Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσύ μας τα είπες, gps τελειο, μακάρι να έχεις δίκιο

(Σε όλα τα φόρουμ λένε ότι δεν πιάνει Καλά )

Κάποιος άλλος που έχει CN version , να μας πει πως πάει το gps

 

Στάλθηκε από το MI 3W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ούτε καν να διανοηθείς να βάλεις κόλα! Ταινία διπλής για την μικρή εσοχούλα γύρω - γύρω μόνο. Αν περνάς από Περιστέρι έλα να σου δώσω. :)

Σ ευχαριστώ αλλά είσαι μακριά οπότε δεν βολεύει :D

Αν πάρω ταινια διπλής όψης από το σούπερ μάρκετ και την κόψω μισό εκατοστό σε πλάτος θα γίνει η δουλειά ή χρειάζεται ειδική;

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ αλλά είσαι μακριά οπότε δεν βολεύει :D

Αν πάρω ταινια διπλής όψης από το σούπερ μάρκετ και την κόψω μισό εκατοστό σε πλάτος θα γίνει η δουλειά ή χρειάζεται ειδική;

Δύσκολα κανονικά θέλει αυτή http://m.ebay.com/itm/2x-for-LeTV-LE1-Pro-X800-Dual-Sim-5-5-Touch-Screen-Digitizer-Repair-Tape-ZVRT133-/301995791236?nav=Search ή κάποια που ψιλή και λεπτή σαν φιλμ καουτσούκ φαντάσου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εσύ μας τα είπες, gps τελειο, μακάρι να έχεις δίκιο

(Σε όλα τα φόρουμ λένε ότι δεν πιάνει Καλά )

Κάποιος άλλος που έχει CN version , να μας πει πως πάει το gps

 

Στάλθηκε από το MI 3W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιώργο καλησπέρα. Παρεμπιπτόντως τώρα που "ξεκοκοκάλησα" την 11s και την μετέφρασα στα Ελληνικά βρήκα σφάλματα στον κώδικα προγραμματισμού στα Launcher 3 και στο SystemUi και τα διόρθωσα. Αν δεις πως πάει η rom τώρα δεν θα το πιστεύεις! Μήπως έχει θέμα και το GPS στην CN από εφαρμογή κώδικα? Να την δούμε? :)

edit άκυρο! Κεραία σε άλλο σημείο και με παλαιότερο πομποδέκτη Bosch 2014.

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ θα ανταλλαζες το CN σου με ένα us? Αν κι εγώ δεν έχω καταλάβει σε τι διαφέρουν τα δύο μοντέλα το ότι δεν ταιριάζουν οι ρομ του ενός στο άλλο σημαίνει ότι είναι πολύ διαφορετικά. Εν κατακλείδι δεν θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο που έχει μία ρομ και καμιά υποστήριξη. Θα πρότεινα στο φίλο σου ένα κινητό που τουλάχιστον θα είναι σίγουρα αναβαθμίσιμο σε marshmallow.

 

Sent from my X800+ using Tapatalk

 

Να σου πω είναι ένα πολύ φίλος που το κινητό το έχει για να παίρνει τηλέφωνο, του είχα συστήσει το Huawei P8 Lite και όταν του είπα πως το LeTV έχει τα ίδια χρήματα, μου είπε παράγγειλε μου ένα φτιάξτε μου και δοστω μου. Εγώ νομίζω πως αξίζει να έχει ένα τέτοιο τηλέφωνο για αυτά τα χρήματα, σκέψου δεν θα κάνει ποτέ του update ούτε έχει κάνει σε κανένα του τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Θα έχει δύο κινητά σε ένα , με xiaomi ,

γιατί το συζητάς , αποφάσισες ,το Χ800 θα πάρει

το gps σου καλό είναι ?

