποξακι και συγκεκριμενα αυτο https://www.aliexpress.com/item/X96-2GB-16GB-Amlogic-S905X-Quad-Core-Android-6-0-Marshmallow-TV-Box-WIFI-HDMI-2/32725799412.html?spm=2114.13010608.0.0.3lAHuS

με 2 γκιγκα ραμ και 16 εσωτερικο χωρο, τι λετε ειναι καλο?

και δευτερον το παλικαρη που δειχνει το πληκτρολογιο κι εγω αυτο εχω και ειμαι πολυ ευχαριστημενος!!!

απλα επειδη εχω καπια προβληματα με τον κινεζο οταν ερθει θα σας πριξω λιγο στο στησιμο του αν εχω προβλημα,

ααα

2 ερωτισουλες για καπιον που το εχει:

1ον το περνω γιατι εχω παλια τηλεωραση (μπαουλο) και θελω την εξοδο av

2oν τον ηχο απο που θα τον παρω? θελει το τετραπλο καρφι που βγαζει κιτρινο κοκκινο και ασπρο rca απο την αλλη πλευρα??

αυτα!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπερα προχτές κόλλησε το tv box και δεν φορτώνει το android το μπλε φωτάκι ανάβει κανονικά επεχείρησα να του βάλω άλλη ρομ για να το ξεκολλήσω άλλα δεν τα καταφέρνω ίσως δεν βάζω την σωστή ρομ, παίρνω αυτό το σφάλμα αν γνωρίζει κάποιος κάτι??

 

http://ekriksi.gr/tv%20box.png

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα το mini Μ8S II και απλά το wifi του είναι τραγικό!!!!! Σε απόσταση 4 μέτρα από το router με ένα τοίχο ενδιάμεσα με το ζόρι φτάνει τα 1.5 mbps με την 105 ρομ (0923). Στο ίδιο σημείο το κινητό φτάνει 30+ και το laptop 45+...... Youtube και Kodi κάνουν συνέχεια σπασίματα. Θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί εδώ ότι το wifi είχε φτιάξει με κάποια ρομ και πλέον δεν υπάρχουν προβλήματα και γιαυτό τον λόγο προτείνεται συχνά. Ισχύει κάτι τέτοιο ή απλά το μηχανάκι είναι για σύνδεση με καλώδιο μόνο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γι το "Alfawise S92 TV Box Octa Core Amlogic S912 Android 6.0" τι λέτε ? μου φαίνεται καλό και το έχει σε προσφορά:

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_462432.html?wid=21

και ένα review:

Edited by vabiris
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα το mini Μ8S II και απλά το wifi του είναι τραγικό!!!!! Σε απόσταση 4 μέτρα από το router με ένα τοίχο ενδιάμεσα με το ζόρι φτάνει τα 1.5 mbps με την 105 ρομ (0923). Στο ίδιο σημείο το κινητό φτάνει 30+ και το laptop 45+...... Youtube και Kodi κάνουν συνέχεια σπασίματα. Θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί εδώ ότι το wifi είχε φτιάξει με κάποια ρομ και πλέον δεν υπάρχουν προβλήματα και γιαυτό τον λόγο προτείνεται συχνά. Ισχύει κάτι τέτοιο ή απλά το μηχανάκι είναι για σύνδεση με καλώδιο μόνο?

 

τι να πω... Το δικό μου είναι κι αυτό στα 4 μέτρα με δύο (2) τοίχους ανάμεσα και συνδέεται κανονικά. Η γραμμή μου είναι στα ~11Μbps και δεν έχω σπασίματα... Δεν έχω τσεκάρει σε τι ταχύτητα συνδέεται το κουτί..

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω... Το δικό μου είναι κι αυτό στα 4 μέτρα με δύο (2) τοίχους ανάμεσα και συνδέεται κανονικά. Η γραμμή μου είναι στα ~11Μbps και δεν έχω σπασίματα... Δεν έχω τσεκάρει σε τι ταχύτητα συνδέεται το κουτί..

