Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

ναι, αυτο ακριβως παρηγγειλα, την package εκδοση με το tempered glass και την θηκη, ωστοσο ευχαριστω για την διευκρινιση της θηκης.. εχω cosmote, οποτε, απο οτι καταλαβαινω θα ειμαι κομπλε! ας ελπισουμε οτι δε θα καθυστερησει περισσοτερο..ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω απο εξωτερικο και οι 20, σχεδον, μερες που εχουν περασει παρατεινουν την αγωνια μου!!!!

 

ευχαριστω πολυ!!!!!!!!

 

εφοσον ειναι στο κεντρο διαλογης εχει φτασει μην ανησυχεις...μια χαρα εισαι με κοσμοτε απλα για 10 ευρω δεν υπαρχει λογος να μην το παρεις ειδικα αμα χρησιμοποιεις 3g/4g

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rakat 7 μέσα στην εβδομάδα θα το έχεις. Δεν είδα ότι έφθασε στο αεροδρόμιο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro International Version

Link to comment
Share on other sites

Αρα ο μονος τρόπος να μην περιμένω 15 μέρες ειναι με τον τρόπο με την fastboot rom; Υπάρχει κανένας άλλος;

 

λογικα σε 4-5 μερες θα εχει ερθει ο κωδικος..

ειναι ο official τροπος για ξεκλειδωμα..δεν νομιζω να σου προτεινει κανεις καποιον unofficial για να ξεκλειδωσεις..ασε που για 4-5 μερες δεν αξιζει να ρισκαρεις

Link to comment
Share on other sites

Rakat 7 μέσα στην εβδομάδα θα το έχεις. Δεν είδα ότι έφθασε στο αεροδρόμιο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro International Version

 

 

 

ευχαριστω :D

Link to comment
Share on other sites

λογικα σε 4-5 μερες θα εχει ερθει ο κωδικος..

ειναι ο official τροπος για ξεκλειδωμα..δεν νομιζω να σου προτεινει κανεις καποιον unofficial για να ξεκλειδωσεις..ασε που για 4-5 μερες δεν αξιζει να ρισκαρεις

 

Αν ειναι για 5 μερες θα το δοκιμασω....Υπαρχει περίπτωση μετα να ξανα κλειδώσει και να χρειαστώ παλι 4-5 μερες;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω απογοητευτει κ εκνευριστει ταυτοχρονα κατι παιζει με τν ηχο ειναι πολυ χαμηλα και σε ξυπνητηρι κ ηχο κλησης κ γενικα σ ολα, εχω την global stable 8.0.1 και δε βρισκω λυση, καποιος να ξερεις κατι????
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι για 5 μερες θα το δοκιμασω....Υπαρχει περίπτωση μετα να ξανα κλειδώσει και να χρειαστώ παλι 4-5 μερες;

Ο bootloader δεν κλειδώνει έτσι εύκολα. Αλλά και να κλειδώσει μπαίνεις και ξεκλειδώνεις έτσι απλά με την ίδια εφαρμογή και δεν χρειάζεται να περιμένεις ένα μήνα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro International Version

Edited by kyrgeo1978
Link to comment
Share on other sites

Ο bootloader δεν κλειδώνει έτσι εύκολα. Αλλά και να κλειδώσει μπαίνεις και ξεκλειδώνεις έτσι απλά και δεν χρειάζεται να περιμένεις ένα μήνα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro International Version

 

Ευχαριστώ για τις απαντησεις φίλε...Κάτι τελευταίο πως λεγχω αν ο bootloader καθε φορά ειναι κλειδωμένος ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντησεις φίλε...Κάτι τελευταίο πως λεγχω αν ο bootloader καθε φορά ειναι κλειδωμένος ή όχι;

Από εδώ https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13298-%CE%A0%CF%89%CF%82-%CF%84%CF%83%CE%B5%CE%BA%CE%AC%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CE%B1%CE%BD-%CE%BF-bootloader-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%82-%CE%AE-%CE%BE%CE%B5%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%AF%CE%B4%CF%89%CF%84%CE%BF%CF%82/ αλλά θα ξαναρωτήσεις όταν θα κλειδώσει. Είσαι πολύ βιαστικός. Ένα ένα τα βήματα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro International Version

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω οσοι χρησιμοποιουν bluetooth και εχουν το θεμα με την παραμορφωση του ηχου ας πατησουν το confirm στο παρακατω bug report

http://en.miui.com/thread-367727-1-1.html

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

λαθος.......