 

http://i65.tinypic.com/fjhris.png

 

 

Στάλθηκε από το MI 3W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να βάλω την 16 με ημερομηνία 9/8. Φάνηκε λοιπόν πως ο μόνος τρόπος που δουλεύει είναι μέσω otg. Απ ότι κατάλαβα πρέπει το στοκ recovery να μπει μαζί με την 13 αλλιώς αν το βάλεις πάνω από το twrp με φλασάρισμα ή θα σου κατεβάσει την 20/7 ή θα βρίσκει τα updates corrupted. Περνάμε λοιπόν την 13 με otg και wipe τα πάντα και internal storage περνάει και το στοκ recovery μαζί και μετά έρχεται αυτόματα update σε 16 η οποία κάνει πολλή ώρα για να κατέβει και στη συνέχεια κάνει την εγκατάσταση όμορφα και ωραία.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να βάλω την 16 με ημερομηνία 9/8. Φάνηκε λοιπόν πως ο μόνος τρόπος που δουλεύει είναι μέσω otg. Απ ότι κατάλαβα πρέπει το στοκ recovery να μπει μαζί με την 13 αλλιώς αν το βάλεις πάνω από το twrp με φλασάρισμα ή θα σου κατεβάσει την 20/7 ή θα βρίσκει τα updates corrupted. Περνάμε λοιπόν την 13 με otg και wipe τα πάντα και internal storage περνάει και το στοκ recovery μαζί και μετά έρχεται αυτόματα update σε 16 η οποία κάνει πολλή ώρα για να κατέβει και στη συνέχεια κάνει την εγκατάσταση όμορφα και ωραία.

 

Sent from my iPad using Tapatalk

CN

σωστά, το έκανα με διάφορους τρόπους και πέτυχε, πριν από 4 μέρες

με το twrp recovery επέλεξα και την internal storage, σύνδεσα το κινητό με το κομπιούτερ , έβαλα την 13s στο κινητό , την φλάσαρα

δεν άλλαξε το recovery, εγκατέστησα το custom recovery

και πήρα το update της 16s , κατέβαινε αργά, έκλεισα - άνοιξα το ρούτερ και κατέβαινε με την σωστή ταχύτητα ,

 

US

Original 11S

στις roms του Ιταλού , όταν πατάμε επάνω ψηλά την ώρα σβήνει η οθόνη , (το ξέρουμε απο παλιά για το cn (το αλλάζαμε στην official))

αν το θέλουμε και στην Original 11S https://drive.google.com/file/d/0ByEOR9M5bXAtSVRRLTA0NVZqczg/view

η βάζουμε το .apk , με root explorer , http://www.easybytez.com/bg53ax14asa4 στην διαδρομή system=>priv-app=>systemUI

edit :επανεκκίνηση , για να δει τις νέες ρυθμίσεις

σε όσες δεν υπάρχει χρησιμοποιώ το screen lock https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iglint.android.screenlock&hl=el

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Εσύ μας τα είπες, gps τελειο, μακάρι να έχεις δίκιο

(Σε όλα τα φόρουμ λένε ότι δεν πιάνει Καλά )

Κάποιος άλλος που έχει CN version , να μας πει πως πάει το gps

 

Στάλθηκε από το MI 3W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χάλια. Μέσα στο σπίτι δεν πιάνει τπτ. Στο μπαλκόνι μόνο κοντά στα κάγκελα. Ακόμη και στο αυτοκίνητο μόνο κάτω από το μπαρμπριζ, στη διπλανή θέση δυσκολεύεται.

LeEco Le Max 2
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θεματάκι παιδιά. Tο google maps μου βγάζει μνμ ότι δεν έχει πρόσβαση στη χρήση δεδομένων, και όντως δεν έχει. Το έψαξα από τα permissions αλλά δεν έβγαλα άκρη γιατί η εφαρμογή δεν εμφανίζεται καν στη λίστα για της επιτρέψω την πρόσβαση στα δεδομένα. Καμιά ιδέα? Edited by jon_robocop
Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

US

Original 11S

στις roms του Ιταλού , όταν πατάμε επάνω ψηλά την ώρα σβήνει η οθόνη , (το ξέρουμε απο παλιά για το cn (το αλλάζαμε στην official))

αν το θέλουμε και στην Original 11S https://drive.google.com/file/d/0ByEOR9M5bXAtSVRRLTA0NVZqczg/view

 

δουλεύει μια χαρά

 

για άλλη μια φορά ευχαριστώ :)