Με ποια ρομ είσαι φίλε μου? Μπορείς να κάνεις ένα speed test για να δούμε την ταχύτητα σύνδεσης wifi?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο nexbox A3 προστέθηκαν με το τελευταίο firmware όλες οι επιλογές hdmi που έλειπαν αλλά και μια επιλογή για την αλλαγή του εύρους του hdmi που έχει να κάνει με το αν τα έδειχνε σκοτεινά που λέγαμε πρίν.

Παει σφαίρα γενικότερα.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα το mini Μ8S II και απλά το wifi του είναι τραγικό!!!!! Σε απόσταση 4 μέτρα από το router με ένα τοίχο ενδιάμεσα με το ζόρι φτάνει τα 1.5 mbps με την 105 ρομ (0923). Στο ίδιο σημείο το κινητό φτάνει 30+ και το laptop 45+...... Youtube και Kodi κάνουν συνέχεια σπασίματα. Θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί εδώ ότι το wifi είχε φτιάξει με κάποια ρομ και πλέον δεν υπάρχουν προβλήματα και γιαυτό τον λόγο προτείνεται συχνά. Ισχύει κάτι τέτοιο ή απλά το μηχανάκι είναι για σύνδεση με καλώδιο μόνο?

 

 

 

Και γω το ίδιο,κανένα πρόβλημα πάει σφαίρα

Έκανες αναβάθμιση; εμένα αν δεν κάνω λάθος είναι μια του Οκτωβρίου,ακριβώς θα σου πω το βράδυ που θα μαι ξενοδοχείο

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Και γω το ίδιο,κανένα πρόβλημα πάει σφαίρα

Έκανες αναβάθμιση; εμένα αν δεν κάνω λάθος είναι μια του Οκτωβρίου,ακριβώς θα σου πω το βράδυ που θα μαι ξενοδοχείο

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Εμένα έχει την ρομ 105 του Σεπτεμβρίου (0923) και ενώ υπάρχει ΟΤΑ η ρομ Οκτωβρίου δεν μπαίνει με τίποτα. Διάβασα στο freektab ότι στην 105 είχε χαλάσει το ΟΤΑ και για περαιτέρω αναβάθμιση πρέπει να το γίνει χειροκίνητα.

 

Ελπίζω το πρόβλημα να λύνεται με την ρομ Οκτωβρίου αλλά απογοητεύτηκα με αυτά που διάβασα σε ξένα φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Με ποια ρομ είσαι φίλε μου? Μπορείς να κάνεις ένα speed test για να δούμε την ταχύτητα σύνδεσης wifi?

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

Δυστυχώς δεν είμαι στο σπίτι, δουλεύω στο εξωτερικό, όταν γυρίσω...

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά καλησπερα προχτές κόλλησε το tv box και δεν φορτώνει το android το μπλε φωτάκι ανάβει κανονικά επεχείρησα να του βάλω άλλη ρομ για να το ξεκολλήσω άλλα δεν τα καταφέρνω ίσως δεν βάζω την σωστή ρομ, παίρνω αυτό το σφάλμα αν γνωρίζει κάποιος κάτι??

 

http://ekriksi.gr/tv%20box.png

Υποθέτω πως έχεις το MXQ Pro.

Όταν το έχεις συνδέσει στη USB θήρα και τρέξεις το USB Burning Tool στο αναγνωριζει; Τα Windows κάνουν τον χαρακτηριστικό ήχο σύνδεσης USB;

Στη στήλη ID και Status στο δείχνει συνδεδεμένο;

Κάνεις μία διαδικασία για να μπεις σε recovery mode. Κρατάς πατημένο το Reset και ON.

Στο δείχνει συνδεδεμένο π.χ. στο HUB-1;

Αλλιώς δεν φλασάρεται.

Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτόν τον οδηγό

https://www.entertainmentbox.com/latest-firmware-update-mxq-4k-android-tv-box/

https://www.youtube.com/watch?v=7CPItBv2fKU

Edited by aristarhos
Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω πως έχεις το MXQ Pro.

Όταν το έχεις συνδέσει στη USB θήρα και τρέξεις το USB Burning Tool στο αναγνωριζει; Τα Windows κάνουν τον χαρακτηριστικό ήχο σύνδεσης USB;

Στη στήλη ID και Status στο δείχνει συνδεδεμένο;

Κάνεις μία διαδικασία για να μπεις σε recovery mode. Κρατάς πατημένο το Reset και ON.

