Jump to content

Lenovo Vibe P1 Pro


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πως ξεμπρικαρετε το lenovo vibe p1 pro;;;ειναι το p1c72

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

τελικά το ένα ηχείο δουλεύει δυνατό μεν αλλά όχι στέρεο

Αυτό που έχω είναι το P1C72 κινέζικο με 250 eur περίπου CN Έκδοση 3gb /16gb το ευρωπαϊκό είναι 2gb/32gb

 

Εχω και εγω το p1c72 και εχει μπρικαρει,μηπως ξερεις καποιον τροπο να επανελθει;;;

Link to comment
Share on other sites

Πως ξεμπρικαρετε το lenovo vibe p1 pro;;;ειναι το p1c72

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εχω και εγω το p1c72 και εχει μπρικαρει,μηπως ξερεις καποιον τροπο να επανελθει;;;

 

http://forum.xda-developers.com/vibe-p1/development/lenovo-vibe-p1-stock-rom-custom-rom-t3306484

 

http://forum.xda-developers.com/vibe-p1/development/qpst-flashing-vibeui-3-1-s272-rom-t3386650

Μανώλης
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε και σε εμένα! Αγορά από vickmall και... Το τηλ είναι πολύ καλό, στιβαρή κατασκευή, καλή φωτογραφική, μπαταρία θάνατος ελληνικά παντού αλλά δυστυχώς δεν αναβάθμιζεται. Μου έβγαλε ota Update αλλά σε γυρνάει σε κινέζικο Recovery παρόμοιο αισθητικά με το stock Recovery των xiaomi. Μίλησα και με selina σήμερα και μου είπε ότι δεν γίνεται να αναβάθμιστει εφόσον το recovery είναι κινέζικο. Ξέρουμε κανένα τρόπο από xda ώστε να έχουμε και ota Update? Ελληνικη γλώσσα δεν με καεί

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε και σε εμένα! Αγορά από vickmall και... Το τηλ είναι πολύ καλό, στιβαρή κατασκευή, καλή φωτογραφική, μπαταρία θάνατος ελληνικά παντού αλλά δυστυχώς δεν αναβάθμιζεται. Μου έβγαλε ota Update αλλά σε γυρνάει σε κινέζικο Recovery παρόμοιο αισθητικά με το stock Recovery των xiaomi. Μίλησα και με selina σήμερα και μου είπε ότι δεν γίνεται να αναβάθμιστει εφόσον το recovery είναι κινέζικο. Ξέρουμε κανένα τρόπο από xda ώστε να έχουμε και ota Update? Ελληνικη γλώσσα δεν με καεί

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ασχετο αλλα ποσες μερες εκανε να φτασει απο την πληρωμη?

Link to comment
Share on other sites

ασχετο αλλα ποσες μερες εκανε να φτασει απο την πληρωμη?

27 παραγγελία, 28 tracking με sg και σήμερα το πήρα... Σφαίρα

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτησω, πέρα από την θήκη και την μεμβράνη που βάζουν στο vickmail φυσιολογικά ή συσκευασία έχει και ακουστικά να υποθέσω!!!!Έχω παραγγείλει και εγώ 2 τεμ γιαυτό ρωταω.ευχαριστω πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Όχι ακουστικά δεν έχει και πλέον λίγες φορές θα βρεις ακουστικά μέσα δυστυχώς...όσο αφορά την θήκη είναι μια απλή σιλικόνης και το tempered glass δεν αξίζει και πολλά, καλύτερα παραγγειλε ένα της nilkin

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε και σε εμένα! Αγορά από vickmall και... Το τηλ είναι πολύ καλό, στιβαρή κατασκευή, καλή φωτογραφική, μπαταρία θάνατος ελληνικά παντού αλλά δυστυχώς δεν αναβάθμιζεται. Μου έβγαλε ota Update αλλά σε γυρνάει σε κινέζικο Recovery παρόμοιο αισθητικά με το stock Recovery των xiaomi. Μίλησα και με selina σήμερα και μου είπε ότι δεν γίνεται να αναβάθμιστει εφόσον το recovery είναι κινέζικο. Ξέρουμε κανένα τρόπο από xda ώστε να έχουμε και ota Update? Ελληνικη γλώσσα δεν με καεί

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

θα αναγκαστείς να κάνεις μόνος σου την διαδικασία φλασαρίσματος από την αρχή (περιγράφεται σε αρχικά post). Προφανώς περάσανε την ευρωπαική row με τον δικό τους τρόπο...android 6 σε νηπιακό στάδιο και να μην παίρνει τα απαραίτητα update σημαίνει προβλήματα...