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Σήμερα γράφηκα στο Forum , αφού πρώτα επί 15 μέρες σας διαβάζω. Έφτασα μέχρι την 265 σελίδα και κουράστηκα. Κουράστηκα γιατί είμαι άσχετος με το λογισμικό androit. Στο δια ταύτα λοιπόν

Πριν από ένα μήνα πήρα και εγώ το πολυσυζητημένο x800 της Let v το 64άρι με ΕUΙ 5,5,011S (Stable) και έκδοση androit 5.0.2 CE 0560, από το e-FOX της Ιταλίας . Όπως διάβασα και στις σελ. 250,251,253,261,262 σε αρκετούς χωρις καμμία κινηση αρχίζουν και κατεβαίνουν διάφορα προγράμματα άσχετα. Το ίδιο λοιπόν παθαίνω και εγώ. Κατέβασα τον CM Security και τον stuboon Trojan Killer. To το μεν πρώτο βρίσκει Τrojan το Search Service το οποίο δεν σβήνεται με τίποτε και το άλλο ζητά για να διαγράψει να είναι το τηλ. root. Επειδή είμαι άσχετος με τα κινητά και επειδή το P/C μου είναι γερασμένο (XP 32 bits), μήπως κάποιος Θεσσαλονικέας (όπως ο tora 33) θα μπορούσε με βοηθήσει ή εν πάσει περιπτώσει να με κατευθύνει προς την σωστή λύση; (όχι να το πετάξω στον κουβά)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε αυτο ,είναι η original 11s καθαρη

https://sites.google.com/site/l1prousx800/

Πατάς I agree .....

 

Όπως είναι την βάζεις στο κινητό σου

Απενεργοποιεις το κινητό

Όπως είναι κλειστό το κινητό πατάς τα δύο κουμπιά , τα ,

power και volume +

Το κινητό θα κάνει αυτόματα update

 

 

 

Sent from my Le 1 Pro using Tapatalk

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

όπως έχω ξανα-αναφέρει, στην περίπτωση μου το πρόβλημα των χαζοπρογραμμάτων λύθηκε (χωρίς να επιδιώκω αυτό) με την αλλαγή launcher ... έβαλα τον δωρεάν ZenUI και από τότε δεν ξανα-εμφανίσθηκαν ... έχω πάντοτε και την επιλογή Ασφάλεια > Άγνωστες πηγές απενεργοποιημένη ...

 

ούτε trojan killers ούτε άλλα προγράμματα ασφαλείας χρησιμοποίησα ...

Sammy S9+
Link to comment
Share on other sites

΄Σ'ευχαριστω θα προσπαθήσω αφου πρώτα βρω ένα P/C 64 Bido γιατι δεν μπορω αλλιως να συνδεθει το τηλ. με τον υπολογιστή μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

όπως έχω ξανα-αναφέρει, στην περίπτωση μου το πρόβλημα των χαζοπρογραμμάτων λύθηκε (χωρίς να επιδιώκω αυτό) με την αλλαγή launcher ... έβαλα τον δωρεάν ZenUI και από τότε δεν ξανα-εμφανίσθηκαν ... έχω πάντοτε και την επιλογή Ασφάλεια > Άγνωστες πηγές απενεργοποιημένη ...

 

ούτε trojan killers ούτε άλλα προγράμματα ασφαλείας χρησιμοποίησα ...

Μέχρι να βρω υπολογιστή θα δοκιμάσω την προτασή σου. Σ'ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.το πήρε φίλος μεταχειρισμένο.

Εχει ακόμα την εκδοσή πού θα δείτε.

Μισά ελληνικά,μισά αγγλικά μέσα.

Με τι τρόπο θα περάσουμε αλλη rom και με full ελληνικά?

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160902/9dd0e7bcfe418bda8a458d91b8b743a4.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μου επεσε το κινητο και εχει γρατζουνιες. Δουλευει κανονικα αλλα δειχνει ασχημα.

Ερωτηση: μπορω να αλλαξω το τζαμακι μπροστα? αν ναι μπορειτε να μου πειτε κοστος και δυσκολια?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

--------------ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ MEGA_ GREEK _LANGUAGE_ PACK ΓΙΑ ΤΟ Χ800_US--------------------

 

Καλησπέρα και πάλι σε όλη την παρέα.