Στο δείχνει συνδεδεμένο π.χ. στο HUB-1;

Αλλιώς δεν φλασάρεται.

Με ένα γρήγορο ψάξιμο βρήκα αυτόν τον οδηγό

https://www.entertainmentbox.com/latest-firmware-update-mxq-4k-android-tv-box/

https://www.youtube.com/watch?v=7CPItBv2fKU

 

 

Ευχαριστώ φίλε λοιπόν:

1) αρχικά για κάποιο λόγο δεν λειτουργεί το κουμπί για να μπει στο recovery (αυτό που είναι κριμένο εκεί στην τρυπά του av) το πατάω το βάζω στο ρεύμα δεν έδειχνε κάτι στην tv

 

2)έπειτα το βάζω στο pc το αναγνωρίζει κανονικά με τον χαρακτηριστικό ήχο (αφού έχουν περαστεί κάποια drivers όταν έκανα εγκατάσταση το USB Burning Tool),

 

3)στο USB Burning Tool μου δείχνει connect success (που στο βίντεο το οποίο μου έστειλες για να δείξει connect success κάνει την διαδικασία με το κουμπάκι του recovery, πράγμα που σημαίνει ότι έμενα είναι σε recovery mode :confused: )

 

Αυτά! έχω φάει τον κόσμο για κάποια λύση, ούτε μπορώ να καταλάβω τι error είναι αυτό, επίσης έχω δοκιμάσει και αρκετές (5-6) rom σε όλες το ίδιο. τι να γίνεται άραγε μάλλον δεν θα μάθω!

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα το mini Μ8S II και απλά το wifi του είναι τραγικό!!!!! Σε απόσταση 4 μέτρα από το router με ένα τοίχο ενδιάμεσα με το ζόρι φτάνει τα 1.5 mbps με την 105 ρομ (0923). Στο ίδιο σημείο το κινητό φτάνει 30+ και το laptop 45+...... Youtube και Kodi κάνουν συνέχεια σπασίματα. Θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί εδώ ότι το wifi είχε φτιάξει με κάποια ρομ και πλέον δεν υπάρχουν προβλήματα και γιαυτό τον λόγο προτείνεται συχνά. Ισχύει κάτι τέτοιο ή απλά το μηχανάκι είναι για σύνδεση με καλώδιο μόνο?

 

Exω παρει για εναν φιλο μου το Mini M8S II 2GB+16GB και ενα Rii i8+ Multi - Wireless Touchpad Keyboard.

Το Τv box εχει την 20161013 και εχει χαμηλες ταχυτητες στο ιντερνετ με wifi, πιανει απο 0,5mbps εως 2,7mbps ενω στο τηλεφωνο πιανω απο 7,3εως9,2. με εναν τοιχο ενδιαμεσα.

Οταν το παρελαβα για να το στησω του εβαλα στην πισω usb ενα WiFi Range Extender που ειναι συνδεδεμενο με το router μου και συνδεσα με wifi το tv box με το WiFi Range Extender και ειχε κανονικες ταχυτητες, αυτες που πιανω στο σπιτι μου.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε λοιπόν:

1) αρχικά για κάποιο λόγο δεν λειτουργεί το κουμπί για να μπει στο recovery (αυτό που είναι κριμένο εκεί στην τρυπά του av) το πατάω το βάζω στο ρεύμα δεν έδειχνε κάτι στην tv

 

2)έπειτα το βάζω στο pc το αναγνωρίζει κανονικά με τον χαρακτηριστικό ήχο (αφού έχουν περαστεί κάποια drivers όταν έκανα εγκατάσταση το USB Burning Tool),

 

3)στο USB Burning Tool μου δείχνει connect success (που στο βίντεο το οποίο μου έστειλες για να δείξει connect success κάνει την διαδικασία με το κουμπάκι του recovery, πράγμα που σημαίνει ότι έμενα είναι σε recovery mode :confused: )

 

Αυτά! έχω φάει τον κόσμο για κάποια λύση, ούτε μπορώ να καταλάβω τι error είναι αυτό, επίσης έχω δοκιμάσει και αρκετές (5-6) rom σε όλες το ίδιο. τι να γίνεται άραγε μάλλον δεν θα μάθω!