Edited by basdel
προσθήκη
Link to comment
Share on other sites

Όχι ακουστικά δεν έχει και πλέον λίγες φορές θα βρεις ακουστικά μέσα δυστυχώς...όσο αφορά την θήκη είναι μια απλή σιλικόνης και το tempered glass δεν αξίζει και πολλά, καλύτερα παραγγειλε ένα της nilkin

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτα που αγοραζεις απο ελλαδα εχουν ακουστικα ολα και κοκκαλινη θηκη σκληρο πλαστικο + βεβαια την μεμβρανη για την οθονη.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

θα αναγκαστείς να κάνεις μόνος σου την διαδικασία φλασαρίσματος από την αρχή (περιγράφεται σε αρχικά post). Προφανώς περάσανε την ευρωπαική row με τον δικό τους τρόπο...android 6 σε νηπιακό στάδιο και να μην παίρνει τα απαραίτητα update σημαίνει προβλήματα...

... Ξαναστησιμο ωχ...

Μετά θα παίρνει Update κανονικά ή θα μπαίνουν μέσω recovery χειροκίνητα;

 

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

... Ξαναστησιμο ωχ...

Μετά θα παίρνει Update κανονικά ή θα μπαίνουν μέσω recovery χειροκίνητα;

 

 

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ως εκεί που το είχα έπαιρνα κανονικά...η rom ήτανε καθαρή ευρωπαική ό,ως (μόνος το φλάσαρα, το pc72). Δυστυχώς το έδωσα σε μια φίλη μου και τώρα περιμένω ένα άλλο (pc58) το οποίο μόλις έρθει θα το φλασάρω κι αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι και εγω να πάρω αυτό το κινητό απο Κίνα Και με αυτά που διαβάζω καλύτερα να το πάρω με την μαμά ρομ αγγλικά-κινέζικα και να το φλασαρω την Ευρωπαϊκή. Από ότι κατάλαβα οι κινέζοι φλασάρουν λογικά την ρομ από το κινέζικο τους recovery. Ενώ με τον τρόπο που λέτε εδώ και την σωστή ρομ φλασαρει και το original recovery και θα μπορείς να κάνεις αναβάθμιση. Απλά δεν θα δουλεύει το nfc! Εάν λέω κάτι λάθος ας με διορθώσει Κάποιος ειδικός!

 

Στάλθηκε από το ZTE V967S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλο θα ηταν να μπει στην αρχη του νηματος η ευρωπαικη ρομ και ο τροπος που φλασαρεται

απο βικμαλ λογικα δεν παιρνει update, δουλευει κομπλε ομως;

γιατι προσωπικα αν κατι δουλευει το αφηνω ως εχει, δεν αλλαζω ρομ με το κιλο

Link to comment
Share on other sites

καλο θα ηταν να μπει στην αρχη του νηματος η ευρωπαικη ρομ και ο τροπος που φλασαρεται

απο βικμαλ λογικα δεν παιρνει update, δουλευει κομπλε ομως;

γιατι προσωπικα αν κατι δουλευει το αφηνω ως εχει, δεν αλλαζω ρομ με το κιλο

Δουλεύει κομπλέ αλλά χωρίς Update.

 

Ένας οδηγός στην πρώτη σελίδα θα μας εσωζε

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και μετα μου λετε οτι ειμαι "κοροιδο"που το πληρωνω απο ελλαδα ναι μεν αλλα δε τρεχω ουτε φλασαρω ουτε ρουταρω;Αναβαθμισεις παιρνω κανονικοτατα και οτα,και εχω το κεφαλι μου ησυχο το ανοιξα το σεταρα και το nfc μου και ολα κομμπλε.!!!!!:X
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι δα και πυρηνικη φυσικη η αλλαγη ρομ

κι απτην αλλη προτιμω να δωσω κατω απτα μισα και τα υπολοιπα να τα φαω σουβλακια

βεβαια ο καθενας το βλεπει αλλιως

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας γράψει κάποιος αναλυτικά τα βήματα ( όσο πιο απλά μπορεί στα ελληνικά ) για να βοηθηθούν όσοι δεν ξέρουν και θέλουν να περάσουν την oficial ευρωπαϊκή ρομ. Θα βοηθήσει πολλά παιδιά .