Επιτέλους κατάφερα να βρω λίγο χρόνο να ανεβάσω το μεταγλωττισμένο zip, με τις βασικές εφαρμογές της official 5.5.011s και φυσικά με τα Ελληνικά. Εννοείτε ότι το ετοιμάζω από τέλος Ιουλίου και το εγκατέστησα και το δουλεύω εδώ και μία βδομάδα, χωρίς κανένα πρόβλημα. Διόρθωσα και κάποια λάθη στον κώδικα της rom που βρήκα στο SystemUI & Launcher3 και πάνε σφαίρα!!!

Περιλαμβάνει dtwp (ξεχάστε το...Αγγλικά...:lol: ) πάτε Ρυθμίσεις>Προσβασιμότητα>Πατήστε δύο φορές....

και color service (ξεχάστε το κι αυτό):p Ρυθμίσεις>Προβολή>Χρωματικές αλλαγές! και τα υπόλοιπα ανακαλύψτε τα!:D

----------ΟΔΗΓΙΕΣ----------

1. Κατεβάζουμε το .zip και το αποθηκεύουμε χύμα στο κινητό.

2. Μπαίνουμε TWRP και κάνουμε full backup τα πάντα για καλό και για κακό και μετά κάνουμε επανεκκίνηση στο recovery.

3. Πατάμε το INSTALL και βρίσκουμε το φάκελο GreekLangPack_X800_US και εγκαθιστούμε το zip,με τον γνωστό τρόπο.

4. Αφού τελειώσει ,πατάμε reboot to system.

5. Όταν ξεκινήσει το κινητό και μπούμε στην επιφάνεια εργασίας, βρίσκουμε την εφαρμογή MoreLangs την οποία και ανοίγουμε.

6. Επιλέγουμε (κάπου στην μέση) el-GR Ελληνικά (Ελλάδα) και….

7. Γίνεται το θαύμα.. Ελληνικά παντού στο σύστημα, στις ρυθμίσεις συστήματος ΠΑΝΤΟΥ!!, μουσική, φωτογραφική, ρολόι, ημερολόγιο, ταπετσαρίες κ.λ.π

Για όσους έχουν stock recovery το γνωστό κόλπο..μετονομασία του zip,σε update.zip και εγκατάσταση....

Περιμένω εντυπώσεις και να με συγχωρήσετε για μερικές λέξεις που λείπουν, ή για τυχόν ορθογραφικά,αλλά είχα να κάνω 25.000! σειρές μεταφράσεων. :lol::lol::lol:

Link: Σύντομα ανεβαίνει.....

Edited by CrisBal
serial key link

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Διόρθωσα και κάποια λάθη στον κώδικα της rom που βρήκα στο SystemUI & Launcher3 και πάνε σφαίρα!!!

 

Μπράβο φίλε!!! Καταπληκτική δουλειά και δείγμα τι θα μπορούσε να κάνει η χώρα μας αν είχε αντίστοιχη βιομηχανία και κράτος.

 

Μια ερώτηση για μένα που δεν θέλω ελληνικά - τις αναβαθμίσεις πάνω πως θα τις πάρω;;;

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

......

Μια ερώτηση για μένα που δεν θέλω ελληνικά - τις αναβαθμίσεις πάνω πως θα τις πάρω;;;

Ποιές αναβαθμίσεις εννοείς???:p

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ερώτηση σχετικά με το 4g. Αθηνα σας βγάζει μεγάλες ταχύτητες; Έχω wind και γενικά δεν βλέπω πάνω από 20 mbps την στιγμή που αλλά κινητά δίνουν πολύ μεγαλύτερες ταχύτητες με ίδια εταιρία στο ίδιο σημείο. Φταίει ή κάρτα ή να ψαχτω για το κινητό? Έχει να κάνει με την 800 μπάντα? Edited by tnnik
Mi 10 lite
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Ερώτηση σχετικά με το 4g. Αθηνα σας βγάζει μεγάλες ταχύτητες; Έχω wind και γενικά δεν βλέπω πάνω από 20 mbps την στιγμή που αλλά κινητά δίνουν πολύ μεγαλύτερες ταχύτητες με ίδια εταιρία στο ίδιο σημείο. Φταίει ή κάρτα ή να ψαχτω για το κινητό? Έχει να κάνει με την 800 μπάντα?