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα παει αλλα δεν ειναι το νοτε3προ :lol:

Ναι το ξερω απλα εβλεπα βιντεο απο το δικο μας και επεσα σε αυτο,

ε δεν νομιζω να εχουμε και μεγαλη διαφορα σε υλικα

 

...Τελικα μαλλον οχι

Edited by panosb26
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω απλα εβλεπα βιντεο απο το δικο μας και επεσα σε αυτο,

ε δεν νομιζω να εχουμε και μεγαλη διαφορα σε υλικα

 

...Τελικα μαλλον οχι

Δεν προσεξες πως εγινε το μι5 ;; :Ρ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια χαλασε το καλωδιο το usb που ειχε στο κουτι και δουλευω καμια βδομαδα τωρα ενα αλλο απο note 2 και το τηλ κανει 4ωρες και πανω απο 6% σε 100%. Πρεπει να βρω xiaomi καλωδιο? Δοκιμασα και με τον φορτιστη του note 2 που ειναι ιδιος αλλα παλι το ιδιο.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,αν το παραγγειλουμε τωρα απο Vickmal εχει 3 επιλογες ρομ:

Official DEV Global Rom(OTA update&Greek Language))

Official Stable Global Rom(OTA update&No Greek Language)

Official DEV CN Rom (Only Chinese&English language)

Ποια επιλεγουμε για να ξεκλειδωσουμε απευθειας bootloader? γιατι πιο παλια που ειχα παρει το δικο μου(αυτο ειναι για φιλο)ειχε την επιλογη multi rom και τωρα τα βλεπω αλλαγμενα

Link to comment
Share on other sites

Συσκευή με cm13 όταν είναι κλειστό και ρυθμισμενο το ξυπνητήρι δεν χτυπάει.

Θέλει κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση /επιλογή; ή απλά δεν χτυπάει ενώ είναι κλειστό;

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα. Έχει κανεί κανείς την πατέντα με την sd που κολλάς τη sim επάνω? Είναι εύκολο δύσκολο?

 

Εγώ τα κατάφερα. Δεν έτριψα/έξυσα τη πίσω πλευρά αλλά έβαλα διπλής όψης ταινία μόνο στις άκρες της SIM, ώστε να μην αυξηθεί το πάχος κι άλλο στο κέντρο. Θέλει όντως προσοχή κι υπομονή για να μπει μέσα. Το έκανα με την 4η φορά.

Δες κι εδώ: https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/16979-%CE%93%CE%B5%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CE%B4%CE%B7%CE%BC%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%82-%CE%BA%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B1%CF%82-SIM-SD/

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Συσκευή με cm13 όταν είναι κλειστό και ρυθμισμενο το ξυπνητήρι δεν χτυπάει.

Θέλει κάποια ιδιαίτερη ρύθμιση /επιλογή; ή απλά δεν χτυπάει ενώ είναι κλειστό;

 

Κανένα Android smart phone δεν χτυπάει αν είναι κλειστό... Για iOS δεν ξέρω...

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Κανένα Android smart phone δεν χτυπάει αν είναι κλειστό... Για iOS δεν ξέρω...

Φιλε μου κανεις λαθος, σε xiaomi mi4 ,της γυναικας μου χτυπαει κανονικα το ξυπνητηρι ακομα και οταν ειναι κλειστο το κινητο. Εχει βαλει και στοιχημα με καποιον και το Εχασε...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου κανεις λαθος, σε xiaomi mi4 ,της γυναικας μου χτυπαει κανονικα το ξυπνητηρι ακομα και οταν ειναι κλειστο το κινητο. Εχει βαλει και στοιχημα με καποιον και το Εχασε...

 

Σωστός.... Και στο δικό μας το κανει...Αρκεί να το επιλέξεις μέσα στις ρυθμισης για το ξυπνητήρι (ή του ήχου...δεν θυμάμαι καλά...)

Τώρα με cm13 που γράφει ο φίλος πιο πάνω ίσως να είναι θέμα της ρομ ή να μην έχει βρει την ρύθμιση αυτή!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,αν το παραγγειλουμε τωρα απο Vickmal εχει 3 επιλογες ρομ:

Official DEV Global Rom(OTA update&Greek Language))

Official Stable Global Rom(OTA update&No Greek Language)

Official DEV CN Rom (Only Chinese&English language)

Ποια επιλεγουμε για να ξεκλειδωσουμε απευθειας bootloader? γιατι πιο παλια που ειχα παρει το δικο μου(αυτο ειναι για φιλο)ειχε την επιλογη multi rom και τωρα τα βλεπω αλλαγμενα

Κανεις?και επισης τα points,παιδια,που μαζευουμε απο τις αγορες στο Vickmal π.χ τα χρησιμοποιουμε με καποιον τροπο για εκπτωση σε επομενη αγορα?κι αν ναι με ποιο τροπο?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,θελω να ρωτησω κάτμε το οποίο ίσως να έχετε ασχοληθεί.

Έκανα μία αγορά από σκρουτζομαγαζο και μου είπαν ότι έχει ελληνικά,g lobal,miui 7.x.x,δ εν πέρνει αναβάθμιση σε 8,παρα μόνο αν είχα αγγλικά ή κινεζικά και πώς αν βάλω custom rom 8αρα χάνω την εγγύηση,την ίδια στιγμή αλλα σκρουτζομαγαζα λένε πως το δείξουν με 8αρα miui,ελληνικα,stable global rom.anybody knows anything?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...