Και ναι όταν το κάνεις ευρωπαϊκό το κινητό παίρνεις κανονικά ότα αναβαθμίσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν ειναι δα και πυρηνικη φυσικη η αλλαγη ρομ

κι απτην αλλη προτιμω να δωσω κατω απτα μισα και τα υπολοιπα να τα φαω σουβλακια

βεβαια ο καθενας το βλεπει αλλιως

 

Ακριβώς :lol::lol::lol:

Για κάποιον που ξέρει από αλλαγές ρομ είναι γελοίο να δώσει τα διπλά λεφτά για την αγορά του. ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ως εκεί που το είχα έπαιρνα κανονικά...η rom ήτανε καθαρή ευρωπαική ό,ως (μόνος το φλάσαρα, το pc72). Δυστυχώς το έδωσα σε μια φίλη μου και τώρα περιμένω ένα άλλο (pc58) το οποίο μόλις έρθει θα το φλασάρω κι αυτό...

 

Αν γράψεις τα βήματα φλασαρισματος (επειδή ξέρεις) θα σωσεις πολλά παιδιά από προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας γράψει κάποιος αναλυτικά τα βήματα ( όσο πιο απλά μπορεί στα ελληνικά ) για να βοηθηθούν όσοι δεν ξέρουν και θέλουν να περάσουν την oficial ευρωπαϊκή ρομ. Θα βοηθήσει πολλά παιδιά .

Και ναι όταν το κάνεις ευρωπαϊκό το κινητό παίρνεις κανονικά ότα αναβαθμίσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ακριβώς :lol::lol::lol:

Για κάποιον που ξέρει από αλλαγές ρομ είναι γελοίο να δώσει τα διπλά λεφτά για την αγορά του. ;)

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν γράψεις τα βήματα φλασαρισματος (επειδή ξέρεις) θα σωσεις πολλά παιδιά από προβλήματα.

Στο post 52 στο link υπάρχουν αναλυτικές οδηγίες με εικόνες (ο τρόπος αυτός ισχύει για κάθε rom) και η rom που δούλεψε η κανονική Ευρωπαiκή στο post 55.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχω απο χτες στην κατοχή μου :) Αγοράστηκε από ελληνικό κατάστημα και σε πολύ καλή τιμη:) (experts mobile) με περασμένη ήδη μέσα την ευρωπαϊκή ρομ οπότε μία χαρά όλα. Δεν θα χρειαστεί να κάνω τιποτα. Όλα δουλεύουν ρολόι. Άψογη συσκευη με πλήρης υποστήριξη 4g , αλαγκαριστο και με μπαταρία απίστευτα εξωπραγματική. Μπράβο στη LENOVO. :D

Από χτες το έχω λιώσει κυριολεκτικά και η μπαταρία του είναι ακόμα στο 40%. Δεν τελειώνει με τίποτα!!! Ερώτηση προς τους κατόχους......πως να κάνω την πρώτη φόρτιση? Να το αφήσω πολλές ώρες ή μόλις γεμίσει να το βγάλω απο την φόρτιση? Αλήθεια σε πόσες ώρες φορτίζει αυτή η μπαταρία-τερας?

 

τις ενημερώσεις τις παίρνει μόνο του;

Edited by kosaitis
Link to comment
Share on other sites

τις ενημερώσεις τις παίρνει μόνο του;

διάλογος με την SELINA

-The Lenovo Vibe P1a42, 2GB/16GB with International Adroid 6.0.1 ROM is root? Can will receive future Lenovo updates?Thanks

-hello,i am sorry,we didn't root it and because it will receive update information online,but because the receovery is still Chinese ,so it can not update sucessfully

sorry

-Can you instal European ROM?

-what we installed is the European ROM p1a42.

Link to comment
Share on other sites

Μετά Από Κάποιες Δοκιμές Και Επειδή Αρκετοί Έχουν Προβληματα Με Την κινεζικη ROM, Βάζω Έναν Πλήρη Οδηγό Με Αυτά Που Έχω Κάνει Εγώ Μέχρι τώρα.

ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΘΥΝΗ!!!!