 

τον συνδυασμο θα τον κανεις χωρις να το εχεις συνδεδεμενο στην τηλεοραση σου δεν χρειαζετε,θα κανεις αποκλειστικα στον υπολογιστη μολις καταλαβεις το κλικ βαλε το ρευμα και το male to male usb στον υπολογιστη μπορει και να μην χρειαστει ρευμα απο το τροφοδοτικο του μερικα παιρνουν κατευθειαν απο τον υπολογιστη ρευμα, αν δεν τα καταφερεις τοτε ισως φταιει το οτι δεν εχεις το σωστο license φακελο http://freaktab.com/forum/tv-player-support/amlogic-based-tv-players/s905/eny-acemax-ott-ac/571301-ott-mxq-4k-pro-new-build-testing?p=571665#post571665

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Οταν το παρελαβα για να το στησω του εβαλα στην πισω usb ενα WiFi Range Extender που ειναι συνδεδεμενο με το router μου και συνδεσα με wifi το tv box με το WiFi Range Extender και ειχε κανονικες ταχυτητες, αυτες που πιανω στο σπιτι μου.
Αυτό είναι κάτι σαν μικρό wifi repeater? Ή δουλεύει αλλιώς?
Link to comment
Share on other sites

Exω παρει για εναν φιλο μου το Mini M8S II 2GB+16GB και ενα Rii i8+ Multi - Wireless Touchpad Keyboard.

Το Τv box εχει την 20161013 και εχει χαμηλες ταχυτητες στο ιντερνετ με wifi, πιανει απο 0,5mbps εως 2,7mbps ενω στο τηλεφωνο πιανω απο 7,3εως9,2. με εναν τοιχο ενδιαμεσα.

Οταν το παρελαβα για να το στησω του εβαλα στην πισω usb ενα WiFi Range Extender που ειναι συνδεδεμενο με το router μου και συνδεσα με wifi το tv box με το WiFi Range Extender και ειχε κανονικες ταχυτητες, αυτες που πιανω στο σπιτι μου.

 

Φαίνεται ότι μάλλον υπάρχει θέμα.... Το κακό είναι ότι το θέλω για κάτι φίλους μου και θα πρέπει να βρούμε μια λύση μια και παίζουν ασύρματα. Εγώ στο σπίτι μου έχω βάλει παντού power plugs και έχω ησυχάσει με τέτοια θέματα.....

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει την ρομ 105 του Σεπτεμβρίου (0923) και ενώ υπάρχει ΟΤΑ η ρομ Οκτωβρίου δεν μπαίνει με τίποτα. Διάβασα στο freektab ότι στην 105 είχε χαλάσει το ΟΤΑ και για περαιτέρω αναβάθμιση πρέπει να το γίνει χειροκίνητα.

 

 

 

Ελπίζω το πρόβλημα να λύνεται με την ρομ Οκτωβρίου αλλά απογοητεύτηκα με αυτά που διάβασα σε ξένα φόρουμ.

 

 

 

Λοιπόν το είδα η ROM είναι η 107

Και όσο για speedtest, με το τηλέφωνο έχω 17,49 ενώ με το box 19,2!!!

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι κάτι σαν μικρό wifi repeater? Ή δουλεύει αλλιώς?

Nαι, επεκταση δικτυου.

Λοιπόν το είδα η ROM είναι η 107

Και όσο για speedtest, με το τηλέφωνο έχω 17,49 ενώ με το box 19,2!!!

Εχεις εμποδια τοιχους κλπ ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Nαι, επεκταση δικτυου.

 

 

 

Εχεις εμποδια τοιχους κλπ ?

 

 

 

Έχω τουλάχιστον 2-3 τοίχους γιατί το router στο ξενοδοχείο είναι λίγο μακριά από το δωμάτιο μου

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Μην βασίζεστε στο αν έχει τοίχους κλπ, ειναι ενδεικτικό αλλά οχι στάνταρ.

πχ πριν 2 μέρες έβαλα 2 διαφορετικά μηχανάκια με ac σε ένα σπίτι στο σαλόνι το οποίο ηταν σε Γ και κανένα δεν δούλευε.

Άλλαξα και τα μισά κανάλια αλλα πάλι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...