Τώρα έκανα ένα γρήγορο τεστάκι....:)(cosmote) 43mbps down- 2,24up... μάλλον εκεί που είσαι δεν έχει καλό σήμα..:)

Βέβαια έχω δει και 78.....82 max....

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Τότε μάλλον να ψαχτω για αλλαγή κάρτας. Γιατί με άλλο κινητό στο ίδιο σημείο (εννοείται ίδια εταιρία) εγώ 12 το άλλο κινητό 130.... χμ...
Mi 10 lite
Link to comment
Share on other sites

--------------ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ MEGA_ GREEK _LANGUAGE_ PACK ΓΙΑ ΤΟ Χ800_US--------------------

 

Καλησπέρα και πάλι σε όλη την παρέα.

Επιτέλους κατάφερα να βρω λίγο χρόνο να ανεβάσω το μεταγλωττισμένο zip, με τις βασικές εφαρμογές της official 5.5.011s και φυσικά με τα Ελληνικά. Εννοείτε ότι το ετοιμάζω από τέλος Ιουλίου και το εγκατέστησα και το δουλεύω εδώ και μία βδομάδα, χωρίς κανένα πρόβλημα. Διόρθωσα και κάποια λάθη στον κώδικα της rom που βρήκα στο SystemUI & Launcher3 και πάνε σφαίρα!!!

Περιλαμβάνει dtwp (ξεχάστε το...Αγγλικά...:lol: ) πάτε Ρυθμίσεις>Προσβασιμότητα>Πατήστε δύο φορές....

και color service (ξεχάστε το κι αυτό):p Ρυθμίσεις>Προβολή>Χρωματικές αλλαγές! και τα υπόλοιπα ανακαλύψτε τα!:D

----------ΟΔΗΓΙΕΣ----------

1. Κατεβάζουμε το .zip και το αποθηκεύουμε χύμα στο κινητό.

2. Μπαίνουμε TWRP και κάνουμε full backup τα πάντα για καλό και για κακό και μετά κάνουμε επανεκκίνηση στο recovery.

3. Πατάμε το INSTALL και βρίσκουμε το φάκελο GreekLangPack_X800_US και εγκαθιστούμε το zip,με τον γνωστό τρόπο.

4. Αφού τελειώσει ,πατάμε reboot to system.

5. Όταν ξεκινήσει το κινητό και μπούμε στην επιφάνεια εργασίας, βρίσκουμε την εφαρμογή MoreLangs την οποία και ανοίγουμε.

6. Επιλέγουμε (κάπου στην μέση) el-GR Ελληνικά (Ελλάδα) και….

7. Γίνεται το θαύμα.. Ελληνικά παντού στο σύστημα, στις ρυθμίσεις συστήματος ΠΑΝΤΟΥ!!, μουσική, φωτογραφική, ρολόι, ημερολόγιο, ταπετσαρίες κ.λ.π

Για όσους έχουν stock recovery το γνωστό κόλπο..μετονομασία του zip,σε update.zip και εγκατάσταση....

Περιμένω εντυπώσεις και να με συγχωρήσετε για μερικές λέξεις που λείπουν, ή για τυχόν ορθογραφικά,αλλά είχα να κάνω 25.000! σειρές μεταφράσεων. :lol::lol::lol:

Link: https://mega.nz/#!9cVgzLiL

link key !cJcVQnPVknwyHqrFTAdbtMbfJtngfgFxUUvDRmws8Vw

 

Το έκανα,δεν μου εμφανίζει κάτι όμως στην επιφάνειά.

Επίσης την 6 ποτέ θα την πάρει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα,δεν μου εμφανίζει κάτι όμως στην επιφάνειά.

Επίσης την 6 ποτέ θα την πάρει?

Πόσες επιφάνειες έχεις? Όχι στην μπροστά θα έχει πάει στο τέλος λογικά.

Ποια rom έχεις? Είναι US? Έχει root?Μπες ρυθμίσεις του συστήματος είναι Όλα Ελληνικά τώρα?

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ο σύνδεσμος δεν φορτώνει για τη ρομ

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε internet explorer μόνο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...