 

----------------- HOW DOWNLOAD/FLASH ROM

01. Download ROM: "P1a42_S135_151013_ROW_QPST.rar" Και UnZip

Link: https://drive.google.com/file/d/0B0xPm0R2ARggMTF4MmRta0NhZ0U/view?pref=2&pli=1

02. Download QFIL Flash Software (qpst_2.7.422)

Link: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3762771&d=1464263580

03. Downolad vcredist_x86.zip

Link: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3762769&d=1464263521

04. Εγκαταστάση "vcredist_x86"

05. Εγκατάσταση "QFIL Flash Software (qpst_2.7.422)"

06. - Ενεργοποιήστε Το Τηλέφωνο Και Συνδέστε Με To USB Kαλώδιο Στον PC

- Στο Τηλέφωνο Θα Εμφανιστεί Ο Τύπος Σύνδεσης Που Θέλετε Να Κάνει "USB computer connection"

Τσεκάρετε Το "Media device" και "USB debugging"

- Θα Εμφανιστεί Νέος Δίσκος "Lenovo suite"

- Πηγαίνετε Στο "Lenovo disk=(CD Drive(x:) LenovoSuite)" Και Κάνετε Εγκατάσταση Τον Driver "LenovoUsbDriver_autorun_1.0.17.exe"

- Επανεκκίνηση Υπολογιστή Και Αφαίρεση Του USB Καλωδίου Του Τηλεφώνου

07. Απενεργοποιήστε Το Τηλέφωνο

08. Αφού Επανεκκινήσει ο Η/Υ, Απενερποιήστε Τις Μη Απαραίτητες Εφαρμογές Όπως Antivirus, WiFi, κ.τ.λ

09. Κρατήστε Πατημένο Το "Volume Up" ΜΟΝΟ Και Συνδέστε Με Το USB Καλώδιο Το Τηλέφωνο

Μια Δόνηση Σημαίνει Οτι Έχει Γίνει Σωστά Και Είναι Σε Κατάσταση Προγραμματισμού

10. Κοιτάξτε Αν Υπάρχει Στο "Device Manager --> COM PORTS --> "Qualcomm HS-USB QD Loader 9008 (Comx)"

11. Εκκίνηση Του "QFIL/QPST 2.7.422" Που Εγκαταστήσατε Προηγουμένως.

Θα Πρέπει Να Εμφανιστεί Στο Πρόγραμμα "Qualcomm HS-USB QD Loader 9008 (Comx)"

12. Επιλέξτε Στο Programmer --> Programmer Path --> Browse. Βρείτε Το "prog_emmc_firehose_8936.mbn" --> "Open"

13. Στο Download --> Load XML --> Βρείτε "rawprogram0.xml"(NO User Data) --> "Open"

Στο Επόμενο Παράθυρο Επιλέξτε "patch0.xml" --> "Open"

16. Πατήστε "Download", Θα Αρχίσει Να Κατεβάζει Τη ROM Στο Τηλέφωνο (Περίπου 4-7')

17. Αν Έχει Γίνει Σωστά Το Τηλέφωνο Θα Επανεκκινήσει

Περιμένετε 7-10' Για Την Πρώτη Επανεκκίνηση

18. Αν Περάσει Ο Παραπάνω Χρόνος Και Έχει Κολλήσει Στο Lenovo LOGO:

a. Κρατήστε Πατημένα Τα "VolumeUp+VolumeDown+PowerButton" Μέχρι Να Νιώσετε Τη Δόνηση, Τότε Αφήστε Το Power Button

Για Να Μπείτε Στο "Recovery Mode"

b. Στο "Recovery Mode" --> Delete: Wipe Cache And Wipe User Data

c. Reboot Phone

19. Αν Έχουν Γίνει Όλα Σωστά Το Τηλέφωνο Θα Ξεκινήσει Κανονικά.

20. Ελέγξτε Στα "Settings --> About Phone":

- Softaware Version=S135

- IMEI

21. Κάνετε "System Update"(ΟΤΑ) Μέχρι Την "S288"

 

------------------- HOW TO ROOT AND TWRP RECOVERY (No Software Updates):

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: !!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ROOT ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΑΣ. BACKUP !!!!!!!!!!!!!

1. Download "P1a42_S288_160721_ROW_RAW_QFIL.rar" Και UnZip

Link: https://yadi.sk/d/hY3kNWJGrnpCU?ncrnd=5389

2. Download "SuperSu"

Link: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3834198&d=1470414758

3. Αντιγράψτε Το "UPDATE-SuperSU-v2.76-20160630161323.zip" Στην SDcard

4. Χρησιμοποιώντας Την Παραπάνω διαδικασία Για Προγραμματισμό Αλλά Με Την S288 Που Κατεβάσατε:

- Κρατήστε Πατημένο Το "Volume Up" ΜΟΝΟ Και Συνδέστε Με Το USB Καλώδιο Το Τηλέφωνο

Μια Δόνηση Σημαίνει Οτι Έχει Γίνει Σωστά Και Είναι Σε Κατάσταση Προγραμματισμού

- Κοιτάξτε Αν Υπάρχει Στο "Device Manager --> COM PORTS --> "Qualcomm HS-USB QD Loader 9008 (Comx)"

- Εκκίνηση Του "QFIL/QPST 2.7.422" Που Εγκαταστήσατε Προηγουμένως.

Θα Πρέπει Να Εμφανιστεί Στο Πρόγραμμα "Qualcomm HS-USB QD Loader 9008 (Comx)"

- Επιλέξτε Στο Programmer --> Programmer Path --> Browse. Βρείτε Το "prog_emmc_firehose_8936.mbn" --> "Open"

- Στο Download --> Load XML --> Βρείτε "rawprogram0_aboot+twpr.xml" --> "Open"

Στο Επόμενο Παράθυρο Επιλέξτε "patch0.xml" --> "Open"

- Πατήστε "Download" Και ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΠΑΤΗΜΕΝΑ Τα "VOLUME UP+DOWN" Μέχρι Να Μπείτε Στο "TWRP RECOVERY"

5. Στο "TWRP Recovery" Πατήστε "Install" Βρείτε Στην SDcard Το "UPDATE-SuperSU-v2.76-20160630161323.zip" Για Να Το Εγκαταστήσετε

6. Επανεκκίνηση. Αν Όλα Πήγαν Καλά Θα Βρέιτε Στις Εφαρμογές Το "SuperSU". To ROOT Πέτυχε.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Κάποια Στιγμή Το "SuperSU" Θα Ζητήσει Να κάνει "Update Binary". Πατήστε ΟΚ Και Αφήστε Το.

Μπορεί Να Βγάλει Σφάλμα, ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ. Θα Τελειώσει Μόνο Του κάποια Στιγμή.

 

------------------ HOW TO KINGROOT FROM SUPERSU

- Εγκατάσταση "KingRoot"

- Άνοιγμα "KingRoot". Ίσως Να Αποτύχει Την πρώτη Φορά λόγω Του "SuperSU"

- Στο "SuperSU" Δώστε Άδεια Για Το "KingRoot"

- Ανοίξτε Ξανά Το "KingRoot" Και Ρυθμίστε Το

- Στο "SuperSU --> Settings" Επιλέξτε "Reinstall From Play Store" Για Απεγκατάσταση Του "SuperSU"

 

------------------ HOW DECREASE CPU(4-8 CORES) FROM 800MhZ --> 200MHz IN STAND BY

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Ενεργοιήστε Τα "USB Debugging" Και "OEM unlock" Στο "Developer Options"

- Download File: "Fix-frec-bat.zip"

Link: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3773485&stc=1&d=1465146520

- Unzip

- Συνδέστε Το Τηλέφωνο Στο PC Με Το USB Καλώδιο

- Τρέξτε "Fix-frec.bat" Από Το Φάκελο

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Κρατήστε Το Φάκελο "bak" Που Δημιουργήθηκε, Περιέχει Τα Original Files Για Απόκατάσταση

 

ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ:

- Αντιγράψτε Το "init.qcom.post_boot.sh" Από Το Φάκελο "bak" Και Βάλτε Το Μέσα Στο Φάκελο "Fix-frec-bat" Που Αποσυμπιέσατε

- Συνδέστε Το Τηλέφωνο Στο PC Με Το USB Καλώδιο

- Run "Restore-frec.bat"

 

----------------- HOW TO GREENIFY (SAVE BATTERY)

Για Χρήστες Χωρίς "ROOT":

- Download "adb-setup-1.4.3.exe"

Link: https://drive.google.com/file/d/0B0MKgCbUM0itNVB1elljU2NPR0k/view

- Εγκατάστση Το "adb-setup-1.4.3.exe"

- Κατεβάστε Την Εφαρμογή "Greenfify" Από Το PlayStore Και Εγκατάσταση

- Για να Ενεργοποιήσετε Το "Aggressive Doze" Και Το "Wake-Up Tracker" Πρέπει

Να Δώσετε "ΑΔΕΙΑ" Στο "Greenify". Ανοίξτε Το "Command Prompt":

a. AGGRESIVE DOSE & DOSE ON THE GO: ..>adb -d shell pm grant com.oasisfeng.greenify android.permission.DUMP

b. WAKE-UP TRACKER: ..>adb -d shell pm grant com.oasisfeng.greenify android.permission.READ_LOGS

- Settings --> Accessibility --> Greenify-Automated Hibernation = ON

Edited by Broko_21
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...